Opublikowano:

Plan sytuacyjny imprezy i dzień biegu

Witajcie podczas drugiej edycji Warsaw Track Cup 2019 na stadionie warszawskiego Orła.

5 czerwca wystartujemy w pierwszym mityngu serii zwodów na bieżni, a tu macie garść podstawowych informacji:

LISTY STARTOWE wraz ze szczegółowym programem minutowym zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej warsawtrackcup.pl na dobę przed startem pierwszej serii Warsaw Track Cup, czyli we wtorek 4 czerwca wieczorem.

Wejście na miejsce imprezy (stadion Lekkoatletyczny Orzeł Warszawa) znajdować się będzie od strony ulicy Józefa Dwernickiego (współrzędne GPS), tam też można zaparkować samochód lub przy ulicy Podskarbińskiej, a także Siennickiej, gdzie w Hali Sportowej znajdują się przebieralnie i prysznice.

Depozyt zajdziecie w namiocie na wysokości Mety, natomiast toalety w budynku przy mecie.

Kawiarnia to nowoczesny budynek kortów tenisowych na rogu ulic Podskarbińskiej i Chrzanowskiego.

Biegowe przedszkole działać będzie od godziny 18:00 do 21:00 na głównej płycie stadionu – na trawie.

Aby wystartować na swoim dystansie należy zweryfikować się w biurze zawodów umiejscowionym w czarnym namiocie na końcu ostatniej prostej stadionu, które działać będzie od godziny 17:30.

Należy wypełnić oświadczenie i odebrać numer startowy.

(dla przyspieszenia procesu weryfikacji możecie przynieść wydrukowane i podpisane oświadczenie)

oswiadczenie zawodnika dorosłego

oświadczenie opiekuna nieletniego

Rozgrzewkę możecie przeprowadzić w specjalnej strefie od strony ulicy Józefa Dwernickiego

Pierwszy start to 100 m od godziny 18:00 – prosimy zachować ostrożność – będzie bardzo szybko! nastepnie od 18:20 tradycyjnie 3000 m, po 2 seriach wystartują biegi dla Dzieci,(19:00-19:30) Po nich III na 3000 m, a następnie 5 serii na 1500 m. ok 20:30 pobiegną 800-set metrowcy. Zawody zamkną starty sztafet 4 x 400 m ok godziny 21:30 przewidujemy zakończenie imprezy

Przybliżony program minutowy:

17.30-21.00 Godziny działania Biura Zawodów

18:00 100 m serie 1 – 7
18.25 Start I serii na 3000 m

18:45 Start II serii na 3000 m

19:10 Starty biegów dzieci i Młodzieży

19:10 30 m (roczniki 2017 – 2018)

19:15 60 m (roczniki 2015 i 2016)

19:18 100 m (roczniki 2013 i 2014)

19:22 200 m (roczniki 2012, 2011 i 2010)

19:25 400 m (roczniki 2009, 2008 i 2007)

19:30 Start III serii na 3000 m
19:50  Start I serii na 1500 m (następnie kolejne serie od II do IV)

20:00 II seria na 1500 m

20:08 III seria na 1500 m

20:16 IV seria na 1500 m

20:22 V seria na 1500 m

20:30 I seria na 800 m

20:35 II seria na 800 m

20:40 III seria na 800 m

20:45 IV seria na 800 m

20:50 V seria na 800 m

20:55 100 m Finał

21:10 4×400 m I seria

21:20 4×400 m II seria
21.30 Zakończenie imprezy

W czasie trwania imprezy możecie Państwo skorzystać z porad fizjoterapeutycznych udzielanych przez zespół Fizjoperfekt.

Życzymy udanej zabawy i samych fantastycznych emocji lekkoatletycznych!