Opublikowano:

Garść informacji na temat dnia imprezy

Co trzeba wiedzieć, żeby sprawnie poruszać się na imprezie 20 czerwca?

  1. Przybywajcie do biura zawodów na określoną godzinę (30′ przed startem) PONIŻEJ PROGRAM MINUTOWY i LISTA STARTOWA👇 (najlepiej miejcie ze sobą wypełnione oświadczenie Uczestnika [oswiadczenie zawodnika DOROSŁEGO] [oświadczenie OPIKUNA zawodnika nieletniego].Będziemy mieć je też w Biurze Zawodów (do biura zawodów przyjdźcie w maseczkach – jest w trybunie głównej na górze).
  2. Pamiętajcie, żeby na 5 min przed swoim biegiem być w Call Room’ie, gdzie grupują się zawodnicy danej serii startowej, skąd Dominik poprowadzi Was na START.
  3. Na Biegi Dzieci wpuszczamy też Opiekunów.
  4. Rozgrzewajcie się i truchtajcie na koniec w miejscach żółtych linii na mapce.
  5. Toalety są w budynku głównym przy mecie, tam też między 17:00, a 19:00 możecie zwiedzić pokój Prezesa i słynną szafę z „MISIA” 🙂
  6. Szatnie są w budynku głównym przy MECIE na parterze.
  7. Parkingi – najlepiej przy ulicy Chrzanowskiego.
  8. Kawa – w restauracji LA Baracca na terenie obiektu
  9. Wszystkie trybuny są do naszej dyspozycji.
  10. W biurze zawodów odbieracie numer startowy, agrafki i 0,5 l wody
  11. Dla wszystkich biegnących dzieci medale bez względu na zajęte miejsce
  12. Najszybsze 3 biegaczki i 3 biegaczy na danym dystansie 1000 m, 1500 m,  3000 m i 5000 m będą dekorowani zaraz po zakończeniu konkurencji – zostańcie do ich końca👊 (mamy dla Was medale i nagrody rzeczowe).
  13. Dla Zwycięzców cyklu(1000 m+1500 m+3000 m) w kategorii Open i Weteran mamy nagrody rzeczowe od Sklep Biegacza, dla wszystkich MEDALE

w razie czego piszcie proszę na biuro@runningconsulting.pl

PROGRAM MINUTOWY [Program minutowy 26.07.2020]

konkurencja biuro zawodów call room start
Bieg dla Dzieci na dystansie 30 m do lat 3 (roczniki 2017 i 2018) 16:30 16:55 17:00
Bieg dla Dzieci na dystansie 60 m do lat 5 (roczniki 2016 i 2015) 16:35 17:00 17:05
Bieg dla Dzieci na dystansie 100 m do lat 7 (roczniki 2014 i 2013) 16:40 17:05 17:10
Bieg dla Dzieci na dystansie 200 m do lat 9 (roczniki 2012 i 2011) 16:45 17:10 17:15
Bieg dla Dzieci na dystansie 300 m 16:50 17:15 17:20
Bieg dla Dzieci na dystansie 400 m do lat 12 (roczniki 2010, 2009 i 2008) 16:55 17:20 17:25
I seria 1000 m 17:00 17:25 17:30
II seria 1000 m 17:07 17:32 17:37
III seria 1000 m 17:13 17:38 17:43
IV seria 1000 m 17:18 17:43 17:48
Dekoracja zwycięzców 1000 m OPEN K i M     17:55
I seria 1500 m 17:30 17:55 18:00
II seria 1500 m 17:39 18:04 18:09
III seria 1500 m 17:47 18:12 18:17
Dekoracja zwycięzców 1500 m OPEN K i M     18:25
I seria 3000 m 18:00 18:25 18:30
II seria 3000 m 18:20 18:45 18:50
III seria 3000 m 18:37 19:02 19:07
Dekoracja zwycięzców 3000 m OPEN K i M     19:20
I seria 5000 m 18:55 19:20 19:25
II seria 5000 m 19:20 19:45 19:50
III seria 5000 m (KOBIETY) 19:40 20:05 20:10
IV seria 5000 m 20:05 20:30 20:35
V seria 5000 m (bieg na minimum na Mistrzostwa Polski) 20:25 20:50 20:55
Dekoracja zwycięzców 5000 m OPEN K i M     21:20

LISTY STARTOWE:

BIEGI DZIECI:

30 m

60 m

100 m

200 m

300 m

400 m

BIEGI DOROSŁYCH

1000 m 26.07

1500 m 26.07

3000 m 26.07

5000 m 26.07

Jeśli chodzi o serie, to pierwsza jest zawsze dla osób „początkujących”, następne biegają coraz szybciej. Jeżeli jest chęć zmiany serii, prosimy o kontakt biuro@runningconsulting.pl

Opublikowano:

I mityng – 20.06.2020 r.

W 2020 roku bawimy się i ścigamy się na Stadionie warszawskiego ORŁA (stadion Podskarbińska), na dystansach 30-400 m dla dzieci, a także 1000 m, 1500 m, mili Australijskiej i 3000 metrów.

Każdy, kto w dowolnej ilości mityngów przebiegnie dystanse 1000 m, 1500 m i 3000 m  otrzyma piękny medal oraz powalczy o nagrody w 2 kategoriach  i klasyfikacji drużynowej (liczy się suma czasów z wymienionych 3 dystansów). Podczas I mityngu zostaną wyłonieni zwycięzcy dystansów (po 3 Kobiety i 3 Mężczyzn w 2 kategoriach – OPEN i Weteran 40+).

Zawody odbędą się wg. obowiązujących zasad sanitarnych. W jednym momencie w obszarze rozgrzewki i samych zawodów znajdować się będą tylko Uczestnicy danych serii startowych i sędziowie. na 1000 m, 1500 m i w Mili Australijskiej pobiegnie 15 osób w serii, na 3000 m maksymalnie 20. Dzieci w seriach po 10 osób.

Tak wygląda bieg Mila Australijska [LINK]

Powodzenia w biciu życiówek!

Zapisy do mityngu 20 czerwca 2020 r.[LINK]

Opublikowano:

Plan sytuacyjny imprezy i dzień biegu

Witajcie podczas trzeciej edycji Warsaw Track Cup 2019 na stadionie warszawskiego Orła.

5 września wystartujemy w ostatnim mityngu serii zwodów na bieżni, a tu macie garść podstawowych informacji:

LISTY STARTOWE wraz ze szczegółowym programem minutowym zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej warsawtrackcup.pl na dobę przed startem pierwszej serii Warsaw Track Cup, czyli w środę 4.09

 

Wejście na miejsce imprezy (stadion Lekkoatletyczny Orzeł Warszawa) znajdować się będzie od strony ulicy Józefa Dwernickiego (współrzędne GPS), tam też można zaparkować samochód lub przy ulicy Podskarbińskiej, a także Siennickiej, gdzie w Hali Sportowej znajdują się dodatkowe przebieralnie i prysznice. Czytaj dalej Plan sytuacyjny imprezy i dzień biegu

Opublikowano:

Zapisy na mityng 5 września 2019 r.

Witamy na trzecim mityngu z serii Warsaw Track Cup 2019.

Spotykamy się rywalizując na bieżni przy muzyce i w świetle reflektorów 3 razy, w dniach: 8 maja, 5 czerwca i 5 września.

Bawimy się i ścigamy się na Stadionie warszawskiego ORŁA, na dystansach 100 m, 800, 1500 metrów, 3000 metrów oraz w sztafecie 4×400 m.

Każdy, kto w dowolnej ilości mityngów przebiegnie dystanse 800 m, 1500 m i 3000 m  otrzyma piękny medal oraz powalczy o nagrody w 6 kategoriach wiekowych i klasyfikacji drużynowej (liczy się suma czasów z wymienionych 3 dystansów – można je przebiec nawet podczas jednego mityngu, jednak zachęcamy do regularności i biegania maksimum 2 biegów jednego dnia).

Dodatkowo obędą się biegi  dla dzieci – od 2 do 12 lat na dystansach od 30 do 400 metrów.

Na zawody zapraszają Organizatorzy: Running Consulting Mariusz Giżyński, Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy oraz Sponsorzy m.in. Sklep Biegacza i Enervit Polska

Powodzenia w biciu życiówek!

Zapisy do mityngu 5 września:

-100 m

– 3000 m

– 1500 m

– 800 m

– Sztafeta

Opublikowano:

Biegowe przedszkole i biegi dzieci

Biegacze,

27 lipca podczas Warsaw Track Cup odbędą się biegi dzieci:

  1. 30 m – 17:00 <3 lat  Bieg Bumbala (roczniki 2017 i młodsi – muszą potrafić biegać ;))
  2. 60 m – 17:05, 4-5 lata (roczniki 2016 i 2015)
  3. 100 m – 17:10, 6-7 lat (roczniki 2014 i 2013)
  4. 200 m – 17:15, 8-9 lat (roczniki 2012 – 2010)
  5. 400 m – 17:20, 10-12 lat (roczniki 2009 – 2007)
  6. starszych zapraszamy na 1000 m

Dzieci startują w asyście rodziców lub opiekunów.

Zapraszamy więc rodzinnie i  życzymy miłej zabawy!!!

W biegach dla dzieci na 30 -400 m obowiązuje opłata startowa w wysokości 10 zł. Każde dziecko na mecie otrzyma medal.

ZAPISY [LINK]

 

Opublikowano:

Wyniki 5.09.2018

Biegacze, gratulujemy Wam pięknej walki na bieżni! Myślimy, że dzięki biegom dzieci, mityngi zyskały na wartości, stając się wydarzeniami rodzinnymi.

Poniżej znajdziecie wyniki z ostatniego mityngu, a także zbiorcze rezultaty cyklu, czyli sumę trzech najlepszych biegów na każdym z dystansów.

Wyniki:

3000 m wyniki 5.09.2018

1500 m wyniki 5.09.2018

800 m wyniki 5.09.2018

4×400 m wyniki 5.09.2018

WYNIKI CAŁEGO CYKLU WARSAW TRACK CUP 2018

W razie wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz kontaktu, lub bezpośrednio na runningconsulting@gmail.com

Jeśli chodzi o przekazanie zaległych nagród w kategoriach wiekowych, to skontaktujemy się z Wami na podany przy rejestracji adres e-mail.

Jeszcze raz szczerze gratulujemy!!!

Opublikowano:

20.06.2017 wyniki nieoficjalne

Gratulacje walki, szczególnie w seriach na 3000 m, gdzie aura nie ułatwiała zadania, byliście fantastyczni!

Warsaw Track Cup
wyniki nieoficjalne 20.06.2017
3000 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
2 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
3 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
4 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
5 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
6 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
7 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
8 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
9 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
10 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
11 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
12 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
13 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
14 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
15 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
16 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
17 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
18 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
19 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
20 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
2 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
3 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
4 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
5 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
6 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
7 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
8 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
9 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
10 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
12 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
13 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
14 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
15 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
16 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
17 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
18 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
2 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
3 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
4 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
5 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
6 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
7 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
8 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
9 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
10 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
11 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
12 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
13 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
14 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
15 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
16 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
17 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
18 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
19 114 Ewa STUPKIEWICZ 44 Female DNF
20 713 Magdalena Kadzielska 41 Female DNF
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
2 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
3 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
4 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
5 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
6 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
7 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
8 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
9 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
10 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
11 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
12 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
13 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
14 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
15 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
16 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
17 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
18 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
19 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
20 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
21 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
22 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
23 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
24 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
25 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
26 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak Male 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
15 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
16 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
17 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
18 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
19 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
20 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
21 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
3000 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
15 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
16 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
17 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
18 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
19 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
20 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
21 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
22 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
23 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
24 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
25 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
26 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
27 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
28 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
29 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
30 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
31 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
32 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
33 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
34 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
35 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
36 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
37 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
38 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
39 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
40 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
41 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
42 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
43 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
44 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
45 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
46 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
47 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
48 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
49 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
50 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
51 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
52 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
53 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
54 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
55 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
56 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
57 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
58 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
59 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
60 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
61 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
62 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
63 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
64 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
65 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
66 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
67 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
68 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
69 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
70 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
71 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
72 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
73 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
74 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
75 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
76 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
77 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
78 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
79 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
80 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
81 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
82 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
83 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
84 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
85 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
86 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
87 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
88 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
89 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
90 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
91 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
92 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
93 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
94 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
95 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
96 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
97 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
98 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
99 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
100 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
101 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
102 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
103 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
1500 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
2 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
3 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
4 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
5 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
6 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
7 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
8 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
9 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
10 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
11 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
12 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
13 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
14 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
15 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
16 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
17 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
18 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
19 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
20 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
2 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
3 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
4 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
5 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
6 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
7 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
8 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
9 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
10 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
11 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
12 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
13 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
2 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
3 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
4 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
5 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
6 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
7 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
9 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
10 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
11 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
12 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
13 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
2 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
3 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
4 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
5 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
6 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
7 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
8 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
9 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
10 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
11 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
12 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
13 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
14 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
15 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
13 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
14 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
1500 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
13 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
14 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
15 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
16 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
17 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
18 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
19 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
20 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
21 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
22 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
23 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
24 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
25 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
26 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
27 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
28 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
29 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
30 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
31 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
32 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
33 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
34 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
35 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
36 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
37 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
38 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
39 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
40 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
41 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
42 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
43 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
44 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
45 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
46 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
47 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
48 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
49 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
50 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
51 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
52 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
53 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
54 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
55 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
56 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
57 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
58 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
59 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
60 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
61 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
62 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
63 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
64 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
65 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
66 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
67 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
68 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
69 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
70 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
71 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
72 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
73 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
74 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
75 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
800 m
I i II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
2 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
3 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
4 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
5 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
6 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
7 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
8 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
9 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
10 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
11 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
12 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
13 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
14 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
III i IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
2 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
3 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
4 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
5 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
6 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
7 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
8 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
9 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
10 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
11 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
12 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
13 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
14 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
2 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
3 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
4 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
5 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
6 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
7 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
8 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
9 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
10 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
VI seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
2 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
3 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
4 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
5 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
6 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
7 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
9 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
10 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
VII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
2 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
3 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
4 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
5 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
6 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
7 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
8 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
9 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
VIII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
2 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
3 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
4 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
5 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
6 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
7 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
8 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
9 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
IX seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
7 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
8 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
9 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
800 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
7 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
8 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
9 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
10 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
11 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
12 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
13 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
14 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
15 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
16 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
17 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
18 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
19 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
20 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
21 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
22 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
23 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
24 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
25 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
26 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
27 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
28 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
29 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
30 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
31 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
32 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
33 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
34 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
35 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
36 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
37 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
38 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
39 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
40 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
41 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
42 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
43 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
44 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
45 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
46 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
47 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
48 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
49 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
50 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
51 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
52 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
53 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
54 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
55 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
56 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
57 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
58 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
59 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
60 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
61 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
62 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
63 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
64 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
65 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
66 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
67 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
68 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
69 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
70 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
71 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
72 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
73 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
74 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
75 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
76 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
SERIA I
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
2 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
3 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
4 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
5 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
6 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
7 49 Cebulaki Tomek Komorek 04:33,69
8 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
9 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
10 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
11 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
12 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
SERIA II
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
8 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
9 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
10 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
11 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
Sztafeta 4×400 m WYNIKI KONKURENCJI
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
8 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
9 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
10 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
11 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
12 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
13 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
14 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
15 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
16 49 Cebulaki tomek komorek 04:33,69
17 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
18 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
19 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
20 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
21 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
22 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
23 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
Powyższe wyniki są nieoficjalne, w razie wątpliwości, prosimy o kontakt pod adres: biuro@runningconsulting.pl

Zapraszamy na kolejną edycję we wrześniu! Informacje o terminie i zapisach z początkiem lipca.