Opublikowano:

Wyniki 5.09.2018

Biegacze, gratulujemy Wam pięknej walki na bieżni! Myślimy, że dzięki biegom dzieci, mityngi zyskały na wartości, stając się wydarzeniami rodzinnymi.

Poniżej znajdziecie wyniki z ostatniego mityngu, a także zbiorcze rezultaty cyklu, czyli sumę trzech najlepszych biegów na każdym z dystansów.

Wyniki:

3000 m wyniki 5.09.2018

1500 m wyniki 5.09.2018

800 m wyniki 5.09.2018

4×400 m wyniki 5.09.2018

WYNIKI CAŁEGO CYKLU WARSAW TRACK CUP 2018

W razie wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz kontaktu, lub bezpośrednio na runningconsulting@gmail.com

Jeśli chodzi o przekazanie zaległych nagród w kategoriach wiekowych, to skontaktujemy się z Wami na podany przy rejestracji adres e-mail.

Jeszcze raz szczerze gratulujemy!!!

Opublikowano:

Biegowe przedszkole i biegi dzieci

Biegacze,

Również 5 września podczas Warsaw Track Cup odbędą się biegi dzieci:

  1. 60 m – 19:15, <5 lat (roczniki 2013 i młodsi)
  2. 100 m – 19:18, 6-7 lat (roczniki 2012 i 2011)
  3. 200 m – 19:21, 8-9 lat (roczniki 2010 i 2009)

Zapisy i odbiór numerów startowych od godziny 18:00, zbiórka przed każdym biegiem na 5 minut przed startem (przy biurze zawodów – biegi dzieci). Dzieci startują w asyście rodziców lub opiekunów.

Zapraszamy więc rodzinnie i  życzymy miłej zabawy!!!

Dodatkowo od godziny 18:00 do 21:00 na płycie głównej stadionu odbędą się gry i zabawy dla dzieci, czyli możecie zabrać swoje pociechy i oddać w ręce naszych trenerów, pracujących na co dzień z grupami przedszkolnymi.

Wszystko bezpłatnie.

 

Opublikowano:

20.06.2017 wyniki nieoficjalne

Gratulacje walki, szczególnie w seriach na 3000 m, gdzie aura nie ułatwiała zadania, byliście fantastyczni!

Warsaw Track Cup
wyniki nieoficjalne 20.06.2017
3000 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
2 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
3 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
4 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
5 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
6 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
7 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
8 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
9 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
10 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
11 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
12 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
13 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
14 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
15 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
16 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
17 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
18 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
19 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
20 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
2 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
3 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
4 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
5 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
6 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
7 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
8 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
9 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
10 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
12 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
13 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
14 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
15 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
16 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
17 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
18 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
2 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
3 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
4 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
5 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
6 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
7 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
8 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
9 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
10 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
11 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
12 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
13 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
14 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
15 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
16 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
17 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
18 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
19 114 Ewa STUPKIEWICZ 44 Female DNF
20 713 Magdalena Kadzielska 41 Female DNF
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
2 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
3 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
4 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
5 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
6 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
7 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
8 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
9 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
10 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
11 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
12 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
13 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
14 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
15 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
16 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
17 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
18 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
19 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
20 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
21 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
22 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
23 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
24 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
25 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
26 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak Male 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
15 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
16 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
17 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
18 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
19 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
20 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
21 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
3000 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
15 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
16 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
17 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
18 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
19 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
20 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
21 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
22 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
23 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
24 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
25 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
26 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
27 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
28 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
29 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
30 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
31 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
32 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
33 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
34 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
35 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
36 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
37 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
38 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
39 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
40 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
41 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
42 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
43 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
44 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
45 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
46 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
47 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
48 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
49 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
50 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
51 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
52 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
53 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
54 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
55 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
56 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
57 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
58 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
59 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
60 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
61 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
62 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
63 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
64 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
65 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
66 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
67 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
68 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
69 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
70 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
71 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
72 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
73 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
74 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
75 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
76 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
77 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
78 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
79 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
80 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
81 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
82 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
83 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
84 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
85 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
86 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
87 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
88 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
89 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
90 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
91 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
92 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
93 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
94 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
95 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
96 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
97 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
98 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
99 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
100 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
101 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
102 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
103 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
1500 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
2 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
3 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
4 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
5 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
6 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
7 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
8 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
9 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
10 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
11 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
12 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
13 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
14 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
15 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
16 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
17 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
18 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
19 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
20 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
2 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
3 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
4 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
5 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
6 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
7 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
8 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
9 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
10 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
11 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
12 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
13 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
2 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
3 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
4 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
5 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
6 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
7 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
9 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
10 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
11 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
12 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
13 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
2 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
3 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
4 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
5 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
6 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
7 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
8 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
9 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
10 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
11 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
12 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
13 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
14 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
15 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
13 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
14 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
1500 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
13 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
14 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
15 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
16 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
17 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
18 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
19 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
20 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
21 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
22 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
23 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
24 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
25 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
26 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
27 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
28 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
29 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
30 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
31 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
32 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
33 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
34 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
35 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
36 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
37 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
38 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
39 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
40 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
41 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
42 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
43 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
44 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
45 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
46 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
47 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
48 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
49 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
50 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
51 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
52 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
53 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
54 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
55 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
56 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
57 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
58 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
59 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
60 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
61 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
62 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
63 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
64 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
65 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
66 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
67 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
68 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
69 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
70 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
71 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
72 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
73 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
74 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
75 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
800 m
I i II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
2 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
3 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
4 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
5 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
6 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
7 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
8 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
9 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
10 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
11 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
12 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
13 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
14 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
III i IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
2 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
3 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
4 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
5 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
6 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
7 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
8 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
9 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
10 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
11 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
12 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
13 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
14 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
2 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
3 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
4 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
5 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
6 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
7 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
8 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
9 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
10 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
VI seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
2 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
3 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
4 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
5 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
6 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
7 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
9 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
10 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
VII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
2 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
3 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
4 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
5 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
6 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
7 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
8 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
9 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
VIII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
2 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
3 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
4 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
5 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
6 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
7 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
8 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
9 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
IX seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
7 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
8 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
9 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
800 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
7 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
8 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
9 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
10 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
11 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
12 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
13 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
14 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
15 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
16 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
17 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
18 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
19 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
20 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
21 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
22 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
23 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
24 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
25 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
26 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
27 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
28 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
29 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
30 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
31 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
32 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
33 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
34 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
35 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
36 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
37 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
38 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
39 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
40 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
41 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
42 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
43 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
44 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
45 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
46 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
47 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
48 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
49 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
50 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
51 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
52 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
53 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
54 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
55 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
56 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
57 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
58 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
59 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
60 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
61 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
62 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
63 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
64 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
65 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
66 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
67 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
68 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
69 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
70 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
71 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
72 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
73 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
74 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
75 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
76 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
SERIA I
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
2 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
3 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
4 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
5 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
6 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
7 49 Cebulaki Tomek Komorek 04:33,69
8 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
9 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
10 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
11 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
12 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
SERIA II
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
8 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
9 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
10 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
11 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
Sztafeta 4×400 m WYNIKI KONKURENCJI
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
8 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
9 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
10 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
11 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
12 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
13 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
14 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
15 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
16 49 Cebulaki tomek komorek 04:33,69
17 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
18 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
19 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
20 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
21 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
22 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
23 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
Powyższe wyniki są nieoficjalne, w razie wątpliwości, prosimy o kontakt pod adres: biuro@runningconsulting.pl

Zapraszamy na kolejną edycję we wrześniu! Informacje o terminie i zapisach z początkiem lipca.

Opublikowano:

Warsaw Track Cup 2017

Witajcie biegacze – „bieżniowi wyjadacze” 🙂

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w kolejnej edycji Warsaw Track Cup 2017.

Pierwsza i druga edycja odbędą się na warszawskiej SKRZE (dojazd), miejsce wrześniowego finału będzie niespodzianką.

Dystanse i program 31.05.2017 (środa):

18.00-21.00 Godziny działania Biura Zawodów
18.30 Start I serii na 3000 m (następnie kolejne serie od II do V) ZAPISY
20.00 Start I serii na 1500 m (następnie kolejne serie od II do IV) ZAPISY
20.30 Start I serii na 800 m (następnie kolejne serie od II do VIII) ZAPISY
21.00 Start I serii sztafet 4×400 m PEGASUS CHALLENGE (następnie kolejne serie) ZAPISY (dodatkowe nagrody dla najlepszych)
21.34 Zakończenie imprezy

Jak w poprzednich edycjach liczy się regularność, czyli sumują się udziały w kolejnych mityngach. Decyduje suma czasów z 800 m, 1500 m i 3000 m. Najlepsi biegacze i biegaczki w klasyfikacji open jak w kategoriach wiekowych zostaną uhonorowani podczas finałowego, wrześniowego mityngu.

W drugiej edycji 20 czerwca czeka Was spotkanie z prędkością – bieg na dodatkowym dystansie przedłużonego sprintu – trenujcie i ścigajcie się z nami!

Powodzenia!

Opublikowano:

9.08 program minutowy i serie

PROGRAM SERII WARSAW TRACK CUP 9.08.2016

3000 m I seria 19:04
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 1 Magdalena Czechoska Jun 29, 1981 35 Female
2 2 Aga Godlewska Jun 30, 1978 38 Female
3 3 Magda Gogolkiewicz Apr 15, 1994 22 Female
4 4 Justyna Gorzoch Apr 29, 1984 32 Female
5 5 Piotr Janiszewski Nov 17, 1972 43 Male
6 6 Anna Krajewska-Horosz Jun 17, 1971 45 Female
7 7 Paul Krochmal Jul 14, 1991 25 Male
8 8 Magdalena Kruszewska Jun 02, 1984 32 Female
9 9 Mariusz Krzyszczak Aug 30, 1973 42 Male
10 10 Anna Ledwolorz Aug 21, 1980 35 Female
11 11 Justyna Łobodzińska Sep 27, 1974 41 Female
12 12 Izabela Mioduszewska Aug 29, 1975 40 Female
13 13 Monika Molenda Jan 10, 1975 41 Female
14 14 Filip Noworyta Jan 01, 1980 36 Male
15 15 Andrzej Paweł Pankowski Apr 18, 1969 47 Male
16 16 Marta Pawliszewska Jul 24, 1982 34 Female
17 17 Ania Pawliszewska Dec 24, 1982 33 Female
18 18 Malwina Polak Apr 29, 1987 29 Female
19 19 Karolina Popowska Dec 08, 1995 20 Female
20 20 Sylwia Radej Oct 02, 1981 34 Female
21 21 marek rataszewski Jan 08, 1961 55 Male
22 22 Anna Sałacińska Jul 03, 1969 47 Female
23 23 Liudmyla Shkirko Oct 27, 1987 28 Female
24 24 Olga Shpomer Feb 19, 1991 25 Female
25 25 Joanna Sidor Dec 06, 1973 42 Female
26 26 Agnieszka Słonecka Oct 22, 1986 29 Female
27 27 Dorota Stachura Aug 07, 1990 26 Female
28 28 Patryk Wasilewski Oct 21, 1974 41 Male
29 29 Katarzyna Wilczak Sep 30, 1992 23 Female
3000 m II seria 19:24
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 30 Krzysztof Baranowski Oct 25, 1964 51 Male
2 31 Rafał Bieliński Jan 24, 1979 37 Male
3 32 Krzysztof Bilski Dec 23, 1991 24 Male
4 33 Andrzej Brzozowski Oct 09, 1954 61 Male
5 34 Adam Fijałkowski Jun 06, 1990 26 Male
6 35 Adam Gartkiewicz May 27, 1970 46 Male
7 36 Cezary Gocłowski May 19, 1975 41 Male
8 37 Michal Gonczaryk Mar 19, 1976 40 Male
9 38 Paweł Kozubowski Dec 19, 1988 27 Male
10 39 Maciej Nuckowski May 12, 1973 43 Male
11 40 Katarzyna Olszewska Jul 29, 1980 36 Female
12 41 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983 32 Male
13 42 Anna Piotrowska Sep 21, 1985 30 Female
14 43 Zuzanna Popielarska Jan 11, 1993 23 Female
15 44 Aleksandra Rzeszutko Jan 10, 1979 37 Female
16 45 Andrzej Suwald May 16, 1961 55 Male
17 46 Joanna Trzcińska Oct 04, 1997 18 Female
18 47 Kamil Tylutki Jul 02, 1981 35 Male
19 48 Mateusz Ułamek Jul 07, 1985 31 Male
20 49 Paweł Wereda Apr 12, 1970 46 Male
21 50 Sylwia Wojciechowska Feb 15, 1982 34 Female
22 51 Michał Wojnarowski Jul 29, 1985 31 Male
23 52 Jarosław Wolak Dec 04, 1969 46 Male
24 53 Marek Wolfigiel Jan 28, 1982 34 Male
25 54 Robert Wójcik Nov 10, 1975 40 Male
3000 m III seria 19:44
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
4 55 Mateusz Bobrowicz Sep 20, 1983 32 Male
11 56 Tomasz Czechoski May 30, 1979 37 Male
3 57 Marcin Denuszek Sep 14, 1984 31 Male
22 58 Jacek Długosz Mar 02, 1982 34 Male
5 59 Monika Dryja Aug 31, 1978 37 Female
23 60 Anna Giżyńska Jun 04, 1982 34 Female
7 61 Jarosław Iżycki Jun 10, 1977 39 Male
12 62 Konrad Kowal Nov 24, 1981 34 Male
9 63 Wojciech Krynicki Apr 19, 1978 38 Male
6 64 Szymon Łuczków Apr 04, 1980 36 Male
19 65 Robert Marczuk May 15, 1974 42 Male
2 66 Iga Modzelewska Oct 16, 1994 21 Female
13 67 Filip Muckus Apr 03, 1987 29 Male
16 68 sylwia ewa retmaniak Dec 23, 1987 28 Female
1 69 IGOR Rozwadowski Jul 15, 1985 31 Male
14 70 Jarosław Sałamacha Nov 02, 1980 35 Male
20 71 Marcin Sobczak Apr 27, 1976 40 Male
8 72 Krzysztof Sobota Jan 22, 1987 29 Male
18 73 Slawek Stanski Apr 07, 1961 55 Male
17 74 Sławomir Stański Jul 04, 1961 55 Male
15 75 Arron Trevor Dec 20, 1971 44 Male
10 76 Jan Wernik Jan 26, 1990 26 Male
21 77 Robert Włodkowski Jun 07, 1980 36 Male
24 78 Marcin Wojewódzki Mar 18, 1993 23 Male
3000 m IV seria 20:02
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
11 80 Marcin Banaszkiewicz Apr 27, 1981 35 Male
4 81 Rafał Borowski Aug 09, 1979 37 Male
13 82 Jacek Bryśkiewicz Jul 09, 1983 33 Male
2 83 Marcin Byrt Jun 18, 1979 37 Male
17 84 Grzegorz Chojnacki Jul 24, 1976 40 Male
3 85 Piotr Dabrowski Jun 12, 1983 33 Male
6 86 Leszek Deska Mar 04, 1976 40 Male
7 87 Cezary Doroszuk Aug 11, 1983 32 Male
12 88 Paweł Gawron Sep 16, 1991 24 Male
20 89 Paweł Górski Oct 03, 1996 19 Male
19 90 Katarzyna Janiak Oct 17, 1987 28 Female
18 91 Adam Jeż Dec 09, 1979 36 Male
14 92 Piotr Kubera Sep 23, 1976 39 Male
9 93 Jakub Podemski Jan 30, 1994 22 Male
1 94 Maciej Ptasznik Jun 23, 1978 38 Male
10 95 Jan Snowtys Dec 31, 1986 29 Male
16 96 Rafał Stankowski May 18, 1981 35 Male
15 97 Wojciech Starzyński Aug 31, 1971 44 Male
8 98 Jarosław Włodarski Sep 08, 1985 30 Male
5 99 Michał Wojciechowski Jan 01, 1973 43 Male
3000 m V seria 20:18
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 100 Filip Babik Nov 02, 1996 19 Male
2 101 Krzysztof Dybowski Mar 26, 1985 31 Male
3 102 Radosław Gromek Nov 03, 1983 32 Male
4 103 Daniel Karwowski Jul 21, 1992 24 Male
5 104 Grzegorz Kozłowski Sep 19, 1987 28 Male
6 105 Michał Łowigus Oct 31, 1992 23 Male
7 106 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male
8 107 Daniel Mikielski Feb 28, 1990 26 Male
9 108 michal murawski Mar 29, 1982 34 Male
10 109 Michal Orzel Aug 12, 1981 34 Male
11 110 PIOTR PIĄTKOWSKI Nov 16, 1995 20 Male
12 111 Tadeusz Piłkowski Dec 22, 1990 25 Male
13 112 Radosław Selke Jun 13, 1985 31 Male
14 113 Tomasz Siemiątkowski May 05, 1994 22 Male
15 114 Maciej Suszczyński Mar 25, 1990 26 Male
16 115 Rafał Szymborski Jul 05, 1992 24 Male
17 116 Krzysztof Śliwa Oct 05, 1985 30 Male
18 117 Weronika Zielińska Mar 21, 1986 30 Female
1500 m I seria 20:34
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 200 Karol Dymek Sep 15, 1983 32 Male
2 201 Marlena Dziedzic Nov 14, 1976 39 Female
3 202 Magda Gogolkiewicz Apr 15, 1994 22 Female
4 203 Monika Grzeczynska Oct 07, 1989 26 Female
5 204 Joanna Kaczyńska Aug 24, 1981 34 Female
6 205 Agnieszka Kaminska Nov 23, 1983 32 Female
7 206 Wanda Kurek Dec 08, 1976 39 Female
8 207 Monika Lenart Dec 09, 1981 34 Female
9 208 Sebastian Lukasik Oct 13, 1988 27 Male
10 209 Paweł Łasiński Jun 07, 1983 33 Male
11 210 Sylwia Madejak Mar 05, 1973 43 Female
12 211 Oliwia Malmon Jun 10, 1998 18 Female
13 212 Joanna Milewska Aug 21, 1980 35 Female
14 213 Marcin Milewski Dec 04, 1979 36 Male
15 214 Mikołaj Monastyrski Dec 18, 1986 29 Male
16 215 Ewelina Mroczkowska Jul 01, 1994 22 Female
17 216 Anna Pawlowska-Pojawa May 06, 1976 40 Female
18 217 Marcin Poss Jul 24, 1973 43 Male
19 218 Kasia Półtorak Feb 15, 1977 39 Female
20 219 Sylwia Radej Oct 02, 1981 34 Female
21 220 Katarzyna Rudnicka Apr 26, 1982 34 Female
22 221 Anna Sałacińska Jul 03, 1969 47 Female
23 222 Paweł Serej Mar 04, 1990 26 Male
24 223 Andrzej Suwald May 16, 1961 55 Male
25 224 Jolanta Wagner Apr 18, 1966 50 Female
26 225 Sylwia Wojciechowska Feb 15, 1982 34 Female
27 226 ANNA WOJEWÓDZKA May 23, 1990 26 Female
28 227 Angelina Zawicka Jan 12, 1983 33 Female
29 228 Paweł Zdziarski Aug 20, 1981 34 Male
30 229 Monika Żak Jul 12, 1978 38 Female
1500 m II seria 20:44
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 230 Beata Andres Mar 14, 1975 41 Female
2 231 Marcin Basis Sep 16, 1974 41 Male
3 232 Grzegorz Bociański Nov 14, 1982 33 Male
4 233 Andrzej Cyran Apr 03, 1975 41 Male
5 234 Dariusz Drewnik Mar 12, 1987 29 Male
6 235 Michał Głodowski Apr 12, 1991 25 Male
7 236 Bartosz Goławski Jun 05, 1990 26 Male
8 237 Gizela Grabińska Aug 07, 1969 47 Female
9 238 Janusz Koniarski Dec 09, 1967 48 Male
10 239 Krzysztof Korol Jun 25, 1976 40 Male
11 240 Robert Michalski Nov 06, 1982 33 Male
12 241 Damian Panek Jun 06, 1992 24 Male
13 242 Marcin Pietraszek Sep 25, 1991 24 Male
14 243 Radosław Selke Jun 13, 1985 31 Male
15 244 piotr strzelecki Nov 12, 1994 21 Male
16 245 Mariusz Szymoniak Mar 25, 1977 39 Male
17 246 Aneta Śliwa Nov 26, 1985 30 Female
18 247 Arron Trevor Dec 20, 1971 44 Male
19 248 Jan Walczak Jan 21, 1998 18 Male
20 249 Zbigniew Wolfigiel Jan 14, 1993 23 Male
21 250 Maciek Wódz May 08, 1965 51 Male
22 251 Krzysztof Wójtowicz Aug 11, 1980 35 Male
23 252 Karol Wuls Jul 06, 1992 24 Male
24 253 Marta Zabielska Dec 01, 1981 34 Female
25 254 Marta Zalewska Nov 08, 1991 24 Female
26 255 Piotr Żubiński Oct 17, 1974 41 Male
1500 m III seria 20:54
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 256 Filip Babik Nov 02, 1996 19 Male
2 257 Marcin Bryl Oct 17, 1979 36 Male
3 258 Grzegorz Chojnacki Jul 24, 1976 40 Male
4 259 Michał Dąbrowski Oct 06, 1997 18 Male
5 260 Mateusz Dąbrowski Dec 16, 1986 29 Male
6 261 Tomasz Gołębiewski Aug 14, 1994 21 Male
7 262 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974 41 Male
8 263 Dariusz Korzeniowski Oct 04, 1977 38 Male
9 264 Bartosz Kucharski Nov 20, 1997 18 Male
10 265 Tomasz Lipiec May 10, 1971 45 Male
11 266 Michał Łasiński Jan 10, 1987 29 Male
12 267 Tomasz Łuczyński Mar 20, 1973 43 Male
13 268 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male
14 269 Przemysław Obara Oct 13, 1995 20 Male
15 270 Michal Orzel Aug 12, 1981 34 Male
16 271 Przemysław Osełka Jul 11, 1995 21 Male
17 272 Mateusz Pawlin May 23, 1991 25 Male
18 273 Jakub Podemski Jan 30, 1994 22 Male
19 274 Michał Romanowski May 01, 1991 25 Male
20 275 JUAN ROMERO GARCIA Aug 01, 1985 31 Male
21 276 Krystian Stefanski Aug 22, 1984 31 Male
22 277 Piotr Szczepański Jun 15, 1997 19 Male
23 278 KRZYSZTOF WASIEWICZ Jan 03, 1992 24 Male
800 m I seria 21:04
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 300 Magda Bielec Nov 09, 1982 33 Female
2 301 Mariusz Bożek Mar 24, 1985 31 Male
3 302 Vibekananda Dutta Sep 04, 1988 27 Male
4 303 Małgorzata Karendał Sep 29, 1975 40 Female
5 304 Agnieszka NEYMAN Oct 30, 1974 41 Female
6 305 Claudia Plawecki Nov 28, 1991 24 Female
7 306 Sylwia Radej Oct 02, 1981 34 Female
8 307 edyta rataszewska Oct 11, 1965 50 Female
9 308 Ewa Romanowska Apr 28, 1983 33 Female
10 309 Agnieszka Słowik Nov 18, 1983 32 Female
11 310 Agnieszka Szumigaj Apr 17, 1984 32 Female
12 311 agata wiertel Jul 14, 1978 38 Female
800 m II seria 21:08
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 312 Magdalena Czechoska Jun 29, 1981 35 Female
2 313 Marta Domian Feb 04, 1984 32 Male
3 314 Aga Godlewska Jun 30, 1978 38 Female
4 315 Magdalena Kacprzyńska Dec 23, 1983 32 Female
5 316 Magdalena Kądzielska May 16, 1976 40 Female
6 317 KAROLA KONECKA Dec 14, 1979 36 Female
7 318 Marta Kowiel Mar 10, 1989 27 Female
8 319 Maciej Marczuk Mar 05, 1983 33 Male
9 320 Marcin Poss Jul 24, 1973 43 Male
10 321 Judyta Skowrońska Dec 24, 1988 27 Female
11 322 ANNA WOJEWÓDZKA May 23, 1990 26 Female
12 323 Paula Zawadzka Nov 03, 1986 29 Female
800 m III seria 21:12
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 324 Roksana Jamska Aug 21, 1984 31 Female
2 325 Szymon Jurski Jan 24, 1986 30 Male
3 326 Mateusz Kalwasinski Apr 05, 1987 29 Male
4 327 Patryk Karp Nov 01, 1997 18 Male
5 328 Rafał Kitlas Jul 02, 1981 35 Male
6 329 Marcin Kitlas Jan 01, 1986 30 Male
7 330 Grzegorz Kosiński Mar 12, 1975 41 Male
8 331 Aleksandra Mądzik Jul 29, 1981 35 Female
9 332 Adriana Redek Apr 05, 1980 36 Female
10 333 Kamil Ruciński Jul 01, 1992 24 Male
11 334 Kasia Tomaszewska Jul 28, 1979 37 Female
12 335 Daniel Tomaszwewski Apr 14, 1982 34 Male
13 336 Jan Trzebiński Mar 06, 1996 20 Male
800 m IV seria 21:16
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 337 Beata Andres Mar 14, 1975 41 Female
2 338 Dariusz Drewnik Mar 12, 1987 29 Male
3 339 Kamil Jaroszewicz Apr 04, 1981 35 Male
4 340 Mateusz Jeżykowski Mar 10, 1984 32 Male
5 341 Wiktor Makarewicz Jul 15, 1983 33 Male
6 342 Joanna Milewska Aug 21, 1980 35 Female
7 343 Marcin Milewski Dec 04, 1979 36 Male
8 344 sylwia ewa retmaniak Dec 23, 1987 28 Female
9 345 Paweł Słomka Jun 13, 1994 22 Male
10 346 Arron Trevor Dec 20, 1971 44 Male
11 347 Marcin Wojewódzki Mar 18, 1993 23 Male
12 348 Marta Zabielska Dec 01, 1981 34 Female
800 m V seria 21:20
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 349 Grzegorz Chojnacki Jul 24, 1976 40 Male
2 350 Marcin Ciesielski Jul 12, 1974 42 Male
3 351 Krzysztof Ciszewski Oct 14, 1980 35 Male
4 352 Artur Czerwoński May 21, 1968 48 Male
5 353 Robert Karp Aug 07, 1972 44 Male
6 354 ryszard lukaszewicz Apr 03, 1961 55 Male
7 355 Łukasz Niewiński Mar 06, 1981 35 Male
8 356 Jakub Organista Sep 09, 1992 23 Male
9 357 Marcin Pietraszek Sep 25, 1991 24 Male
10 358 Rafał Stankowski May 18, 1981 35 Male
11 359 Piotr Trzebinski Feb 22, 1998 18 Male
12 360 Kasper Zalewaki Oct 26, 1994 21 Male
800 m VI seria 21:23
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 361 Przemysław Alberski Nov 06, 1986 29 Male
2 362 Weronika Bowzyk Jul 02, 1994 22 Female
3 363 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male
4 364 JACEK MEJER Jul 01, 1982 34 Male
5 365 Michał Niemira Aug 21, 1984 31 Male
6 366 Paweł SEREMAK Feb 03, 1982 34 Male
7 367 Michał Sowa Aug 27, 1986 29 Male
8 368 Paweł Szczepański Sep 18, 1997 18 Male
9 369 Krzysztof Śliwa Oct 05, 1985 30 Male
10 370 bartek trzebinski Aug 24, 1975 40 Male
11 371 Weronika Zielińska Mar 21, 1986 30 Female
800 m VII seria 21:27
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 372 Zbigniew Dzięgielewski Apr 09, 1972 44 Male
2 373 Aneta Kaczmarek Jan 17, 1981 35 Female
3 374 Piotr Kurek Dec 04, 1981 35 Male
4 375 Przemysław Obara Oct 13, 1995 20 Male
5 376 Aleksandra Płocińska Oct 05, 1996 19 Female
6 377 Jakub Podemski Jan 30, 1994 22 Male
7 378 Michał Surtel Jun 21, 1981 35 Male
8 379 Mateusz Zaborski Jun 25, 1993 23 Male
800 m VIII seria 21:30
LP NUMER First Name Last Name Data urodzenia wiek Gender
1 380 Marcin Tarka Dec 31, 1979 36 Male
2 381 Filip Babik Nov 02, 1996 19 Male
3 382 Maciej Gach Oct 20, 1993 22 Male
4 383 Marcin Skorcz Nov 25, 1991 24 Male
5 384 Jakub Karasek Jun 27, 1990 26 Male
6 385 Mateusz Jasiński Aug 16, 1991 24 Male
7 386 Sylwester Kuśmierz Sep 24, 1978 37 Male
S NR KAPITAN
21:34
1 1 Filip Muckus
2 Agnieszka Szumigaj
3 Agnieszka Jurek
4 Marcin Wargin
5 Marta Sobczak-Zych
6 Monika Małecka
7 Michel Chojnacki
8 Piotr Korpak
21:44
2 9 Karol Klepacki
10 Dariusz Korzeniowski
11 Łukasz Niewiński
12 Marcin Skorcz
13 Krzysztof Śliwa
14 Agnieszka Słowik
15 Magda Bielec
16 Filip Babik
21:52
3 17 Robert Harezlak
18 KRZYSZTOF WASIEWICZ
19 Paweł Słomka
20 Marcin Poss
21 Marcin Pietraszek
22 Anna Suchowiecka
23 Karina Terzoni
24 Kasia Tomaszewska
Opublikowano:

Program minutowy 23.06.2015

Już dzisiaj biegamy!

Procedura wyboru serii jest prosta – zgłaszamy to sami w biurze zawodów. Wystarczy pojawić się przed rozgrzewką przed swoją serią. Oświadczenia będą w biurze, jednak dla usprawnienia procesu weryfikacji można je pobrać już teraz

1. oświadczenie_Uczestnika

2. oświadczenie nieletni

3. Oświadczenie_Uczestnika_WTC_SZTAFETA

 

Jeżeli opłaciliście swój start w tym tygodniu, zabierzcie ze sobą potwierdzenie przelewu.

PROGRAM MINUTOWY IMPREZY:

18:30 5000 m I seria początkujący
19:00 II seria średnio zaawansowani
19:30 III seria średnio zaawansowani
19:55 IV seria zaawansowani
20:15 1500 m I seria początkujący
20:25 II seria średnio zaawansowani
20:35 III seria zaawansowani
20:45 1000 m I seria początkujący
20:53 II seria początkujący
21:00 III seria średnio zaawansowani
21:05 IV seria średnio zaawansowani
21:10 V seria zaawansowani
21:30 4×400 m I seria decyduje kolejność zgłoszeń
21:40 II seria

 

W przypadku sztafet, wystarczy, że w biurze pojawi się Kapitan, odbierze oświadczenie (lub pobierze teraz Oświadczenie_Uczestnika_WTC_SZTAFETA), podpiszą je wszyscy uczestnicy, a następnie odda w zamian za numery startowe.

Pałeczkę sztafetową przekaże sędzia tuż przed startem.

 

Życzymy wielu sportowych emocji!

Organizatorzy