Opublikowano:

Biegowe przedszkole i biegi dzieci

Biegacze,

Również 5 września podczas Warsaw Track Cup odbędą się biegi dzieci:

  1. 60 m – 19:15, <5 lat (roczniki 2013 i młodsi)
  2. 100 m – 19:18, 6-7 lat (roczniki 2012 i 2011)
  3. 200 m – 19:21, 8-9 lat (roczniki 2010 i 2009)

Zapisy i odbiór numerów startowych od godziny 18:00, zbiórka przed każdym biegiem na 5 minut przed startem (przy biurze zawodów – biegi dzieci). Dzieci startują w asyście rodziców lub opiekunów.

Zapraszamy więc rodzinnie i  życzymy miłej zabawy!!!

Dodatkowo od godziny 18:00 do 21:00 na płycie głównej stadionu odbędą się gry i zabawy dla dzieci, czyli możecie zabrać swoje pociechy i oddać w ręce naszych trenerów, pracujących na co dzień z grupami przedszkolnymi.

Wszystko bezpłatnie.

 

Opublikowano:

Zapisy 5.09.2018 – 3 mityng

Mamy przyjemność zaprosić do rejestracji do trzeciego mityngu Warsaw Track Cup 5.09.2018!

Również tym razem można pobiec na kilku dystansach podczas jednego mityngu. Polecamy jednak start w biegu indywidualnym, a dodatkowo w sztafecie 4 x 400 m.

W tej chwili zamknęliśmy zapisy internetowe, jednak chętne osoby mogą zapisać się w biurze zawodów na stadionie lekkoatletycznym AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 w godzinach 17:30-20:30 – zapraszamy serdecznie! (Uwaga do sztafety 4 x 400 m drużynę zgłasza tylko kapitan, następnie w biurze zawodów w dniu biegu podawany jest kompletny 4 osobowy skład).

 

PROGRAM IMPREZY

17.30-21.00 Godziny działania Biura Zawodów
18.00 Start I serii na 3000 m (następnie kolejne serie od II do V)

19:15 Biegi dzieci
19:45 Start I serii na 1500 m (następnie kolejne serie od II do IV)
20.15 Start I serii na 800 m (następnie kolejne serie od II do VIII)
20.45 Start I serii sztafet 4×400 m (następnie kolejne serie)
21.15 Zakończenie imprezy

Klasyfikacja po 2 mityngach [TUTAJ], w razie wątpliwości prosimy o kontakt: runningconsulting@gmail.com

Zapraszamy serdecznie!!!

Opublikowano:

wyniki oficjalne 23.05.2018

Biegacze,

Po raz kolejny gratulujemy walki na bieżni i uzyskanych wyników!

Poniżej publikujemy Wasze oficjalne rezultaty:

[2018_05_23_WYNIKI]

Mamy przyjemność poinformować, że nasz Partner ALFA AKTIV ufundowała nagrody dla najszybszych na dystansach indywidualnych, dodatkowo firma BOOKSY ufundowała medale dla pierwszych trójek oraz statuetki dla najszybszej sztafety 4×400 m.

Nagrody zostaną wręczone ok. godziny 20:00, 20.06.2018 r. podczas II mityngu Warsaw Track Cup, na który serdecznie zapraszamy!!!

W czerwcu i wrześniu czekają na Was ponownie wyżej wymienione nagrody.

Opublikowano:

Program minutowy i podział na serie

Lekkoatleci!

Cieszymy się, że zgłosiliście się tak licznie. Pogodę mamy genialną, życzymy więc samych rekordów życiowych i pozytywnych emocji!!!

Stadion warszawskiej Skry już na Was czeka – ul. Wawelska 5

Przyjdźcie do biura zawodów na przynajmniej 30 minut przed Waszym startem, a na linii startu lub pod sceną bądźcie na przynajmniej 5 minut przed strzałem startera.

Aby przyspieszyć procedurę weryfikacji w Biurze Zawodów (czynne od 17:30), przyjdźcie z wydrukowanym i podpisanym Oświadczeniem Uczestnika (oświadczenie Uczestnika / oświadczenie nieletni), sprawdźcie Wasze nazwisko, kategorię wiekową i Klub.

Poniżej publikujemy serie na każdym z dystansów:

Jeśli chcecie zmienić serię lub dystans, piszcie na runningconsulting@gmail.com (poza sztafetami zasada jest taka, że każda kolejna seria powinna być szybsza)

3000 m

lp seria 18:00 3000 m
1 I  Grela Wojciech Warta ok
2 I  Prygiel Daria Warta ok
3 I Banaszek Grzegorz Warta ok
4 I Grześkowiak Bartosz Warta ok
5 I Kacperski Kamil Warta ok
6 I Makowski Robert Warta ok
7 I Michalak Adrian Warta ok
8 I Morawska Marta Warta ok
9 I Okrzesik Małgorzata Warta ok
10 I Orczykowska Karolina Warta ok
11 I Piszewska Magdalena Warta ok
12 I Pruchniak Robert Warta ok
13 I Stafisz Krzysztof Warta ok
14 I Szul Robert Warta ok
15 I Śliwiński Jan Warta ok
16 I Więcaszek Magdalena Warta ok
17 I
lp seria 18:18 3000 m
1 II BIELAS KAMIL M30 25
2 II BIELIŃSKI RAFAŁ M30 25
3 II CYNKIER MIESZKO M30 25
4 II CZAJKOWSKI MAREK M40 25
5 II CZERNIAWSKI PIOTR M30 25
6 II DRZEWIECKI DAMIAN M30 25
7 II GÓRZYŃSKA ANNA K40 25
8 II KĄDZIELSKA MAGDALENA K40
9 II KIELAK NATALIA K30 WWW.NATALIABIEGAJAKSZALONA.PL 25
10 II KONKOWSKA-SZYMAŃSKA JOANNA K50 DZIKIE SKRZYDŁO 25
11 II Krempa Edyta K50
12 II LEWANDOWSKA JOANNA K40 25
13 II MARCIN SIUDZINSKI M30 25
14 II MROZOWSKA JOANNA K30 LEGIA FIGHT CLUB 25
15 II NEJFELD HANNA K40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 25
16 II Opara Sabina K40
17 II PIKUL PIOTR M30 ING 25
18 II PŁONKA JAROSŁAW M40 25
19 II Rzeszutko Marcin M40 5
20 II SADOWSKA BEATA K40 WIŚNIA CLUB
21 II SAŁAMACHA JAROSŁAW M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
22 II SZWEDZIK BEATA K50 25
23 II WIATROWSKI BŁAŻEJ M40 WIATROWSKI.PL 25
24 II WIATROWSKI HUBERT M16 WIATROWSKI.PL 25
25 II WOJTKOWIAK MARTA K30 OIRP WARSZAWA 25
lp seria 18:36 3000 m
1 III ANTOSZEWSKI BARTOSZ M30 25
2 III BANASZCZYK ARKADIUSZ M40 #RUNMEN 25
3 III BIAŁOWĄS ALEKSANDRA K20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
4 III BUKOWSKI JANUSZ M60 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 25
5 III CHODKIEWICZ PAWEŁ M30 A-DUK FAN CLUB 25
6 III DROB MAREK M30 25
7 III DROHOMIRECKI MICHAŁ M30 25
8 III GAŁUSZKA FILIP M30 KOKOSZKA36TEAM 25
9 III GONCZARYK MICHAL M40 25
10 III GÓRECKA KATARZYNA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
11 III KIELAK DANIEL M30 ALBATROSY
12 III LEMIESZ ANETA K30 KACZMAR PROJECT 25
13 III LUDWICZAK JACEK M40 MPK WYBIEGANIE
14 III MADEJAK SYLWIA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
15 III MIRECKI MICHAL M40 25
16 III PRZĄDKA ADAM M30
17 III REDA KINGA K20 WIELISZEW HERON TEAM 25
18 III ROLEWICZ TOMASZ M40 25
19 III SKRZYPCZAK ADRIAN M20 25
20 III SZKUTA PAWEŁ M40 25
21 III TRZEBINSKI BARTLOMIEJ M40 KACZMAR PROJECT 25
22 III WOJNAROWSKI MICHAŁ M30 KACZMAR PROJECT 25
23 III ZANIEWSKI ALEKSANDER M30 TRIWAWA 25
24 III ZAWADZKI TOMASZ M40
25 III
lp seria 18:54 3000 m
1 IV ANDRES BEATA K40 ENTRE.PL TEAM
2 IV BOURGEOIS JULIEN M40 OTK RZEŹNIK 25
3 IV CLAJOT FABIAN M20 FC GRABOWA
4 IV FIJALKOWSKI ADAM M20 25
5 IV GIZICKI MAREK M40 KACZMAR PROJECT 25
6 IV KAMIŃSKI FILIP M20
7 IV KAMIŃSKI TOMASZ M20 25
8 IV KISIEL GRZEGORZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
9 IV KORZENIOWSKI DARIUSZ M40 ACCELERATING POLAND 25
10 IV KUROWSKI MACIEJ M30 ŻÓRAWSKI TEAM
11 IV LENGIEWICZ JAKUB M40 OTK RZEŹNIK 25
12 IV LIPIEC TOMASZ M40 LIPIEC RUNNING TEAM 25
13 IV MĄDZIK ALEKSANDRA K30 ALBATROSY 25
14 IV PIENIĄŻEK LESZEK M50 ORTOREH TEAM 25
15 IV POBŁOCKA-DOBROWOLSKA KAMILA K20 UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 25
16 IV REDA SŁAWOMIR M60 PASJA WARSZAWA
17 IV ROMERO JUAN LUIS M30 WITC 25
18 IV RUSTECKI MARIUSZ M40
19 IV SADOWSKI ADAM M40 ROZBIEGANY SULEJÓWEK 25
20 IV SITNIK BARTŁOMIEJ M40 ORTOREH TEAM
21 IV SOCHACKI MARCIN M40 25
22 IV STEFAŃSKI KRYSTIAN M30 KS KANAŁEK
23 IV SZCZEPANIAK ARTUR M40 KB CZESIO BIEGA 25
24 IV ŻOCHOWSKI DANIEL M20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
25 IV
lp seria 19:10 3000 m
1 V BATORY STEFAN M40 AZS AWF WARSZAWA 25
2 V BUŚKO HUBERT M40
3 V DUCZYŃSKI MACIEJ M40 KACZMAR PROJECT 25
4 V GAŁASIEWICZ KUBA M20 RLTL ZTE RADOM
5 V GŁODOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM
6 V GRONOWSKI HUBERT M20 WIELISZEW HERON TEAM 25
7 V GRZEGOREK PAWEŁ M40 KINNGRUNNER 25
8 V KAROLKIEWICZ DANIEL M30 ENTRE.PL TEAM 25
9 V KRAMARZ ALEKSANDER M20 25
10 V KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M30 CITY TRAIL TEAM 25
11 V KUCHARSKI PIOTR M50 12TRI.PL 25
12 V MEJER JACEK M30 DRUŻYNA SZPIKU / WWW.TEZAMEZA.PL 25
13 V OBARA PRZEMYSŁAW M20
14 V OCHMAN PIOTR M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
15 V OSKIERKO ŁUKASZ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
16 V REK IWONA K30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI 25
17 V SELKE RADOSŁAW M30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI 25
18 V STANKOWSKI RAFAŁ M30 25
19 V ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY
20 V Świerdzewski Damian M20
21 V Wichowski JACEK M30 Medicover Runners 25
22 V WIĘCKOWSKI ŁUKASZ M20 KIFATO MK
23 V WILCZURA MAREK M40 KS STASZEWSCY / LIGA STARSZYCH DŻENTEMENÓW 25
24 V WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
25 V ZARODKIEWICZ DAWID M20 KABACKIE DZIKI

1500 m

lp seria 19:25 1500 m
1 I BIAŁOWĄS ALEKSANDRA K20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
2 I BRZOZOWSKI ANDRZEJ M60 ADIDAS RUNNERS WARSAW
3 I BURCHARD ILONA K40 KACZMAR PROJECT 25
4 I GÓRECKA KATARZYNA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
5 I KACPRZYŃSKA MAGDALENA K30 25
6 I KISIEL GRZEGORZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
7 I KOMOREK TOMASZ M20 DD RUNNING TEAM 25
8 I KOWIEL MARTA K20 KS KANAŁEK
9 I KRAWCZYKIEWICZ DOROTA K30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
10 I KRAWCZYKIEWICZ MAGDA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
11 I KRYSIAK JAKUB M20 TRIWAWA / NIKE+ RUN CLUB
12 I LEWANDOWSKI ŁUKASZ M30 25
13 I MADEJAK SYLWIA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
14 I MAKSYMIK KRZYSZTOF M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
15 I MICHAŁOWSKA KATARZYNA K40 RK ATHLETICS 25
16 I MIZIŃSKA SYLWIA K30 IAM RUNNING 25
17 I OSZMAŃSKI ANDRZEJ M30 TARCHOŚFIRY
18 I TUKENDORF BARBARA K60 RK ATHLETICS 25
19 I WITKOWSKA AGNIESZKA K20 ŻMUDA RUNNING TEAM 25
20 I
lp seria 19:34 1500 m
1 II BYRT MARCIN M30 KACZMAR PROJECT 25
2 II DOBRZAŃSKI JAKUB M40 WIRUJĄCE KORBY 25
3 II DREWNIK DARIUSZ M30
4 II DZIKOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM
5 II ERIKSSON SARI K30 RK ATHLETICS 25
6 II GREWIŃSKI TOMASZ M40 LIPIEC RUNNING TEAM 25
7 II GULAN NORBERT M30 RK ATHLETICS 25
8 II KANCIAŁA ŁUKASZ M30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI 25
9 II KOWALCZYK AGNIESZKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
10 II KRÓL PIOTR M30 DENTALKING.EU 25
11 II LULIŃSKI PAWEŁ M30 WWAA 25
12 II MARCZUK ROBERT M40 INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW 25
13 II MIZIŃSKI PAWEŁ M40 IAM RUNNIG 25
14 II MOKRZAŃSKI MICHAŁ M30 WARSZAWIAKY
15 II MOKRZAŃSKI MICHAŁ M30 WARSZAWIAKY 25
16 II RZEPKA JACEK M20 25
17 II WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
18 II WŁODKOWSKI ROBERT M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
19 II ZIELIŃSKA WERONIKA K30 12TRI.PL / ASICS FRONTRUNNER 25
20 II
21 II
22 II
lp seria 19:42 1500 m
1 III BORKOWSKI PAWEŁ M40 INNOGY RUNNING TEAM 25
2 III CYPRYAŃSKI PIOTR M20 RUNFOLLOWME 25
3 III DUCZYŃSKI MACIEJ M40 KACZMAR PROJECT 25
4 III DZIĘGIELEWSKI ZBIGNIEW M40 TRENINGIBIEGOWE.PL 25
5 III GAJDA ROBERT M50 KRS ZDROWY STYL ŻYCIA PRZY CM GAJDA-MED 25
6 III GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW M30 TKKF PŁOCK
7 III GROMEK RADOSŁAW M30 KACZMAR PROJECT / UKS GEPARD ŻOLIBORZ 25
8 III GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K30 CITY TRAIL TEAM 25
9 III JASTRZĘBSKI KAMIL M20 DUKLANOWSKITEAM 25
10 III KUREK PIOTR M30
11 III ŁĘCZYCKI ARKADIUSZ M30 GREATER BOSTON TRACK CLUB 25
12 III MARSZYCKI KAROL M30 25
13 III PAWSKI WAWRZYNIEC M30 25
14 III ROZKRUT MAREK M40 KACZMAR PROJECT 25
15 III ROZMIANIEC PAWEŁ M60 25
16 III SOBIESZEK SEWERYN M30 DUKLANOWSKI TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
17 III TOMASZ LIPIEC M40 LIPIEC RUNNING TEAM 25
18 III TOSIK WITOLD M30 AGB TORFY 25
19 III ZYCH ŁUKASZ M20 25
20 III
21 III
22 III

800 m

lp seria 19:50 800m
1 I ANTOSIK MAŁGORZATA K30 BZIK RUNNING TEAM 25
2 I CZOP MAŁGORZATA K30 DD RUNNING TEAM 25
3 I CZOP MALGORZATA K30 DD RUNNING TEAM
4 I DZIEDZIC MARLENA K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
5 I KATARZYNA DĄBROWSKA K50 NRC 25
6 I KRAWCZYKIEWICZ DOROTA K30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
7 I KWASEK ALEKSANDRA K40 25
8 I ŁUKASZEWICZ RYSZARD M50 25
9 I OLSZAK ZENON M50 WARSAW RUN CLUB 25
10 I PARTYKA AGNIESZKA K40 PGE ENERGETIC RUNNING
11 I RATASZEWSKA EDYTA K50 NRC 25
12 I RATASZEWSKI MAREK M50 NRC 25
13 I ZADLO KATARZYNA K40 25
14 I
15 I
lp seria 19:55 800m
1 II CIOLCZYK MAGDA K30 25
2 II DROB MAREK M30 25
3 II DUDKOWSKI ARTUR M40 25
4 II HOŁDA MICHAŁ M30 WIDŁOROGI 25
5 II KARP ROBERT M40 ALLIANZ RUNNING TEAM 25
6 II KRAWCZYKIEWICZ MAGDA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
7 II KUCHARCZYK ANDRZEJ M40 25
8 II LASOŃ MAGDALENA K30 MEDICOVER RUNNERS 25
9 II LEWANDOWSKI ŁUKASZ M30 25
10 II NOWAKOWSKI JACEK M50 KS NIEMANIEMOGĘ 25
11 II PAWLEGA KASIA K40 NRC WARSAW 25
12 II PILISZEK GRZEGORZ M30 KACZMAR PROJECT 25
13 II SEKOWSKI MAREK M50 KACZMAR PROJECK 25
14 II ZAKRZEWSKA EWA K40 KABACKIE DZIKI 25
15 II
lp seria 20:00 800m
1 III CYMBORSKA JOLANTA K30 NRC WARSAW 25
2 III HRYCKO KRZYSZTOF M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
3 III KACZYNSKI PIOTR M40 25
4 III KOBIALKA KONRAD M40 RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINY 25
5 III KOWAL MONIKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
6 III KOWALCZYK MICHAŁ M40 WRONA TRACK CLUB 25
7 III KRYSIAK JAKUB M20 TRIWAWA / NIKE+ RUN CLUB 25
8 III ŁUGOWSKI SYLWESTER M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 III MARIUSZ CICHOCKI M20 25
10 III RZESZUTKO ALEKSANDRA K30 NRC / OBOZYBIEGOWE.PL
11 III SAWICKI DARIUSZ M40 25
12 III TRZASKOWSKA JOANNA K30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
13 III WOCH KRZYSZTOF M30 WIDŁOROGI 25
14 III WOJTKOWIAK MARTA K30 OIRP WARSZAWA 25
15 III
lp seria 20:04 800m
1 IV AMBROZIK ŁUKASZ M30 25
2 IV ARTUR CZERWOŃSKI M50 WIDŁOROGI 25
3 IV CIESIELSKI MARCIN M40 DUKLANOWSKI TEAM 25
4 IV DUDEK BARTŁOMIEJ M30 12TRI.PL 25
5 IV GUZOWSKI KRZYSZTOF M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
6 IV JAROSZEWICZ KAMIL M30 25
7 IV KAWECKA MARCELINA K20 25
8 IV KOWALCZYK ADAM M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 IV MOLENDA MATEUSZ M20 TRENER24H.COM.PL 25
10 IV PIERZAK OLAF M40 KABACKIE DZIKI 25
11 IV REDA KINGA K20 WIELISZEW HERON TEAM 25
12 IV SKRZYPCZAK ADRIAN M20
13 IV SURTEL MICHAŁ M30 KACZMAR PROJECT 25
14 IV TARKA MARCIN M30 WIDŁOROGI 25
15 IV
lp seria 20:08 800m
1 V DĄBROWSKA Marta K16 NRC 25
2 V DREWNIK DARIUSZ M30
3 V DYGAS SARA K20 NRC 25
4 V FERNANDES FRANCISCO M30 DĄBROWSKI TEAM
5 V GAJEWSKI MAREK M50
6 V KRÓL ARKADIUSZ M40 NRC 25
7 V MĄDZIK ALEKSANDRA K30 ALBATROSY 25
8 V MEJER JACEK M30 DRUŻYNA SZPIKU / WWW.TEZAMEZA.PL 25
9 V NIEWIŃSKI ŁUKASZ M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
10 V PRĘDOTA KRZYSZTOF M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
11 V SŁOMKA PAWEŁ M20 DD RUNNING TEAM
12 V WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
13 V ŻUBIŃSKI PIOTR M40 ACCELERATING POLAND 25
14 V ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
15 V
lp seria 20:12 800m
1 VI BRYL MARCIN M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
2 VI BRZĄKALSKI KRZYSIEK M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
3 VI DĄBROWSKI MATEUSZ M30 ALLIANZ RUNNING TEAM 25
4 VI DZIKOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
5 VI GAŁĄZKA NATALIA K20 AZS UW / RACZYŃSKI TEAM 25
6 VI GŁODOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM
7 VI IGNATOWICZ ANDRZEJ M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
8 VI KANIA MICHAŁ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 VI KARASEK JAKUB M20 ENTRE RUNNING 25
10 VI ŁĘCZYCKI ARKADIUSZ M30 GREATER BOSTON TRACK CLUB 25
11 VI ŁUCZYŃSKI TOMASZ M40 TRENINGIBIEGOWE.PL / ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
12 VI PIĄTKOWSKI PIOTR M20 KONDYCJA 25
13 VI RUDO JAKUB M20 PGB SPORTOWA PACZKA 25
14 VI ŻOCHOWSKI DANIEL M20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
15 VI
lp seria 20:16 800m
1 VII GAWRON PAWEŁ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
2 VII GOSK DOMINIK M20 DD RUNNING TEAM
3 VII IRACKI MATEUSZ M20 ENTRE.PL TEAM 25
4 VII ŁUGOWSKI DAMIAN M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW
5 VII MACHOWSKI PAWEŁ M20 RACZYŃSKI TEAM 25
6 VII MUNIAK PAWEŁ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
7 VII SAŁAMACHA JAROSŁAW M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
8 VII STOCHMALSKI PIOTR M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 VII SZCZEPAŃSKI PAWEŁ M20 KONDYCJA
10 VII ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY
11 VII Świerdzewski Damian M20
12 VII WOJNAROWICZ JANUSZ M40 EDI TEAM ZGORZELEC 25
13 VII WRÓBLEWSKI JACEK M20
14 VII
15 VII

4 x 400 m

seria druzyna wplata
I ACCELERATING POLAND 40
ALBATROSY
ASICS FRONTRUNNER POLAND 40
AZS UW 40
CZEKORUNNER`S 40
DD RUNNING TEAM
FIXATO TEAM 40
KABACKIE DZIKI 40
II KACZMAR PROJECT 40
KINGRUNNER 40
LONG ISLAND TEAM 40
LOT RUNNERS 40
MAGO 40
MUSTANGU MKNIJ RUNNING TEAM 40
POWER TRAINING
TARCHOŚFIRY 40
III TRENER24H.COM.PL 40
TRUCHT TARCHOMIN TEAM 40
UNILOGO RUNNING TEAM
UNILOGO RUNNING TEAM I
WARSAW RUN CLUB 40
WE RUN CLAN 40
ŻÓRAWSKI TEAM
ŻYRARDÓW TEAM 40
Opublikowano:

Napój izotoniczny w innowacyjnym opakowaniu

W tym roku firma INVENTO oraz marka AKVO ACTIVE dbają o nasze nawodnienie.

Firma Invento zajmuje się produkcją nowoczesnych, innowacyjnych opakowań. Nasze napoje izotoniczne zamknięto w puszce PET z aluminiową częścią służącą do otwarcia.

Akvo Active to napój izotoniczny dla aktywnych z minerałami, l-karnityną i guaraną. Produkt tworzony jest na bazie naturalnych produktów, bez dodatku cukru i nie zawiera konserwantów.

Pobiegnijcie i spróbujcie sami!

Opublikowano:

Batoniki

Podczas każdej edycji Warsaw Track Cup 2018 w pakiecie startowym znajdziecie produkty Benecol Musle, które dzięki zawartości steroli roślinnych wpływają na redukcję cholesterolu.

Baton zawiera też naturalne węglowodany i białko, a więc zjedzone zaraz po zdrowym wysiłku będą doskonałą przekąską regenerującą, można się zatem porządnie zmęczyć 😉

Smacznego!!!