Program imprezy

Drogie Biegaczki i  Biegacze,
Z uwagi na obostrzenia i nasze bezpieczeństwo zaplanowaliśmy tak imprezę, aby nie było konieczności mijania się dużej liczby osób w jednym czasie.
Dlatego nowością na naszych mityngach są:
1. Prosimy wszystkich biegaczy o stawianie się w biurze zawodów na czas  – punktualnie (zgodnie z tabelką poniżej) DOKŁADNIE 30 minut przed startem, w innym czasie numer startowy nie będzie wydany. Biuro zawodów znajdować się będzie w północnej części trybuny głównej na górze (najlepsze wejście od ulicy Chrzanowskiego i Restauracji La Barraca).
2. Bieżnia będzie zamknięta wyłącznie dla zawodników biegnących w danym momencie.
dlatego biegacze przechodzić będą przez call room, czyli namiot usytuowany przy starcie na 100 m (północna strona trybuny głównej od ulicy Wojciecha Chrzanowskiego i restauracji La Barraca)
3. W strefie call room oczekują tylko biegacze z serii, która ma wystartować za 5 minut
4. Bezpośrednio po zakończeniu biegu prosimy o opuszczanie bież przez strefę call room
5. Rozgrzewka i rozbieganie po zawodach odbywać się może za trybunami niskimi (znajduje się tam bieżnia żużlowa i tartanowa). Wejście obok call room i za głównym budynkiem przy stadionie. Tartanowa prosta rozgrzewkowa znajduje się od strony ulicy Dwernickiego.
6. Toalety znajdować się będą w budynku głównym przy mecie.
7. Depozyt usytuowany będzie w okolicach biura zawodów.
PROGRAMU IMPREZY:

15:30 Bieg dla Dzieci na dystansie 30 m do lat 3 (roczniki 2017 i 2018)

15:35 Bieg dla Dzieci na dystansie 60 m do lat 5 (roczniki 2016 i 2015)

15:40 Bieg dla Dzieci na dystansie 100 m do lat 7 (roczniki 2014 i 2013)

15:45 Bieg dla Dzieci na dystansie 200 m do lat 9 (roczniki 2012 i 2011)

15:50 Bieg dla Dzieci na dystansie 400 m do lat 12 (roczniki 2010, 2009 i 2008)

16:00 100 m Mężczyzn i Kobiet serie

16:15 1000 m I seria

16:20 1000 m II seria

16:30 1000 m III seria

16:40 1000 m IV seria

16:50 4 x 100 m

17:00 1500 m I seria

17:10 1500 m II seria

17:20 3000 m I seria

17:40 3000 m II seria

18:00 3000 m III seria

18:15 5000 m I seria

18:35 5000 m II seria

18:58 5000 m III seria

19:20 5000 m IV seria

19:40 Zakończenie imprezy,