8.05.2019

Byliście świetni!

Gratulujemy Wam walki i dobrego humoru! Dla nas organizatorów była to czysta przyjemność 🙂

WYNIKI OFICJALNE

3000 m

18:15 3000 m seria 1
msc numer nazwisko imie dystans kat. druzyna WYNIK
1 2 CEGLARZ WOJCIECH 3000 m M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 11:56,73
2 15 MIZERA KATARZYNA 3000 m K30 11:59,50
3 11 CICHOCKI MARIUSZ 3000 m M20 WARSAW RUN CLUB 12:18,74
4 124 BALANOWSKI STANISŁAW 3000 m M50 WARSAW RUN CLUB 12:29,84
5 187 ZAWADZKA ALEKSANDRA 3000 m K20 12:51,90
6 24 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ 3000 m M40 12:58,58
7 17 PIĄTEK BOGDAN 3000 m M60 LECHICI ZIELONKA 13:04,86
8 20 SASIN MARLENA 3000 m K20 BRACTWO BIEGOWE BGK 13:32,36
9 19 SAŁAMACHA IZABELA 3000 m K30 ŻÓRAWSKI TEAM 13:56,43
10 21 SERWATKA MICHAŁ 3000 m M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 14:07,67
11 14 MICHAŁOWSKA KATARZYNA 3000 m K40 DD RUNNING TEAM 14:11,33
12 26 ZYGADŁO PIOTR 3000 m M30 14:16,58
13 16 MIZIŃSKA SYLWIA 3000 m K40 WARSAW RUN CLUB 14:16,62
14 23 WIŚNIEWSKA MAGDALENA 3000 m K30 WARSAW RUN CLUB 14:21,32
15 9 KRAWCZYKIEWICZ DOROTA 15:07,00
16 12 MIASOJEDOW BOZENA 3000 m K60 AKS POLONIA WARSZAWA 15:08,90
17 7 KOMOREK KRZYSZTOF 3000 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 16:11,20
18 10 KRAWCZYKIEWICZ MAGDA 3000 m K30 ŻÓRAWSKI TEAM 16:11,67
19 8 KOWALEWSKI ADAM 3000 m M40 16:24,24
 3000 m seria 2
numer nazwisko imie dystans kat. druzyna WYNIK
1 37 KUBICKI ADAM 3000 m M30 INSIGNIS TFI 09:38,80
2 122 GOSK DOMINIK 3000 m M20 DD RUNNING TEAM 10:30,33
3 121 DAWIDZIUK-GOSK DIANA 3000 m K20 DD RUNNING TEAM 10:30,40
4 50 ZIEMAK HUBERT 3000 m M20 OSTRÓW BIEGA 11:03,05
5 35 KOŚLA PAWEŁ 3000 m M30 11:06,34
6 33 JAMBOR MICHAŁ 3000 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 11:07,18
7 40 MARON JACEK 3000 m M50 ADIDAS RUNNERS WARSAW 11:08,48
8 36 KOZAKOWSKI MARCIN 3000 m M30 11:13,90
9 34 KALINOWSKI KAMIL 3000 m M30 RK ATHLETICS 11:15,73
10 39 ŁUKIANOW ARTUR 3000 m M30 BIEGANIE TO HÓI 11:28,54
11 27 ASŁANOWICZ MARCIN 3000 m M40 ŻÓRAWSKI TEAM 11:33,04
12 28 BACHANEK ADAM 3000 m M40 11:59,80
13 31 CZAJKOWSKI MAREK 3000 m M40 WARSAW RUN CLUB 12:00,04
14 44 PIEROWSKI BARTOSZ 3000 m M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 12:21,52
15 29 BAKUŁA WIESŁAW 3000 m M50 WAMPIR 14:26,48
16 49 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA 3000 m K30 BRACTWO BIEGOWE BGK 14:43,68
3000 m seria 3
MIEJSCE numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 56 KIESZEK SEBASTIAN 3000 m M30 WPRUNNING 10:06,52
2 185 BYRNE GARY 3000 m M30 10:19,00
3 42 MIZIŃSKI PAWEŁ 3000 m M40 WARSAW RUN CLUB 10:25,30
4 60 ŁABĘDZKI KONRAD 3000 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:28,30
5 63 MAZEK EMILIA 3000 m K20 SBRT WARSZAWA /WILGA GARWOLIN 10:33,01
6 58 KOSIOREK DARIUSZ 3000 m M50 ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:33,92
7 61 ŁĘGOCKI MARCIN 3000 m M30 PIETRZYK RUNNING TEAM 10:58,90
8 53 FLORCZAK KRZYSZTOF 3000 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 11:04,10
9 52 CIESIELSKI MARCIN 3000 m M40 KLUB SZACHOWY PIĄTKA SKIERNIEWICE 11:11,31
10 66 OCHMAN PIOTR 3000 m M40 ŻÓRAWSKI TEAM 11:13,80
11 67 PLUSZKA ADAM 3000 m M40 VEGE RUNNERS 11:20,00
12 76 DUBEK MATEUSZ 3000 m M30 11:45,18
13 62 ŁUCZKÓW SZYMON 3000 m M30 WARSAW RUN CLUB 11:48,30
14 54 GŁODOWSKA MARTA 3000 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 13:01,48
15 64 MICHALAK MARTA 3000 m K40 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 13:57,47
3000 m seria 4
MIEJSCE numer nazwisko imie dystans kat. drużyna WYNIK
1 92 SŁUPIK TOMASZ 3000 m M20 09:42,48
2 264 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR 3000 m M30 09:56,66
3 78 JENDRYCH REMIGIUSZ 3000 m M20 10:04,35
4 38 ŁUCZYŃSKI TOMASZ 3000 m M40 TRENINGIBIEGOWE.PL/ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:08,30
5 85 MURAWSKI MICHAL 3000 m M30 10:16,74
6 93 STANKOWSKI RAFAŁ 3000 m M30 10:17,00
7 81 KLAŚ ŁUKASZ 3000 m M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 10:21,06
8 74 CHURSKI SZYMON 3000 m M50 FLEXISOLUTIONS.PL 10:24,70
9 79 KALBARCZYK MATEUSZ 3000 m M20 10:38,53
10 84 MOLĘDYS SZYMON 3000 m M30 KONTROLERSKI TEAM 10:46,12
11 82 MICHALSKI ROBERT 3000 m M30 NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI 10:49,03
12 83 MIRECKI MICHAŁ 3000 m M40 10:50,10
13 96 WIŚNIEWSKA MARTYNA 3000 m K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:50,38
14 87 NOWAKOWSKI JACEK 3000 m M50 AKL URSYNÓW 10:54,27
15 77 GIŻYŃSKA ANNA 3000 m K30 Giża Team 11:00,97
16 90 PTASZNIK MACIEJ 3000 m M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 11:08,33
17 189 GRZYWACZEWSKA JUSTYNA 3000 m K30 11:11,11
18 80 KARP ROBERT 3000 m M40 ALLIANZ RUNNING TEAM 11:19,30
19 94 STARZYNSKI WOJCIECH 3000 m M40 ENTRE.PL TEAM 11:26,57
20 97 WRÓBLEWSKI MICHAŁ 3000 m M40 AKL URSYNÓW 11:54,82
21 48 WAJTRYT KRZYSZTOF 3000 m M40 WARSAW RUN CLUB 12:08,53
22 268 PANEK DAMIAN 3000 m M20 12:29,29
23 46 RUSAKIEWICZ MONIKA 3000 m K30 DHL GF 14:02,68
3000m SERIA 5
MIEJSCCE numer nazwisko imie dystans kat. druzyna WYNIK
1 118 WICHOWSKI Jacek 3000 m M30 RunningFactory.pl 08:41,55
2 104 KERN ARTUR 3000 m M30 UNIA HRUBIESZOW 08:48,46
3 112 OSKIERKO ŁUKASZ 3000 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 08:50,08
4 110 MIELEWCZYK PIOTR 3000 m M20 WARSZAWSKIE SANKT MORITZ 08:52,24
5 103 KARWOWSKI WOJCIECH 3000 m M20 TEAM KOPEĆ 08:52,63
6 123 GOSK DOMINIK 3000 m M20 DD RUNNING TEAM 09:18,5
7 117 STOCHMALSKI PIOTR 3000 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 09:23,4
8 186 GAWRON PAWEŁ 3000 m M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 09:25,9
9 188 CELIŃSKI ROBERT 3000 m M40 09:27,0
10 119 WIJATA PIOTR 3000 m M30 Przysucha Biega 09:29,6
11 109 MACHOWSKI PAWEŁ 3000 m M20 WARSZAWSKIE SANKT MORITZ 09:34,2
12 266 KANIA MICHAŁ 3000 m M20 09:36,2
13 265 SKIBIŃSKI MIKOŁAJ 3000 m M30 09:37,9
14 106 KŁOS GRZEGORZ 3000 m M30 09:52,7
15 107 KORZENIOWSKI DARIUSZ 3000 m M40 ACCELERATING POLAND 09:54,9
16 100 GOZDEK RADEK 3000 m M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 09:55,6
17 102 IWANICKI MICHAŁ 3000 m M30 ACCELERATING POLAND 10:07,1
18 114 RYNKIEWICZ TOMASZ 3000 m M40 10:10,6
19 113 RÓŻYCKI DARIUSZ 3000 m M50 SZACHYLICE 11:54,4

zbiorczo

msc numer nazwisko imie dystans kat. druzyna WYNIK
1 118 WICHOWSKI Jacek 3000 m M30 RunningFactory.pl 08:41,55
2 104 KERN ARTUR 3000 m M30 UNIA HRUBIESZOW 08:48,46
3 112 OSKIERKO ŁUKASZ 3000 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 08:50,08
4 110 MIELEWCZYK PIOTR 3000 m M20 WARSZAWSKIE SANKT MORITZ 08:52,24
5 103 KARWOWSKI WOJCIECH 3000 m M20 TEAM KOPEĆ 08:52,63
6 123 GOSK DOMINIK 3000 m M20 DD RUNNING TEAM 09:18,5
7 117 STOCHMALSKI PIOTR 3000 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 09:23,4
8 186 GAWRON PAWEŁ 3000 m M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 09:25,9
9 188 CELIŃSKI ROBERT 3000 m M40 09:27,0
10 119 WIJATA PIOTR 3000 m M30 Przysucha Biega 09:29,6
11 109 MACHOWSKI PAWEŁ 3000 m M20 WARSZAWSKIE SANKT MORITZ 09:34,2
12 266 KANIA MICHAŁ 3000 m M20 09:36,2
13 265 SKIBIŃSKI MIKOŁAJ 3000 m M30 09:37,9
1 37 KUBICKI ADAM 3000 m M30 INSIGNIS TFI 09:38,80
1 92 SŁUPIK TOMASZ 3000 m M20 09:42,48
14 106 KŁOS GRZEGORZ 3000 m M30 09:52,7
15 107 KORZENIOWSKI DARIUSZ 3000 m M40 ACCELERATING POLAND 09:54,9
16 100 GOZDEK RADEK 3000 m M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 09:55,6
2 264 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR 3000 m M30 09:56,66
3 78 JENDRYCH REMIGIUSZ 3000 m M20 10:04,35
1 56 KIESZEK SEBASTIAN 3000 m M30 WPRUNNING 10:06,52
17 102 IWANICKI MICHAŁ 3000 m M30 ACCELERATING POLAND 10:07,1
4 38 ŁUCZYŃSKI TOMASZ 3000 m M40 TRENINGIBIEGOWE.PL/ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:08,30
18 114 RYNKIEWICZ TOMASZ 3000 m M40 10:10,6
5 85 MURAWSKI MICHAL 3000 m M30 10:16,74
6 93 STANKOWSKI RAFAŁ 3000 m M30 10:17,00
2 185 BYRNE GARY 3000 m M30 10:19,00
7 81 KLAŚ ŁUKASZ 3000 m M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 10:21,06
8 74 CHURSKI SZYMON 3000 m M50 FLEXISOLUTIONS.PL 10:24,70
3 42 MIZIŃSKI PAWEŁ 3000 m M40 WARSAW RUN CLUB 10:25,30
4 60 ŁABĘDZKI KONRAD 3000 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:28,30
2 122 GOSK DOMINIK 3000 m M20 DD RUNNING TEAM 10:30,33
3 121 DAWIDZIUK-GOSK DIANA 3000 m K20 DD RUNNING TEAM 10:30,40
5 63 MAZEK EMILIA 3000 m K20 SBRT WARSZAWA /WILGA GARWOLIN 10:33,01
6 58 KOSIOREK DARIUSZ 3000 m M50 ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:33,92
9 79 KALBARCZYK MATEUSZ 3000 m M20 10:38,53
10 84 MOLĘDYS SZYMON 3000 m M30 KONTROLERSKI TEAM 10:46,12
11 82 MICHALSKI ROBERT 3000 m M30 NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI 10:49,03
12 83 MIRECKI MICHAŁ 3000 m M40 10:50,10
13 96 WIŚNIEWSKA MARTYNA 3000 m K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 10:50,38
14 87 NOWAKOWSKI JACEK 3000 m M50 AKL URSYNÓW 10:54,27
7 61 ŁĘGOCKI MARCIN 3000 m M30 PIETRZYK RUNNING TEAM 10:58,90
15 77 GIŻYŃSKA ANNA 3000 m K30 Giża Team 11:00,97
4 50 ZIEMAK HUBERT 3000 m M20 OSTRÓW BIEGA 11:03,05
8 53 FLORCZAK KRZYSZTOF 3000 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 11:04,10
5 35 KOŚLA PAWEŁ 3000 m M30 11:06,34
6 33 JAMBOR MICHAŁ 3000 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 11:07,18
16 90 PTASZNIK MACIEJ 3000 m M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 11:08,33
7 40 MARON JACEK 3000 m M50 ADIDAS RUNNERS WARSAW 11:08,48
17 189 GRZYWACZEWSKA JUSTYNA 3000 m K30 11:11,11
9 52 CIESIELSKI MARCIN 3000 m M40 KLUB SZACHOWY PIĄTKA SKIERNIEWICE 11:11,31
10 66 OCHMAN PIOTR 3000 m M40 ŻÓRAWSKI TEAM 11:13,80
8 36 KOZAKOWSKI MARCIN 3000 m M30 11:13,90
9 34 KALINOWSKI KAMIL 3000 m M30 RK ATHLETICS 11:15,73
18 80 KARP ROBERT 3000 m M40 ALLIANZ RUNNING TEAM 11:19,30
11 67 PLUSZKA ADAM 3000 m M40 VEGE RUNNERS 11:20,00
19 94 STARZYNSKI WOJCIECH 3000 m M40 ENTRE.PL TEAM 11:26,57
10 39 ŁUKIANOW ARTUR 3000 m M30 BIEGANIE TO HÓI 11:28,54
11 27 ASŁANOWICZ MARCIN 3000 m M40 ŻÓRAWSKI TEAM 11:33,04
12 76 DUBEK MATEUSZ 3000 m M30 11:45,18
13 62 ŁUCZKÓW SZYMON 3000 m M30 WARSAW RUN CLUB 11:48,30
19 113 RÓŻYCKI DARIUSZ 3000 m M50 SZACHYLICE 11:54,4
20 97 WRÓBLEWSKI MICHAŁ 3000 m M40 AKL URSYNÓW 11:54,82
1 2 CEGLARZ WOJCIECH 3000 m M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 11:56,73
2 15 MIZERA KATARZYNA 3000 m K30 11:59,50
12 28 BACHANEK ADAM 3000 m M40 11:59,80
13 31 CZAJKOWSKI MAREK 3000 m M40 WARSAW RUN CLUB 12:00,04
21 48 WAJTRYT KRZYSZTOF 3000 m M40 WARSAW RUN CLUB 12:08,53
3 11 CICHOCKI MARIUSZ 3000 m M20 WARSAW RUN CLUB 12:18,74
14 44 PIEROWSKI BARTOSZ 3000 m M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 12:21,52
22 268 PANEK DAMIAN 3000 m M20 12:29,29
4 124 BALANOWSKI STANISŁAW 3000 m M50 WARSAW RUN CLUB 12:29,84
5 187 ZAWADZKA ALEKSANDRA 3000 m K20 12:51,90
6 24 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ 3000 m M40 12:58,58
14 54 GŁODOWSKA MARTA 3000 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 13:01,48
7 17 PIĄTEK BOGDAN 3000 m M60 LECHICI ZIELONKA 13:04,86
8 20 SASIN MARLENA 3000 m K20 BRACTWO BIEGOWE BGK 13:32,36
9 19 SAŁAMACHA IZABELA 3000 m K30 ŻÓRAWSKI TEAM 13:56,43
15 64 MICHALAK MARTA 3000 m K40 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 13:57,47
23 46 RUSAKIEWICZ MONIKA 3000 m K30 DHL GF 14:02,68
10 21 SERWATKA MICHAŁ 3000 m M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 14:07,67
11 14 MICHAŁOWSKA KATARZYNA 3000 m K40 DD RUNNING TEAM 14:11,33
12 26 ZYGADŁO PIOTR 3000 m M30 14:16,58
13 16 MIZIŃSKA SYLWIA 3000 m K40 WARSAW RUN CLUB 14:16,62
14 23 WIŚNIEWSKA MAGDALENA 3000 m K30 WARSAW RUN CLUB 14:21,32
15 29 BAKUŁA WIESŁAW 3000 m M50 WAMPIR 14:26,48
16 49 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA 3000 m K30 BRACTWO BIEGOWE BGK 14:43,68
15 9 KRAWCZYKIEWICZ DOROTA 15:07,00
16 12 MIASOJEDOW BOZENA 3000 m K60 AKS POLONIA WARSZAWA 15:08,90
17 7 KOMOREK KRZYSZTOF 3000 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 16:11,20
18 10 KRAWCZYKIEWICZ MAGDA 3000 m K30 ŻÓRAWSKI TEAM 16:11,67
19 8 KOWALEWSKI ADAM 3000 m M40 16:24,24

1500 m

20:00 1500 m 1 seria
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 237 WALENDA MATEUSZ 1500 m 05:10,17
2 129 JAKUBOWSKA KLAUDIA 1500 m K20 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 05:31,14
3 133 MADEJAK SYLWIA 1500 m K40 ŻÓRAWSKI TEAM 05:43,73
4 134 MISZEWSKI MICHAŁ 1500 m M40 NIGHT RUNNERS 05:59,09
5 131 KUCZMARSKA MARTA 1500 m K30 TKKF PŁOCK 06:01,30
6 138 ŚWIĄTEK PAULINA 1500 m K20 06:14,56
7 127 FURMANEK AGATA 1500 m K20 06:28,30
8 125 BAKALARSKA MARIOLA 1500 m K50 WARSAW RUN CLUB 06:33,67
9 128 GŁOGOWSKI MARCIN 1500 m M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 06:36,74
10 263 ASŁANOWICZ MATYLDA 1500 m 06:43,64
11 137 SOBOLEWSKA AGATA 1500 m K20 BRACTWO BIEGOWE BGK 07:31,75
20:10 1500 m 2 seria
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 147 ŁĘCKI PAWEŁ 1500 m M30 04:44,37
2 153 ŚLIWA KRZYSZTOF 1500 m M30 NAPRZÓD MŁOCINY 04:53,95
3 146 KRÓL ARKADIUSZ 1500 m M40 WARSAW RUN CLUB / GIŻA TEAM 05:07,85
4 145 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 1500 m M30 KAJASPORT.PL 05:08,49
5 27 ASŁANOWICZ MARCIN 1500 m 05:33,34
6 273 KANIUCH WOJCIECH 1500 m M30 05:39,11
7 150 OLSZAK ZENON 1500 m M50 WARSZAW RUN CLUB 05:40,47
8 142 GIŻYŃSKA KAROLINA 1500 m K30 TKKF PŁOCK 05:43,55
9 141 GAWRYŚ KATARZYNA 1500 m K30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 05:53,51
10 143 GŁODOWSKA MARTA 1500 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 06:17,98
11 132 KWIATKOWSKA ANNA 1500 m K30 DNF
20:18 1500 m 3 seria
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 240 GŁODOWSKI MICHAŁ 1500 m M20 04:55,68
2 155 BRYL MARCIN 1500 m M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 04:57,03
3 176 KOROL KRZYSZTOF 1500 m M40 04:57,37
4 159 KRÓL PIOTR 1500 m M30 DENTALKING.EU 04:58,93
5 157 GREWIŃSKI TOMASZ 1500 m M50 LIPIEC RUNNING TEAM 04:59,76
6 168 ZAWADA PAWEŁ 1500 m M20 BIEGNIJZWIERZU.PL 05:04,01
7 165 TRUDNOWSKI MACIEJ 1500 m M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 05:08,65
8 164 RÓŻAŃSKI BARTOSZ 1500 m M30 RUNNING JARS 05:20,05
9 161 KUCHARCZYK ANDRZEJ 1500 m M40 05:23,75
10 163 OLSZEWSKA ZUZANNA 1500 m K20 05:32,80
11 166 WIECZOREK DARIUSZ 1500 m M50 PRZEGLĄD SPORTOWY 05:36,85
12 154 BŁAZIŃSKI WITOLD 1500 m M30 05:56,92
20:25 1500 m 4 seria
miejsce numer nazwisko imie dystans kat. druzyna WYNIK
1 182 ROZMIANIEC PAWEŁ 1500 m M30 04:15,82
2 181 PODSTAWKA PIOTR 1500 m M30 MKB DREPTAK 04:21,56
3 173 DZIEWICKI KACPER 1500 m M20 AZS SGH WARSZAWA 04:25,12
4 171 BELOWSKI MATEUSZ 1500 m M20 MATI RUNNING 04:27,19
5 178 ŁUKASIK DAMIAN 1500 m M30 04:34,99
6 174 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 1500 m M40 TKKF PŁOCK 04:36,54
7 180 MOKRZAŃSKI MICHAŁ 1500 m M30 WARSZAWIAKY 04:41,17
8 177 LIPIEC TOMASZ 1500 m M40 LIPIEC RUNNING TEAM 04:42,02
9 183 SAWICKI DARIUSZ 1500 m M40 04:43,87

zbiorczo

miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 182 ROZMIANIEC PAWEŁ 1500 m M30 04:15,82
2 181 PODSTAWKA PIOTR 1500 m M30 MKB DREPTAK 04:21,56
3 173 DZIEWICKI KACPER 1500 m M20 AZS SGH WARSZAWA 04:25,12
4 171 BELOWSKI MATEUSZ 1500 m M20 MATI RUNNING 04:27,19
5 178 ŁUKASIK DAMIAN 1500 m M30 04:34,99
6 174 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 1500 m M40 TKKF PŁOCK 04:36,54
7 180 MOKRZAŃSKI MICHAŁ 1500 m M30 WARSZAWIAKY 04:41,17
8 177 LIPIEC TOMASZ 1500 m M40 LIPIEC RUNNING TEAM 04:42,02
9 183 SAWICKI DARIUSZ 1500 m M40 04:43,87
10 147 ŁĘCKI PAWEŁ 1500 m M30 04:44,37
11 153 ŚLIWA KRZYSZTOF 1500 m M30 NAPRZÓD MŁOCINY 04:53,95
12 240 GŁODOWSKI MICHAŁ 1500 m M20 04:55,68
13 155 BRYL MARCIN 1500 m M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 04:57,03
14 176 KOROL KRZYSZTOF 1500 m M40 04:57,37
15 159 KRÓL PIOTR 1500 m M30 DENTALKING.EU 04:58,93
16 157 GREWIŃSKI TOMASZ 1500 m M50 LIPIEC RUNNING TEAM 04:59,76
17 168 ZAWADA PAWEŁ 1500 m M20 BIEGNIJZWIERZU.PL 05:04,01
18 146 KRÓL ARKADIUSZ 1500 m M40 WARSAW RUN CLUB / GIŻA TEAM 05:07,85
19 145 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 1500 m M30 KAJASPORT.PL 05:08,49
20 165 TRUDNOWSKI MACIEJ 1500 m M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 05:08,65
21 237 WALENDA MATEUSZ 1500 m 05:10,17
22 164 RÓŻAŃSKI BARTOSZ 1500 m M30 RUNNING JARS 05:20,05
23 161 KUCHARCZYK ANDRZEJ 1500 m M40 05:23,75
24 129 JAKUBOWSKA KLAUDIA 1500 m K20 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 05:31,14
25 163 OLSZEWSKA ZUZANNA 1500 m K20 05:32,80
26 27 ASŁANOWICZ MARCIN 1500 m 05:33,34
27 166 WIECZOREK DARIUSZ 1500 m M50 PRZEGLĄD SPORTOWY 05:36,85
28 273 KANIUCH WOJCIECH 1500 m M30 05:39,11
29 150 OLSZAK ZENON 1500 m M50 WARSZAW RUN CLUB 05:40,47
30 142 GIŻYŃSKA KAROLINA 1500 m K30 TKKF PŁOCK 05:43,55
31 133 MADEJAK SYLWIA 1500 m K40 ŻÓRAWSKI TEAM 05:43,73
32 141 GAWRYŚ KATARZYNA 1500 m K30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 05:53,51
33 154 BŁAZIŃSKI WITOLD 1500 m M30 05:56,92
34 134 MISZEWSKI MICHAŁ 1500 m M40 NIGHT RUNNERS 05:59,09
35 131 KUCZMARSKA MARTA 1500 m K30 TKKF PŁOCK 06:01,30
36 138 ŚWIĄTEK PAULINA 1500 m K20 06:14,56
37 143 GŁODOWSKA MARTA 1500 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 06:17,98
38 127 FURMANEK AGATA 1500 m K20 06:28,30
39 125 BAKALARSKA MARIOLA 1500 m K50 WARSAW RUN CLUB 06:33,67
40 128 GŁOGOWSKI MARCIN 1500 m M40 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 06:36,74
41 263 ASŁANOWICZ MATYLDA 1500 m 06:43,64
42 137 SOBOLEWSKA AGATA 1500 m K20 BRACTWO BIEGOWE BGK 07:31,75
43 132 KWIATKOWSKA ANNA 1500 m K30 DNF

800 m

20:32 I seria 800 m
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 267 LEWDOROWICZ WOJCIECH 800 m 02:37,06
2 193 JAWORSKA NATASZA 800 m KU20 PARASPORTOWI 03:14,25
3 226 DYGAS SARA 800 m K20 03:17,92
4 222 RATASZEWSLA EDYTA 800 m K50 03:46,27
5 195 WOŹNIAK MIKOŁAJ 800 m MU20 PARASPORTOWI 03:50,87
6 192 GRABOWSKI KAMIL 800 m MU20 PARASPORTOWI 03:54,83
7 191 GŁASEK ŁUKASZ 800 m M30 PARASPORTOWI 03:56,20
8 194 ULATOWSKI DOMINIK 800 m MU20 PARASPORTOWI 03:57,07
9 190 AFANA ISMAEL 800 m MU20 PARASPORTOWI 04:06,08
20:37 II seria 800 m
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 199 KOWALCZUK CEZARY 800 m M30 02:40,11
2 271 CYMBORSKA JOLANTA 800 m 02:47,98
3 208 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA 800 m K40 02:49,24
4 206 SKIBA PAWEŁ 800 m M30 02:52,47
5 142 GIŻYŃSKA  KAROLINA 800 m K30 02:53,89
6 202 ŁOZIŃSKI PIOTR 800 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 03:00,10
7 263 ASŁANOWICZ MATYLDA 800 m 03:16,82
8 272 GUZOWSKI KAROL 800 m MU20 03:17,09
9 205 RZESZUTKO ALEKSANDRA 800 m K40 WARSAW RUN CLUB 03:19,43
10 200 KRAWCZYKIEWICZ DOROTA 800 m K30 ŻÓRAWSKI TEAM 03:29,27
11 204 PRUSACZYK MICHAŁ 800 m MU20 WARSAW RUN CLUB 03:39,27
12 197 COŚ MONIKA 800 m K40 WARSAW RUN CLUB 03:41,39
13 201 KRAWCZYKIEWICZ MAGDA 800 m K40 ŻÓRAWSKI TEAM 03:52,08
20:42 III seria 800 m
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 218 MAJCHRZAK MARIUSZ 800 m M20 02:26,65
2 256 KAWĘCKA MARCELINA 800 m K20 WARSAW RUN CLUB 02:31,20
3 234 OCHMAN PIOTR 800 m 02:36,59
4 270 JAWORSKA WIOLETA 800 m 02:40,00
5 216 KORSAKOV KOSTIANTYN 800 m M40 02:51,51
6 221 POMIANOWSKI ANDRZEJ 800 m M30 02:51,98
7 215 KOPERSKA ANNA 800 m K20 MKB DREPTAK 02:56,35
8 211 GŁODOWSKA MARTA 800 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 03:06,05
9 274 ŻOCHOWSKA MAGDALENA 800 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 03:08,34
10 220 PISKORSKA AGNIESZKA 800 m K40 WARSAW RUN CLUB 03:10,15
11 196 CIECHAROWSKA JUSTYNA 800 m K30 03:11,60
12 217 KWIATKOWSKA ANNA 800 m K30 TRENINGDOMISTRZOSTWA 03:33,08
20:47 IV seria 800 m
miejsce numer nazwisko imie dystans kat. druzyna WYNIKI
1 264 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR 800 m M30 CITY TRAIL 02:11,30
2 102 IWANICKI MICHAŁ 800 m M30 ACCELERATING POLAND 02:17,43
3 235 SIEGIEDA MICHAŁ 800 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 02:17,70
4 115 SAŁAMACHA JAROSŁAW 800 m M30 ŻÓRAWSKI TEAM 02:19,72
5 231 KUPISZ KONRAD 800 m M30 02:29,17
6 233 LULIŃSKI PAWEŁ 800 m M30 WARSAW RUN CLUB 02:34,44
7 236 TALACHA AGNIESZKA 800 m K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 02:36,33
8 230 KUCHARCZYK ANDRZEJ 800 m M40 02:41,81
9 232 KWASEK ALEKSANDRA 800 m K40 02:54,44
10 229 KOCERKA JACEK 800 m M40 03:00,66
20:52 V seria 800 m
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIKI
1 242 KŁOS GRZEGORZ 800 m M30 02:04,44
2 247 SUJAK DANIEL 800 m M20 02:06,45
3 107 KORZENIOWSKI DARIUSZ 800 m M40 ACCELERATING POLAND 02:18,33
4 227 HOROSZ JAKUB 800 m M20 WARSZAWIAKY 02:19,00
5 248 WIECZOREK PATRYK 800 m M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 02:32,85
6 244 LUCIMIŃSKI MARCIN 800 m M40 OLEJ RUNNING TEAM 02:39,79
7 245 ŁUKASZEWICZ RYSZARD 800 m M50 WARSZAWA WOLA 02:40,75
20:57 VI seria 800 m
miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 262 WYSZOMIRSKI MATEUSZ 800 m M20 WARSAW RUN CLUB 01:59,19
2 255 KARWOWSKI WOJCIECH 800 m M20 TEAM KOPEĆ 02:03,02
3 258 PAWSKI WAWRZYNIEC 800 m M30 PZLAM 02:03,78
4 261 SEREMAK PAWEŁ 800 m M30 SIŁY POWIETRZNE 02:05,40
5 260 SAWICKI DARIUSZ 800 m M40 02:17,28
6 174 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 800 m M40 TKKF PŁOCK 02:17,95
7 253 GOZDEK RADEK 800 m M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 02:18,23
8 251 AMBROZIK ŁUKASZ 800 m M30 02:18,59
9 257 KWIECIŃSKI JACEK 800 m M30 WEJHEROWO 42.195 02:19,04
10 252 DĄBROWSKI MATEUSZ 800 m M30 ALLIANZ RUNNING TEAM 02:19,87
11 212 JASZCZYŃSKI ANDRZEJ 800 m 02:22,48

zbiorczo

miejsce numer nazwisko imie dystans katw druzyna WYNIK
1 262 WYSZOMIRSKI MATEUSZ 800 m M20 WARSAW RUN CLUB 01:59,19
2 255 KARWOWSKI WOJCIECH 800 m M20 TEAM KOPEĆ 02:03,02
3 258 PAWSKI WAWRZYNIEC 800 m M30 PZLAM 02:03,78
4 242 KŁOS GRZEGORZ 800 m M30 02:04,44
5 261 SEREMAK PAWEŁ 800 m M30 SIŁY POWIETRZNE 02:05,40
6 247 SUJAK DANIEL 800 m M20 02:06,45
7 264 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR 800 m M30 CITY TRAIL 02:11,30
8 260 SAWICKI DARIUSZ 800 m M40 02:17,28
9 102 IWANICKI MICHAŁ 800 m M30 ACCELERATING POLAND 02:17,43
10 235 SIEGIEDA MICHAŁ 800 m M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 02:17,70
11 174 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 800 m M40 TKKF PŁOCK 02:17,95
12 253 GOZDEK RADEK 800 m M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 02:18,23
13 107 KORZENIOWSKI DARIUSZ 800 m M40 ACCELERATING POLAND 02:18,33
14 251 AMBROZIK ŁUKASZ 800 m M30 02:18,59
15 227 HOROSZ JAKUB 800 m M20 WARSZAWIAKY 02:19,00
16 257 KWIECIŃSKI JACEK 800 m M30 WEJHEROWO 42.195 02:19,04
17 115 SAŁAMACHA JAROSŁAW 800 m M30 ŻÓRAWSKI TEAM 02:19,72
18 252 DĄBROWSKI MATEUSZ 800 m M30 ALLIANZ RUNNING TEAM 02:19,87
19 212 JASZCZYŃSKI ANDRZEJ 800 m 02:22,48
20 218 MAJCHRZAK MARIUSZ 800 m M20 02:26,65
21 231 KUPISZ KONRAD 800 m M30 02:29,17
22 256 KAWĘCKA MARCELINA 800 m K20 WARSAW RUN CLUB 02:31,20
23 248 WIECZOREK PATRYK 800 m M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 02:32,85
24 233 LULIŃSKI PAWEŁ 800 m M30 WARSAW RUN CLUB 02:34,44
25 236 TALACHA AGNIESZKA 800 m K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 02:36,33
26 234 OCHMAN PIOTR 800 m 02:36,59
27 267 LEWDOROWICZ WOJCIECH 800 m 02:37,06
28 244 LUCIMIŃSKI MARCIN 800 m M40 OLEJ RUNNING TEAM 02:39,79
29 270 JAWORSKA WIOLETA 800 m 02:40,00
30 199 KOWALCZUK CEZARY 800 m M30 02:40,11
31 245 ŁUKASZEWICZ RYSZARD 800 m M50 WARSZAWA WOLA 02:40,75
32 230 KUCHARCZYK ANDRZEJ 800 m M40 02:41,81
33 271 CYMBORSKA JOLANTA 800 m 02:47,98
34 208 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA 800 m K40 02:49,24
35 216 KORSAKOV KOSTIANTYN 800 m M40 02:51,51
36 221 POMIANOWSKI ANDRZEJ 800 m M30 02:51,98
37 206 SKIBA PAWEŁ 800 m M30 02:52,47
38 142 GIŻYŃSKA  KAROLINA 800 m K30 02:53,89
39 232 KWASEK ALEKSANDRA 800 m K40 02:54,44
40 215 KOPERSKA ANNA 800 m K20 MKB DREPTAK 02:56,35
41 202 ŁOZIŃSKI PIOTR 800 m M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 03:00,10
42 229 KOCERKA JACEK 800 m M40 03:00,66
43 211 GŁODOWSKA MARTA 800 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 03:06,05
44 274 ŻOACHOWSKA MAGDALENA 800 m K20 ŻÓRAWSKI TEAM 03:08,34
45 220 PISKORSKA AGNIESZKA 800 m K40 WARSAW RUN CLUB 03:10,15
46 196 CIECHAROWSKA JUSTYNA 800 m K30 03:11,60
47 193 JAWORSKA NATASZA 800 m KU20 PARASPORTOWI 03:14,25
48 263 ASŁANOWICZ MATYLDA 800 m 03:16,82
49 272 GUZOWSKI KAROL 800 m MU20 03:17,09
50 226 DYGAS SARA 800 m K20 03:17,92
51 205 RZESZUTKO ALEKSANDRA 800 m K40 WARSAW RUN CLUB 03:19,43
52 200 KRAWCZYKIEWICZ DOROTA 800 m K30 ŻÓRAWSKI TEAM 03:29,27
53 217 KWIATKOWSKA ANNA 800 m K30 TRENINGDOMISTRZOSTWA 03:33,08
54 204 PRUSACZYK MICHAŁ 800 m MU20 WARSAW RUN CLUB 03:39,27
55 197 COŚ MONIKA 800 m K40 WARSAW RUN CLUB 03:41,39
56 222 RATASZEWSLA EDYTA 800 m K50 03:46,27
57 195 WOŹNIAK MIKOŁAJ 800 m MU20 PARASPORTOWI 03:50,87
58 201 KRAWCZYKIEWICZ MAGDA 800 m K40 ŻÓRAWSKI TEAM 03:52,08
59 192 GRABOWSKI KAMIL 800 m MU20 PARASPORTOWI 03:54,83
60 191 GŁASEK ŁUKASZ 800 m M30 PARASPORTOWI 03:56,20
61 194 ULATOWSKI DOMINIK 800 m MU20 PARASPORTOWI 03:57,07
62 190 AFANA ISMAEL 800 m MU20 PARASPORTOWI 04:06,08

sztafeta 4×400 m

miejsce numer nazwisko imie kat_gen druzyna WYNIK
1 7 MIZIŃSKI PAWEŁ Sztafeta WARSAW RUN CLUB 1 04:01,75
2 15 RYBAŁTOWSKI JAKUB Sztafeta FARMACJA TARCHOMIN 04:05,01
3 11 CICHOCKI FILIP Sztafeta POWER POGROM 04:16,71
4 6 SAŁAMACHA JAROSŁAW Sztafeta ŻÓRAWSKI TEAM 04:19,26
5 8 OLSZEWSKA ZUZANNA Sztafeta DAJCIE NAM 5 MINUT 04:21,68
6 10 KELLER MARTA Sztafeta WARSAW RUN CLUB 3 04:22,80
7 12 RYBAŁTOWSKI JAKUB Sztafeta TARCHOŚFIRY 04:37,53
8 13 GAWRYŚ KATARZYNA Sztafeta PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 04:43,63
9 2 SIELICKA JULIA Sztafeta UNILOGO RUNNING TEAM 04:45,46
10 14 WIECZOREK PATRYK Sztafeta BIEGACZE Z PRZYPADKU 04:47,74
11 9 MIERZICKI MARCEL Sztafeta POWER TRAINING 04:53,15
12 5 CZAJKOWSKI MAREK Sztafeta WARSAW RUN CLUB 2 04:53,84
13 4 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA Sztafeta BRACTWO BIEGOWE BGK 2 05:12,48
14 3 JAMBOR MICHAŁ Sztafeta BRACTWO BIEGOWE BGK 05:17,43
15 1 PRUS ELŻBIETA Sztafeta WARSAW RUN CLUB SLOW MOTION 05:34,01

Biegi Dzieci:

200 m

miejsce numer nazwisko imię czas
1 216 Kozrska Antonina 00:40,1
2 8 Moledys Basia 00:47,1
3 695 Milewska Maja 00:47,7
4 185 Możdżeń Kosma 00:50,2
5 708 Sierocińska Liwia 00:54,5
6 717 Szlachcic Natalia 00:56,4
7 694 01:01,0
8 709 Mostafa Gustaw 01:03,2
9 710 Kawka-Krzywański Iwo 01:10,0

400 m

miejsce numer nazwisko imię czas
1 368 Chrapek Krzysztof 01:10,3
2 721 Bogusławski-Michniak Jan 01:12,2
3 6 Kożeńska Weronika 01:23,0
4 719 Guzowski Karol 01:23,3
5 720 Bader-Strzałka Adrianna 01:28,5
6 722 Szlachcic Kacper 01:31,1
7 369 Maszkowski Zenon 01:35,6
8 723 Fattal Adam 01:55,1