Opublikowano:

Plan sytuacyjny imprezy i dzień biegu

Witajcie podczas trzeciej edycji Warsaw Track Cup 2019 na stadionie warszawskiego Orła.

5 września wystartujemy w ostatnim mityngu serii zwodów na bieżni, a tu macie garść podstawowych informacji:

LISTY STARTOWE wraz ze szczegółowym programem minutowym zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej warsawtrackcup.pl na dobę przed startem pierwszej serii Warsaw Track Cup, czyli w środę 4.09

 

Wejście na miejsce imprezy (stadion Lekkoatletyczny Orzeł Warszawa) znajdować się będzie od strony ulicy Józefa Dwernickiego (współrzędne GPS), tam też można zaparkować samochód lub przy ulicy Podskarbińskiej, a także Siennickiej, gdzie w Hali Sportowej znajdują się dodatkowe przebieralnie i prysznice.

Depozyt zajdziecie w namiocie na wysokości Mety, natomiast toalety, przebieralnie i prysznice w budynku przy mecie.

Kawiarnia / restauracja La Baracca to nowoczesny budynek kortów tenisowych na rogu ulic Podskarbińskiej i Chrzanowskiego.

Biegowe przedszkole działać będzie od godziny 18:00 do 21:00 na głównej płycie stadionu – na trawie.

Aby wystartować na swoim dystansie należy zweryfikować się w biurze zawodów umiejscowionym w czarnym namiocie na końcu ostatniej prostej stadionu, które działać będzie od godziny 17:30.

Należy wypełnić oświadczenie i odebrać numer startowy.

(dla przyspieszenia procesu weryfikacji możecie przynieść wydrukowane i podpisane oświadczenie)

oswiadczenie zawodnika dorosłego

oświadczenie opiekuna nieletniego

Rozgrzewkę możecie przeprowadzić w specjalnej strefie od strony ulicy Józefa Dwernickiego

Pierwszy start to 100 m od godziny 18:00 – prosimy zachować ostrożność – będzie bardzo szybko! nastepnie od 18:20 tradycyjnie 3000 m, po 2 seriach wystartują biegi dla Dzieci,(19:00-19:30) Po nich III na 3000 m, a następnie 5 serii na 1500 m. ok 20:30 pobiegną 800-set metrowcy. Zawody zamkną starty sztafet 4 x 400 m ok godziny 21:30 przewidujemy zakończenie imprezy

PROGRAM MINUTOWY

17.30-21.00 Godziny działania Biura Zawodów

18:00 100 m serie 1 – 6 (co 3 minuty)

18.20 Start I serii na 3000 m

18:40 Start II serii na 3000 m

19:00 100 m Finał

19:10 Starty biegów dzieci i Młodzieży

19:20 Start III serii na 3000 m

19:25 dekoracja 100 m ( 3 najszybsze biegaczki i 3 najszybszych biegaczy)

19:35 Start IV serii na 3000 m

19:50  Start I serii na 1500 m

20:00 II seria na 1500 m

20:08 III seria na 1500 m

20:10 dekoracja 3000 m ( 3 najszybsze biegaczki i 3 najszybszych biegaczy)

20:18 I seria na 800 m

20:25 II seria na 800 m

20:30 III seria na 800 m

20:35 IV seria na 800 m

20:40 dekoracja 1500 m ( 3 najszybsze biegaczki i 3 najszybszych biegaczy)

20:50 4×400 m I seria

21:00 4×400 m II seria

21:10 dekoracja 800 m i 100 m ( 3 najszybsze biegaczki i 3 najszybszych biegaczy)

21:25 dekoracja najszybszej sztafety 4×400 m

21.30 Zakończenie imprezy

Uroczysta dekoracja wraz z wręczeniem medali i nagród odbędzie się następnego dnia w Sklepie Biegacza Powiśle w godzinach 18:00-20:00 (dekoracja od 19:00)

W czasie trwania imprezy możecie Państwo skorzystać z porad fizjoterapeutycznych udzielanych przez zespół Fizjoperfekt.

Życzymy udanej zabawy i samych fantastycznych emocji lekkoatletycznych!