Opublikowano:

Garść informacji na temat dnia imprezy

Co trzeba wiedzieć, żeby sprawnie poruszać się na imprezie 20 czerwca?

  1. Przybywajcie do biura zawodów na określoną godzinę (30′ przed startem) PONIŻEJ PROGRAM MINUTOWY i LISTA STARTOWA👇 (najlepiej miejcie ze sobą wypełnione oświadczenie Uczestnika [oswiadczenie zawodnika DOROSŁEGO] [oświadczenie OPIKUNA zawodnika nieletniego].Będziemy mieć je też w Biurze Zawodów (do biura zawodów przyjdźcie w maseczkach – jest w trybunie głównej na górze).
  2. Pamiętajcie, żeby na 5 min przed swoim biegiem być w Call Room’ie, gdzie grupują się zawodnicy danej serii startowej, skąd Przemek lub Dominik Giżyńscy poprowadzą Was na START.
  3. Na Biegi Dzieci wpuszczamy też Opiekunów.
  4. Rozgrzewajcie się i truchtajcie na koniec w miejscach żółtych linii na mapce.
  5. Toalety są w trybucie głównej w pobliżu Call Room i w budynku głównym przy mecie
  6. Szatnie są w budynku głównym przy MECIE na parterze.
  7. Dmuchańce dla dzieci i FoodTrucki usytuowane są za budynkiem głównym stadionu (wejście od ulicy Podskarbińskiej).
  8. Wszystkie trybuny są do naszej dyspozycji.
  9. W biurze zawodów odbieracie numer startowy, agrafki i 0,5 l wody
  10. Dla wszystkich biegnących dzieci medale bez względu na zajęte miejsce
  11. Najszybsze 3 biegaczki i 3 biegaczy na danym dystansie 1000 m, 1500 m, Mili Australijskiej, 3000 m będą dekorowani zaraz po zakończeniu konkurencji – zostańcie do ich końca👊 (mamy dla Was medale i upominki od Enervit).
  12. Dla Zwycięzców cyklu(1000 m+1500 m+3000 m) w kategorii Open i Weteran mamy nagrody rzeczowe od Sklep Biegacza, dla wszystkich MEDALE

w razie czego piszcie proszę na biuro@runningconsulting.pl lub naszego fejsa[LINK]

PROGRAM MINUTOWY [plik pdf.]

konkurencja biuro zawodów call room start
Bieg dla Dzieci na dystansie 30 m do lat 3 (roczniki 2017 i 2018) 15:30 15:55 16:00
Bieg dla Dzieci na dystansie 60 m do lat 5 (roczniki 2016 i 2015) 15:40 16:05 16:10
Bieg dla Dzieci na dystansie 100 m do lat 7 (roczniki 2014 i 2013) 15:50 16:15 16:20
Bieg dla Dzieci na dystansie 200 m do lat 9 (roczniki 2012 i 2011) 15:58 16:23 16:28
Bieg dla Dzieci na dystansie 400 m do lat 12 (roczniki 2010, 2009 i 2008) 16:06 16:31 16:36
I seria 1000 m 16:15 16:40 16:45
II seria 1000 m 16:25 16:50 16:55
III seria 1000 m 16:33 16:58 17:03
IV seria 1000 m 16:40 17:05 17:10
V seria 1000 m 16:50 17:15 17:20
Dekoracja zwycięzców 1000 m OPEN K i M 17:30
I seria 1500 m 17:20 17:45 17:50
II seria 1500 m 17:30 17:55 18:00
III seria 1500 m 17:40 18:05 18:10
Australijska Mila 17:55 18:20 18:25
Dekoracja zwycięzów 1500 m i Australijska Mila OPEN K i M 18:40
I seria 3000 m 18:30 18:55 19:00
II seria 3000 m 18:50 19:15 19:20
III seria 3000 m 19:10 19:35 19:40
IV seria 3000 m 19:30 19:55 20:00
V seria 3000 m 19:50 20:15 20:20
VI seria 3000 m 20:10 20:35 20:40
Zakończenie imprezy, dekoracja zwycięzców w kat OPEN K i M 21:00

LISTY STARTOWE: [listy startowe sobota 20.06.2020 r.]