Opublikowano:

wyniki oficjalne 23.05.2018

Biegacze,

Po raz kolejny gratulujemy walki na bieżni i uzyskanych wyników!

Poniżej publikujemy Wasze oficjalne rezultaty:

[2018_05_23_WYNIKI]

Mamy przyjemność poinformować, że nasz Partner ALFA AKTIV ufundowała nagrody dla najszybszych na dystansach indywidualnych, dodatkowo firma BOOKSY ufundowała medale dla pierwszych trójek oraz statuetki dla najszybszej sztafety 4×400 m.

Nagrody zostaną wręczone ok. godziny 20:00, 20.06.2018 r. podczas II mityngu Warsaw Track Cup, na który serdecznie zapraszamy!!!

W czerwcu i wrześniu czekają na Was ponownie wyżej wymienione nagrody.

Opublikowano:

Program minutowy i podział na serie

Lekkoatleci!

Cieszymy się, że zgłosiliście się tak licznie. Pogodę mamy genialną, życzymy więc samych rekordów życiowych i pozytywnych emocji!!!

Stadion warszawskiej Skry już na Was czeka – ul. Wawelska 5

Przyjdźcie do biura zawodów na przynajmniej 30 minut przed Waszym startem, a na linii startu lub pod sceną bądźcie na przynajmniej 5 minut przed strzałem startera.

Aby przyspieszyć procedurę weryfikacji w Biurze Zawodów (czynne od 17:30), przyjdźcie z wydrukowanym i podpisanym Oświadczeniem Uczestnika (oświadczenie Uczestnika / oświadczenie nieletni), sprawdźcie Wasze nazwisko, kategorię wiekową i Klub.

Poniżej publikujemy serie na każdym z dystansów:

Jeśli chcecie zmienić serię lub dystans, piszcie na runningconsulting@gmail.com (poza sztafetami zasada jest taka, że każda kolejna seria powinna być szybsza)

3000 m

lp seria 18:00 3000 m
1 I  Grela Wojciech Warta ok
2 I  Prygiel Daria Warta ok
3 I Banaszek Grzegorz Warta ok
4 I Grześkowiak Bartosz Warta ok
5 I Kacperski Kamil Warta ok
6 I Makowski Robert Warta ok
7 I Michalak Adrian Warta ok
8 I Morawska Marta Warta ok
9 I Okrzesik Małgorzata Warta ok
10 I Orczykowska Karolina Warta ok
11 I Piszewska Magdalena Warta ok
12 I Pruchniak Robert Warta ok
13 I Stafisz Krzysztof Warta ok
14 I Szul Robert Warta ok
15 I Śliwiński Jan Warta ok
16 I Więcaszek Magdalena Warta ok
17 I
lp seria 18:18 3000 m
1 II BIELAS KAMIL M30 25
2 II BIELIŃSKI RAFAŁ M30 25
3 II CYNKIER MIESZKO M30 25
4 II CZAJKOWSKI MAREK M40 25
5 II CZERNIAWSKI PIOTR M30 25
6 II DRZEWIECKI DAMIAN M30 25
7 II GÓRZYŃSKA ANNA K40 25
8 II KĄDZIELSKA MAGDALENA K40
9 II KIELAK NATALIA K30 WWW.NATALIABIEGAJAKSZALONA.PL 25
10 II KONKOWSKA-SZYMAŃSKA JOANNA K50 DZIKIE SKRZYDŁO 25
11 II Krempa Edyta K50
12 II LEWANDOWSKA JOANNA K40 25
13 II MARCIN SIUDZINSKI M30 25
14 II MROZOWSKA JOANNA K30 LEGIA FIGHT CLUB 25
15 II NEJFELD HANNA K40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 25
16 II Opara Sabina K40
17 II PIKUL PIOTR M30 ING 25
18 II PŁONKA JAROSŁAW M40 25
19 II Rzeszutko Marcin M40 5
20 II SADOWSKA BEATA K40 WIŚNIA CLUB
21 II SAŁAMACHA JAROSŁAW M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
22 II SZWEDZIK BEATA K50 25
23 II WIATROWSKI BŁAŻEJ M40 WIATROWSKI.PL 25
24 II WIATROWSKI HUBERT M16 WIATROWSKI.PL 25
25 II WOJTKOWIAK MARTA K30 OIRP WARSZAWA 25
lp seria 18:36 3000 m
1 III ANTOSZEWSKI BARTOSZ M30 25
2 III BANASZCZYK ARKADIUSZ M40 #RUNMEN 25
3 III BIAŁOWĄS ALEKSANDRA K20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
4 III BUKOWSKI JANUSZ M60 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 25
5 III CHODKIEWICZ PAWEŁ M30 A-DUK FAN CLUB 25
6 III DROB MAREK M30 25
7 III DROHOMIRECKI MICHAŁ M30 25
8 III GAŁUSZKA FILIP M30 KOKOSZKA36TEAM 25
9 III GONCZARYK MICHAL M40 25
10 III GÓRECKA KATARZYNA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
11 III KIELAK DANIEL M30 ALBATROSY
12 III LEMIESZ ANETA K30 KACZMAR PROJECT 25
13 III LUDWICZAK JACEK M40 MPK WYBIEGANIE
14 III MADEJAK SYLWIA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
15 III MIRECKI MICHAL M40 25
16 III PRZĄDKA ADAM M30
17 III REDA KINGA K20 WIELISZEW HERON TEAM 25
18 III ROLEWICZ TOMASZ M40 25
19 III SKRZYPCZAK ADRIAN M20 25
20 III SZKUTA PAWEŁ M40 25
21 III TRZEBINSKI BARTLOMIEJ M40 KACZMAR PROJECT 25
22 III WOJNAROWSKI MICHAŁ M30 KACZMAR PROJECT 25
23 III ZANIEWSKI ALEKSANDER M30 TRIWAWA 25
24 III ZAWADZKI TOMASZ M40
25 III
lp seria 18:54 3000 m
1 IV ANDRES BEATA K40 ENTRE.PL TEAM
2 IV BOURGEOIS JULIEN M40 OTK RZEŹNIK 25
3 IV CLAJOT FABIAN M20 FC GRABOWA
4 IV FIJALKOWSKI ADAM M20 25
5 IV GIZICKI MAREK M40 KACZMAR PROJECT 25
6 IV KAMIŃSKI FILIP M20
7 IV KAMIŃSKI TOMASZ M20 25
8 IV KISIEL GRZEGORZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
9 IV KORZENIOWSKI DARIUSZ M40 ACCELERATING POLAND 25
10 IV KUROWSKI MACIEJ M30 ŻÓRAWSKI TEAM
11 IV LENGIEWICZ JAKUB M40 OTK RZEŹNIK 25
12 IV LIPIEC TOMASZ M40 LIPIEC RUNNING TEAM 25
13 IV MĄDZIK ALEKSANDRA K30 ALBATROSY 25
14 IV PIENIĄŻEK LESZEK M50 ORTOREH TEAM 25
15 IV POBŁOCKA-DOBROWOLSKA KAMILA K20 UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 25
16 IV REDA SŁAWOMIR M60 PASJA WARSZAWA
17 IV ROMERO JUAN LUIS M30 WITC 25
18 IV RUSTECKI MARIUSZ M40
19 IV SADOWSKI ADAM M40 ROZBIEGANY SULEJÓWEK 25
20 IV SITNIK BARTŁOMIEJ M40 ORTOREH TEAM
21 IV SOCHACKI MARCIN M40 25
22 IV STEFAŃSKI KRYSTIAN M30 KS KANAŁEK
23 IV SZCZEPANIAK ARTUR M40 KB CZESIO BIEGA 25
24 IV ŻOCHOWSKI DANIEL M20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
25 IV
lp seria 19:10 3000 m
1 V BATORY STEFAN M40 AZS AWF WARSZAWA 25
2 V BUŚKO HUBERT M40
3 V DUCZYŃSKI MACIEJ M40 KACZMAR PROJECT 25
4 V GAŁASIEWICZ KUBA M20 RLTL ZTE RADOM
5 V GŁODOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM
6 V GRONOWSKI HUBERT M20 WIELISZEW HERON TEAM 25
7 V GRZEGOREK PAWEŁ M40 KINNGRUNNER 25
8 V KAROLKIEWICZ DANIEL M30 ENTRE.PL TEAM 25
9 V KRAMARZ ALEKSANDER M20 25
10 V KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M30 CITY TRAIL TEAM 25
11 V KUCHARSKI PIOTR M50 12TRI.PL 25
12 V MEJER JACEK M30 DRUŻYNA SZPIKU / WWW.TEZAMEZA.PL 25
13 V OBARA PRZEMYSŁAW M20
14 V OCHMAN PIOTR M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
15 V OSKIERKO ŁUKASZ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
16 V REK IWONA K30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI 25
17 V SELKE RADOSŁAW M30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI 25
18 V STANKOWSKI RAFAŁ M30 25
19 V ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY
20 V Świerdzewski Damian M20
21 V Wichowski JACEK M30 Medicover Runners 25
22 V WIĘCKOWSKI ŁUKASZ M20 KIFATO MK
23 V WILCZURA MAREK M40 KS STASZEWSCY / LIGA STARSZYCH DŻENTEMENÓW 25
24 V WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
25 V ZARODKIEWICZ DAWID M20 KABACKIE DZIKI

1500 m

lp seria 19:25 1500 m
1 I BIAŁOWĄS ALEKSANDRA K20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
2 I BRZOZOWSKI ANDRZEJ M60 ADIDAS RUNNERS WARSAW
3 I BURCHARD ILONA K40 KACZMAR PROJECT 25
4 I GÓRECKA KATARZYNA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
5 I KACPRZYŃSKA MAGDALENA K30 25
6 I KISIEL GRZEGORZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
7 I KOMOREK TOMASZ M20 DD RUNNING TEAM 25
8 I KOWIEL MARTA K20 KS KANAŁEK
9 I KRAWCZYKIEWICZ DOROTA K30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
10 I KRAWCZYKIEWICZ MAGDA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
11 I KRYSIAK JAKUB M20 TRIWAWA / NIKE+ RUN CLUB
12 I LEWANDOWSKI ŁUKASZ M30 25
13 I MADEJAK SYLWIA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
14 I MAKSYMIK KRZYSZTOF M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
15 I MICHAŁOWSKA KATARZYNA K40 RK ATHLETICS 25
16 I MIZIŃSKA SYLWIA K30 IAM RUNNING 25
17 I OSZMAŃSKI ANDRZEJ M30 TARCHOŚFIRY
18 I TUKENDORF BARBARA K60 RK ATHLETICS 25
19 I WITKOWSKA AGNIESZKA K20 ŻMUDA RUNNING TEAM 25
20 I
lp seria 19:34 1500 m
1 II BYRT MARCIN M30 KACZMAR PROJECT 25
2 II DOBRZAŃSKI JAKUB M40 WIRUJĄCE KORBY 25
3 II DREWNIK DARIUSZ M30
4 II DZIKOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM
5 II ERIKSSON SARI K30 RK ATHLETICS 25
6 II GREWIŃSKI TOMASZ M40 LIPIEC RUNNING TEAM 25
7 II GULAN NORBERT M30 RK ATHLETICS 25
8 II KANCIAŁA ŁUKASZ M30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI 25
9 II KOWALCZYK AGNIESZKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
10 II KRÓL PIOTR M30 DENTALKING.EU 25
11 II LULIŃSKI PAWEŁ M30 WWAA 25
12 II MARCZUK ROBERT M40 INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW 25
13 II MIZIŃSKI PAWEŁ M40 IAM RUNNIG 25
14 II MOKRZAŃSKI MICHAŁ M30 WARSZAWIAKY
15 II MOKRZAŃSKI MICHAŁ M30 WARSZAWIAKY 25
16 II RZEPKA JACEK M20 25
17 II WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
18 II WŁODKOWSKI ROBERT M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
19 II ZIELIŃSKA WERONIKA K30 12TRI.PL / ASICS FRONTRUNNER 25
20 II
21 II
22 II
lp seria 19:42 1500 m
1 III BORKOWSKI PAWEŁ M40 INNOGY RUNNING TEAM 25
2 III CYPRYAŃSKI PIOTR M20 RUNFOLLOWME 25
3 III DUCZYŃSKI MACIEJ M40 KACZMAR PROJECT 25
4 III DZIĘGIELEWSKI ZBIGNIEW M40 TRENINGIBIEGOWE.PL 25
5 III GAJDA ROBERT M50 KRS ZDROWY STYL ŻYCIA PRZY CM GAJDA-MED 25
6 III GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW M30 TKKF PŁOCK
7 III GROMEK RADOSŁAW M30 KACZMAR PROJECT / UKS GEPARD ŻOLIBORZ 25
8 III GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K30 CITY TRAIL TEAM 25
9 III JASTRZĘBSKI KAMIL M20 DUKLANOWSKITEAM 25
10 III KUREK PIOTR M30
11 III ŁĘCZYCKI ARKADIUSZ M30 GREATER BOSTON TRACK CLUB 25
12 III MARSZYCKI KAROL M30 25
13 III PAWSKI WAWRZYNIEC M30 25
14 III ROZKRUT MAREK M40 KACZMAR PROJECT 25
15 III ROZMIANIEC PAWEŁ M60 25
16 III SOBIESZEK SEWERYN M30 DUKLANOWSKI TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
17 III TOMASZ LIPIEC M40 LIPIEC RUNNING TEAM 25
18 III TOSIK WITOLD M30 AGB TORFY 25
19 III ZYCH ŁUKASZ M20 25
20 III
21 III
22 III

800 m

lp seria 19:50 800m
1 I ANTOSIK MAŁGORZATA K30 BZIK RUNNING TEAM 25
2 I CZOP MAŁGORZATA K30 DD RUNNING TEAM 25
3 I CZOP MALGORZATA K30 DD RUNNING TEAM
4 I DZIEDZIC MARLENA K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
5 I KATARZYNA DĄBROWSKA K50 NRC 25
6 I KRAWCZYKIEWICZ DOROTA K30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
7 I KWASEK ALEKSANDRA K40 25
8 I ŁUKASZEWICZ RYSZARD M50 25
9 I OLSZAK ZENON M50 WARSAW RUN CLUB 25
10 I PARTYKA AGNIESZKA K40 PGE ENERGETIC RUNNING
11 I RATASZEWSKA EDYTA K50 NRC 25
12 I RATASZEWSKI MAREK M50 NRC 25
13 I ZADLO KATARZYNA K40 25
14 I
15 I
lp seria 19:55 800m
1 II CIOLCZYK MAGDA K30 25
2 II DROB MAREK M30 25
3 II DUDKOWSKI ARTUR M40 25
4 II HOŁDA MICHAŁ M30 WIDŁOROGI 25
5 II KARP ROBERT M40 ALLIANZ RUNNING TEAM 25
6 II KRAWCZYKIEWICZ MAGDA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
7 II KUCHARCZYK ANDRZEJ M40 25
8 II LASOŃ MAGDALENA K30 MEDICOVER RUNNERS 25
9 II LEWANDOWSKI ŁUKASZ M30 25
10 II NOWAKOWSKI JACEK M50 KS NIEMANIEMOGĘ 25
11 II PAWLEGA KASIA K40 NRC WARSAW 25
12 II PILISZEK GRZEGORZ M30 KACZMAR PROJECT 25
13 II SEKOWSKI MAREK M50 KACZMAR PROJECK 25
14 II ZAKRZEWSKA EWA K40 KABACKIE DZIKI 25
15 II
lp seria 20:00 800m
1 III CYMBORSKA JOLANTA K30 NRC WARSAW 25
2 III HRYCKO KRZYSZTOF M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
3 III KACZYNSKI PIOTR M40 25
4 III KOBIALKA KONRAD M40 RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINY 25
5 III KOWAL MONIKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
6 III KOWALCZYK MICHAŁ M40 WRONA TRACK CLUB 25
7 III KRYSIAK JAKUB M20 TRIWAWA / NIKE+ RUN CLUB 25
8 III ŁUGOWSKI SYLWESTER M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 III MARIUSZ CICHOCKI M20 25
10 III RZESZUTKO ALEKSANDRA K30 NRC / OBOZYBIEGOWE.PL
11 III SAWICKI DARIUSZ M40 25
12 III TRZASKOWSKA JOANNA K30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
13 III WOCH KRZYSZTOF M30 WIDŁOROGI 25
14 III WOJTKOWIAK MARTA K30 OIRP WARSZAWA 25
15 III
lp seria 20:04 800m
1 IV AMBROZIK ŁUKASZ M30 25
2 IV ARTUR CZERWOŃSKI M50 WIDŁOROGI 25
3 IV CIESIELSKI MARCIN M40 DUKLANOWSKI TEAM 25
4 IV DUDEK BARTŁOMIEJ M30 12TRI.PL 25
5 IV GUZOWSKI KRZYSZTOF M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
6 IV JAROSZEWICZ KAMIL M30 25
7 IV KAWECKA MARCELINA K20 25
8 IV KOWALCZYK ADAM M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 IV MOLENDA MATEUSZ M20 TRENER24H.COM.PL 25
10 IV PIERZAK OLAF M40 KABACKIE DZIKI 25
11 IV REDA KINGA K20 WIELISZEW HERON TEAM 25
12 IV SKRZYPCZAK ADRIAN M20
13 IV SURTEL MICHAŁ M30 KACZMAR PROJECT 25
14 IV TARKA MARCIN M30 WIDŁOROGI 25
15 IV
lp seria 20:08 800m
1 V DĄBROWSKA Marta K16 NRC 25
2 V DREWNIK DARIUSZ M30
3 V DYGAS SARA K20 NRC 25
4 V FERNANDES FRANCISCO M30 DĄBROWSKI TEAM
5 V GAJEWSKI MAREK M50
6 V KRÓL ARKADIUSZ M40 NRC 25
7 V MĄDZIK ALEKSANDRA K30 ALBATROSY 25
8 V MEJER JACEK M30 DRUŻYNA SZPIKU / WWW.TEZAMEZA.PL 25
9 V NIEWIŃSKI ŁUKASZ M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
10 V PRĘDOTA KRZYSZTOF M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
11 V SŁOMKA PAWEŁ M20 DD RUNNING TEAM
12 V WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
13 V ŻUBIŃSKI PIOTR M40 ACCELERATING POLAND 25
14 V ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
15 V
lp seria 20:12 800m
1 VI BRYL MARCIN M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
2 VI BRZĄKALSKI KRZYSIEK M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
3 VI DĄBROWSKI MATEUSZ M30 ALLIANZ RUNNING TEAM 25
4 VI DZIKOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
5 VI GAŁĄZKA NATALIA K20 AZS UW / RACZYŃSKI TEAM 25
6 VI GŁODOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM
7 VI IGNATOWICZ ANDRZEJ M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
8 VI KANIA MICHAŁ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 VI KARASEK JAKUB M20 ENTRE RUNNING 25
10 VI ŁĘCZYCKI ARKADIUSZ M30 GREATER BOSTON TRACK CLUB 25
11 VI ŁUCZYŃSKI TOMASZ M40 TRENINGIBIEGOWE.PL / ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
12 VI PIĄTKOWSKI PIOTR M20 KONDYCJA 25
13 VI RUDO JAKUB M20 PGB SPORTOWA PACZKA 25
14 VI ŻOCHOWSKI DANIEL M20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
15 VI
lp seria 20:16 800m
1 VII GAWRON PAWEŁ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
2 VII GOSK DOMINIK M20 DD RUNNING TEAM
3 VII IRACKI MATEUSZ M20 ENTRE.PL TEAM 25
4 VII ŁUGOWSKI DAMIAN M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW
5 VII MACHOWSKI PAWEŁ M20 RACZYŃSKI TEAM 25
6 VII MUNIAK PAWEŁ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
7 VII SAŁAMACHA JAROSŁAW M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
8 VII STOCHMALSKI PIOTR M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
9 VII SZCZEPAŃSKI PAWEŁ M20 KONDYCJA
10 VII ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY
11 VII Świerdzewski Damian M20
12 VII WOJNAROWICZ JANUSZ M40 EDI TEAM ZGORZELEC 25
13 VII WRÓBLEWSKI JACEK M20
14 VII
15 VII

4 x 400 m

seria druzyna wplata
I ACCELERATING POLAND 40
ALBATROSY
ASICS FRONTRUNNER POLAND 40
AZS UW 40
CZEKORUNNER`S 40
DD RUNNING TEAM
FIXATO TEAM 40
KABACKIE DZIKI 40
II KACZMAR PROJECT 40
KINGRUNNER 40
LONG ISLAND TEAM 40
LOT RUNNERS 40
MAGO 40
MUSTANGU MKNIJ RUNNING TEAM 40
POWER TRAINING
TARCHOŚFIRY 40
III TRENER24H.COM.PL 40
TRUCHT TARCHOMIN TEAM 40
UNILOGO RUNNING TEAM
UNILOGO RUNNING TEAM I
WARSAW RUN CLUB 40
WE RUN CLAN 40
ŻÓRAWSKI TEAM
ŻYRARDÓW TEAM 40
Opublikowano:

Napój izotoniczny w innowacyjnym opakowaniu

W tym roku firma INVENTO oraz marka AKVO ACTIVE dbają o nasze nawodnienie.

Firma Invento zajmuje się produkcją nowoczesnych, innowacyjnych opakowań. Nasze napoje izotoniczne zamknięto w puszce PET z aluminiową częścią służącą do otwarcia.

Akvo Active to napój izotoniczny dla aktywnych z minerałami, l-karnityną i guaraną. Produkt tworzony jest na bazie naturalnych produktów, bez dodatku cukru i nie zawiera konserwantów.

Pobiegnijcie i spróbujcie sami!

Opublikowano:

Batoniki

Podczas każdej edycji Warsaw Track Cup 2018 w pakiecie startowym znajdziecie produkty Benecol Musle, które dzięki zawartości steroli roślinnych wpływają na redukcję cholesterolu.

Baton zawiera też naturalne węglowodany i białko, a więc zjedzone zaraz po zdrowym wysiłku będą doskonałą przekąską regenerującą, można się zatem porządnie zmęczyć 😉

Smacznego!!!

Opublikowano:

Wyniki WTC 2017

Poniżej publikujemy wyniki całego cyklu Warszaw Track Cup 2017

Gratulujemy i zapraszamy za rok!

KLASYFIKACJE WARSAW TRACK CUP 2017
KOBIETY OPEN
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81 04:58,41 02:28,44 18:09,66
2 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20 04:57,98 02:29,75 18:18,93
3 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30 05:08,96 02:31,62 18:49,88
4 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26 05:38,00 02:49,71 19:59,97
5 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85 05:31,20 02:38,80 20:06,85
6 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95 05:27,99 02:48,17 20:21,11
7 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72 05:38,66 02:45,08 20:35,46
8 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12 05:51,30 02:49,30 20:40,72
9 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08 05:50,54 02:52,39 21:12,01
10 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65 05:55,94 02:58,90 21:15,49
11 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97 06:08,20 02:45,88 21:24,05
12 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70 05:53,32 02:57,58 21:24,60
13 Anna Stegner K4 12:57,62 05:58,55 02:57,00 21:53,17
14 Izabela Antczak K2 13:02,06 06:08,65 02:57,99 22:08,70
15 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99 06:20,00 02:57,93 22:28,92
16 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17 06:09,02 03:04,08 22:40,27
17 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67 06:10,57 03:13,70 22:45,94
18 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69 06:19,84 03:13,40 23:09,93
19 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28 06:41,80 03:05,30 23:29,38
20 Sara Dygas NRC K2 13:48,07 06:54,33 03:10,23 23:52,63
21 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21 06:41,05 03:10,15 24:04,41
22 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20 06:41,30 03:18,61 24:07,11
23 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70 06:44,10 03:21,59 24:21,39
24 Jolanta Wagner K5 14:48,52 06:57,25 03:28,70 25:14,47
25 Edyta Rataszewska K5 15:30,03 07:17,51 03:34,06 26:21,60
26 Agnieszka Jurek K3 15:48,22 07:15,77 03:30,50 26:34,49
27 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27 07:16,21 03:34,48 27:26,96
28 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20 08:35,10 04:10,56 29:34,86
29 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92 08:49,12 04:21,17 33:22,21
30 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49 09:07,51 04:27,14 34:21,14
31 Izabela Łapacz K3 20:46,49 09:08,43 04:27,14 34:22,06
K2
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81 04:58,41 02:28,44 18:09,66
2 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30 05:08,96 02:31,62 18:49,88
3 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95 05:27,99 02:48,17 20:21,11
4 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12 05:51,30 02:49,30 20:40,72
5 Izabela Antczak K2 13:02,06 06:08,65 02:57,99 22:08,70
6 Sara Dygas NRC K2 13:48,07 06:54,33 03:10,23 23:52,63
7 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92 08:49,12 04:21,17 33:22,21
K3
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20 04:57,98 02:29,75 18:18,93
2 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85 05:31,20 02:38,80 20:06,85
3 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08 05:50,54 02:52,39 21:12,01
4 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65 05:55,94 02:58,90 21:15,49
5 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99 06:20,00 02:57,93 22:28,92
6 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17 06:09,02 03:04,08 22:40,27
7 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67 06:10,57 03:13,70 22:45,94
8 Agnieszka Jurek K3 15:48,22 07:15,77 03:30,50 26:34,49
9 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49 09:07,51 04:27,14 34:21,14
10 Izabela Łapacz K3 20:46,49 09:08,43 04:27,14 34:22,06
K4
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26 05:38,00 02:49,71 19:59,97
2 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72 05:38,66 02:45,08 20:35,46
3 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97 06:08,20 02:45,88 21:24,05
4 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70 05:53,32 02:57,58 21:24,60
5 Anna Stegner K4 12:57,62 05:58,55 02:57,00 21:53,17
6 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69 06:19,84 03:13,40 23:09,93
7 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28 06:41,80 03:05,30 23:29,38
8 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21 06:41,05 03:10,15 24:04,41
9 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70 06:44,10 03:21,59 24:21,39
10 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27 07:16,21 03:34,48 27:26,96
K5
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20 06:41,30 03:18,61 24:07,11
2 Jolanta Wagner K5 14:48,52 06:57,25 03:28,70 25:14,47
3 Edyta Rataszewska K5 15:30,03 07:17,51 03:34,06 26:21,60
4 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20 08:35,10 04:10,56 29:34,86
MĘŻCZYŹNI OPEN
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25 04:02,58 02:04,00 14:38,83
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60 03:59,60 01:58,34 14:43,54
3 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01 04:15,88 02:06,33 15:32,22
4 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80 04:21,80 02:11,16 16:03,76
5 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15 04:24,22 02:11,79 16:08,16
6 Piotr Kurek M3 09:33,30 04:30,29 02:18,99 16:22,58
7 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32 04:29,09 02:20,65 16:26,06
8 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01 04:31,08 02:15,35 16:33,44
9 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80 04:32,76 02:16,71 16:54,27
10 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42 04:42,34 02:17,90 16:55,66
11 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79 04:39,16 02:17,76 16:55,71
12 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30 04:44,04 02:16,18 16:57,52
13 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70 04:44,21 02:21,27 17:03,18
14 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30 04:37,90 02:16,99 17:04,19
15 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80 04:43,25 02:16,14 17:07,19
16 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30 04:30,05 02:09,14 17:07,49
17 Rafał Stankowski M3 10:19,00 04:44,55 02:19,82 17:23,37
18 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90 04:49,77 02:22,43 17:27,10
19 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09 04:52,55 02:29,56 17:31,20
20 Michał Głodowski M2 10:36,42 04:46,41 02:18,63 17:41,46
21 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50 04:58,28 02:23,59 17:43,37
22 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29 05:00,90 02:24,84 18:08,03
23 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98 05:02,24 02:29,00 18:13,22
24 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23 05:12,51 02:31,23 18:25,97
25 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15 05:04,64 02:26,31 18:28,10
26 Paweł Muniak M2 10:58,51 05:10,82 02:20,81 18:30,14
27 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30 04:59,08 02:31,40 18:37,78
28 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97 05:09,81 02:29,79 18:43,57
29 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47 05:10,38 02:27,33 18:47,18
30 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21 05:08,88 02:27,76 18:50,85
31 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62 05:12,47 02:28,31 18:57,40
32 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67 05:10,23 02:49,79 18:58,69
33 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66 05:11,39 02:29,08 19:05,13
34 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07 05:11,34 02:32,14 19:08,55
35 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21 05:11,76 02:39,59 19:09,56
36 Sebastian Zasępa M3 11:12,32 05:20,20 02:39,75 19:12,27
37 Szymon Drabczyk M5 11:15,74 05:19,00 02:39,72 19:14,46
38 Kamil Mosur M4 11:33,88 05:18,82 02:27,90 19:20,60
39 Karol Wuls M2 11:43,12 04:57,80 02:41,99 19:22,91
40 Tomasz Sęk M3 11:21,80 05:20,30 02:40,84 19:22,94
41 Jarosław Glinicki M4 11:42,43 05:11,05 02:30,51 19:23,99
42 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43 05:22,84 02:43,28 19:27,55
43 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32 05:21,52 02:31,10 19:28,94
44 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12 05:12,11 02:31,55 19:35,78
45 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92 05:27,68 02:36,73 19:55,33
46 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49 05:39,92 02:30,01 19:56,42
47 Marcin Kitlas M3 11:50,84 05:30,19 02:38,27 19:59,30
48 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71 05:25,90 02:42,52 20:08,13
49 Andrzej Matusiak M3 12:01,47 05:37,90 02:44,50 20:23,87
50 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25 05:26,11 02:54,90 20:29,26
51 Szymon Łuczków M3 12:10,11 05:41,11 02:47,91 20:39,13
52 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44 05:31,60 02:44,12 20:56,16
53 Kamil Tylutki M3 12:37,24 05:30,50 03:00,70 21:08,44
54 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39 05:36,35 02:36,67 21:22,41
55 Zenon Olszak M5 12:46,45 05:47,19 02:49,45 21:23,09
56 Tomek Kamiński M4 12:03,33 06:30,03 03:04,78 21:38,14
57 Paweł Wereda M4 12:53,97 05:58,79 02:51,70 21:44,46
58 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16 06:05,66 02:59,42 21:51,24
59 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36 06:37,43 02:36,74 22:23,53
60 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95 06:04,00 02:50,83 22:27,78
61 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25 05:54,70 03:03,20 22:33,15
62 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64 06:26,70 03:07,41 22:43,75
63 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70 06:23,90 03:05,80 22:55,40
64 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12 06:25,39 03:01,44 23:37,95
65 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58 06:35,50 03:16,60 23:56,68
66 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50 06:43,61 03:06,98 24:40,09
67 Karol Guzowski M1 16:49,33 07:41,00 03:56,70 28:27,03
68 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16 08:22,32 03:50,28 31:22,76
M1
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16 06:05,66 02:59,42 21:51,24
2 Karol Guzowski M1 16:49,33 07:41,00 03:56,70 28:27,03
M2
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25 04:02,58 02:04,00 14:38,83
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60 03:59,60 01:58,34 14:43,54
3 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15 04:24,22 02:11,79 16:08,16
4 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01 04:31,08 02:15,35 16:33,44
5 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80 04:32,76 02:16,71 16:54,27
6 Michał Głodowski M2 10:36,42 04:46,41 02:18,63 17:41,46
7 Paweł Muniak M2 10:58,51 05:10,82 02:20,81 18:30,14
8 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62 05:12,47 02:28,31 18:57,40
9 Karol Wuls M2 11:43,12 04:57,80 02:41,99 19:22,91
10 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25 05:26,11 02:54,90 20:29,26
11 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36 06:37,43 02:36,74 22:23,53
M3
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01 04:15,88 02:06,33 15:32,22
2 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80 04:21,80 02:11,16 16:03,76
3 Piotr Kurek M3 09:33,30 04:30,29 02:18,99 16:22,58
4 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32 04:29,09 02:20,65 16:26,06
5 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79 04:39,16 02:17,76 16:55,71
6 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70 04:44,21 02:21,27 17:03,18
7 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30 04:30,05 02:09,14 17:07,49
8 Rafał Stankowski M3 10:19,00 04:44,55 02:19,82 17:23,37
9 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90 04:49,77 02:22,43 17:27,10
10 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50 04:58,28 02:23,59 17:43,37
11 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23 05:12,51 02:31,23 18:25,97
12 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15 05:04,64 02:26,31 18:28,10
13 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30 04:59,08 02:31,40 18:37,78
14 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47 05:10,38 02:27,33 18:47,18
15 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21 05:08,88 02:27,76 18:50,85
16 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67 05:10,23 02:49,79 18:58,69
17 Sebastian Zasępa M3 11:12,32 05:20,20 02:39,75 19:12,27
18 Tomasz Sęk M3 11:21,80 05:20,30 02:40,84 19:22,94
19 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32 05:21,52 02:31,10 19:28,94
20 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12 05:12,11 02:31,55 19:35,78
21 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92 05:27,68 02:36,73 19:55,33
22 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49 05:39,92 02:30,01 19:56,42
23 Marcin Kitlas M3 11:50,84 05:30,19 02:38,27 19:59,30
24 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71 05:25,90 02:42,52 20:08,13
25 Andrzej Matusiak M3 12:01,47 05:37,90 02:44,50 20:23,87
26 Szymon Łuczków M3 12:10,11 05:41,11 02:47,91 20:39,13
27 Kamil Tylutki M3 12:37,24 05:30,50 03:00,70 21:08,44
28 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50 06:43,61 03:06,98 24:40,09
29 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16 08:22,32 03:50,28 31:22,76
M4
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42 04:42,34 02:17,90 16:55,66
2 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30 04:44,04 02:16,18 16:57,52
3 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30 04:37,90 02:16,99 17:04,19
4 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80 04:43,25 02:16,14 17:07,19
5 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09 04:52,55 02:29,56 17:31,20
6 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29 05:00,90 02:24,84 18:08,03
7 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98 05:02,24 02:29,00 18:13,22
8 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97 05:09,81 02:29,79 18:43,57
9 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66 05:11,39 02:29,08 19:05,13
10 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07 05:11,34 02:32,14 19:08,55
11 Kamil Mosur M4 11:33,88 05:18,82 02:27,90 19:20,60
12 Jarosław Glinicki M4 11:42,43 05:11,05 02:30,51 19:23,99
13 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43 05:22,84 02:43,28 19:27,55
14 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44 05:31,60 02:44,12 20:56,16
15 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39 05:36,35 02:36,67 21:22,41
16 Tomek Kamiński M4 12:03,33 06:30,03 03:04,78 21:38,14
17 Paweł Wereda M4 12:53,97 05:58,79 02:51,70 21:44,46
18 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95 06:04,00 02:50,83 22:27,78
19 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25 05:54,70 03:03,20 22:33,15
20 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70 06:23,90 03:05,80 22:55,40
M5
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21 05:11,76 02:39,59 19:09,56
2 Szymon Drabczyk M5 11:15,74 05:19,00 02:39,72 19:14,46
3 Zenon Olszak M5 12:46,45 05:47,19 02:49,45 21:23,09
4 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12 06:25,39 03:01,44 23:37,95
5 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58 06:35,50 03:16,60 23:56,68
M6
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64 06:26,70 03:07,41 22:43,75

Poniżej Mistrzowie dystansów

3000 K

msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81
2 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20
3 Agnieszka Budek K3 10:55,20
4 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30
5 Agnieszka Kwiatkowska nadystansie.pl K3 11:09,60
6 Alicja Stawicka Adgarfit K2 11:26,20
7 Justyna Kostrzewska K3 11:30,82
8 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26
9 Monika Mosiołek Biegnę, żeby Bartek mógł biegać K3 11:32,34
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85
11 Weronika Brzuchalska K2 11:57,42
12 Katarzyna Paździecka K 11:58,63
13 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12
14 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95
15 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72
16 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65
17 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08
18 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97
19 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70
20 Alicja Gąsiorowska Żórawski Team K3 12:38,05
21 Aga Godlewska KACZMAR PROJECT K3 12:41,78
22 Ewa Stupkiewicz K 12:45,43
23 Anna Stegner K4 12:57,62
24 Izabela Antczak K2 13:02,06
25 Kinga Barchoń K4 13:03,99
26 Monika Dryja K3 13:04,44
27 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99
28 Jagoda Nowik K3 13:16,67
29 Agnieszka Witkowska K2 13:19,88
30 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67
31 Zuzanna Popielarska K2 13:25,33
32 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17
33 Aleksandra Krawczyk K2 13:30,32
34 Karolina Gawryszczak K2 13:34,36
35 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69
36 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28
37 Sara Dygas NRC K2 13:48,07
38 Ilona Burchard K3 13:49,68
39 Joanna Kulig K2 13:52,61
40 Katarzyna Olszewska K3 13:55,46
41 Ola Bialowas K2 13:59,21
42 Izabela Dymek K3 14:00,89
43 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20
44 Małgorzata Kulig K2 14:12,01
45 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21
46 Edyta Korach K1 14:14,61
47 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70
48 Wiola Radomyska FabikTeam K3 14:35,90
49 Monika Grzeczynska K2 14:43,83
50 Jolanta Wagner K5 14:48,52
51 Marlena Dziedzic K4 14:58,07
52 Marzena Klimkiewicz K3 15:02,00
53 Ewa Hawryluk-Stasiak K5 15:06,00
54 Kinga Kotur K2 15:12,79
55 Paulina Szczepankowska K2 15:15,80
56 Anastazja Zygmantowicz WITC K2 15:18,28
57 Edyta Rataszewska K5 15:30,03
58 Izabela Mioduszewska Nike+ Run Club K4 15:32,03
59 Angelina Zawicka K3 15:33,76
60 Katarzyna Dąbrowska K5 15:42,94
61 Agnieszka Jurek K3 15:48,22
62 Katarzyna Żądło K 15:49,66
63 Karolina Napierała K3 15:56,94
64 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27
65 Wanda Kurek K4 16:42,80
66 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20
67 Agnieszka Słowik K3 17:03,90
68 Dorota Krawczykiewicz K3 17:41,33
69 Aneta Wojnarowska K3 17:51,20
70 Anna Sałacińska K4 18:39,50
71 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92
72 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49
73 Izabela Łapacz K3 20:46,49
74 Jadwiga Olszewska K5 20:55,10

3000 M

msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60
3 Damian Walczak M2 08:49,43
4 Wojciech Karwowski M2 09:00,63
5 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01
6 Paweł Raczyński M2 09:23,12
7 Filip Babik M2 09:23,89
8 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80
9 Dariusz Nożyńdki M3 09:31,10
10 Maciej Bodnar M2 09:31,70
11 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15
12 Piotr Kurek M3 09:33,30
13 Piotr Podstawka M3 09:35,34
14 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32
15 Daniel Żochowski ŻÓRAWSKI TEAM M2 09:37,20
16 Michal Orzel M3 09:46,40
17 Paweł Machowski RACZYŃSKI TEAM M2 09:46,70
18 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01
19 Jacek Karwowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M3 09:47,30
20 Mikolaj Raczyński BF Team M2 09:47,90
21 Sebastian Dymek M3 09:51,18
22 Wojciech Omielan M2 09:53,02
23 Marcin Dubiel M3 09:53,50
24 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42
25 Marek Wilczura M4 09:55,56
26 Daniel Karwowski M2 09:57,23
27 Krystian Kochanek M3 09:57,25
28 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30
29 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70
30 Łukasz Zajma M2 09:57,98
31 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79
32 Maciej Muszyński BieGramy M2 10:03,89
33 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80
34 Tomasz Majewski M3 10:07,12
35 PIOTR PIĄTKOWSKI M2 10:07,20
36 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80
37 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09
38 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30
39 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90
40 Paweł Szczepański M2 10:17,14
41 Kamil Werner M3 10:17,39
42 Marcin Bryl M3 10:18,50
43 Rafał Stankowski M3 10:19,00
44 Krystian Stefanski KS KANAŁEK M3 10:20,00
45 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50
46 Grzegorz Chojnacki Husaria Race Team M4 10:22,30
47 Aleksander Kramarz M2 10:27,12
48 Hubert Gronowski M 10:27,60
49 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30
50 Łukasz Bondaruk M2 10:30,17
51 Szymon Churski flexisolutions.pl M4 10:33,90
52 Marcin Węgrzyn M3 10:36,13
53 Maciej Szpil M3 10:36,24
54 Michał Głodowski M2 10:36,42
55 Łukasz Matejka M3 10:37,86
56 Michal Dzikowski M2 10:38,69
57 Jan Sołtys M3 10:40,12
58 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98
59 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23
60 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29
61 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam M4 10:43,43
62 Maciej Kurowski M3 10:45,25
63 Piotr Król M3 10:47,14
64 Mateusz Jasiński M3 10:47,27
65 Robert Marczuk M4 10:48,45
66 Marcin Byrt Kaczmar Project M3 10:49,70
67 Leszek Deska M4 10:52,80
68 Michał Przybyłek M3 10:53,43
69 Łukasz Kanciała Grupa Biegowa Parkrun Warszawa M3 10:54,10
70 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15
71 Stefan Batory M3 10:58,32
72 Paweł Muniak M2 10:58,51
73 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67
74 Bartek Głowinkowski M2 10:59,07
75 Piotr Ochman M4 10:59,28
76 Zbigniew Tymicki M4 10:59,32
77 Ryszard Łukaszewicz WARSZAWA M5 11:01,41
78 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97
79 Piotr Kotkowski JacekBiega Running Team M4 11:04,00
80 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30
81 Marcin Ciesielski Duklanowski Team M4 11:08,10
82 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47
83 Sebastian Zasępa M3 11:12,32
84 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21
85 Szymon Drabczyk M5 11:15,74
86 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62
87 Krystian Iżycki M3 11:18,07
88 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21
89 Piotr Serocki M4 11:18,49
90 Piotr Czerniawski M3 11:20,01
91 Marcin Pietraszek M2 11:21,11
92 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43
93 Tomasz Sęk M3 11:21,80
94 Jose Arturo Santos M3 11:22,43
95 Jakub Organista M2 11:23,78
96 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66
97 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07
98 Dariusz Drewnik M3 11:26,66
99 Vlad Tiulchenko NRC M2 11:30,36
100 Hubert Lipiński M3 11:33,20
101 Kamil Mosur M4 11:33,88
102 Michał Maciopa M4 11:34,11
103 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32
104 Tomasz Prus NRC M3 11:39,32
105 Maciej Skrzypkowski M3 11:41,58
106 Jarosław Glinicki M4 11:42,43
107 Rafał Bieliński Powązki M3 11:42,96
108 Karol Wuls M2 11:43,12
109 Filip Muchus M3 11:44,43
110 Marcin Siudziński M3 11:44,46
111 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49
112 Kamil Wirtek M2 11:49,24
113 Marcin Kitlas M3 11:50,84
114 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92
115 Michał Wojnarowski Kaczmar Project M3 11:51,24
116 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12
117 michal strzelecki M3 11:52,43
118 Marek Gizicki NON M4 11:52,79
119 Marek Rozkrut Kaczmar Project M4 11:53,12
120 Marcin Dalecki M3 11:54,47
121 Radosław Subdysiak M3 11:58,24
122 Maciej Molewski M4 11:58,41
123 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71
124 Andrzej Matusiak M3 12:01,47
125 Tomek Kamiński M4 12:03,33
126 Marcin Śpiewakowski M2 12:04,92
127 Rafał Hajduga M2 12:07,43
128 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25
129 Szymon Łuczków M3 12:10,11
130 Andrzej Bazyluk KB ERGO M4 12:12,22
131 Paweł Zdziarski M3 12:14,21
132 Bartosz Baner M3 12:17,00
133 Damian Panek M2 12:17,21
134 Michał Gonczarek KACZMAR PROJECT M3 12:25,66
135 Michał Kurcz M3 12:28,73
136 Kamil Tylutki M3 12:37,24
137 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44
138 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16
139 Zenon Olszak M5 12:46,45
140 Adrian Michalak M3 12:48,52
141 Wojciech Żdanuk M3 12:49,86
142 Paweł Wereda M4 12:53,97
143 Cezary Gocłowski M4 12:57,66
144 Marcin Wieladek M 12:57,94
145 Paweł Szczerba M4 13:01,42
146 Krzysztof Mackiewicz M4 13:02,88
147 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36
148 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39
149 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64
150 Robert Kurecki CLUB Vit M4 13:10,40
151 Lukasz Kolenda M3 13:10,94
152 Kamil Gala M2 13:21,23
153 Adam Przadka M3 13:22,76
154 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70
155 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95
156 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25
157 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58
158 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12
159 Kamil Michrowski M2 14:14,39
160 Dawid Grzejdak M2 14:32,67
161 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50
162 Janusz Bukowski M6 14:53,44
163 Łukasz Andrzejewicz WANC M2 16:07,06
164 Karol Guzowski M1 16:49,33
165 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16
166 Mariusz Krzyszczak M4 20:32,27

1500 m K

msc imię nazwisko klub Kategoria 1500 m
1 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 04:57,98
2 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 04:58,41
3 Marta Jusińsa K2 04:59,75
4 Kinga Reda Wieliszew Heron Team K2 05:00,19
5 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 05:08,96
6 Agnieszka Kwiatkowska nadystansie.pl K3 05:13,20
7 Agnieszka Krawczyk K3 05:15,00
8 Elzbieta Styczynska K2 05:15,24
9 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 05:27,99
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 05:31,20
11 Beata Andres Entre.pl Team K4 05:38,00
12 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 05:38,66
13 Sylwia Madejak K4 05:40,83
14 Iga Modzelewska K2 05:47,44
15 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 05:50,54
16 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 05:51,30
17 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 05:53,32
18 Alicja Gąsiorowska Żórawski Team K3 05:53,33
19 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 05:55,94
20 Anna Stegner K4 05:58,55
21 Kamila Wojtowicz NRC K2 06:00,63
22 Ilona Burchard K3 06:03,67
23 Kinga Tylutki K3 06:07,30
24 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 06:08,20
25 Gosha Wojcik K4 06:08,37
26 Izabela Antczak K2 06:08,65
27 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 06:09,02
28 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 06:10,57
29 Kinga Lembas K3 06:16,50
30 Katarzyna Jabłońska Air Force Uganda K3 06:18,30
31 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 06:19,84
32 Małgorzata Czop Nrc K3 06:20,00
33 Adrianna Kostusiak-Lubak K4 06:22,48
34 Martyna Miśkiewicz K2 06:28,27
35 Anna Ledwolorz K3 06:30,01
36 Ania Pawliszewska K3 06:33,05
37 Marta Kowiel K2 06:34,94
38 Marta Dąbrowska K1 06:35,80
39 Ewa Tomczyk NRC K3 06:39,30
40 Alicja Stolarska K2 06:39,67
41 Ola Bialowas K2 06:40,36
42 Kornelia Ziółek K2 06:40,89
43 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 06:41,05
44 Elwira Kostka sportowe świry K5 06:41,30
45 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 06:41,80
46 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 06:44,10
47 Sara Dygas NRC K2 06:54,33
48 Jolanta Wagner K5 06:57,25
49 Sylwia Mizińska K3 07:04,21
50 Katarzyna Lis K3 07:13,41
51 Agnieszka Jurek K3 07:15,77
52 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 07:16,21
53 Kasia Jędrzejczyk K2 07:16,22
54 Edyta Rataszewska K5 07:17,51
55 Dana Kutyna K3 07:33,54
56 Katarzyna Dąbrowska K5 07:47,10
57 Agnieszka Słowik K3 07:48,54
58 Anna Grabowska K3 07:53,31
59 Anna Kosiorek K3 07:57,76
60 Dorota Krawczykiewicz K3 08:19,80
61 Joanna Konkowska-Szymańska K5 08:35,10
62 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 08:49,12
63 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 09:07,51
64 Izabela Łapacz K3 09:08,43

1500 m M

msc imię nazwisko klub Kategoria 1500 m
1 Artur KERN M3 03:58,78
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 03:59,60
3 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 04:02,58
4 KAMIL MŁYNARZ SKB Kraśnik M2 04:07,28
5 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 04:15,88
6 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 04:21,80
7 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 04:24,22
8 Mateusz Baran M2 04:24,43
9 Paweł Rozmianiec M3 04:28,11
10 Kuba Drągowski M2 04:28,54
11 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 04:29,09
12 Konrad KOBIAŁKA M3 04:30,05
13 Piotr Kurek M3 04:30,29
14 Dominik Gosk Dream Run M2 04:31,08
15 Adam Tkaczyk Mort! M2 04:32,76
16 Michal Orzel M3 04:33,43
17 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 04:37,90
18 Jacek Karwowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M3 04:38,28
19 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 04:39,16
20 Maciej Duczyński Kaczmar Project M4 04:40,49
21 Szymon Molędys M3 04:41,93
22 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 04:42,34
23 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 04:43,25
24 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 04:44,04
25 Michał Mokrzański Legia Run Club M3 04:44,18
26 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 04:44,21
27 Rafał Stankowski M3 04:44,55
28 Zbigniew Dzięgielewski M4 04:46,20
29 Michał Głodowski M2 04:46,41
30 Alan Parsons WITC M3 04:47,30
31 Paweł Gawron M2 04:49,34
32 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 04:49,77
33 Robert Gajda M5 04:49,89
34 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 04:52,55
35 Michal Dzikowski M2 04:55,04
36 Tomasz Rynkiewicz M4 04:55,44
37 Bartosz Grzeczkowiak M4 04:56,60
38 Karol Wuls M2 04:57,80
39 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 04:58,28
40 Kamil Werner M3 04:58,86
41 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 04:59,08
42 Michał Hołda M3 04:59,31
43 Adam Szczepański M3 04:59,66
44 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 05:00,90
45 Maciej Kurowski M3 05:01,83
46 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 05:02,24
47 Mariusz Rustecki M4 05:02,51
48 Bartłomiej Sitnik M3 05:02,70
49 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam M4 05:04,27
50 Vlad Tiulchenko NRC M2 05:04,50
51 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 05:04,64
52 Piotr Kubera M4 05:05,33
53 Robert Marczuk M4 05:05,62
54 Jan Jacyna NRC M2 05:08,80
55 Paweł Luliński WWAA M3 05:08,88
56 Dariusz Grycz M3 05:09,54
57 Robert Karp ŁAC M4 05:09,81
58 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 05:10,23
59 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 05:10,38
60 Paweł Muniak M2 05:10,82
61 Jarosław Glinicki M4 05:11,05
62 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 05:11,34
63 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 05:11,39
64 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 05:11,76
65 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 05:12,11
66 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 05:12,47
67 Radosław Selke MORT! M3 05:12,51
68 Marcin Siudziński M3 05:14,20
69 MARCIN CICHOCKI M3 05:14,38
70 Grzegorz Pałgan Kwadratura Koła M3 05:16,19
71 JUAN ROMERO GARCIA WITC M3 05:16,64
72 Karol Cwalina M3 05:16,75
73 Tomasz Prus NRC M3 05:17,45
74 Kamil Mosur M4 05:18,82
75 Marek Rozkrut Kaczmar Project M4 05:18,84
76 Szymon Drabczyk M5 05:19,00
77 Jan Pomaski M2 05:19,62
78 Sebastian Zasępa M3 05:20,20
79 Tomasz Sęk M3 05:20,30
80 Maciej Molewski M4 05:20,54
81 Paweł Miziński N+RC M3 05:21,52
82 Michal Gasiorowski Trójka M3 05:22,00
83 Arkadiusz Sobótka M3 05:22,20
84 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 05:22,84
85 Jakub Krysiak M2 05:23,41
86 Piotr Pikul Nrc M3 05:25,90
87 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 05:26,11
88 Jan Wernik M2 05:26,16
89 Przemek Wardega M3 05:26,44
90 Oleksandr Kravchuk NRC Warsaw M2 05:27,00
91 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 05:27,68
92 Piotr Senatorski M5 05:28,42
93 Adrian Jagodzinski M3 05:29,66
94 Marcin Kitlas M3 05:30,19
95 Kamil Tylutki M3 05:30,50
96 Roland Dziubek M2 05:30,73
97 Marek Gizicki NON M4 05:31,41
98 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 05:31,60
99 Tomasz Skiba M2 05:31,78
100 Igors Berkovics WITC M3 05:32,50
101 Mariusz Bartosiński M4 05:33,94
102 Mikołaj Monastyrski M3 05:35,25
103 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 05:36,35
104 Andrzej Matusiak M3 05:37,90
105 Jacek Maron Jack team M4 05:39,59
106 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 05:39,92
107 Szymon Łuczków M3 05:41,11
108 Grzegorz Olesiak Gorce Ultra-Trail M5 05:45,67
109 Damian Pasieka Trenery M3 05:46,00
110 Zenon Olszak M5 05:47,19
111 Szymon Pękała M2 05:47,49
112 Marek Czajkowski NRC M4 05:54,70
113 Kajetan Majewski M2 05:56,82
114 Paweł Pomaski Pomascy Biegają M4 05:58,60
115 Paweł Wereda M4 05:58,79
116 Michał Wojewoda M4 06:01,31
117 Norbert Jastreb NRC M4 06:04,00
118 Hubert Wiatrowski SP271 M1 06:05,66
119 Marek Rataszewski nrc M5 06:20,70
120 Krzysztof Godlewski M3 06:22,26
121 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 06:23,90
122 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 06:25,39
123 Andrzej Brzozowski WKZ M6 06:26,70
124 Tomek Kamiński M4 06:30,03
125 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 06:35,50
126 Jacek Wróblewski NRC M2 06:37,43
127 Łukasz Andrzejewicz WANC M2 06:40,49
128 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 06:43,61
129 Karol Guzowski M1 07:41,00
130 Janusz Bukowski M6 07:41,47
131 Rafał Kierzkowski M3 08:22,32

800 m K

msc imię nazwisko klub Kategoria 800 m
1 Aneta Kaczmarek Kaczmar Projekt K3 02:09,66
2 Klaudyna Główka K2 02:19,20
3 Diana Dawidziuk K2 02:26,71
4 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 02:28,44
5 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 02:29,75
6 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 02:31,62
7 Monika Jusińska Entre Team K2 02:32,76
8 Kinga Reda Wieliszew Heron Team K2 02:34,62
9 Justyna Kostrzewska K3 02:38,12
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 02:38,80
11 Marcelina Kawecka K2 02:41,41
12 Roksana Jamska K3 02:42,92
13 Marta Durakiewicz K2 02:44,63
14 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 02:45,08
15 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 02:45,88
16 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 02:48,17
17 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 02:49,30
18 Beata Andres Entre.pl Team K4 02:49,71
19 Justyna Gawlik RunnersClub.pl K2 02:51,86
20 Antonina Kwiatkowska K2 02:51,99
21 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 02:52,39
22 Jolanta Cymborska K3 02:56,12
23 Anna Stegner K4 02:57,00
24 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 02:57,58
25 Małgorzata Czop Nrc K3 02:57,93
26 Izabela Antczak K2 02:57,99
27 Anna Osuch K3 02:58,07
28 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 02:58,90
29 Magdalena Kacprzyńska K3 02:59,63
30 Julia Schirmer NRC K2 03:01,20
31 Kinga Kądziela K2 03:02,46
32 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 03:04,08
33 Kinga Tylutki K3 03:05,10
34 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 03:05,30
35 Katarzyna Walczak Medicover Runners K 03:05,90
36 Hanna Małek K2 03:06,67
37 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 03:10,15
38 Sara Dygas NRC K2 03:10,23
39 Katarzyna Jabłońska Air Force Uganda K3 03:10,60
40 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 03:13,40
41 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 03:13,70
42 Joanna Mrozowska K3 03:14,22
43 Agnieszka Partyka K4 03:14,24
44 AGNIESZKA STEPANIUK K3 03:17,28
45 Anna Kobus K2 03:18,36
46 Elwira Kostka sportowe świry K5 03:18,61
47 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 03:21,59
48 Jolanta Wagner K5 03:28,70
49 Marlena Dziedzic K4 03:30,28
50 Dana Kutyna K3 03:30,38
51 Agnieszka Jurek K3 03:30,50
52 Edyta Rataszewska K5 03:34,06
53 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 03:34,48
54 Agata Gac K3 04:04,33
55 Joanna Konkowska-Szymańska K5 04:10,56
56 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 04:21,17
57 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 04:27,14
58 Izabela Łapacz K3 04:27,14

800 m M

msc imię nazwisko klub Kategoria 800 m
1 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 01:58,34
2 Bartosz Świątkowski M2 02:03,87
3 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 02:04,00
4 Marek Jendrych M3 02:05,76
5 Grzegorz Piliszek Kaczmar Project M3 02:05,83
6 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 02:06,33
7 Paweł Woźnicki M2 02:06,47
8 Kacper Kąkol M2 02:06,49
9 Paweł Biały M2 02:06,82
10 Kacper Ciesielski M2 02:07,71
11 Mateusz Baran M2 02:08,68
12 Konrad KOBIAŁKA M3 02:09,14
13 Michał Surtel M3 02:09,24
14 Karol Gąsior M2 02:11,06
15 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 02:11,16
16 Paweł Machowski RACZYŃSKI TEAM M2 02:11,60
17 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 02:11,79
18 Łukasz Sychowicz Grazia Running M4 02:13,25
19 Zbigniew Wolfigiel M2 02:13,35
20 Luca Miele M1 02:14,78
21 Dominik Gosk Dream Run M2 02:15,35
22 Maciej Duczyński Kaczmar Project M4 02:15,90
23 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 02:16,14
24 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 02:16,18
25 Adam Tkaczyk Mort! M2 02:16,71
26 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 02:16,99
27 PIOTR PIĄTKOWSKI M2 02:17,12
28 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 02:17,76
29 Mateusz Dąbrowski M3 02:17,84
30 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 02:17,90
31 Michał Głodowski M2 02:18,63
32 piotr strzelecki M2 02:18,91
33 Piotr Kurek M3 02:18,99
34 Artur Czerwoński Widłorogi M4 02:19,48
35 Łukasz Jeruć M3 02:19,49
36 Rafał Stankowski M3 02:19,82
37 Zbigniew Dzięgielewski M4 02:20,14
38 Marcin Tarka Widłorogi M3 02:20,15
39 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 02:20,65
40 Paweł Muniak M2 02:20,81
41 Paweł Szczepański M2 02:20,87
42 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 02:21,27
43 Mateusz Piechnik Klub Kolarski Cyklon Warszawa M3 02:21,82
44 Jacek Nowakowski M5 02:21,85
45 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 02:22,43
46 Jakub Kopyciński M2 02:22,43
47 Artur Kłosiński M1 02:22,46
48 Bartłomiej Lalek M2 02:22,82
49 Konrad Jakubczak M2 02:23,26
50 Mariusz Rustecki M4 02:23,31
51 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 02:23,59
52 Daniel Urmanowski Dream Run M2 02:24,01
53 Daniel Sychowicz Grazia Running M3 02:24,16
54 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 02:24,84
55 Daniel Maćkowski M3 02:25,89
56 Wojciech Żmijewski M2 02:26,19
57 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 02:26,31
58 Kuba Rybałtowski M2 02:26,70
59 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 02:27,33
60 Dariusz Grycz M3 02:27,50
61 Paweł Luliński WWAA M3 02:27,76
62 Bartosz Bigajczyk M3 02:27,86
63 Kamil Mosur M4 02:27,90
64 Jakub Górka M2 02:27,94
65 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 02:28,31
66 Marcin Wargin M2 02:28,41
67 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 02:29,00
68 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 02:29,08
69 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 02:29,56
70 Robert Karp ŁAC M4 02:29,79
71 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 02:30,01
72 Adam Lukasiak M3 02:30,01
73 Fabian Clajot M2 02:30,06
74 Jarosław Glinicki M4 02:30,51
75 Sebastian Watras M4 02:30,56
76 Paweł Miziński N+RC M3 02:31,10
77 Radosław Selke MORT! M3 02:31,23
78 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 02:31,40
79 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 02:31,55
80 Adam Szczepański M3 02:31,68
81 Łukasz Bezulski M3 02:31,70
82 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 02:32,14
83 Grzegorz Sala M3 02:32,37
84 Wiktor Makarewicz M3 02:32,64
85 Leszek Deska M4 02:32,87
86 Piotr Kubera M4 02:33,29
87 Bartek Krysiak TriWawa M2 02:33,90
88 Piotr Senatorski M5 02:34,55
89 Marcin Pietraszek M2 02:34,65
90 Łukasz Kucharski 02:35,67
91 Piotrek Czarnecki M3 02:35,92
92 Tomek Komorek M2 02:36,15
93 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 02:36,67
94 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 02:36,73
95 Jacek Wróblewski NRC M2 02:36,74
96 Maciej Turos M2 02:37,29
97 Łukasz Kanciała Grupa Biegowa Parkrun Warszawa M3 02:37,60
98 Jan Wernik M2 02:38,17
99 Marcin Kitlas M3 02:38,27
100 Jacek Maron Jack team M4 02:38,67
101 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 02:39,59
102 Szymon Drabczyk M5 02:39,72
103 Sebastian Zasępa M3 02:39,75
104 Pawel Mazurkiewicz Medicover Runners M3 02:40,03
105 Bartosz Goławski M2 02:40,22
106 Mateusz Sałek M2 02:40,71
107 Tomasz Sęk M3 02:40,84
108 Rafał Kłosiński M4 02:41,30
109 Olaf Pierzak M4 02:41,33
110 Karol Wuls M2 02:41,99
111 Maciej Matuszewski M2 02:42,09
112 Piotr Pikul Nrc M3 02:42,52
113 Paweł Król Dental King M3 02:42,98
114 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 02:43,28
115 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 02:44,12
116 Andrzej Matusiak M3 02:44,50
117 Mariusz Bartosiński M4 02:44,82
118 Marcin Zasada M3 02:45,38
119 Mariusz Cichocki M2 02:45,41
120 Damian Panek M2 02:47,24
121 Marek Gajewski M5 02:47,37
122 Miłosz Matuszewski M2 02:47,67
123 Kajetan Majewski M2 02:47,78
124 Jacek Kocerka M4 02:47,84
125 Szymon Łuczków M3 02:47,91
126 Michał Szczypek M3 02:48,28
127 Sebastian Saniewski M2 02:48,46
128 Zenon Olszak M5 02:49,45
129 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 02:49,79
130 Norbert Jastreb NRC M4 02:50,83
131 Paweł Wereda M4 02:51,70
132 Patryk Karp M1 02:52,51
133 Tomasz Pawlicki M3 02:52,61
134 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 02:54,90
135 Hubert Wiatrowski SP271 M1 02:59,42
136 Kamil Tylutki M3 03:00,70
137 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 03:01,44
138 Marek Czajkowski NRC M4 03:03,20
139 Tomek Kamiński M4 03:04,78
140 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 03:05,80
141 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 03:06,98
142 Andrzej Brzozowski WKZ M6 03:07,41
143 Sławek Ławniczak M3 03:09,27
144 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 03:16,60
145 Rafał Kierzkowski M3 03:50,28
146 Karol Guzowski M1 03:56,70
147 Marek Rataszewski nrc M5 04:10,95

sztafeta 4 x 400 m

msc drużyna 31.maj 20.cze 13.wrz il. startów 2 najlepsze średnia
1 AZS UW II 03:41,72 03:46,09 2 07:27,8 03:43,9
2 RK Athletics 03:49,4 04:07,97 2 07:57,4 03:58,7
3 DREAM RUN 04:08,6 03:56,25 2 08:04,8 04:02,4
4 Accelerating Poland 04:01,1 04:08,64 2 08:09,7 04:04,9
5 Kaczmar Project I 04:25,0 04:02,39 04:19,59 3 08:22,0 04:11,0
6 TriWawa 04:25,2 04:13,20 04:14,41 3 08:27,6 04:13,8
7 Trucht Tarchomin Team 04:19,6 04:14,91 04:43,61 3 08:34,5 04:17,3
8 AZS UW 1 03:52,44 04:42,24 2 08:34,7 04:17,3
9 Kaczmar Project II 04:03,7 04:43,38 2 08:47,1 04:23,5
10 triwawa 05:14,30 04:39,61 2 09:53,9 04:57,0
11 Trucht Tarchomin Team 2 05:09,0 05:09,32 2 10:18,3 05:09,2
12 Legia Muay Thai 05:51,7 05:18,45 2 11:10,1 05:35,1

Drużyny, które startowały jednokrotnie

drużyna 31.maj 20.cze 13.wrz il. startów wynik
Sportowe świry 03:40,62 1 03:40,6
AZS WAT 03:43,09 1 03:43,1
ENTRE.PL Team 03:49,98 1 03:50,0
WE RUN CLAN 04:03,06 1 04:03,1
WIDŁOROGI I 04:04,25 1 04:04,2
Żórawski TEAM 04:09,30 1 04:09,3
MGW 04:10,67 1 04:10,7
21i1.pl 04:11,3 1 04:11,3
OESU RUNNING TEAM 04:12,65 1 04:12,7
DREAM RUN2 04:13,88 1 04:13,9
BOMBA TEAM 04:19,3 1 04:19,3
Szybkobiegacze 04:21,34 1 04:21,3
Go go Power Rangers! 04:23,09 1 04:23,1
MUFLONY Z TATR 04:23,5 1 04:23,5
#celebrujzycie 04:24,4 1 04:24,4
AdgarFIT 04:26,4 1 04:26,4
Pozytywnie Zabiegani II 04:26,4 1 04:26,4
Track Masters 04:27,74 1 04:27,7
Medicover Runners 04:30,8 1 04:30,8
BIEGAM NA TARCHOMINIE 04:33,3 1 04:33,3
Cebulaki 04:33,69 1 04:33,7
Pozytywnie Zabiegani 04:35,3 1 04:35,3
Tatrzańskie Muflony 04:35,93 1 04:35,9
Usejn Volt Team 04:36,5 1 04:36,5
Polecimy Razem 04:36,5 1 04:36,5
#TRENERZY 04:40,41 1 04:40,4
Paczka M&M 04:45,11 1 04:45,1
Albatrosy 04:51,0 1 04:51,0
Żórawski TEAM 2 05:09,37 1 05:09,4
Vege Runners 05:18,52 1 05:18,5
RunEat i jego Aniołki 05:36,30 1 05:36,3
Dziewczyńskie Poranki 05:44,91 1 05:44,9
Gacki Piotr 05:46,4 1 05:46,4
Team FitFighter 06:00,51 1 06:00,5
Opublikowano:

wyniki 13.09.2017

Gratulujemy wspaniałej walki i uzyskanych wyników!

Warsaw Track Cup 13.09.2017
Wyniki 3000 m
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
1 1 50 Błażej Wiatrowski M4 Alior Running Team 10:42,0
1 2 28 Rafał Hajduga M2 Amator 12:07,4
1 3 49 Hubert Wiatrowski M1 SP271 12:46,2
1 4 18 Lukasz Kolenda M3 biegam indywidualnie 13:10,9
1 5 34 Dawid Grzejdak M2 14:32,7
1 6 8 Anastazja Zygmantowicz K2 WITC 15:18,3
1 7 1 edyta rataszewska K5 15:30,0
1 8 27 Izabela Mioduszewska M4 Nike+ Run Club 15:32,0
1 9 43 Katarzyna Dąbrowska K5 15:42,9
1 10 41 Karolina Napierała K3 15:56,9
1 11 53 Łukasz Andrzejewicz M2 WANC 16:07,1
1 12 29 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska M4 Dzikie Skrzydło 16:36,3
1 13 4 Dorota Krawczykiewicz K3 17:41,3
1 14 30 Joanna Konkowska-Szymańska K3 19:08,3
1 15 20 Rafał Kierzkowski M3 19:10,2
1 16 25 Natalia Kielak K2 Natalia Biega Jak Szalona 20:11,9
1 17 22 Sylwia Zygadło K3 Warszawa Bielany 20:46,5
1 18 23 IZABELA ŁAPACZ K3 20:46,5
1 33 Magdalena Dymek K2 dnf
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
2 1 51 Adrian Michalak M3 12:48,5
2 2 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 13:00,9
2 3 40 Izabela Antczak K2 13:02,1
2 4 67 Grzegorz Kosiński M4 NIKE+ RUN CLUB 13:09,4
2 5 37 Małgorzata Czop K3 Nrc 13:11,0
2 6 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 13:25,7
2 7 13 Joanna Trzaskowska K3 Trucht Tarchomin Team 13:27,2
2 8 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 13:42,3
2 9 32 Sara Dygas K2 NRC 13:48,1
2 10 31 Tomek Kamiński M4 Dzikie skrzydło 14:00,6
2 11 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running Team 14:04,6
2 12 16 Wiola Radomyska K3 FabikTeam 14:35,9
2 13 21 Piotr Zygadło M3 Warszawa Bielany 14:49,5
2 14 24 Ewa Hawryluk-Stasiak K5 15,06,00
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
3 1 15 Monika Mosiołek K3 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 11:32,3
3 2 17 Tomasz Prus M3 NRC 11:39,3
3 3 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 11:46,5
3 4 86 Marcin Kitlas M3 11:50,8
3 5 36 Michał Wojnarowski M3 Kaczmar Project 11:51,2
3 6 55 Marek Gizicki M3 NON 11:52,8
3 7 203 Aleksandra Mądzik K3 Golden Team 11:56,9
3 8 64 Mateusz Molenda M2 trener24h.com.pl 12:08,2
3 9 63 Rafał Bieliński M3 Powązki 12:10,2
3 10 69 Andrzej Bazyluk M4 KB ERGO 12:12,2
3 11 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 12:20,6
3 12 42 Szymon Łuczków M3 12:22,9
3 13 57 Michał Gonczarek M3 KACZMAR PROJECT 12:25,7
3 14 46 Gizela Grabińska K4 AZS UW/ DREAM RUN 12:33,7
3 15 39 Aga Godlewska K3 KACZMAR PROJECT 12:41,8
3 16 6 Alicja Gąsiorowska K3 Żórawski Team 12:52,2
3 17 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARSZAWA 13:00,0
3 18 79 Paweł Szczerba M4 13:01,4
3 19 74 Jacek Wróblewski M2 13:09,4
3 20 3 Robert Kurecki M4 CLUB Vit 13:10,4
3 54 Sylwia Madejak M4 Żórawski Team dns
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
4 1 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 10:14,9
4 2 85 Marcin Bryl M3 10:18,5
4 3 60 Rafał Stankowski M3 10:19,0
4 4 47 Krystian Stefanski M3 KS KANAŁEK 10:20,0
4 5 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 10:21,5
4 6 75 Grzegorz Chojnacki M4 Husaria Race Team 10:22,3
4 7 44 Szymon Churski M4 flexisolutions.pl 10:33,9
4 8 83 Marcin Byrt M3 Kaczmar Project 10:49,7
4 9 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 10:51,2
4 10 52 Radosław Selke M3 MORT! 10:52,3
4 11 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 10:54,1
4 12 84 Piotr Kotkowski M4 JacekBiega Running Team 11:04,0
4 13 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 11:07,3
4 14 76 Marcin Ciesielski M4 Duklanowski Team 11:08,1
4 15 90 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 11:08,6
4 16 72 Justyna Grzywaczewska K3 CITY TRAIL Team 11:09,3
4 17 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 11:09,6
4 18 26 Ryszard Łukaszewicz M5 WARSZAWA 11:11,4
4 19 68 Tomasz Sęk M3 11:21,8
4 20 77 Alicja Stawicka K2 Adgarfit 11:26,2
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
5 1 58 Piotr Mielewczyk M2 Adidas Runners Warsaw 08:45,6
5 2 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 09:30,8
5 3 92 Maciej Bodnar M2 09:31,7
5 4 89 Piotr Kurek M3 09:33,3
5 5 88 Daniel Żochowski M2 ŻÓRAWSKI TEAM 09:37,2
5 6 81 Paweł Machowski M2 RACZYŃSKI TEAM 09:46,7
5 7 62 Dominik Gosk M2 Dream Run 09:47,0
5 8 78 Jacek Karwowski M3 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 09:47,3
5 9 82 Mikolaj Raczyński M2 BF Team 09:47,9
5 10 2 Tomasz Łuczyński M4 www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa 09:57,3
5 11 71 Arkadiusz Łęczycki M3 Greater Boston Track Club 09:57,7
5 12 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 10:01,7
5 13 35 Adam Tkaczyk M2 Most! 10:04,8
5 14 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 10:07,8
5 15 66 Andrzej Ignatowicz M4 Trucht Tarchomin Team 10:09,3
5 16 80 Maciej Muszyński M2 BieGramy 10:13,5
WYNIKI KONKURENCJI
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
5 1 58 Piotr Mielewczyk M2 Adidas Runners Warsaw 08:45,6
5 2 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 09:30,8
5 3 92 Maciej Bodnar M2 09:31,7
5 4 89 Piotr Kurek M3 09:33,3
5 5 88 Daniel Żochowski M2 ŻÓRAWSKI TEAM 09:37,2
5 6 81 Paweł Machowski M2 RACZYŃSKI TEAM 09:46,7
5 7 62 Dominik Gosk M2 Dream Run 09:47,0
5 8 78 Jacek Karwowski M3 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 09:47,3
5 9 82 Mikolaj Raczyński M2 BF Team 09:47,9
5 10 2 Tomasz Łuczyński M4 www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa 09:57,3
5 11 71 Arkadiusz Łęczycki M3 Greater Boston Track Club 09:57,7
5 12 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 10:01,7
5 13 35 Adam Tkaczyk M2 Most! 10:04,8
5 14 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 10:07,8
5 15 66 Andrzej Ignatowicz M4 Trucht Tarchomin Team 10:09,3
5 16 80 Maciej Muszyński M2 BieGramy 10:13,5
4 17 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 10:14,9
4 18 85 Marcin Bryl M3 10:18,5
4 19 60 Rafał Stankowski M3 10:19,0
4 20 47 Krystian Stefanski M3 KS KANAŁEK 10:20,0
4 21 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 10:21,5
4 22 75 Grzegorz Chojnacki M4 Husaria Race Team 10:22,3
4 23 44 Szymon Churski M4 flexisolutions.pl 10:33,9
1 24 50 Błażej Wiatrowski M4 Alior Running Team 10:42,0
4 25 83 Marcin Byrt M3 Kaczmar Project 10:49,7
4 26 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 10:51,2
4 27 52 Radosław Selke M3 MORT! 10:52,3
4 28 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 10:54,1
4 29 84 Piotr Kotkowski M4 JacekBiega Running Team 11:04,0
4 30 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 11:07,3
4 31 76 Marcin Ciesielski M4 Duklanowski Team 11:08,1
4 32 90 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 11:08,6
4 33 72 Justyna Grzywaczewska K3 CITY TRAIL Team 11:09,3
4 34 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 11:09,6
4 35 26 Ryszard Łukaszewicz M5 WARSZAWA 11:11,4
4 36 68 Tomasz Sęk M3 11:21,8
4 37 77 Alicja Stawicka K2 Adgarfit 11:26,2
3 38 15 Monika Mosiołek K3 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 11:32,3
3 39 17 Tomasz Prus M3 NRC 11:39,3
3 40 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 11:46,5
3 41 86 Marcin Kitlas M3 11:50,8
3 42 36 Michał Wojnarowski M3 Kaczmar Project 11:51,2
3 43 55 Marek Gizicki M3 NON 11:52,8
3 44 203 Aleksandra Mądzik K3 Golden Team 11:56,9
1 45 28 Rafał Hajduga M2 Amator 12:07,4
3 46 64 Mateusz Molenda M2 trener24h.com.pl 12:08,2
3 47 63 Rafał Bieliński M3 Powązki 12:10,2
3 48 69 Andrzej Bazyluk M4 KB ERGO 12:12,2
3 49 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 12:20,6
3 50 42 Szymon Łuczków M3 12:22,9
3 51 57 Michał Gonczarek M3 KACZMAR PROJECT 12:25,7
3 52 46 Gizela Grabińska K4 AZS UW/ DREAM RUN 12:33,7
3 53 39 Aga Godlewska K3 KACZMAR PROJECT 12:41,8
1 54 49 Hubert Wiatrowski M1 SP271 12:46,2
2 55 51 Adrian Michalak M3 12:48,5
3 56 6 Alicja Gąsiorowska K3 Żórawski Team 12:52,2
3 57 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARSZAWA 13:00,0
2 58 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 13:00,9
3 59 79 Paweł Szczerba M4 13:01,4
2 60 40 Izabela Antczak K2 13:02,1
3 61 74 Jacek Wróblewski M2 13:09,4
2 62 67 Grzegorz Kosiński M4 NIKE+ RUN CLUB 13:09,4
3 63 3 Robert Kurecki M4 CLUB Vit 13:10,4
1 64 18 Lukasz Kolenda M3 biegam indywidualnie 13:10,9
2 65 37 Małgorzata Czop K3 Nrc 13:11,0
2 66 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 13:25,7
2 67 13 Joanna Trzaskowska K3 Trucht Tarchomin Team 13:27,2
2 68 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 13:42,3
2 69 32 Sara Dygas K2 NRC 13:48,1
2 70 31 Tomek Kamiński M4 Dzikie skrzydło 14:00,6
2 71 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running Team 14:04,6
1 72 34 Dawid Grzejdak M2 14:32,7
2 73 16 Wiola Radomyska K3 FabikTeam 14:35,9
2 74 21 Piotr Zygadło M3 Warszawa Bielany 14:49,5
1 75 8 Anastazja Zygmantowicz K2 WITC 15:18,3
1 76 1 edyta rataszewska K5 15:30,0
1 77 27 Izabela Mioduszewska M4 Nike+ Run Club 15:32,0
1 78 43 Katarzyna Dąbrowska K5 15:42,9
1 79 41 Karolina Napierała K3 15:56,9
1 80 53 Łukasz Andrzejewicz M2 WANC 16:07,1
1 81 29 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska M4 Dzikie Skrzydło 16:36,3
1 82 4 Dorota Krawczykiewicz K3 17:41,3
1 83 30 Joanna Konkowska-Szymańska K3 19:08,3
1 84 20 Rafał Kierzkowski M3 19:10,2
1 85 25 Natalia Kielak K2 Natalia Biega Jak Szalona 20:11,9
1 86 22 Sylwia Zygadło K3 Warszawa Bielany 20:46,5
1 87 23 IZABELA ŁAPACZ K3 20:46,5
2 88 24 Ewa Hawryluk-Stasiak K5 15,06,00
1 33 Magdalena Dymek K2 dnf
3 54 Sylwia Madejak M4 Żórawski Team dns
wyniki 1500 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
1 1 302 Marek Czajkowski M4 NRC 05:54,7
1 2 211 Norbert Jastreb M4 NRC 06:04,0
1 3 221 Kinga Tylutki M3 06:07,3
1 4 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 06:23,9
1 5 209 Ewa Tomczyk K3 NRC 06:39,3
1 6 426 Elwira Kostka K5 sportowe świry 06:41,3
1 7 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 06:41,8
1 8 202 Monika Sobotka K4 Skrzydlaci 06:43,8
1 9 427 Beata Gzula K4 SPORTOWE SWIRY 06:44,1
1 10 228 karol Guzowski M1 07:41,0
1 11 43 Katarzyna Dąbrowska K5 07:47,1
1 12 226 Dorota Krawczykiewicz K3 08:19,8
1 13 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 08:35,1
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
2 1 214 Karol Wuls M2 NRC 04:57,8
2 2 204 Piotr Żubiński M4 Accelerating Poland 05:00,9
2 3 218 Vlad TIKLCHENKO NRC 05:04,5
2 4 229 Marcin Siudziński M3 Nd 05:14,2
2 5 213 Michal Gasiorowski M3 Trójka 05:22,0
2 6 307 Piotr Pikul M3 Nrc 05:25,9
2 7 220 Kamil Tylutki M3 05:30,5
2 8 203 Aleksandra Mądzik M3 Golden Team 05:31,2
2 9 201 Grzegorz SIOCH M4 Dzikie Skrzydło 05:31,6
2 10 422 Igors Berkovics M3 WITC 05:32,5
2 11 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 05:38,0
2 12 225 Damian Pasieka M3 Trenery 05:46,0
2 13 219 Paweł Pomaski M4 Pomascy Biegają 05:58,6
2 14 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 06:08,2
2 15 217 Kamila Wojtowicz M2 NRC 06:08,8
2 16 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 06:18,3
2 17 428 Marek Rataszewski M5 nrc 06:20,7
2 18 200 Andrzej Brzozowski M6 WKZ 06:26,7
2 19 45 Marta Dąbrowska K1 06:35,8
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
3 1 210 Michał Mokrzański M3 Legia Run Club 04:44,2
3 2 424 Alan Parsons M3 WITC 04:47,3
3 3 215 Marta Jusińsa K2 04:59,7
3 4 227 Kinga Reda K2 Wieliszew Heron Team 05:00,2
3 5 421 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam 05:04,3
3 6 429 Jan Jacyna M2 NRC 05:08,8
3 7 52 Radosław Selke M3 MORT! 05:12,5
3 8 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 05:13,2
3 9 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 05:13,5
3 10 430 Paweł Luliński M3 WWAA 05:17,2
3 11 230 Marek Rozkrut M4 Kaczmar Project 05:18,8
3 12 68 Tomasz Sęk M3 BEZ KLUBU 05:20,3
3 13 206 Szymon Drabczyk M5 05:21,3
3 14 208 Grzegorz Pałgan M4 Kwadratura Koła 05:22,6
3 15 222 Kamil Jaroszewicz M3 Warszawa 05:27,7
3 16 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 05:28,0
3 17 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 05:39,9
3 18 224 Oleksandr Kravchuk M3 NRC Warsaw 05:44,9
3 19 425 Grzegorz Olesiak M5 Gorce Ultra-Trail 05:45,7
3 20 207 Zenon Olszak M5 05:47,2
3 21 74 Jacek Wróblewski M2 06:37,4
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 205 KAMIL MŁYNARZ M2 SKB Kraśnik 04:07,3
4 2 312 Przemysław Obara M2 runemilrun.pl 04:24,2
4 3 59 Dariusz Korzeniowski M4 Accelerating Poland 04:48,6
4 4 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 04:49,8
4 5 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 04:52,6
4 6 423 JUAN ROMERO GARCIA M3 WITC 05:16,6
WYNIKI KONKURENCJI 1500 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 205 KAMIL MŁYNARZ M2 SKB Kraśnik 04:07,3
4 2 312 Przemysław Obara M2 runemilrun.pl 04:24,2
3 3 210 Michał Mokrzański M3 Legia Run Club 04:44,2
3 4 424 Alan Parsons M3 WITC 04:47,3
4 5 59 Dariusz Korzeniowski M4 Accelerating Poland 04:48,6
4 6 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 04:49,8
4 7 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 04:52,6
2 8 214 Karol Wuls M2 NRC 04:57,8
3 9 215 Marta Jusińsa K2 04:59,7
3 10 227 Kinga Reda K2 Wieliszew Heron Team 05:00,2
2 11 204 Piotr Żubiński M4 Accelerating Poland 05:00,9
3 12 421 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam 05:04,3
2 13 218 Vlad TIKLCHENKO NRC 05:04,5
3 14 429 Jan Jacyna M2 NRC 05:08,8
3 15 52 Radosław Selke M3 MORT! 05:12,5
3 16 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 05:13,2
3 17 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 05:13,5
2 18 229 Marcin Siudziński M3 Nd 05:14,2
4 19 423 JUAN ROMERO GARCIA M3 WITC 05:16,6
3 20 430 Paweł Luliński M3 WWAA 05:17,2
3 21 230 Marek Rozkrut M4 Kaczmar Project 05:18,8
3 22 68 Tomasz Sęk M3 BEZ KLUBU 05:20,3
3 23 206 Szymon Drabczyk M5 05:21,3
2 24 213 Michal Gasiorowski M3 Trójka 05:22,0
3 25 208 Grzegorz Pałgan M4 Kwadratura Koła 05:22,6
2 26 307 Piotr Pikul M3 Nrc 05:25,9
3 27 222 Kamil Jaroszewicz M3 Warszawa 05:27,7
3 28 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 05:28,0
2 29 220 Kamil Tylutki M3 05:30,5
2 30 203 Aleksandra Mądzik M3 Golden Team 05:31,2
2 31 201 Grzegorz SIOCH M4 Dzikie Skrzydło 05:31,6
2 32 422 Igors Berkovics M3 WITC 05:32,5
2 33 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 05:38,0
3 34 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 05:39,9
3 35 224 Oleksandr Kravchuk M3 NRC Warsaw 05:44,9
3 36 425 Grzegorz Olesiak M5 Gorce Ultra-Trail 05:45,7
2 37 225 Damian Pasieka M3 Trenery 05:46,0
3 38 207 Zenon Olszak M5 05:47,2
1 39 302 Marek Czajkowski M4 NRC 05:54,7
2 40 219 Paweł Pomaski M4 Pomascy Biegają 05:58,6
1 41 211 Norbert Jastreb M4 NRC 06:04,0
1 42 221 Kinga Tylutki M3 06:07,3
2 43 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 06:08,2
2 44 217 Kamila Wojtowicz M2 NRC 06:08,8
2 45 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 06:18,3
2 46 428 Marek Rataszewski M5 nrc 06:20,7
1 47 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 06:23,9
2 48 200 Andrzej Brzozowski M6 WKZ 06:26,7
2 49 45 Marta Dąbrowska K1 06:35,8
3 50 74 Jacek Wróblewski M2 06:37,4
1 51 209 Ewa Tomczyk K3 NRC 06:39,3
1 52 426 Elwira Kostka K5 sportowe świry 06:41,3
1 53 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 06:41,8
1 54 202 Monika Sobotka K4 Skrzydlaci 06:43,8
1 55 427 Beata Gzula K4 SPORTOWE SWIRY 06:44,1
1 56 228 karol Guzowski M1 07:41,0
1 57 43 Katarzyna Dąbrowska K5 07:47,1
1 58 226 Dorota Krawczykiewicz K3 08:19,8
1 59 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 08:35,1
Wyniki 800 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
1 1 336 Marta Zalewska K2 Żórawskie Team 02:49,3
1 2 346 Julka Schirmer K2 NRC 03:01,2
1 3 302 Marek Czajkowski M4 03:03,2
1 4 337 Witold JAGIELSKI M5 Skrzydlaci.pl 03:04,3
1 5 352 Katarzyna Walczak Medicover Runners 03:05,9
1 6 305 Agnieszka Jurek K3 03:30,5
1 7 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 04:10,6
1 8 428 marek rataszewski M5 nrc 04:10,9
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
2 1 330 Maciej Duczyński M4 Kaczmar Project 02:15,9
2 2 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 02:31,4
2 3 331 Bartek Krysiak M2 TriWawa 02:33,9
2 4 322 Andrzej Matusiak M3 02:44,5
2 5 311 anna stegner K4 02:57,0
2 6 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 02:58,9
2 7 220 Kamil Tylutki M3 03:00,7
2 8 221 Kinga Tylutki K3 03:05,1
2 9 11 Adam Wilgat M4 Dzikie skrzydło 03:05,8
2 10 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 03:10,6
2 11 355 Karolina Pióro-Chmielecka K4 NRC 03:13,4
2 12 303 Aleksandra Rzeszutko K3 NRC 03:13,7
2 13 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running team 03:16,6
2 14 309 Jolanta Wagner K5 03:28,7
2 15 228 Karol Guzowski M3 03:56,7
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
3 1 353 Paweł Muniak M2 02:20,8
3 2 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 02:37,6
3 3 333 Jacek Maron M4 Jack team 02:38,7
3 4 357 Paweł Król M3 Dental King 02:43,0
3 5 320 Tomik Grewiński M4 Run Kayax Run 02:43,3
3 6 332 Jacek Kocerka M4 02:47,8
3 7 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 02:48,2
3 8 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 02:49,7
3 9 310 Justyna Gawlik K2 RunnersClub.pl 02:51,9
3 10 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARDZAWA 02:55,7
3 11 317 Magdalena Kacprzyńska K3 02:59,6
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 344 Wojciech Żmijewski M2 02:26,2
4 2 335 Paweł Słomka M2 NIKE+ RUN CLUB 02:28,3
4 3 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 02:29,7
4 4 306 Paweł Miziński M3 N+RC 02:31,1
4 5 343 Marcin Kozakowski M3 Medicover Runners 02:31,6
4 6 356 Łukasz Kucharski 02:35,7
4 7 321 Leszek Pieniążek M5 Ortoreh Team 02:39,6
4 8 347 Pawel Mazurkiewicz M3 Medicover Runners 02:40,0
4 9 307 Piotr Pikul M3 NRC 02:42,5
4 10 340 Mariusz Cichocki M2 02:45,4
4 11 338 Olaf Pierzak M4 02:49,0
4 12 316 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 02:49,8
4 13 54 Sylwia Madejak K4 Żórawski Team 02:51,3
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
5 1 301 Konrad Jakubczak M2 02:23,3
5 2 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 02:23,6
5 3 323 Daniel Urmanowski M2 Dream Run 02:24,0
5 4 349 Robert Włodkowski M3 Trucht Tarchomin Team 02:26,3
5 5 350 Łukasz Niewiński M3 Trucht Tarchomin Team 02:27,3
5 6 48 02:27,3
5 7 40 02:27,9
5 8 326 Martyna Wiśniewska K2 adidas Runners Warsaw 02:28,4
5 9 329 Arkadiusz Król M4 NIKE+ RUN CLUB 02:29,1
5 10 345 Robert Karp M4 ŁAC 02:29,8
5 11 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 02:31,9
5 12 74 Jacek Wróblewski M2 02:36,7
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
6 1 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 02:11,2
6 2 318 Łukasz Sychowicz M4 Grazia Running 02:13,3
6 3 327 Seweryn Sobieszek M3 Adidas Runners Warsaw 02:17,8
6 4 304 Tomasz Lipiec M4 Lipiec Running Team 02:19,9
6 5 314 Marcin Tarka M3 Widłorogi 02:20,2
6 6 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 02:22,4
6 7 315 Daniel Sychowicz M3 Grazia Running 02:24,2
6 8 354 Mateusz Piechnik M3 Klub Kolarski Cyklon Warszawa 02:27,3
6 9 204 Piotr Zubiński M4 02:27,5
6 10 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 02:30,9
6 11 358 Adam Lukasiak M3 02:32,1
6 12 308 Monika Jusińska K2 Entre Team 02:32,8
6 13 300 02:40,3
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
7 1 313 Kamil Jastrzębski M2 DuklanowskiTeam 02:04,0
7 2 351 Bartosz Świątkowski 02:04,9
7 3 339 Grzegorz Piliszek M2 Kaczmar Project 02:05,8
7 4 341 Jacek Wichowski M2 Medicover Runners 02:06,3
7 5 324 Zbigniew Wolfigiel M2 02:17,7
7 6 89 Piotr Kurek M3 02:19,0
7 7 328 Artur Czerwoński M4 Widłorogi 02:19,5
7 8 71 Arkadiusz Łęczycki M3 02:20,7
7 9 35 Adam Tkaczyk M2 Mort! 02:21,1
7 10 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 02:22,6
WYNIKI KONKURENCJI 800 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
7 1 313 Kamil Jastrzębski M2 DuklanowskiTeam 02:04,0
7 2 351 Bartosz Świątkowski 02:04,9
7 3 339 Grzegorz Piliszek M2 Kaczmar Project 02:05,8
7 4 341 Jacek Wichowski M2 Medicover Runners 02:06,3
6 5 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 02:11,2
6 6 318 Łukasz Sychowicz M4 Grazia Running 02:13,3
2 7 330 Maciej Duczyński M4 Kaczmar Project 02:15,9
7 8 324 Zbigniew Wolfigiel M2 02:17,7
6 9 327 Seweryn Sobieszek M3 Adidas Runners Warsaw 02:17,8
7 10 89 Piotr Kurek M3 02:19,0
7 11 328 Artur Czerwoński M4 Widłorogi 02:19,5
6 12 304 Tomasz Lipiec M4 Lipiec Running Team 02:19,9
6 13 314 Marcin Tarka M3 Widłorogi 02:20,2
7 14 71 Arkadiusz Łęczycki M3 02:20,7
3 15 353 Paweł Muniak M2 02:20,8
7 16 35 Adam Tkaczyk M2 Mort! 02:21,1
6 17 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 02:22,4
7 18 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 02:22,6
5 19 301 Konrad Jakubczak M2 02:23,3
5 20 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 02:23,6
5 21 323 Daniel Urmanowski M2 Dream Run 02:24,0
6 22 315 Daniel Sychowicz M3 Grazia Running 02:24,2
4 23 344 Wojciech Żmijewski M2 02:26,2
5 24 349 Robert Włodkowski M3 Trucht Tarchomin Team 02:26,3
6 25 354 Mateusz Piechnik M3 Klub Kolarski Cyklon Warszawa 02:27,3
5 26 350 Łukasz Niewiński M3 Trucht Tarchomin Team 02:27,3
5 27 48 02:27,3
6 28 204 Piotr Zubiński M4 02:27,5
5 29 40 02:27,9
4 30 335 Paweł Słomka M2 NIKE+ RUN CLUB 02:28,3
5 31 326 Martyna Wiśniewska K2 adidas Runners Warsaw 02:28,4
5 32 329 Arkadiusz Król M4 NIKE+ RUN CLUB 02:29,1
4 33 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 02:29,7
5 34 345 Robert Karp M4 ŁAC 02:29,8
6 35 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 02:30,9
4 36 306 Paweł Miziński M3 N+RC 02:31,1
2 37 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 02:31,4
4 38 343 Marcin Kozakowski M3 Medicover Runners 02:31,6
5 39 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 02:31,9
6 40 358 Adam Lukasiak M3 02:32,1
6 41 308 Monika Jusińska K2 Entre Team 02:32,8
2 42 331 Bartek Krysiak M2 TriWawa 02:33,9
4 43 356 Łukasz Kucharski 02:35,7
5 44 74 Jacek Wróblewski M2 02:36,7
3 45 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 02:37,6
3 46 333 Jacek Maron M4 Jack team 02:38,7
4 47 321 Leszek Pieniążek M5 Ortoreh Team 02:39,6
4 48 347 Pawel Mazurkiewicz M3 Medicover Runners 02:40,0
6 49 300 02:40,3
4 50 307 Piotr Pikul M3 NRC 02:42,5
3 51 357 Paweł Król M3 Dental King 02:43,0
3 52 320 Tomik Grewiński M4 Run Kayax Run 02:43,3
2 53 322 Andrzej Matusiak M3 02:44,5
4 54 340 Mariusz Cichocki M2 02:45,4
3 55 332 Jacek Kocerka M4 02:47,8
3 56 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 02:48,2
4 57 338 Olaf Pierzak M4 02:49,0
1 58 336 Marta Zalewska K2 Żórawskie Team 02:49,3
3 59 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 02:49,7
4 60 316 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 02:49,8
4 61 54 Sylwia Madejak K4 Żórawski Team 02:51,3
3 62 310 Justyna Gawlik K2 RunnersClub.pl 02:51,9
3 63 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARDZAWA 02:55,7
2 64 311 anna stegner K4 02:57,0
2 65 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 02:58,9
3 66 317 Magdalena Kacprzyńska K3 02:59,6
2 67 220 Kamil Tylutki M3 03:00,7
1 68 346 Julka Schirmer K2 NRC 03:01,2
1 69 302 Marek Czajkowski M4 03:03,2
1 70 337 Witold JAGIELSKI M5 Skrzydlaci.pl 03:04,3
2 71 221 Kinga Tylutki K3 03:05,1
2 72 11 Adam Wilgat M4 Dzikie skrzydło 03:05,8
1 73 352 Katarzyna Walczak Medicover Runners 03:05,9
2 74 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 03:10,6
2 75 355 Karolina Pióro-Chmielecka K4 NRC 03:13,4
2 76 303 Aleksandra Rzeszutko K3 NRC 03:13,7
2 77 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running team 03:16,6
2 78 309 Jolanta Wagner K5 03:28,7
1 79 305 Agnieszka Jurek K3 03:30,5
2 80 228 Karol Guzowski M3 03:56,7
1 81 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 04:10,6
1 82 428 marek rataszewski M5 nrc 04:10,9
Sztafeta 4×400 m
seria miejsce kapitan numer drużyna wyniki
1 1 Gizela Grabińska 8 AZS UW II 03:46,1
1 2 Dariusz Korzeniowski 4 Accelerating Poland 04:08,6
1 3 Michel Chojnacki 9 Triwawa 04:14,4
1 4 Zbyszek Wolfigiel 13 Szybkobiegacze 04:21,3
1 5 Orszulka Ryciak 10 triwawa dwa 04:39,6
1 6 Izabela Mioduszewska 2 Team FitFighter 06:00,5
2 1 Karol Ondra 1 Sportowe świry 03:40,6
2 2 Maciej Duczyński 12 Kaczmar Project I 04:19,6
2 3 Paweł Słomka 16 Go go Power Rangers! 04:23,1
2 4 Juan Romero Garcia 11 Track Masters 04:27,7
2 5 Mateusz Molenda 7 #TRENERZY 04:40,4
2 6 Aleksandra Mądzik 14 Albatrosy 04:42,2
2 7 Andrzej Ignatowicz 6 Trucht Tarchomin Team 04:43,6
2 8 Justyna Gawlik 5 Paczka M&M 04:45,1
2 9 Łukasz Remisiewicz 3 RunEat i jego Aniołki 05:36,3
2 10 Martyna Szewirska 15 Dziewczyńskie Poranki 05:44,9
wyniki konkurencji Sztafeta 4×400 m
seria miejsce kapitan numer drużyna wyniki
2 1 Karol Ondra 1 Sportowe świry 03:40,6
1 1 Gizela Grabińska 8 AZS UW II 03:46,1
1 2 Dariusz Korzeniowski 4 Accelerating Poland 04:08,6
1 3 Michel Chojnacki 9 Triwawa 04:14,4
2 2 Maciej Duczyński 12 Kaczmar Project I 04:19,6
1 4 Zbyszek Wolfigiel 13 Szybkobiegacze 04:21,3
2 3 Paweł Słomka 16 Go go Power Rangers! 04:23,1
2 4 Juan Romero Garcia 11 Track Masters 04:27,7
1 5 Orszulka Ryciak 10 triwawa dwa 04:39,6
2 5 Mateusz Molenda 7 #TRENERZY 04:40,4
2 6 Aleksandra Mądzik 14 Albatrosy 04:42,2
2 7 Andrzej Ignatowicz 6 Trucht Tarchomin Team 04:43,6
2 8 Justyna Gawlik 5 Paczka M&M 04:45,1
2 9 Łukasz Remisiewicz 3 RunEat i jego Aniołki 05:36,3
2 10 Martyna Szewirska 15 Dziewczyńskie Poranki 05:44,9
1 6 Izabela Mioduszewska 2 Team FitFighter 06:00,5A