Opublikowano:

20.06.2017 wyniki nieoficjalne

Gratulacje walki, szczególnie w seriach na 3000 m, gdzie aura nie ułatwiała zadania, byliście fantastyczni!

Warsaw Track Cup
wyniki nieoficjalne 20.06.2017
3000 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
2 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
3 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
4 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
5 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
6 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
7 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
8 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
9 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
10 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
11 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
12 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
13 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
14 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
15 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
16 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
17 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
18 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
19 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
20 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
2 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
3 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
4 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
5 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
6 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
7 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
8 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
9 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
10 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
12 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
13 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
14 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
15 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
16 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
17 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
18 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
2 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
3 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
4 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
5 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
6 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
7 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
8 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
9 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
10 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
11 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
12 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
13 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
14 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
15 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
16 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
17 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
18 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
19 114 Ewa STUPKIEWICZ 44 Female DNF
20 713 Magdalena Kadzielska 41 Female DNF
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
2 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
3 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
4 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
5 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
6 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
7 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
8 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
9 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
10 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
11 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
12 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
13 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
14 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
15 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
16 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
17 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
18 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
19 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
20 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
21 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
22 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
23 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
24 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
25 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
26 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak Male 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
15 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
16 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
17 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
18 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
19 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
20 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
21 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
3000 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
15 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
16 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
17 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
18 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
19 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
20 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
21 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
22 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
23 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
24 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
25 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
26 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
27 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
28 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
29 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
30 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
31 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
32 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
33 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
34 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
35 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
36 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
37 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
38 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
39 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
40 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
41 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
42 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
43 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
44 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
45 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
46 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
47 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
48 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
49 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
50 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
51 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
52 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
53 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
54 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
55 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
56 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
57 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
58 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
59 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
60 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
61 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
62 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
63 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
64 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
65 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
66 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
67 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
68 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
69 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
70 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
71 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
72 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
73 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
74 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
75 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
76 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
77 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
78 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
79 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
80 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
81 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
82 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
83 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
84 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
85 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
86 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
87 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
88 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
89 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
90 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
91 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
92 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
93 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
94 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
95 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
96 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
97 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
98 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
99 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
100 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
101 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
102 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
103 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
1500 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
2 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
3 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
4 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
5 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
6 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
7 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
8 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
9 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
10 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
11 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
12 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
13 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
14 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
15 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
16 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
17 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
18 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
19 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
20 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
2 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
3 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
4 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
5 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
6 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
7 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
8 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
9 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
10 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
11 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
12 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
13 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
2 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
3 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
4 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
5 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
6 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
7 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
9 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
10 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
11 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
12 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
13 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
2 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
3 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
4 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
5 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
6 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
7 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
8 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
9 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
10 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
11 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
12 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
13 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
14 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
15 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
13 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
14 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
1500 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
13 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
14 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
15 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
16 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
17 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
18 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
19 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
20 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
21 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
22 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
23 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
24 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
25 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
26 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
27 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
28 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
29 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
30 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
31 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
32 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
33 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
34 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
35 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
36 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
37 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
38 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
39 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
40 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
41 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
42 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
43 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
44 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
45 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
46 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
47 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
48 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
49 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
50 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
51 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
52 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
53 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
54 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
55 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
56 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
57 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
58 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
59 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
60 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
61 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
62 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
63 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
64 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
65 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
66 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
67 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
68 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
69 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
70 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
71 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
72 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
73 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
74 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
75 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
800 m
I i II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
2 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
3 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
4 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
5 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
6 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
7 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
8 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
9 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
10 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
11 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
12 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
13 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
14 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
III i IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
2 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
3 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
4 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
5 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
6 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
7 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
8 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
9 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
10 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
11 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
12 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
13 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
14 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
2 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
3 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
4 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
5 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
6 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
7 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
8 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
9 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
10 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
VI seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
2 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
3 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
4 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
5 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
6 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
7 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
9 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
10 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
VII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
2 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
3 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
4 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
5 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
6 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
7 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
8 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
9 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
VIII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
2 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
3 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
4 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
5 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
6 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
7 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
8 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
9 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
IX seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
7 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
8 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
9 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
800 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
7 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
8 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
9 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
10 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
11 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
12 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
13 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
14 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
15 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
16 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
17 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
18 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
19 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
20 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
21 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
22 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
23 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
24 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
25 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
26 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
27 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
28 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
29 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
30 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
31 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
32 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
33 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
34 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
35 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
36 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
37 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
38 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
39 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
40 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
41 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
42 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
43 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
44 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
45 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
46 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
47 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
48 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
49 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
50 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
51 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
52 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
53 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
54 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
55 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
56 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
57 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
58 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
59 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
60 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
61 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
62 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
63 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
64 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
65 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
66 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
67 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
68 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
69 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
70 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
71 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
72 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
73 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
74 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
75 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
76 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
SERIA I
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
2 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
3 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
4 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
5 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
6 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
7 49 Cebulaki Tomek Komorek 04:33,69
8 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
9 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
10 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
11 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
12 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
SERIA II
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
8 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
9 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
10 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
11 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
Sztafeta 4×400 m WYNIKI KONKURENCJI
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
8 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
9 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
10 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
11 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
12 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
13 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
14 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
15 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
16 49 Cebulaki tomek komorek 04:33,69
17 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
18 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
19 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
20 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
21 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
22 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
23 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
Powyższe wyniki są nieoficjalne, w razie wątpliwości, prosimy o kontakt pod adres: biuro@runningconsulting.pl

Zapraszamy na kolejną edycję we wrześniu! Informacje o terminie i zapisach z początkiem lipca.

Opublikowano:

Wyniki Warsaw Track Cup 31.05.2017

3000 m I seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 522 Hubert Gronowski Male 10:27,6
2 559 Michał Kurcz Mar 31, 1983 34 Male 12:37,9
3 523 Agnieszka Witkowska Apr 17, 1991 26 Female 13:19,9
4 546 Joanna Trzaskowska Aug 20, 1981 35 Female 13:39,1
5 542 Joanna Kulig Apr 23, 1990 27 Female 13:52,6
6 543 Małgorzata Kulig Aug 21, 1991 25 Female 14:12,0
7 533 janusz bukowski Jun 02, 1956 60 Male 14:53,4
8 547 Marlena Dziedzic Nov 14, 1976 40 Female 14:58,1
9 545 Marzena Klimkiewicz Feb 23, 1982 35 Female 15:02,0
10 555 Agnieszka Jurek Mar 10, 1982 35 Female 15:48,2
11 527 Katarzyna Żądło Female 15:49,7
12 536 Agnieszka Słowik Nov 18, 1983 33 Female 17:03,9
13 537 Aneta Wojnarowska Jul 31, 1985 31 Female 17:51,2
3000 m II seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 506 Mateusz Jasiński Male 10:47,3
2 557 Arkadiusz Król May 01, 1977 40 Male 11:24,7
3 539 Andrzej Matusiak Nov 24, 1980 36 Male 12:01,5
4 571 Marcin Śpiewakowski Mar 21, 1988 29 Male 12:04,9
5 540 Paweł Zdziarski Aug 20, 1981 35 Male 12:14,2
6 549 Marta Wojtkowiak Jul 07, 1985 31 Female 12:29,1
7 541 Agnieszka Żuraniewska Jun 02, 1977 39 Female 12:30,0
8 500 Wojciech Żdanuk Aug 01, 1980 36 Male 12:49,9
9 550 Paweł Wereda Apr 12, 1970 47 Male 12:54,0
10 525 anna stegner Aug 14, 1974 42 Female 12:57,6
11 526 Marcin Wieladek Male 12:57,9
12 509 Kinga Barchoń 1975 Female 13:04,0
13 538 Aleksandra Krawczyk Nov 28, 1991 25 Female 13:30,3
14 531 Ilona Burchard 1981 Female 13:49,7
15 507 Katarzyna Olszewska Jul 29, 1980 36 Female 13:55,5
16 529 Izabela Dymek Female 14:00,9
17 548 Monika Grzeczynska Oct 07, 1989 27 Female 14:43,8
3000 m III seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 568 Piotr Ochman Feb 02, 1976 41 Male 10:59,3
2 569 Paweł Słomka Jun 13, 1994 22 Male 11:16,6
3 534 Jakub Organista Sep 09, 1992 24 Male 11:23,8
4 554 DARIUSZ TRZASKOWSKI Aug 25, 1977 39 Male 11:25,1
5 567 Dariusz Drewnik Mar 12, 1987 30 Male 11:26,7
6 570 Piotr Czerniawski Oct 02, 1979 37 Male 11:27,6
7 508 Alicja Stawicka Sep 21, 1993 23 Female 11:28,1
8 510 Justyna Kostrzewska Jul 16, 1982 34 Female 11:30,8
9 530 Beata Andres Mar 14, 1975 42 Female 11:32,3
10 566 Hubert Lipiński Dec 06, 1985 31 Male 11:33,2
11 564 Marcin Siudziński Jul 09, 1981 35 Male 11:44,5
12 504 Marek Rozkrut Feb 08, 1977 40 Male 11:58,9
13 561 Piotr Pikul Jun 24, 1980 36 Male 11:59,7
14 565 Natalia Gałązka Sep 30, 1995 21 Female 12:05,0
15 562 Kamil Tylutki Jul 02, 1981 35 Male 12:37,2
16 532 zenon olszak May 18, 1964 53 Male 12:46,5
17 563 Cezary Gocłowski May 19, 1975 42 Male 12:57,7
18 501 Andrzej Brzozowski Oct 09, 1954 63 Male 13:09,6
3000 m IV seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 581 Aleksander Kramarz Jan 13, 1993 24 Male 10:34,2
2 575 Krystian Stefanski Aug 22, 1984 32 Male 10:34,4
3 516 Michał Głodowski Apr 12, 1991 26 Male 10:36,4
4 528 Maciej Szpil May 12, 1983 34 Male 10:36,2
5 29 Michal Dzikowski Oct 13, 1994 22 Male 10:38,9
6 556 Jarosław Sałamacha Nov 02, 1980 36 Male 10:40,1
7 515 Maciej Kurowski May 12, 1980 37 Male 10:45,2
8 520 Leszek Deska Mar 04, 1976 41 Male 10:52,8
9 560 Michał Przybyłek Apr 22, 1983 Male 10:53,4
10 551 Agnieszka Budek Jan 13, 1987 30 Female 10:55,2
11 544 Ryszard Łukaszewicz Apr 03, 1961 56 Male 11:01,4
12 511 Paweł Witkowski Jul 16, 1979 37 Male 11:09,0
13 502 Łukasz Niewiński Mar 06, 1981 36 Male 11:09,5
14 582 Marcin Byrt 1979 Male 11:09,8
15 572 Szymon Drabczyk May 29, 1960 57 Male 11:15,7
16 576 Piotr Serocki Jun 29, 1977 39 Male 11:18,5
17 579 Mateusz Dubek Oct 04, 1985 31 Male 11:25,0
18 524 Michał Maciopa Feb 13, 1976 41 Male 11:34,1
19 573 Maciej Skrzypkowski 1986 Male 11:41,6
20 580 Filip Muchus Mar 4,1987 Male 11:44,4
21 519 Marcin Dalecki May 09, 1979 38 Male 11:54,5
22 514 Sylwia Madejak 5,03,73 Female 12:11,7
23 517 Damian Panek Jun 16, 1992 24 Male 12:17,2
24 583 Eliza Florczuk Apr 18, 1984 Female 12:53,9
25 574 Jagoda Nowik Dec 02, 1981 35 Female 13:16,7
3000 m V seria 19:42
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 518 Wojciech Karwowski Feb 15, 1993 24 Male 09:00,6
2 552 Przemysław Obara Oct 13, 1995 21 Male 09:32,2
3 578 Dariusz Nożyńdki apr7,1980 36 Male 09:34,9
4 585 Michal Orzel Aug 12, 1981 35 Male 09:46,4
5 505 Sebastian Dymek Jun 03, 1982 34 : 09:51,2
6 513 Wojciech Omielan Jan 14, 1994 23 Male 09:53,0
7 553 Marcin Dubiel Jan 18, 1987 30 Male 09:53,5
8 512 Krystian Kochanek Oct 09, 1980 36 Male 09:57,3
9 521 Kamil Werner Dec 10, 1984 32 Male 10:17,4
10 584 Łukasz Bondaruk Aug 12, 1992 24 Male 10:30,2
11 577 Marcin Pietraszek Sep25,1991 Male 11:21,1
12 558 Vlad Tiulchenko Apr 30, 1995 22 Male 11:30,4
1500 m I seria 20:00
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 1 Paweł Miziński Nov 03, 1978 38 Male 05:21,5
2 126 Kajetan Majewski Apr 05, 1993 24 Male 05:56,8
3 386 Paweł Wereda Apr 12, 1970 47 Male 05:58,8
4 380 Paweł Pomaski Mar 22, 1968 49 Male 05:58,8
5 24 Kamila Wojtowicz Sep 26, 1993 23 Female 06:00,6
6 129 Hubert Wiatrowski Aug 18, 1998 18 Male 06:05,7
7 6 Gosha Wojcik Mar 17, 1975 42 Female 06:08,4
8 383 Kinga Tylutki Jan 16, 1983 34 Female 06:09,7
9 222 Karolina Pióro-Chmielecka Aug 18, 1975 41 Female 06:19,8
10 124 Witold JAGIELSKI Oct 01, 1965 51 Male 06:25,4
11 218 Martyna Miśkiewicz Jan 09, 1989 28 Female 06:28,3
12 326 Anna Ledwolorz Aug 21, 1980 36 Female 06:30,0
13 32 Andrzej Suwald May 16, 1961 56 Male 06:35,5
14 22 Marta Kowiel Mar 10, 1989 28 Female 06:38,8
15 18 Alicja Stolarska Feb 23, 1993 24 Female 06:39,7
16 275 Łukasz Andrzejewicz Feb 28, 1991 26 Male 06:40,5
17 120 Kornelia Ziółek Jan 20, 1988 29 Female 06:40,9
18 27 Ania Pawliszewska Jul 24, 1982 34 Female 06:42,5
19 33 Jolanta Wagner Apr 18, 1966 51 Female 06:57,3
20 205 Katarzyna Lis Feb 12, 1986 31 Female 07:13,4
21 2 edyta rataszewska Oct 11, 1965 51 Female 07:17,5
1500 m II seria 20:09
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 128 Błażej Wiatrowski Sep 16, 1975 41 Male 05:02,2
2 125 Robert Marczuk May 15, 1974 43 Male 05:05,6
3 449 Paweł Luliński Jun 09, 1985 31 Male 05:08,9
4 14 pawel Muniak Jun 15, 1991 25 Male 05:10,8
5 101 Karol Cwalina Jun 24, 1983 33 Male 05:16,7
6 381 Jan Pomaski Aug 12, 1994 22 Male 05:19,6
7 213 Sebastian Zasępa Nov 27, 1979 37 Male 05:20,2
8 26 Maciej Molewski Feb 04, 1977 40 Male 05:20,5
9 5 Arkadiusz Sobótka Jul 31, 1987 29 Male 05:22,2
10 23 Tomik Grewiński Aug 17, 1969 47 Male 05:22,8
11 130 Tomasz Prus May 16, 1979 38 Male 05:24,9
12 111 Mateusz Molenda Feb 15, 1991 26 Male 05:26,1
13 127 Przemek Wardega May 11, 1979 38 Male 05:26,4
14 25 Marek Gizicki Oct 06, 1977 39 Male 05:32,5
15 209 Mikołaj Monastyrski Dec 18, 1986 30 Male 05:35,2
16 514 Sylwia Madejak Mar 5,1973 Female 05:40,8
17 13 Szymon Łuczków Apr 04, 1980 37 Male 05:41,1
18 15 Iga Modzelewska Oct 16, 1994 22 Female 05:47,4
19 408 Gizela Grabińska Aug 07, 1969 47 Female 05:53,3
20 279 Michał Wojewoda 1974 Male 06:01,3
21 30 Izabela Antczak Oct 28, 1992 24 Female 06:08,7
22 583 Eliza Florczuk Apr 18, 1984 33 Female 06:09,1
23 36 Aleksandra Rzeszutko Jan 10, 1979 38 Female 06:10,6
325 Anna Zagończyk 1987 Female dnf
1500 m III seria 20:17
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 34 Szymon Molędys Aug 06, 1983 33 Male 04:41,9
2 389 Tomasz Lipiec May 10, 1971 46 Male 04:42,3
3 87 Dariusz Korzeniowski Oct 04, 1977 39 Male 04:43,2
4 90 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male 04:44,2
5 336 Rafał Stankowski May 18, 1981 36 Male 04:44,5
6 31 Zbigniew Dzięgielewski Apr 09, 1972 45 Male 04:46,2
7 516 Michał Głodowski Apr 12, 1991 26 Male 04:55,7
8 29 Michal Dzikowski Oct 13, 1994 22 Male 04:56,2
9 388 Bartosz Grzeczkowiak 1977 Male 04:56,6
10 12 Weronika Zielińska Mar 21, 1986 31 Female 04:58,0
11 9 Martyna Wiśniewska Sep 07, 1988 28 Female 04:58,4
12 121 Michał Hołda Sep 06, 1980 36 Male 04:59,3
13 556 Jarosław Sałamacha Nov 02, 1980 36 Male 05:01,5
14 122 Maciej Kurowski 1980 Male 05:01,8
15 277 Robert Włodkowski Jun 07, 1980 36 Male 05:04,6
16 387 Paweł Witkowski Jul 16, 1979 37 Male 05:05,7
17 3 Justyna Grzywaczewska May 15, 1988 29 Female 05:09,0
18 278 Robert Karp Aug 07, 1972 44 Male 05:09,8
19 382 Jarosław Glinicki Aug 03, 1976 40 Male 05:11,1
20 384 Marcin Kozakowski Jan 11, 1983 34 Male 05:12,1
21 35 Elzbieta Styczynska Jul 20, 1994 22 Female 05:15,2
22 223 Grzegorz Pałgan Sep 02, 1978 38 Male 05:16,2
23 579 Mateusz Dubek Oct 04, 1985 31 Male 05:21,6
24 319 Jakub Krysiak Apr 30, 1995 22 Male 05:23,4
25 459 Jan Wernik Jan 26, 1990 27 Male 05:26,2
1500 m IV seria 20:24
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 123 Artur KERN Jul 12, 1980 36 Male 03:58,8
2 10 Piotr Mielewczyk Aug 08, 1990 26 Male 03:59,6
3 81 Kamil Jastrzębski 1992 24 Male 04:02,6
4 100 Jacek Wichowski Sep 19, 1987 29 Male 04:15,9
5 280 Piotr Książkiewicz 1987 29 Male 04:21,8
6 28 Mateusz Baran Jun 14, 1993 23 Male 04:24,4
7 104 Kuba Drągowski Oct 30, 1990 26 Male 04:28,5
8 11 Arkadiusz Łęczycki Dec 02, 1983 33 Male 04:29,1
9 327 Piotr Kurek 1981 36 Male 04:30,3
10 16 Adam Tkaczyk Aug 26, 1990 26 Male 04:32,8
11 17 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974 42 Male 04:37,9
12 385 Jacek Karwowski Oct 23, 1986 30 Male 04:38,3
13 8 Seweryn Sobieszek Jan 02, 1980 37 Male 04:39,2
14 19 Paweł Gawron Sep 16, 1991 25 Male 04:49,3
15 224 Robert Gajda 1963 54 Male 04:49,9
16 21 Tomasz Rynkiewicz Nov 15, 1975 41 Male 04:55,4
17 20 Leszek Pieniążek Jun 30, 1960 56 Male 05:11,8
18 276 Adrian Jagodzinski Jun 25, 1985 31 Male 05:29,7
19 4 Kinga Lembas Nov 25, 1982 34 Female 06:16,5
20 390 Marcin Bukowski Jan 18, 1980 37 Male dnf
800 m I seria 20:30
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 439 Marek Gajewski Sep 25, 1965 51 Male 02:47,0
2 482 Małgorzata Czop 19,05,1982 35 female 02:57,9
3 424 Sławek Ławniczak Jun 17, 1978 38 Male 03:09,3
4 434 Sara Dygas Mar 17, 1992 25 Female 03:10,2
5 452 Anna Kobus Nov 19, 1988 28 Female 03:23,7
6 451 Dana Kutyna May 06, 1980 37 Female 03:30,4
7 454 Sylwia Zygadło Nov 03, 1982 34 Female 04:27,1
8 481 Izabela Łapacz 21,07,1980 37 female 04:27,1
800 m II seria 20:34
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 409 Kajetan Majewski Apr 05, 1993 24 Male 02:47,8
2 406 Hubert Wiatrowski Aug 18, 1998 18 Male 02:59,4
3 411 Witold JAGIELSKI Oct 01, 1965 51 Male 03:02,4
4 455 Piotr Zygadło Apr 25, 1982 35 Male 03:07,0
5 443 Andrzej Brzozowski Oct 09, 1954 63 Male 03:07,4
6 422 Monika Sobotka May 03, 1971 46 Female 03:10,1
7 426 Elwira Kostka Jul 20, 1966 50 Female 03:18,6
8 427 Beata Gzula Oct 21, 1973 43 Female 03:21,6
9 453 Natalia Kielak Jun 29, 1988 28 Female 04:21,2
800 m III seria 20:38
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 441 Maciej Turos Aug 27, 1992 24 Male 02:37,3
2 473 Marcin Kitlas Jan 01, 1986 31 Male 02:38,3
3 458 Antonina Kwiatkowska Jun 29, 1993 23 Female 02:52,0
4 442 Marta Wojtkowiak Jul 07, 1985 31 Female 02:52,8
5 421 Tomek Kamiński Nov 11, 1972 44 Male 03:04,8
6 479 JoAsia Leszczyńska Mar 17, 1977 40 Female 03:05,3
7 445 Adam Wilgat Jan 27, 1971 46 Male 03:06,3
8 485 AGNIESZKA STEPANIUK Mar 12, 1983 34 Female 03:17,3
9 32 Andrzej Suwald May 16, 1961 56 Male 03:20,3
10 33 Jolanta Wagner Apr 18, 1966 51 Female 03:33,6
800 m IV seria 20:42
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 475 Marcin Wargin Oct 29, 1988 28 Male 02:28,7
2 449 Paweł Luliński Jun 09, 1985 31 Male 02:29,4
3 470 Sebastian Watras Mar 03, 1976 41 Male 02:30,6
4 438 Grzegorz Sala Sep 27, 1983 33 Male 02:32,4
5 480 Grzegorz Kosiński Mar 12, 1975 42 Male 02:36,7
6 474 Olaf Pierzak Mar 13, 1974 43 Male 02:41,3
7 448 Pawel Mazurkiewicz Jul 07, 1983 33 Male 02:44,0
8 461 Michał Szczypek Jan 24, 1982 35 Male 02:48,3
9 415 Norbert Jastreb Jun 06, 1970 46 Male 02:50,8
10 447 Patryk Karp Nov 01, 1998 18 Male 02:52,5
11 468 Anna Osuch Aug 06, 1983 33 Female 02:58,1
12 477 Julia Schirmer Dec 05, 1996 20 Female 03:02,2
13 428 Agnieszka Partyka Mar 18, 1972 45 Female 03:14,2
800 m V seria 20:46
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 433 Konrad KOBIAŁKA Jan 08, 1978 39 Male 02:09,1
2 432 Klaudyna Główka Feb 13, 1996 21 Famale 02:19,2
3 402 DARIUSZ TRZASKOWSKI Aug 25, 1977 39 Male 02:32,1
4 435 Aleksandra Mądzik Jul 29, 1981 35 Female 02:38,8
5 486 Maciej Matuszewski Aug 22, 1996 20 Male 02:42,1
6 440 Marta Durakiewicz Jun 22, 1995 21 Female 02:44,6
7 471 Marcin Zasada Jul 26, 1982 34 Male 02:45,4
8 425 Miłosz Matuszewski Aug 18, 1994 22 Male 02:48,8
9 405 Paweł Wereda Apr 12, 1970 47 Male 02:51,7
10 472 Tomasz Pawlicki Mar 07, 1980 37 Male 02:52,6
11 408 Gizela Grabińska Aug 07, 1969 47 Female 02:57,6
800 m VI seria 20:50
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 429 Artur Kłosiński Mar 14, 1998 19 Male 02:22,5
2 450 Daniel Maćkowski Oct 31, 1980 36 Male 02:25,9
3 401 Konrad Jakubczak Jun 15, 1996 20 Male 02:26,3
4 484 Dariusz Grycz Aug 25, 1987 29 Male 02:27,5
5 478 Adam Lukasiak Dec 22, 1985 31 Male 02:30,0
6 410 Bartosz Bauer Jul 09, 1980 36 Male 02:30,0
7 416 Kinga Reda Jan 28, 1993 24 Female 02:34,6
8 459 Jan Wernik Jan 26, 1990 27 Male 02:38,2
9 213 Sebastian Zasępa Nov 27, 1979 37 Male 02:39,8
10 465 Roksana Jamska Aug 21, 1984 32 Female 02:42,9
800 m VII seria 20:52
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 420 Luca Miele 2000 Male 02:14,8
2 466 Dominik Gosk Nov 09, 1992 24 Male 02:15,3
3 457 Łukasz Jeruć Apr 27, 1978 39 Male 02:19,5
4 90 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male 02:21,3
5 403 Jacek Nowakowski Dec 04, 1966 50 Male 02:21,9
6 412 Marcin Tarka Dec 31, 1979 37 Male 02:21,9
7 467 Diana Dawidziuk Nov 24, 1994 22 Female 02:26,7
8 476 Kamil Jaroszewicz Apr 04, 1981 36 Male 02:36,7
9 436 Marcelina Kawecka Aug 26, 1993 23 Female 02:41,4
10 489 Agata Gac 01,20,1984 33 Female 04:04,3
11 404 Paweł Witkowski Jul 16, 1979 37 Male 2:26.12
800 m VIII seria 20:55
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 469 Kacper Kąkol Jan 22, 1993 24 Male 02:06,5
2 463 Michał Surtel Jun 21, 1981 35 Male 02:09,2
3 418 Grzegorz Piliszek Sep 23, 1987 29 Male 02:09,8
4 400 Aneta Kaczmarek Jan 17, 1981 36 Female 02:11,4
5 464 Zbigniew Wolfigiel Jan 14, 1993 24 Male 02:15,6
6 417 Tomasz Łuczyński Mar 20, 1973 44 Male 02:16,2
7 414 Mateusz Dąbrowski Dec 16, 1986 30 Male 02:17,8
8 431 Artur Czerwoński May 21, 1968 49 Male 02:19,9
9 17 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974 42 Male 02:21,9
10 460 Mariusz Rustecki Sep 03, 1973 43 Male 02:23,3
11 437 Piotr Żubiński 10,17,1974 43 male 02:24,8
12 407 Błażej Wiatrowski Sep 16, 1975 41 Male 02:29,0
13 483 Bartosz Goławski Jun 05, 1990 26 Male 02:40,2
800 m IX seria 20:58
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 423 Bartosz Świątkowski Apr 18, 1989 28 male 02:03,9
2 487 Marek Jendrych 06 Jan,1984 33 male 02:05,8
3 446 Paweł Woźnicki Jun 27, 1990 26 Male 02:06,5
4 419 Paweł Biały Feb 14, 1990 27 Male 02:06,8
5 456 Kacper Ciesielski Jul 17, 1991 25 Male 02:08,8
6 430 Paweł Machowski May 24, 1992 25 Male 02:12,4
7 413 PIOTR PIĄTKOWSKI Nov 16, 1995 21 Male 02:17,1
8 423 Paweł Szczepański Sep 18, 1997 19 Male 02:20,9
9 488 Kamil Mosur Oct 21, 1977 39 Male 02:29,0
miejsce numer nazwa Drużyny KAPITAN wynik
1 7 RK Athletics Michal Orzel 03:49,4
2 5 Accelerating Poland Dariusz Korzeniowski 04:01,1
3 31 Kaczmar Project II Aneta Kaczmarek 04:03,7
4 12 dream run Diana Dawidziuk 04:08,6
5 3 21i1.pl Paweł Łasiński 04:11,3
6 2 BOMBA TEAM Mateusz Pawlin 04:19,3
7 8 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:19,6
8 33 MUFLONY Z TATR Arkadiusz Król 04:23,5
9 34 #celebrujzycie Kacper Kąkol 04:24,4
10 39 Kaczmar Project I Aneta Kaczmarek 04:25,0
11 10 TriWawa Jakub Krysiak 04:25,2
12 38 AdgarFIT Marcin Wargin 04:26,4
13 6 Pozytywnie Zabiegani II Gosha Wojcik 04:26,4
14 1 Medicover Runners Pawel Mazurkiewicz 04:30,8
15 36 BIEGAM NA TARCHOMINIE Roksana Jamska 04:33,3
16 4 Pozytywnie Zabiegani Michał Wojewoda 04:35,3
17 30 Usejn Volt Team Konrad Jakubczak 04:36,5
18 37 Polecimy Razem 04:36,5
19 9 Albatrosy Aleksandra Mądzik 04:51,0
20 32 Trucht Tarchomin Team 2 Joanna Trzaskowska 05:09,0
21 24 Gacki Piotr 05:46,4
22 35 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:51,7

Gratulujemy i zapraszamy na drugi mityng 20 czerwca!

Opublikowano:

listy startowe z godzinami startu

3000 m I seria 18:30
lp First Name Last Name DOB Age Gender
1 janusz bukowski Jun 02, 1956 60 Male
2 Joanna Trzaskowska Aug 20, 1981 35 Female
3 Aleksander Czamarski Jul 16, 1998 18 Male
4 Aneta Wojnarowska Jul 31, 1985 31 Female
5 Agnieszka Jurek Mar 10, 1982 35 Female
6 Agnieszka Słowik Nov 18, 1983 33 Female
7 Małgorzata Kulig Aug 21, 1991 25 Female
8 Piotr Ignatowski Mar 30, 1991 26 Male
9 Marzena Klimkiewicz Feb 23, 1982 35 Female
10 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983 33 Male
11 Mateusz Pudło Jun 17, 1992 24 Male
12 Katarzyna Larwa Apr 18, 1990 27 Female
13 Joanna Kulig Apr 23, 1990 27 Female
14 Sylwia Anna Szczepaniak Mar 27, 1982 35 Female
15 Marlena Dziedzic Nov 14, 1976 40 Female
16 Agnieszka Witkowska Apr 17, 1991 26 Female
17 Michał Dąbrowski Dec 27, 1977 39 Male
18 Piotr Jelski Feb 14, 1981 36 Male
19 Dariusz Rdzonek Sep 19, 1983 33 Male
20 OLGA KOENIG Jan 04, 1989 28 Female
21 Joanna Sidor Dec 06, 1973 43 Female
22 Magdalena Kadzielska May 16, 1976 41 Female
23 ANNA WOJEWÓDZKA May 23, 1990 27 Female
24 Asia Pszeniczna May 23, 1990 27 Female
25 Adrianna Kostusiak-Lubak Jan 06, 1977 40 Female
26 Izabela Dymek Mar 12, 1982 35 Female
27 Wojciech Skowroński Aug 20, 1967 49 Male
3000 m II seria 18:50
lp First Name Last Name DOB Age Gender
1 anna stegner Aug 14, 1974 42 Female
2 Sylwia Wojciechowska Feb 15, 1982 35 Female
3 Ilona Burchard 1981 Female
4 Iga Konińska Apr 14, 1987 30 Female
5 Aleksandra Krawczyk Nov 28, 1991 25 Female
6 Adam Wichniarek Jan 05, 1984 33 Male
7 Wojciech Żdanuk Aug 01, 1980 36 Male
8 Monika Grzeczynska Oct 07, 1989 27 Female
9 Ewa Tomczyk Mar 17, 1984 33 Female
10 MAŁGORZATA LISIECKA Nov 16, 1980 36 Female
11 Jagoda Nowik Dec 02, 1981 35 Female
12 Katarzyna Olszewska Jul 29, 1980 36 Female
13 Małgorzata Rutkowska Feb 21, 1984 33 Female
14 Dawid Polsakiewicz Feb 06, 1976 41 Male
15 Paweł Wereda Apr 12, 1970 47 Male
16 Arkadiusz Król May 01, 1977 40 Male
17 Paweł Zdziarski Aug 20, 1981 35 Male
18 Marta Zalewska Nov 08, 1991 25 Female
19 Marek Rozkrut Feb 08, 1977 40 Male
20 Marcin Śpiewakowski Mar 21, 1988 29 Male
21 Kinga Barchoń 1975 Female
22 Michał Małecki Mar 16, 1990 27 Male
23 Artur Nieścieruk Mar 22, 1997 20 Male
24 Andrzej Matusiak Nov 24, 1980 36 Male
25 Marta Wojtkowiak Jul 07, 1985 31 Female
26 Agnieszka Żuraniewska Jun 02, 1977 39 Female
27 zenon olszak May 18, 1964 53 Male
3000 m III seria 19:08
lp First Name Last Name DOB Age Gender
1 Andrzej Suwald May 16, 1961 56 Male
2 Natalia Gałązka Sep 30, 1995 21 Female
3 Dariusz Drewnik Mar 12, 1987 30 Male
4 Paweł Słomka Jun 13, 1994 22 Male
5 Hubert Lipiński Dec 06, 1985 31 Male
6 Michał Kurcz Mar 31, 1983 34 Male
7 Rafał Bieliński Jan 24, 1979 38 Male
8 Piotr Czerniawski Oct 02, 1979 37 Male
9 Andrzej Brzozowski 1953 Male
10 Piotr Pikul Jun 24, 1980 36 Male
11 Kamil Tylutki Jul 02, 1981 35 Male
12 Cezary Gocłowski May 19, 1975 42 Male
13 Marcin Siudziński Jul 09, 1981 35 Male
14 Piotr Ochman Feb 02, 1976 41 Male
15 DARIUSZ TRZASKOWSKI Aug 25, 1977 39 Male
16 Eliza Florczuk Apr 18, 1984 33 Female
17 Marek Gizicki Oct 06, 1977 39 Male
18 Diana Cimek Aug 09, 1988 28 Female
19 Robert Ławnicki May 06, 1983 34 Male
20 Justyna Kostrzewska Jul 16, 1982 34 Female
21 Grzegorz Nerć Nov 22, 1987 29 Male
22 Piotr Mutrynowski Aug 15, 1974 42 Male
23 Beata Andres Mar 14, 1975 42 Female
24 Alicja Stawicka Sep 21, 1993 23 Female
25 Krzysztof Prędota Aug 26, 1972 44 Male
26 Tomasz Czechoski May 30, 1979 38 Male
27 Jakub Organista Sep 09, 1992 24 Male
3000 m IV seria 19:25
lp First Name Last Name DOB Age Gender
1 Paweł Stawski Nov 25, 1981 35 Male
2 Sebastian Zasępa Nov 27, 1979 37 Male
3 Agnieszka Budek Jan 13, 1987 30 Female
4 Marcin Dalecki May 09, 1979 38 Male
5 Marcin Byrt 1979 Male
6 Maciej Skrzypkowski 1986 Male
7 MARCIN CICHOCKI Apr 12, 1986 31 Male
8 Ryszard Łukaszewicz Apr 03, 1961 56 Male
9 Leszek Deska Mar 04, 1976 41 Male
10 Kinga Reda Jan 28, 1993 24 Female
11 weronika brzuchalska Aug 30, 1993 23 Female
12 Damian Panek Jun 16, 1992 24 Male
13 Maciej Kurowski May 12, 1980 37 Male
14 Michał Maciopa Feb 13, 1976 41 Male
15 Łukasz Niewiński Mar 06, 1981 36 Male
16 Szymon Drabczyk May 29, 1960 57 Male
17 Krystian Stefanski Aug 22, 1984 32 Male
18 Krystian Iżycki Jul 19, 1980 36 Male
19 Mateusz Dubek Oct 04, 1985 31 Male
20 Dawid Zarodkiewicz Oct 02, 1989 27 Male
21 Kamil Potrzuski May 11, 1987 30 Male
22 Paweł Luliński Jun 09, 1985 31 Male
23 Maciej Szpil May 12, 1983 34 Male
24 Michał Głodowski Apr 12, 1991 26 Male
25 Jarosław Sałamacha Nov 02, 1980 36 Male
26 Aleksander Kramarz Jan 13, 1993 24 Male
27 Paweł Witkowski Jul 16, 1979 37 Male
28 Grzegorz Chojnacki Jul 24, 1976 40 Male

 

3000 m V seria 19:42
lp First Name Last Name DOB Age Gender
1 Mateusz Jasiński Aug 16, 1991 25 Male
2 Łukasz Bondaruk Aug 12, 1992 24 Male
3 Tomasz Lipiec May 10, 1971 46 Male
4 Moritz Zanetti Oct 07, 1995 21 Male
5 Michał Przybyłek Apr 22, 1983 34 Male
6 bartosz grześkowiak Aug 11, 1977 39 Male
7 Kamil Werner Dec 10, 1984 32 Male
8 Michal Dzikowski Oct 13, 1994 22 Male
9 Maciej Duczyński Nov 02, 1975 41 Male
10 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male
11 Krzysztof Śliwa Oct 05, 1985 31 Male
12 Marcin Wielądek Sep 08, 1986 30 Male
13 Vlad Tiulchenko Apr 30, 1995 22 Male
14 Piotr Serocki Jun 29, 1977 39 Male
15 Marcin Dubiel Jan 18, 1987 30 Male
16 hubert gronowski Jul 23, 1989 27 Male
17 Sebastian Dymek Jun 03, 1982 34 Male
18 Wojciech Karwowski Feb 15, 1993 24 Male
19 Krzysztof Zabielski Mar 19, 1995 22 Male
20 Mikolaj Raczyński Jun 02, 1992 24 Male
21 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974 42 Male
22 Krystian Kochanek Oct 09, 1980 36 Male
23 Wojciech Omielan Jan 14, 1994 23 Male
24 Michal Orzel Aug 12, 1981 35 Male
25 Rafał Pająk Sep 07, 1991 25 Male
26 Przemysław Obara Oct 13, 1995 21 Male
1500 m I seria 20:00
lp First N