Opublikowano:

Wyniki nieoficjalne 20.09.2020 r.

Serdeczne gratulacje za zaangażowanie, walkę do końca, osiągnięte wyniki i liczne rekordy życiowe!

Publikujemy nieoficjalne wyniki: WTC Wyniki nieoficjalne 100 m , 1000 m, 1500 m, 3000 m

Prosimy jeszcze o chwilę, dla ustalenia oficjalnych wyników oraz wyników na 5000 m. Analizujemy zapisy z fotokomórki i nagrania wideo, aby odpowiednio przyporządkować czasy do finiszujących biegaczy. Słabe oświetlenie stadionu i dublowanie nie ułatwiało sędziom zadania.

Jeżeli mają Państwo uwagi do załączonych wyników, prosimy pisać do nas na biuro@runningconsulting.pl

Jeszcze raz gratulujemy!!!

 

DEKORACJA PIERWSZYCH TRÓJEK wczorajszego mityngu, a także całego cyklu + nagrody niespodzianki dla osób, które ukończyły cykl, już 24 września o 19:00 w Sklepie Biegacza Powiśle. Zapraszamy też na poczęstunek od naszego Partnera: Amore Pasta 🙂

Opublikowano:

Listy Startowe 20 września

Publikujemy LISTY STARTOWE 3 mityngu Warsaw Track Cup

2020_09_20_WTC LISTY STARTOWE

Uprzejmie prosimy o punktualny odbiór numerów startowych na 30 minut przed startem. Dla przyspieszenia procesu weryfikacji, prosimy posiadać dowód tożsamości ze zdjęciem, ewentualnie wydrukowane i podpisane oświadczenie Uczestnika oświadczenie zawodnika dorosłego

Chodzi o sprawne przemieszczanie się na terenie imprezy, możliwie nie grupowanie się i nie mieszanie z Uczestnikami innych serii startowych.

Życzymy powodzenia, dużo emocji i zdrowia!!!

Opublikowano:

Listy startowe Biegi Dzieci – 20 września

Poniżej załączamy Listy Startowe i program minutowy biegów dla dzieci.

2020_09_20_Biegi Dzieci_WTC

Aby usprawnić proces weryfikacji i odbioru numerów startowych, uprzejmie prosimy o stawianie się do biura zawodów na umówioną godzinę tj. 30 minut przed startem biegu (nie wcześniej i nie później).

dystans roczniki biuro zawodów bramka start
30 m 2017 i młodsi 15:00 15:25 15:30
60 m 2016 i 2015 15:05 15:30 15:35
100 m 2014 i 2013 15:10 15:35 15:40
200 m 2012 i 2011 15:15 15:40 15:45
400 m 2010-2008 15:20 15:45 15:50

oraz przyniesienie wypełnionego oświadczenia opiekuna (w miarę możliwości – odpowiednie druki będą też w biurze)

oświadczenie opiekuna nieletniego BIEGACZA

Życzymy powodzenia✊🏅💪

Opublikowano:

Wyniki po 2 edycjach Warsaw Track Cup

Publikujemy wyniki po 2 edycjach Warsaw Track Cup 2020 r.

Mamy w tym roku bardzo wysoki poziom wynikowy💪, czego Wam serdecznie gratulujemy👏👏👏

Każdy, kto przebiegnie 3 dystanse Warsaw Track Cup 1000 m, 1500 m i 3000 m, zostanie nagrodzony specjalnym medalem 🥇

Zapraszamy do udziału i walki do końca.

Mamy dla Was dużo dodatkowych nagród niespodzianek. np.: od Schaffa Schoes bony towarowe o wartości 200 zł dla biegaczki/biegacza, który w klasyfikacji końcowej zajmie miejsce 10, 20, 30, 40 i 50-te.

LINK DO WYNIKÓW PO 2 MITYNGACH

w razie jakichkolwiek wątpliwości co do zestawienia po 2 mityngach, prosimy o kontakt: biuro@runningconsulting.pl

Opublikowano:

Sztafeta sprinterska 4×100 m

Na prośbę Zawodników czujących, że Rekord Polski Masters jest w ich zasięgu, organizujemy dodatkowy bieg – rozstawną sztafetę 4×100 m.
Chętne drużyny mogą zgłaszać się poprzez wysłanie wiadomości e-mail: biuro@runningconsulting.pl z nazwą drużyny (ze składem osobowym, który można jeszcze ewentualnie uzupełnić w biurze zawodów) w dniu imprezy.
Opłata startowa wynosi 40 zł za całą drużynę i prosimy kierować ją na konto:
Running Consulting
14 1050 1025 1000 0090 6389 7020
tytułem: opłata startowa 4×100 m 20.09.2020 r
Życzymy powodzenia i pogubienia pałeczek 😉
Opublikowano:

3 mityng – 20.09.2020 r. w niedzielne popołudnie

Zapraszamy do udziału w 3 – finałowym mityngu Warsaw Track Cup, który odbędzie się 20.09.2020 r.

👉ZAPISY [LINK]

23 września odbędzie się uroczyste zakończenie imprezy z wręczeniem medali, pucharów i nagród🏅🏆🎁🍾🍝

Przepraszamy za zmianę daty, która początkowo miała być 23 września(środa). Z uwagi na porę roku i zapadający wcześnie zmierzch, niedziela będzie znacznie lepszym dniem do przeprowadzenia zawodów w godzinach popołudniowych. Na stadionie niestety nie ma odpowiedniego oświetlenia.

Życzymy miłej, rodzinnej zabawy!

Opublikowano:

Wyniki nieoficjalne 26.07.2020 r.

W razie jakichkolwiek wątpliwości piszcie na biuro@runningconsulting.pl

WYNIKI 30m DZIECI

MIEJSCE numer startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub Wynik
1 686 Kwiecińska Anna 2017-05-25 Rodzice4ever 00:13,14
2 376 Patecki Cezary 2018-10-18 fizykbiega.pl 00:14,50
3 369 Sulewska Justyna 2018-03-24 Dino 00:15,98
4 373 Hildebrand Amelia 2018-05-30 Biegam Na Tarchominie 00:16,54
5 370 Orgańska Maria 2017-05-01 00:17,60
6 372 Tracz Michał 2018-02-25 00:22,08
7 374 Chojnacka Blanka 2019-03-06 Triwawa 00:39,93
8 375 Patecki Julian 2017-02-18 fizykbiega.pl 00:51,99
9 685 Kwieciński Jan 2019-02-21 Rodzice4ever 01:00,31
10 371 Krygier Ryszard 2019-04-16 Spieszsiepowoli 01:06,29

 

 

WYNIKI 60M
MIEJSCE numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub Wynik
1 634 Samul Kazimierz 2015 00:15,53
2 633 Stupak Karolina 2015-12-18 Dream Run 00:17,07
3 821 Jabłoński Maksymilian 2015-07-31 00:18,54
4 632 Choroś Pola 2016-08-11 00:21,00
5 625 Siegieda Julia 2016-09-29 00:21,40
6 631 Lazarowicz Zuzanna 2016-08-30 00:21,94
7 626 Bielecki Dominik 2015-01-29 00:23,29
8 624 Sulewski Michał 2016-04-06 Dino 00:23,81
9 628 Kłosek Diana 2016-11-16 00:25,49

 

Wyniki 100m
miejsce numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub CZAS
1 638 Rachwał Iga 2014-01-23 12tri.pl 00:17,62
2 684 Żochowska Antonina 2013 Żórwaski Team 00:18,12
3 639 Brzeziński Jan 2013-04-29 00:18,45
4 635 Bielecka Eliza 2013-06-21 00:18,95
5 641 Bączkowska Zofia 2014-08-06 Groene Ster 00:19,27
Wyniki 200m
miejsce numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub CZAS
1 652 Maćkowski Radek 2011-01-11 00:35,25
2 651 Bączkowski Patryk 2011-07-12 Groene Ster 00:35,83
3 670 Gruliński Stanisław 2011 TKKF Płock 00:35,98
4 643 Prus Helena 2011-01-22 DD Running Team 00:41,06
5 646 Milewska Maja 2011-12-15 00:42,05
6 653 Maćkowski Adrian 2012-08-14 00:42,32
7 650 Blask-Tracz Ina 2011-05-30 00:45,04
8 649 Orgańska Helena 2012-10-16 00:45,66
9 0 Gozdek Michał 00:54,55
Wyniki 300m
miejsce numer imię i nazwisko rocznik klub CZAS
1 654 Zuzanna Łukowska 2007 Ducla Academy 00:45,56
2 655 Nina Krużewska 2005 Ducla Academy 00:49,40
3 687 Olena Noga 2007 Ducla Academy 00:50,06
4 656 Nadia Staniszewska 2010 Ducla Academy 00:53,14
5 657 Miklaszewska Kalina 2004 Ducla Academy 00:53,81
Wyniki 400m
miejsce numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub CZAS
1 660 Chrapek Krzysztof 2009-02-16 AZS AWF Warszawa 01:07,72
2 678 Płonka Lena 2008-09-01 AKL Ursynów 01:12,10
3 659 Olejnik Filip 2010-09-20 UKS Orzełki Łomianki 01:12,29
4 658 Lutomirska Asia 2010-12-17 SP3 KUSY Łomianki / UKS Orzełki 01:23,43
5 662 Prus Karolina 2009-02-28 DD Running Team 01:24,13
6 667 Lazarowicz, Antoni 2010-11-28 01:28,53
7 683 Grabowski Kamil 2009-08-26 Para Sportowi 01:28,74
8 680 Waraczyńska Matylda 2009-07-27 MKS Bank BS Płońsk 01:36,86
9 681 Michalak Oliwia 2008-09-20 MKS Bank BS Płońsk 01:37,76
10 679 Osial Iga 2008-09-15 KB im. Piotra Sękowskiego 01:39,69
WYNIKI 1000m kobiet
miejsce nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 101 Główka Klaudyna 1996-02-13 Kobieta PIEKIELNI WARSZAWA 03:04,81
2 429 Gajda Sylwana 1999-11-10 Kobieta AZS AWF 03:05,13
3 116 Trzcińska Joanna 1999-10-04 Kobieta DD Running Team 03:11,66
4 435 Dimitrow Maja 2004-12-02 Kobieta KS Lemiesz Team Warszawa 03:23,89
5 99 Dias Magdalena 1997-01-15 Kobieta Piekielni Warszawa 03:25,95
6 786 Kot Katarzyna 1985-06-26 Kobieta Rembertów Team 03:26,58
7 713 Kosmowska Aleksandra 2001-06-17 Kobieta BKS Wataha Warszawa 03:30,09
8 433 Bielecka Marta 1984-09-18 Kobieta Lemiesz Team 03:32,82
9 438 Leśnik Katarzyna Szynwelska 1982-07-17 Kobieta KS Maków Biega 03:35,40
10 792 ŁOŃ Agnieszka 1981-01-23 Kobieta OCR BESTIE LEGIONOWO 03:39,71
11 797 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Kobieta 03:42,86
12 794 Brulińska Monika 1976-08-02 Kobieta TKKF Płock 03:48,04
13 781 Bulik Anna 1996-07-17 Kobieta 03:48,21
14 784 Jaworska Natasza 2000-10-05 Kobieta ParaSportowi 03:53,70
15 783 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners 03:54,30
16 780 Brzezińska Anna 1983-11-15 Kobieta 03:58,94
17 789 Siewruk Katarzyna 1979-04-06 Kobieta Warsaw Run Club 04:07,82
18 791 Ładno Natalia 2007-07-08 Kobieta BKS Wataha 04:08,12
19 785 Jędryka Alekasnda 1981-05-23 Kobieta 04:08,89
20 787 Krawczykiewicz Magda 1978-02-10 Kobieta Żórawski Team 04:29,32
Wyniki 1000m kobiet seria 1
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 1 786 Kot Katarzyna 1985-06-26 Rembertów Team 03:26,58
2 1 792 ŁOŃ Agnieszka 1981-01-23 OCR BESTIE LEGIONOWO 03:39,71
3 1 797 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 03:42,86
4 1 794 Brulińska Monika 1976-08-02 TKKF Płock 03:48,04
5 1 781 Bulik Anna 1996-07-17 03:48,21
6 1 784 Jaworska Natasza 2000-10-05 ParaSportowi 03:53,70
7 1 783 Grec Klaudia 1993-07-22 United Runners 03:54,30
8 1 780 Brzezińska Anna 1983-11-15 03:58,94
9 1 789 Siewruk Katarzyna 1979-04-06 Warsaw Run Club 04:07,82
10 1 791 Ładno Natalia 2007-07-08 BKS Wataha 04:08,12
11 1 785 Jędryka Alekasnda 1981-05-23 04:08,89
12 1 787 Krawczykiewicz Magda 1978-02-10 Żórawski Team 04:29,32
13 1 788 Okrzesik Małgorzata 1961-02-24 Lemiesz Team
14 1 793 Sikora Sylwia 1987-10-28 PGB Sportowa Paczka
Wyniki 1000m kobiet seria 2
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 2 435 Dimitrow Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa 03:23,89
2 2 433 Bielecka Marta 1984-09-18 Lemiesz Team 03:32,82
3 2 438 Leśnik Katarzyna Szynwelska 1982-07-17 KS Maków Biega 03:35,40
Wyniki 1000m kobiet seria 3
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 3 101 Główka Klaudyna 1996-02-13 PIEKIELNI WARSZAWA 03:04,81
2 3 429 Gajda Sylwana 1999-11-10 AZS AWF 03:05,13
3 3 116 Trzcińska Joanna 1999-10-04 DD Running Team 03:11,66
4 3 99 Dias Magdalena 1997-01-15 Piekielni Warszawa 03:25,95
5 3 713 Kosmowska Aleksandra 2001-06-17 BKS Wataha Warszawa 03:30,09

 

Wyniki 1000m mężczyzn
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 4 605 Wasiewicz Krzysztof 1992-03-01 kondycja piaseczno/ForPro Wilanów 02:33,44
2 4 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Piekielni Warszawa 02:35,86
3 4 697 Kłos Grzegorz 1984-02-16 02:37,11
4 4 613 Szymaniak Kamil 1990-07-20 K(r)opka Team 02:37,46
5 4 633 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM 02:41,56
6 4 656 Brągiel Krzysztof 1987-01-23 KS Świński Trucht 02:46,76
7 4 696 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Spieszsiepowoli.pl 02:49,07
8 4 655 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 02:52,15
9 4 614 Stupak Marcin 1988-04-18 Dream Run 02:52,80
10 4 623 Rudo Jakub 1990-08-06 PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 02:53,37
11 4 609 Turczyn Marek 1969-05-11 02:54,47
12 4 627 Piotrowski Mariusz 1982-06-19 Mkb Dreptak/Team Draczyński 02:56,19
13 4 708 Jendrych Remigiusz 1990-06-06 02:57,68
14 3 106 Krywczuk Tomasz 1995-10-10 Adidas Runners Warsaw 03:00,58
15 3 714 Szpil Maciej 1983-05-12 Mykk 03:01,13
16 3 402 Churski Szymon 1969-09-03 flexisolutions.pl 03:01,83
17 3 462 03:01,83
18 3 661 Wiktorowski Jan 2008 Dukla Academy 03:02,26
19 2 445 Korol Krzysztof 1976-06-25 03:02,59
20 3 671 Zych Łukasz 1989-05-30 PAWKO RUNNER TEAM 03:04,05
21 3 418 Czerwoński Artur 1968-05-21 Lemiesz Team & Widłorogi 03:04,11
22 2 446 Mielniczuk Mirosław 1975-10-04 brak 03:04,15
23 3 469 Hildebrand Marcin 1987-12-11 Biegam na Tarchominie 03:04,15
24 3 108 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 Naprzód Młociny 03:04,85
25 3 450 Chudziaszek Mateusz 1990-02-04 03:05,00
26 2 444 Ciesielski Marcin 1974-07-12 Warsaw Run Club 03:05,59
27 3 172 Zawada Pawel 1990-09-02 Bartek Trenuje Team 03:06,89
28 3 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 03:12,32
29 2 436 Grabowski Maciej 1978-04-16 RYKOwisko 03:14,92
30 2 437 Leśnik Mariusz 1984-09-03 KS Maków Biega 03:15,27
31 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 03:16,16
32 1 798 Maćkowski Daniel 1980-10-31 03:16,43
33 2 447 Miziński Paweł 1978-11-03 Warsaw Run Club 03:16,68
34 1 799 Turczyn Wiktor 2004-04-04 03:18,24
35 2 448 Płonka Jarosław 1974-05-29 Warsaw Run Club 03:21,02
36 2 443 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Warsaw Run Club 03:21,65
37 2 434 Bogusławski-Michniak Jan 2004-06-25 KS Orzeł Warszawa 03:22,95
38 2 441 Michniak Andrzej 1975-01-22 Warszawski Klub Kolarski 03:26,61
39 2 440 Matysiak Paweł 1984-03-06 pawelbiega.pl 03:26,67
40 1 796 Gąsiewski Paweł 1977-09-16 Kojoty Team 03:26,89
41 1 795 Dybysławski Adam 1977-12-26 KOJOTY TEAM 03:37,30
42 1 782 Fok Tomasz 1986-09-16 K(r)opka Team 03:40,74
43 Bukowski Janusz 05:18,25
Wyniki 1000m mężczyzn seria 1
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 1 798 Maćkowski Daniel 1980-10-31 Mężczyzna 03:16,43
2 1 799 Turczyn Wiktor 2004-04-04 Mężczyzna 03:18,24
3 1 796 Gąsiewski Paweł 1977-09-16 Mężczyzna Kojoty Team 03:26,89
4 1 795 Dybysławski Adam 1977-12-26 Mężczyzna KOJOTY TEAM 03:37,30
5 1 782 Fok Tomasz 1986-09-16 Mężczyzna K(r)opka Team 03:40,74
6 Bukowski Janusz Mężczyzna 05:18,25
7 1 790 Zawierucha Maciej 1987-04-11 Mężczyzna test
Wyniki 1000m mężczyzn seria 2
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 2 445 Korol Krzysztof 1976-06-25 Mężczyzna 03:02,59
2 2 446 Mielniczuk Mirosław 1975-10-04 Mężczyzna brak 03:04,15
3 2 444 Ciesielski Marcin 1974-07-12 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:05,59
4 2 436 Grabowski Maciej 1978-04-16 Mężczyzna RYKOwisko 03:14,92
5 2 437 Leśnik Mariusz 1984-09-03 Mężczyzna KS Maków Biega 03:15,27
6 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Mężczyzna Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 03:16,16
7 2 447 Miziński Paweł 1978-11-03 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:16,68
8 2 448 Płonka Jarosław 1974-05-29 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:21,02
9 2 443 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:21,65
10 2 434 Bogusławski-Michniak Jan 2004-06-25 Mężczyzna KS Orzeł Warszawa 03:22,95
11 2 441 Michniak Andrzej 1975-01-22 Mężczyzna Warszawski Klub Kolarski 03:26,61
12 2 440 Matysiak Paweł 1984-03-06 Mężczyzna pawelbiega.pl 03:26,67
13 2 449 Pondo Witold 1987-01-16 Mężczyzna
Wyniki 1000m mężczyzn seria 3
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 3 106 Krywczuk Tomasz 1995-10-10 Mężczyzna Adidas Runners Warsaw 03:00,58
2 3 714 Szpil Maciej 1983-05-12 Mężczyzna Mykk 03:01,13
3 3 462 03:01,83
4 3 402 Churski Szymon 1969-09-03 Mężczyzna flexisolutions.pl 03:01,83
5 3 661 Wiktorowski Jan 2008 Mężczyzna Dukla Academy 03:02,26
6 3 671 Zych Łukasz 1989-05-30 Mężczyzna PAWKO RUNNER TEAM 03:04,05
7 3 418 Czerwoński Artur 1968-05-21 Mężczyzna Lemiesz Team & Widłorogi 03:04,11
8 3 469 Hildebrand Marcin 1987-12-11 Mężczyzna Biegam na Tarchominie 03:04,15
9 3 108 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 Mężczyzna Naprzód Młociny 03:04,85
10 3 450 Chudziaszek Mateusz 1990-02-04 Mężczyzna 03:05,00
11 3 172 Zawada Pawel 1990-09-02 Mężczyzna Bartek Trenuje Team 03:06,89
12 3 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 Mężczyzna 03:12,32
Wyniki 1000m mężczyzn seria 4
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 4 605 Wasiewicz Krzysztof 1992-03-01 Mężczyzna kondycja piaseczno/ForPro Wilanów 02:33,44
2 4 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Mężczyzna Piekielni Warszawa 02:35,86
3 4 697 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Mężczyzna 02:37,11
4 4 613 Szymaniak Kamil 1990-07-20 Mężczyzna K(r)opka Team 02:37,46
5 4 633 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 Mężczyzna PZLAM 02:41,56
6 4 656 Brągiel Krzysztof 1987-01-23 Mężczyzna KS Świński Trucht 02:46,76
7 4 696 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Mężczyzna Spieszsiepowoli.pl 02:49,07
8 4 655 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Mężczyzna 02:52,15
9 4 614 Stupak Marcin 1988-04-18 Mężczyzna Dream Run 02:52,80
10 4 623 Rudo Jakub 1990-08-06 Mężczyzna PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 02:53,37
11 4 609 Turczyn Marek 1969-05-11 Mężczyzna 02:54,47
12 4 627 Piotrowski Mariusz 1982-06-19 Mężczyzna Mkb Dreptak/Team Draczyński 02:56,19
13 4 708 Jendrych Remigiusz 1990-06-06 Mężczyzna 02:57,68
Wyniki 1500m kobiet
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 200 Mazek Emilia 1993-01-22 Kobieta SBRT Warszawa 04:52,32
2 2 677 Jaworska Wioleta 1994-10-12 Kobieta 05:16,59
3 1 147 Komorowska Agnieszka 2003-08-01 Kobieta ParaSportowi 05:28,68
4 2 659 Rek Iwona 1988-04-10 Kobieta 05:30,15
5 1 758 Wierzbicka Maja 1999-10-13 Kobieta RLTL Olimpia Radom 05:38,10
6 3 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners 06:43,42
7 1 755 Kielak Natalia 1988-06-29 Kobieta Team Zabieganedni 07:34,20
8 1 321 Dziedzic Marlena 1976-11-14 Kobieta TRUCHT TARCHOMIN TEAM DNS
9 2 675 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta DNS
10 2 674 Zielińska Weronika 1986-03-21 Kobieta 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland DNS
Wyniki 1500m kobiet seria 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 147 Komorowska Agnieszka 2003-08-01 Kobieta ParaSportowi 05:28,68
2 1 758 Wierzbicka Maja 1999-10-13 Kobieta RLTL Olimpia Radom 05:38,10
3 1 755 Kielak Natalia 1988-06-29 Kobieta Team Zabieganedni 07:34,20
Wyniki 1500m kobiet seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 2 677 Jaworska Wioleta 1994-10-12 Kobieta 05:16,59
2 2 659 Rek Iwona 1988-04-10 Kobieta 05:30,15
3 2 675 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta DNS
Wyniki 1500m kobiet seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 200 Mazek Emilia 1993-01-22 Kobieta SBRT Warszawa 04:52,32
2 3 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners 06:43,42
Wyniki 1500m mężczyzn
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 300 Książkiewicz Piotr 1905-06-09 Mężczyzna City Trial Team 04:17,21
2 3 198 Machowski Paweł 1992-05-24 Mężczyzna PIEKIELNI WARSZAWA 04:20,76
3 3 247 Obara Przemysław 1995-10-13 Mężczyzna ZabieganiDobrowolscy.pl 04:21,80
4 3 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 Mężczyzna UKS Filipides Teresin 04:25,26
5 3 297 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 Mężczyzna Pgb 04:28,62
6 3 340 Głodowski Michał 1991-04-12 Mężczyzna Żórawski Team 04:31,01
7 3 194 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Mężczyzna Jagoda Team 04:31,77
8 3 201 Nowak Michał 1986-05-21 Mężczyzna 04:35,23
9 3 41 Omielan Wojciech 1994-01-14 Mężczyzna 04:37,06
10 3 126 Sawicki Dariusz 1976-12-06 Mężczyzna 04:42,47
11 3 676 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK 04:42,90
12 3 35 Kalbarczyk Mateusz 1993-03-03 Mężczyzna 04:43,59
13 3 298 Klaś Łukasz 1975-03-11 Mężczyzna Nudne Piątki 04:49,98
14 3 148 Siegieda Michał 1989-12-28 Mężczyzna Adidas Runners 04:53,84
15 2 680 Hoffmann Bartosz 1996-02-28 Mężczyzna Giża team 04:55,08
16 2 673 Żyła Arkadiusz 1995-11-30 Mężczyzna Kopeć Team 05:00,42
17 2 660 Król Arkadiusz 1977-05-01 Mężczyzna GIŻA TEAM 05:00,68
18 2 661 Kobuszewski Artur 1980-08-15 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:06,27
19 2 658 Orgański Paweł 1981-05-20 Mężczyzna OLEJ RUNNING TEAM 05:06,73
20 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Mężczyzna Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 05:13,23
21 1 756 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:16,53
22 1 394 Bąk Jędrzej 1991-12-16 Mężczyzna 05:21,10
23 2 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 Mężczyzna 05:28,22
24 1 602 Bachanek Adam 1977-06-22 Mężczyzna 05:49,35
25 1 757 Radek Jarosław 1977-07-09 Mężczyzna 05:50,10
26 2 678 Ziemkowski Tobiasz 1984-05-08 Mężczyzna 05:51,16
27 1 364 Bakuła Wiesław 1968-08-31 Mężczyzna wampir 06:40,07
Wyniki 1500m mężczyzn seria 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 756 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:16,53
2 1 394 Bąk Jędrzej 1991-12-16 Mężczyzna 05:21,10
3 1 602 Bachanek Adam 1977-06-22 Mężczyzna 05:49,35
4 1 757 Radek Jarosław 1977-07-09 Mężczyzna 05:50,10
5 1 364 Bakuła Wiesław 1968-08-31 Mężczyzna wampir 06:40,07
Wyniki 1500m mężczyzn seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 2 680 Hoffmann Bartosz 1996-02-28 Mężczyzna Giża team 04:55,08
2 2 673 Żyła Arkadiusz 1995-11-30 Mężczyzna Kopeć Team 05:00,42
3 2 660 Król Arkadiusz 1977-05-01 Mężczyzna GIŻA TEAM 05:00,68
4 2 661 Kobuszewski Artur 1980-08-15 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:06,27
5 2 658 Orgański Paweł 1981-05-20 Mężczyzna OLEJ RUNNING TEAM 05:06,73
6 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Mężczyzna Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 05:13,23
7 2 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 Mężczyzna 05:28,22
8 2 678 Ziemkowski Tobiasz 1984-05-08 Mężczyzna 05:51,16
Wyniki 1500m mężczyzn seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 300 Książkiewicz Piotr 1905-06-09 Mężczyzna City Trial Team 04:17,21
2 3 198 Machowski Paweł 1992-05-24 Mężczyzna PIEKIELNI WARSZAWA 04:20,76
3 3 247 Obara Przemysław 1995-10-13 Mężczyzna ZabieganiDobrowolscy.pl 04:21,80
4 3 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 Mężczyzna UKS Filipides Teresin 04:25,26
5 3 297 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 Mężczyzna Pgb 04:28,62
6 3 340 Głodowski Michał 1991-04-12 Mężczyzna Żórawski Team 04:31,01
7 3 194 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Mężczyzna Jagoda Team 04:31,77
8 3 201 Nowak Michał 1986-05-21 Mężczyzna 04:35,23
9 3 41 Omielan Wojciech 1994-01-14 Mężczyzna 04:37,06
10 3 126 Sawicki Dariusz 1976-12-06 Mężczyzna 04:42,47
11 3 676 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK 04:42,90
12 3 35 Kalbarczyk Mateusz 1993-03-03 Mężczyzna 04:43,59
13 3 298 Klaś Łukasz 1975-03-11 Mężczyzna Nudne Piątki 04:49,98
14 3 148 Siegieda Michał 1989-12-28 Mężczyzna Adidas Runners 04:53,84
Wyniki 3000m kobiet
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 773 Dawidziuk-Gosk Diana 1994-11-24 Kobieta DD Running Team 10:05,58
2 3 138 Budek Agnieszka 1987-01-13 Kobieta Biegaj z Dymkiem 10:53,61
3 2 99 Dias Magdalena 1997-01-24 Kobieta Piekielni Warszawa 11:01,14
4 3 98 Hołubowicz Anita 1993-08-21 Kobieta WOSIEK Team 11:03,56
5 2 139 Matysiak Arleta 1981-04-09 Kobieta RAJSPORT ACTIVE 11:24,59
6 2 195 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Kobieta Nudne Piątki 11:57,98
7 1 123 Głodowska Marta 1991-11-08 Kobieta Żórawski Team 12:43,82
8 1 737 Zawadzka Katarzyna 1981-10-05 Kobieta TRINERGY 13:16,20
9 1 236 Kratiuk Anna 1982-06-16 Kobieta 13:29,54
10 1 775 Bagińska Anna 1981-11-23 Kobieta Duklanowski Team 13:59,51
11 1 778 Bakalarska Mariola 1968-09-30 Kobieta Warsaw Run Club 14:04,58
12 1 207 Michalak Marta 1978-11-19 Kobieta Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 14:34,65
13 1 772 Stolarska Paulina 1983-01-28 Kobieta Warsaw Run Club 15:24,13
14 1 628 Gajewska Karolina 1984-07-05 kobieta 16:06,17
15 1 215 Podstawka Anna 1993-03-20 Kobieta MKB DREPTAK DNS
16 1 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners DNS
17 2 258 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta DNS
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 773 Dawidziuk-Gosk Diana 1994-11-24 Kobieta DD Running Team 10:05,58
2 1 123 Głodowska Marta 1991-11-08 Kobieta Żórawski Team 12:43,82
3 1 737 Zawadzka Katarzyna 1981-10-05 Kobieta TRINERGY 13:16,20
4 1 236 Kratiuk Anna 1982-06-16 Kobieta 13:29,54
5 1 775 Bagińska Anna 1981-11-23 Kobieta Duklanowski Team 13:59,51
6 1 778 Bakalarska Mariola 1968-09-30 Kobieta Warsaw Run Club 14:04,58
7 1 207 Michalak Marta 1978-11-19 Kobieta Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 14:34,65
8 1 772 Stolarska Paulina 1983-01-28 Kobieta Warsaw Run Club 15:24,13
9 1 628 Gajewska Karolina 1984-07-05 kobieta 16:06,17
10 1 215 Podstawka Anna 1993-03-20 Kobieta MKB DREPTAK DNS
11 1 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners DNS
Wyniki 3000m kobiet seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 2 99 Dias Magdalena 1997-01-24 Kobieta Piekielni Warszawa 11:01,14
2 2 139 Matysiak Arleta 1981-04-09 Kobieta RAJSPORT ACTIVE 11:24,59
3 2 195 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Kobieta Nudne Piątki 11:57,98
4 2 258 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta
Wyniki 3000m kobiet seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 138 Budek Agnieszka 1987-01-13 Kobieta Biegaj z Dymkiem 10:53,61
2 3 98 Hołubowicz Anita 1993-08-21 Kobieta WOSIEK Team 11:03,56
WYNIKI 3000m mężczyzn
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Mężczyzna Piekielni Warszawa 08:58,73
2 3 204 Przestrzelski Kajetan 2001-03-08 Mężczyzna 08:59,91
3 3 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 09:01,28
4 3 145 Witkowski Paweł 1979-07-16 Mężczyzna Wieliszew Heron Team 09:36,84
5 3 137 Byrne Gary 1982-11-24 Mężczyzna Warsaw International Triathlon Club (WITC) 09:37,47
6 3 279 Kakol Kacper 1993-01-22 Mężczyzna ASICS FRONTRUNNER Polska 09:38,02
7 3 203 Markowicz Łukasz 1994-06-09 Mężczyzna Wosiek Team 09:40,81
8 3 71 JAGUSIAK MACIEJ 1981-12-15 Mężczyzna Jagoda Team 09:49,02
9 3 130 Górski Krystian 2001-07-18 Mężczyzna PTT DELTA PŁOCK 09:57,63
10 1 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 10:05,88
11 3 11 Skory Wojciech 1976-05-12 Mężczyzna królewski Klub Biegowy 10:07,32
12 3 84 Jabłoński Dariusz 1981-04-12 Mężczyzna Giża Team 10:14,52
13 3 275 Kwasiborski Patryk 1996-09-26 Mężczyzna TKKF KUBUŚ SIERPC 10:16,93
14 2 747 Basiak Piotr 1994-05-26 Mężczyzna Ks Start Pułaski Warka 10:24,65
15 3 270 Małolepszy Rafał 1993-09-06 Mężczyzna Izba Adwokacka w Warszawie 10:25,10
16 3 662 Rynkiewicz Tomasz 1975-11-15 Mężczyzna 10:31,32
17 3 281 Rudo Jakub 1990-08-06 Mężczyzna PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 10:44,40
18 2 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna 10:45,79
19 2 182 Mirecki Michał 1978-05-04 Mężczyzna 10:46,13
20 2 94 Michalski Robert 1982-11-06 Mężczyzna Nocne Piłowanie Agrykoli 10:46,59
21 2 141 Malovatskyi Andrii 1988-11-25 Mężczyzna Warsaw Run Club 10:53,40
22 2 143 Kielak Leszek 1987-03-18 Mężczyzna Entre Running 10:57,22
23 2 720 Jambor Michał 1979-12-08 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK / Żórawski Team 10:57,92
24 3 296 Ścisłowski Norbert 1982-04-21 Mężczyzna KS Start Pułaski Warka 11:01,58
25 2 142 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 11:21,59
26 1 674 Prus Tomasz 1979-05-16 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:24,49
27 2 179 Miziński Paweł 1978-11-03 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:37,42
28 1 223 Godlewski Rafał 1979-06-28 Mężczyzna 11:40,35
29 2 715 Karp Robert 1972-08-07 Mężczyzna Budowlani Grabnik 11:42,59
30 2 144 Łuczków Szymon 1980-04-04 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:43,30
31 2 729 Dac Jarosław 1973-02-06 Mężczyzna Lemiesz Team 11:44,67
32 2 49 Sokołowski Tomasz 1981-08-09 Mężczyzna 11:48,67
33 1 774 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Mężczyzna Warsaw Run Club 12:48,60
34 1 779 Bechta Damian 1993-07-04 Mężczyzna Adidas Runners Warsaw 12:50,68
35 1 212 OSIAL MARIUSZ 1980-08-12 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:01,95
36 1 261 Majkowski Łukasz 1982-04-08 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:55,00
37 1 211 Nowakowski Tomasz 1969-01-29 Mężczyzna 15:53,24
38 1 125 Michalak Jurek 1948-09-01 Mężczyzna KB im. P.Sękowskiego 17:32,51
39 1 202 Krempa Slawomir 1972-07-15 Mężczyzna Lemiesz Team DNS
40 1 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna DNS
41 1 753 Walasek Przemysław 1976-04-04 Mężczyzna Bartek Trenuje Team DNS
42 2 140 Maciopa Michał 1976-02-13 Mężczyzna Swimrunners Poland DNS
43 2 180 Ochman Piotr 1976-02-02 Mężczyzna Żórawski Team DNS
44 2 717 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK DNS
45 3 146 Zagdański Darek 1989-12-08 Mężczyzna Mechanik i Przyjaciele DNS
46 3 brak Pająk Rafał 1991-09-07 Mężczyzna DNS
Wyniki 3000m mężczyzn seria 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 10:05,88
1 674 Prus Tomasz 1979-05-16 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:24,49
1 223 Godlewski Rafał 1979-06-28 Mężczyzna 11:40,35
1 774 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Mężczyzna Warsaw Run Club 12:48,60
1 779 Bechta Damian 1993-07-04 Mężczyzna Adidas Runners Warsaw 12:50,68
1 212 OSIAL MARIUSZ 1980-08-12 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:01,95
1 261 Majkowski Łukasz 1982-04-08 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:55,00
1 211 Nowakowski Tomasz 1969-01-29 Mężczyzna 15:53,24
1 125 Michalak Jurek 1948-09-01 Mężczyzna KB im. P.Sękowskiego 17:32,51
1 202 Krempa Slawomir 1972-07-15 Mężczyzna Lemiesz Team DNS
1 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna DNS
1 753 Walasek Przemysław 1976-04-04 Mężczyzna Bartek Trenuje Team DNS
Wyniki 3000m mężczyzn seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
2 747 Basiak Piotr 1994-05-26 Mężczyzna Ks Start Pułaski Warka 10:24,65
2 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna 10:45,79
2 182 Mirecki Michał 1978-05-04 Mężczyzna 10:46,13
2 94 Michalski Robert 1982-11-06 Mężczyzna Nocne Piłowanie Agrykoli 10:46,59
2 141 Malovatskyi Andrii 1988-11-25 Mężczyzna Warsaw Run Club 10:53,40
2 143 Kielak Leszek 1987-03-18 Mężczyzna Entre Running 10:57,22
2 720 Jambor Michał 1979-12-08 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK / Żórawski Team 10:57,92
2 142 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 11:21,59
2 179 Miziński Paweł 1978-11-03 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:37,42
2 715 Karp Robert 1972-08-07 Mężczyzna Budowlani Grabnik 11:42,59
2 144 Łuczków Szymon 1980-04-04 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:43,30
2 729 Dac Jarosław 1973-02-06 Mężczyzna Lemiesz Team 11:44,67
2 49 Sokołowski Tomasz 1981-08-09 Mężczyzna 11:48,67
2 140 Maciopa Michał 1976-02-13 Mężczyzna Swimrunners Poland DNS
2 180 Ochman Piotr 1976-02-02 Mężczyzna Żórawski Team DNS
2 717 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK DNS
Wyniki 3000m mężczyzn seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
3 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Mężczyzna Piekielni Warszawa 08:58,73
3 204 Przestrzelski Kajetan 2001-03-08 Mężczyzna 08:59,91
3 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 09:01,28
3 145 Witkowski Paweł 1979-07-16 Mężczyzna Wieliszew Heron Team 09:36,84
3 137 Byrne Gary 1982-11-24 Mężczyzna Warsaw International Triathlon Club (WITC) 09:37,47
3 279 Kakol Kacper 1993-01-22 Mężczyzna ASICS FRONTRUNNER Polska 09:38,02
3 203 Markowicz Łukasz 1994-06-09 Mężczyzna Wosiek Team 09:40,81
3 71 JAGUSIAK MACIEJ 1981-12-15 Mężczyzna Jagoda Team 09:49,02
3 130 Górski Krystian 2001-07-18 Mężczyzna PTT DELTA PŁOCK 09:57,63
3 11 Skory Wojciech 1976-05-12 Mężczyzna królewski Klub Biegowy 10:07,32
3 84 Jabłoński Dariusz 1981-04-12 Mężczyzna Giża Team 10:14,52
3 275 Kwasiborski Patryk 1996-09-26 Mężczyzna TKKF KUBUŚ SIERPC 10:16,93
3 270 Małolepszy Rafał 1993-09-06 Mężczyzna Izba Adwokacka w Warszawie 10:25,10
3 662 Rynkiewicz Tomasz 1975-11-15 Mężczyzna 10:31,32
3 281 Rudo Jakub 1990-08-06 Mężczyzna PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 10:44,40
3 296 Ścisłowski Norbert 1982-04-21 Mężczyzna KS Start Pułaski Warka 11:01,58
3 146 Zagdański Darek 1989-12-08 Mężczyzna Mechanik i Przyjaciele DNS
3 Pająk Rafał 1991-09-07 Mężczyzna DNS
WYNIKI 5000M KOBIET
MIEJSCE numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 282 Klimek Beata 1999-10-01 LUKS Boguszyce 18:59,94
2 413 Kalbarczyk Ada 1991-06-25 Duklanowski Team 19:25,12
3 408 Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team 19:57,89
4 280 Talacha Agnieszka 1988-01-30 Duklanowski Team 20:10,91
5 259 Jaworska Wioletta 20:30,80
6 254 Jakubowska-Infante Monika 1992-10-13 20:50,30
7 324 Rzemieniewska Marta 1994-04-17 Duklanowski Team 20:55,01
8 400 Wiercioch Izabela 2000-04-13 KS AZS AWF Biała Podlaska/Race Fighter GOSIR Dębe Wielkie 21:04,47
9 339 Winkowska-Struzik Magdalena 1983-04-07 Duklanowski Team 21:26,94
10 424 Półtorak Kasia 1977-02-15 Duklanowski Team 22:37,61
11 405 Kashivska Oksana 1969-08-04 23:05,25
12 322 Bzura Emilia 1975-08-11 25:49,71
WYNIKI 5000m Mężczyzn
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 5 409 Jastrzębski Kamil 1992 Duklanowskiteam Skb Kraśnik 14:20,92
2 5 410 Świerdzewski Damian 1993-06-27 Następny Krok TEAM / KS AZS AWF Biała Podlaska 14:54,36
3 5 421 Dąbrowski Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 14:59,34
4 5 287 Wichowski Jacek 1987 Giża Team 15:00,20
5 5 336 Mielewczyk Piotr 1990-08-08 Piekielni Warszawa 15:02,99
6 5 422 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Żórawski team 15:03,15
7 5 293 Gromek Radoslaw 1983-11-03 AZS-AWF Warszawa 15:06,65
8 5 292 Misiewicz Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa 15:09,39
9 5 256 MŁYNARZ KAMIL 1990-03-09 SKB Kraśnik 15:12,71
10 5 279 Patecki Marcin 1989-11-22 fizykbiega.pl 15:24,93
11 5 469 Falkowski Bartek 1989-12-19 Piekielni Warszawa 15:29,02
12 5 503 Świrgoń Adam 1994-05-19 TrenerBiegania.pl 15:35,98
13 5 300 Zyborowicz Bartlomiej 1998-02-05 Kujawscy Runners/GKS Zukowo 15:46,93
14 5 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 16:18,59
15 5 486 Orzeł Michał 1981-08-12 16:22,88
16 4 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin 16:28,36
17 4 331 Marciniszyn Grzegorz 1986-07-27 Duklanowski Team 16:29,23
18 5 419 KUBICKI ADAM 1988-12-24 INSIGNIS TFI 16:29,68
19 5 418 Krochmal Paweł 1993-03-31 PAWKO RUNNER TEAM 16:30,36
20 4 255 Grudziński Adam 1997-09-12 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 16:31,01
21 5 284 Ruszniak Paweł 1987-01-08 Lipiec Running Team 16:31,88
22 4 298 DUTKIEWICZ MACIEJ 1987-10-27 TEAM Dutkiewicz 16:50,16
23 4 451 Głodek Marcin 1981-06-18 Mazowsze Stężyca 16:51,66
24 5 305 Zięba Piotr 1987-08-10 AZS UMCS LUBLIN 16:54,68
25 5 335 Olsen Lasse 1987-05-29 17:00,43
26 4 303 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Spieszsiepowoli.pl 17:12,46
27 4 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 17:15,15
28 4 286 Korzeniowski Dariusz 1977-10-04 Accelerating Poland 17:27,48
29 4 519 Łabędzki Konrad 1986-06-07 Duklanowski Team 17:27,86
30 4 401 Świerczyński Norbert 2001-10-01 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. 17:41,64
31 4 470 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners 17:44,48
32 4 297 Wójcik Piotr 1989-01-12 Żórawski Team 17:44,66
33 4 398 Rokita Paweł 1985-10-17 RACEFIGHTER-GOSIR Dębe Wielkie 17:47,48
34 4 290 Baran Jan 1986-04-29 17:49,39
35 4 281 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Lipiec Running Team 17:49,46
36 4 301 Bryl Marcin 1979-10-17 Duklanowski Team 17:52,66
37 4 296 Salak Michał 1980-08-31 18:01,23
38 2 285 Stempniak Sebastian 1985-08-30 PKO Bank Polski 18:06,46
39 2 397 Szczepłek Jasiek 1985-12-17 Lemiesz Team 18:07,53
40 4 420 Dutkiewicz Bartłomiej 1990-04-13 TEAM Dutkiewicz 18:08,59
41 4 323 Cichacki Sylwester 1989-10-07 KB Kostka z Kibla 18:15,52
42 2 333 GĄSIOR PATRYK 1994-05-25 18:19,25
43 2 393 Suchy Robert 1970-11-20 Duklanowski Team 18:20,46
44 2 399 Foryś Adrian 1992-03-18 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie 18:20,53
45 2 468 Rybałtowski Jakub 1990-06-27 Tarchośfiry 18:23,25
46 2 332 Padusiński Paweł 1978-02-13 Lemiesz Team Warszawa 18:39,90
47 4 302 Nowosielski Grzegorz 1992-07-20 Żórawski Team 18:40,41
48 1 407 Kubera Piotr 1976-09-23 Duklanowski Team 18:56,65
49 2 429 Grewiński Tomasz 1969-08-18 LIPIECRUNNINGTEAM 19:03,63
50 2 466 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running 19:10,54
51 2 278 Ochman Piotr 1976-02-02 Żórawski Team 19:11,96
52 2 291 Starzynski Wojciech 1971-08-31 ENTRE.PL Team 19:13,87
53 4 517 Strzelecki Piotr 1994-11-12 Sporting Międzyzdroje 19:15,99
54 2 288 Deska Leszek 1976-03-04 M.I.L.A. 19:19,93
55 1 402 Gowin Przemek 1985-11-03 19:23,46
56 2 283 Smoliński smolki74 1974-05-05 Gumisie 19:23,61
57 2 289 Pyżanowski Dariusz 1975-01-03 19:27,97
58 1 403 Łukianow Artur 1989-02-02 Covid-19 Team 19:39,63
59 1 395 Gartkiewicz Adam 1970-05-27 Duklanowski Team 19:41,81
60 2 269 Marczuk Robert 1974-05-15 Lipiec running team 19:47,98
61 1 396 Draszanowski Jakub 1989-12-29 Duklanowski Team 19:54,80
62 1 412 Bzura Jacek 1975-02-07 20:03,36
63 2 260 Sofuł Tomasz 1975-03-07 Lipiec Running Team 20:08,43
64 2 252 Kołodziejski Michał 1974-01-26 Lipiec running team 20:11,74
65 1 276 Koguciuk Grzegorz 1989-07-10 20:55,21
66 1 404 Kashivskyy Oleh 1970-03-21 Duklanowski Team 21:41,97
67 1 394 Bardadyn Michał 1989-08-03 Zabiegani Dobrowolscy 21:56,25
68 1 520 Balonowski Stanisław 1965-05-08 Warsaw Run Club 22:04,05
69 1 406 Martins Filipe 1983-07-04 Portugalia 22:28,34
70 2 253 Zagorski Wojtek 1979-01-23 Lipiec running team 23:11,53
71 2 467 Aniołkowski Krzytsztof 1983-03-29 Grupa Biegowa UM W-Wa 23:21,37
72 2 334 Sokalski Krzysztof 1980-09-29 Moje 5 skladnikow 23:35,48
73 1 325 Nowak Łukasz 1981-04-30 Pawko Runner Team http://pawkorunner.pl/ 24:47,99
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 1 407 Kubera Piotr 1976-09-23 Duklanowski Team 18:56,65
2 1 402 Gowin Przemek 1985-11-03 19:23,46
3 1 403 Łukianow Artur 1989-02-02 Covid-19 Team 19:39,63
4 1 395 Gartkiewicz Adam 1970-05-27 Duklanowski Team 19:41,81
5 1 396 Draszanowski Jakub 1989-12-29 Duklanowski Team 19:54,80
6 1 412 Bzura Jacek 1975-02-07 20:03,36
7 1 276 Koguciuk Grzegorz 1989-07-10 20:55,21
8 1 404 Kashivskyy Oleh 1970-03-21 Duklanowski Team 21:41,97
9 1 394 Bardadyn Michał 1989-08-03 Zabiegani Dobrowolscy 21:56,25
10 1 520 Balonowski Stanisław 1965-05-08 Warsaw Run Club 22:04,05
11 1 406 Martins Filipe 1983-07-04 Portugalia 22:28,34
12 1 325 Nowak Łukasz 1981-04-30 Pawko Runner Team http://pawkorunner.pl/ 24:47,99
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 2 285 Stempniak Sebastian 1985-08-30 PKO Bank Polski 18:06,46
2 2 397 Szczepłek Jasiek 1985-12-17 Lemiesz Team 18:07,53
3 2 333 GĄSIOR PATRYK 1994-05-25 18:19,25
4 2 393 Suchy Robert 1970-11-20 Duklanowski Team 18:20,46
5 2 399 Foryś Adrian 1992-03-18 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie 18:20,53
6 2 468 Rybałtowski Jakub 1990-06-27 Tarchośfiry 18:23,25
7 2 332 Padusiński Paweł 1978-02-13 Lemiesz Team Warszawa 18:39,90
8 2 429 Grewiński Tomasz 1969-08-18 LIPIECRUNNINGTEAM 19:03,63
9 2 466 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running 19:10,54
10 2 278 Ochman Piotr 1976-02-02 Żórawski Team 19:11,96
11 2 291 Starzynski Wojciech 1971-08-31 ENTRE.PL Team 19:13,87
12 2 288 Deska Leszek 1976-03-04 M.I.L.A. 19:19,93
13 2 283 Smoliński smolki74 1974-05-05 Gumisie 19:23,61
14 2 289 Pyżanowski Dariusz 1975-01-03 19:27,97
15 2 269 Marczuk Robert 1974-05-15 Lipiec running team 19:47,98
16 2 260 Sofuł Tomasz 1975-03-07 Lipiec Running Team 20:08,43
17 2 252 Kołodziejski Michał 1974-01-26 Lipiec running team 20:11,74
18 2 253 Zagorski Wojtek 1979-01-23 Lipiec running team 23:11,53
19 2 467 Aniołkowski Krzytsztof 1983-03-29 Grupa Biegowa UM W-Wa 23:21,37
20 2 334 Sokalski Krzysztof 1980-09-29 Moje 5 skladnikow 23:35,48
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 4
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 4 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin 16:28,36
2 4 331 Marciniszyn Grzegorz 1986-07-27 Duklanowski Team 16:29,23
3 4 255 Grudziński Adam 1997-09-12 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 16:31,01
4 4 298 DUTKIEWICZ MACIEJ 1987-10-27 TEAM Dutkiewicz 16:50,16
5 4 451 Głodek Marcin 1981-06-18 Mazowsze Stężyca 16:51,66
6 4 303 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Spieszsiepowoli.pl 17:12,46
7 4 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 17:15,15
8 4 286 Korzeniowski Dariusz 1977-10-04 Accelerating Poland 17:27,48
9 4 519 Łabędzki Konrad 1986-06-07 Duklanowski Team 17:27,86
10 4 401 Świerczyński Norbert 2001-10-01 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. 17:41,64
11 4 470 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners 17:44,48
12 4 297 Wójcik Piotr 1989-01-12 Żórawski Team 17:44,66
13 4 398 Rokita Paweł 1985-10-17 RACEFIGHTER-GOSIR Dębe Wielkie 17:47,48
14 4 290 Baran Jan 1986-04-29 17:49,39
15 4 281 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Lipiec Running Team 17:49,46
16 4 301 Bryl Marcin 1979-10-17 Duklanowski Team 17:52,66
17 4 296 Salak Michał 1980-08-31 18:01,23
18 4 420 Dutkiewicz Bartłomiej 1990-04-13 TEAM Dutkiewicz 18:08,59
19 4 323 Cichacki Sylwester 1989-10-07 KB Kostka z Kibla 18:15,52
20 4 302 Nowosielski Grzegorz 1992-07-20 Żórawski Team 18:40,41
21 4 517 Strzelecki Piotr 1994-11-12 Sporting Międzyzdroje 19:15,99
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 5
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 5 409 Jastrzębski Kamil 1992 Duklanowskiteam Skb Kraśnik 14:20,92
2 5 410 Świerdzewski Damian 1993-06-27 Następny Krok TEAM / KS AZS AWF Biała Podlaska 14:54,36
3 5 421 Dąbrowski Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 14:59,34
4 5 287 Wichowski Jacek 1987 Giża Team 15:00,20
5 5 336 Mielewczyk Piotr 1990-08-08 Piekielni Warszawa 15:02,99
6 5 422 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Żórawski team 15:03,15
7 5 293 Gromek Radoslaw 1983-11-03 AZS-AWF Warszawa 15:06,65
8 5 292 Misiewicz Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa 15:09,39
9 5 256 MŁYNARZ KAMIL 1990-03-09 SKB Kraśnik 15:12,71
10 5 279 Patecki Marcin 1989-11-22 fizykbiega.pl 15:24,93
11 5 469 Falkowski Bartek 1989-12-19 Piekielni Warszawa 15:29,02
12 5 503 Świrgoń Adam 1994-05-19 TrenerBiegania.pl 15:35,98
13 5 300 Zyborowicz Bartlomiej 1998-02-05 Kujawscy Runners/GKS Zukowo 15:46,93
14 5 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 16:18,59
15 5 486 Orzeł Michał 1981-08-12 16:22,88
16 5 419 KUBICKI ADAM 1988-12-24 INSIGNIS TFI 16:29,68
17 5 418 Krochmal Paweł 1993-03-31 PAWKO RUNNER TEAM 16:30,36
18 5 284 Ruszniak Paweł 1987-01-08 Lipiec Running Team 16:31,88
19 5 305 Zięba Piotr 1987-08-10 AZS UMCS LUBLIN 16:54,68
20 5 335 Olsen Lasse 1987-05-29 17:00,43
Opublikowano:

Garść informacji na temat dnia imprezy

Co trzeba wiedzieć, żeby sprawnie poruszać się na imprezie 20 czerwca?

  1. Przybywajcie do biura zawodów na określoną godzinę (30′ przed startem) PONIŻEJ PROGRAM MINUTOWY i LISTA STARTOWA👇 (najlepiej miejcie ze sobą wypełnione oświadczenie Uczestnika [oswiadczenie zawodnika DOROSŁEGO] [oświadczenie OPIKUNA zawodnika nieletniego].Będziemy mieć je też w Biurze Zawodów (do biura zawodów przyjdźcie w maseczkach – jest w trybunie głównej na górze).
  2. Pamiętajcie, żeby na 5 min przed swoim biegiem być w Call Room’ie, gdzie grupują się zawodnicy danej serii startowej, skąd Dominik poprowadzi Was na START.
  3. Na Biegi Dzieci wpuszczamy też Opiekunów.
  4. Rozgrzewajcie się i truchtajcie na koniec w miejscach żółtych linii na mapce.
  5. Toalety są w budynku głównym przy mecie, tam też między 17:00, a 19:00 możecie zwiedzić pokój Prezesa i słynną szafę z „MISIA” 🙂
  6. Szatnie są w budynku głównym przy MECIE na parterze.
  7. Parkingi – najlepiej przy ulicy Chrzanowskiego.
  8. Kawa – w restauracji LA Baracca na terenie obiektu
  9. Wszystkie trybuny są do naszej dyspozycji.
  10. W biurze zawodów odbieracie numer startowy, agrafki i 0,5 l wody
  11. Dla wszystkich biegnących dzieci medale bez względu na zajęte miejsce
  12. Najszybsze 3 biegaczki i 3 biegaczy na danym dystansie 1000 m, 1500 m,  3000 m i 5000 m będą dekorowani zaraz po zakończeniu konkurencji – zostańcie do ich końca👊 (mamy dla Was medale i nagrody rzeczowe).
  13. Dla Zwycięzców cyklu(1000 m+1500 m+3000 m) w kategorii Open i Weteran mamy nagrody rzeczowe od Sklep Biegacza, dla wszystkich MEDALE

w razie czego piszcie proszę na biuro@runningconsulting.pl

PROGRAM MINUTOWY [Program minutowy 26.07.2020]

konkurencja biuro zawodów call room start
Bieg dla Dzieci na dystansie 30 m do lat 3 (roczniki 2017 i 2018) 16:30 16:55 17:00
Bieg dla Dzieci na dystansie 60 m do lat 5 (roczniki 2016 i 2015) 16:35 17:00 17:05
Bieg dla Dzieci na dystansie 100 m do lat 7 (roczniki 2014 i 2013) 16:40 17:05 17:10
Bieg dla Dzieci na dystansie 200 m do lat 9 (roczniki 2012 i 2011) 16:45 17:10 17:15
Bieg dla Dzieci na dystansie 300 m 16:50 17:15 17:20
Bieg dla Dzieci na dystansie 400 m do lat 12 (roczniki 2010, 2009 i 2008) 16:55 17:20 17:25
I seria 1000 m 17:00 17:25 17:30
II seria 1000 m 17:07 17:32 17:37
III seria 1000 m 17:13 17:38 17:43
IV seria 1000 m 17:18 17:43 17:48
Dekoracja zwycięzców 1000 m OPEN K i M     17:55
I seria 1500 m 17:30 17:55 18:00
II seria 1500 m 17:39 18:04 18:09
III seria 1500 m 17:47 18:12 18:17
Dekoracja zwycięzców 1500 m OPEN K i M     18:25
I seria 3000 m 18:00 18:25 18:30
II seria 3000 m 18:20 18:45 18:50
III seria 3000 m 18:37 19:02 19:07
Dekoracja zwycięzców 3000 m OPEN K i M     19:20
I seria 5000 m 18:55 19:20 19:25
II seria 5000 m 19:20 19:45 19:50
III seria 5000 m (KOBIETY) 19:40 20:05 20:10
IV seria 5000 m 20:05 20:30 20:35
V seria 5000 m (bieg na minimum na Mistrzostwa Polski) 20:25 20:50 20:55
Dekoracja zwycięzców 5000 m OPEN K i M     21:20

LISTY STARTOWE:

BIEGI DZIECI:

30 m

60 m

100 m

200 m

300 m

400 m

BIEGI DOROSŁYCH

1000 m 26.07

1500 m 26.07

3000 m 26.07

5000 m 26.07

Jeśli chodzi o serie, to pierwsza jest zawsze dla osób „początkujących”, następne biegają coraz szybciej. Jeżeli jest chęć zmiany serii, prosimy o kontakt biuro@runningconsulting.pl