Opublikowano:

Nieoficjalne wyniki

„Gratulujemy wspaniałej walki podczas I edycji Warsaw Track Cup 21.06.2016 r.
Zapraszamy do zapoznania się z nieoficjalnymi wynikami imprezy.”

3000 m seria 1
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
13 1 14:09,32 Paweł Serej Mar 04, 1990
82 2 14:23,80 Justyna Gorzoch Apr 29, 1984
81 3 14:31,01 Monika Molenda Jan 10, 1975
9 4 14:51,18 Marlena Dziedzic Nov 14, 1976
68 5 15:00,16 Joanna Kaczyńska Aug 24, 1981
18 6 15:58,04 Katarzyna Rudnicka Apr 26, 1982
78 7 16:08,52 Beata Szwedzik
67 8 16:10,31 Katarzyna Skorupka-Podziewska Jun 14, 1973
6 9 16:26,60 Katarzyna Witczak Nov 03, 1979
53 10 16:29,77 Izabella Kalbarczyk Aug 25, 1980
1 11 16:33,21 Agnieszka Łach Jul 13, 1972
52 12 17:40,18 Monika Lenart Dec 09, 1981
24 13 17:43,94 Anna Sałacińska Jul 03, 1969
23 14 17:45,56 Wanda Kurek Dec 08, 1976
3 15 18:42,31 Agnieszka Słonecka Oct 22, 1986
DNS Frank Villarroel May 01, 1971
3000 m seria 2
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
1 21 09:59,63 Rafał Chodorowski May 04, 1978
2 19 10:05,71 Jacek Długosz Mar 02, 1982
3 55 10:26,78 Dariusz Korzeniowski Oct 04, 1977
4 60 10:47,19 Piotr Żubiński Oct 17, 1974
5 5 11:05,91 Piotr Król Apr 17, 1985
6 89 12:21,90 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983
7 39 12:28,32 Wojciech Krynicki Apr 19, 1978
8 7 12:30,54 Dominik Trznadel Jan 04, 1996
9 77 12:32,63 Grzegorz Bociański Nov 14, 1982
10 14 12:40,92 Sebastian Saniewski Jan 28, 1992
11 17 12:54,64 Paweł Zdziarski Aug 20, 1981
12 87 12:57,68 Michał Gonarczyk Mar 19, 1976
13 43 13:02,35 Piotr Kaczynski Nov 23, 1978
14 45 13:19,60 Aneta Kaczmarek Jan 17, 1981
15 72 13:19,87 Anna Wojewódzka May 23, 1990
16 70 13:20,01 Grzegorz Słomkowski Jun 10, 1968
17 49 13:33,87 Witold Jagielski Oct 01, 1965
18 79 14:26,09 Piotr Janiszewski
19 46 14:40,13 Marta Pawliszewska Jul 24, 1982
20 28 16:01,31 Angelina Zawicka Jan 12, 1983
3000 m seria 3
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
47 1 10:48,61 Adam Stolarz Apr 09, 1997
41 2 10:52,89 Jerzy Matysiak Apr 01, 1987
32 3 10:54,30 Grzegorz Piliszek Sep 23, 1987
66 4 11:01,08 Mariusz Pyszynski Jul 12, 1975
71 5 11:01,84 Krystian Stefanski Aug 22, 1984
56 6 11:11,39 Michał Maciopa Feb 13, 1976
37 7 11:13,01 Rafał Latoszek Oct 21, 1973
65 8 11:17,59 Jakub Lengiewicz Mar 23, 1977
16 9 11:24,74 Karolina Giżyńska Mar 13, 1981
30 10 11:28,43 Robert Marczuk May 15, 1974
27 11 11:32,73 TOMASZ GREWIŃSKI Aug 18, 1969
50 12 11:36,69 Michał Kołodziejski Jan 26, 1974
40 13 11:40,35 Marcin Wilczynski Jan 22, 1974
64 14 11:47,56 Michał Skwirut May 25, 1976
22 15 11:47,97 Beata Andres Mar 14, 1975
57 16 11:49,34 Maciej Bawół Jun 16, 1986
42 17 11:52,14 Krzysztof Wójtowicz Aug 11, 1980
83 18 11:56,64 Marek Gizicki Oct 06, 1977
84 19 11:57,64 Tomasz Rolewicz May 19, 1977
12 20 12:15,85 Artur Łuczyk Jan 27, 1977
48 21 12:20,39 Mateusz Bobrowicz Sep 20, 1983
33 22 12:28,39 Sylwia Madejak Mar 05, 1973
2 23 12:36,87 Gizela Grabińska Aug 07, 1969
91 24 12:39,60 Marta Zalewska Nov 08, 1991
31 25 12:45,68 Marta Wojtkowiak Jul 07, 1985
63 26 13:19,23 Aleksandra Rzeszutko Jan 10, 1979
26 27 13:41,53 Lena Marchwińska Feb 02, 1988
3000 m seria 4
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
54 1 08:31,37 KRZYSZTOF WASIEWICZ Jan 03, 1992
80 2 08:47,16 Krzysztof Wasilewski Apr 01, 1994
94 3 08:48,27 Maciej Suszczyński Mar 25, 1990
75 4 08:53,29 Michal Kanigowski Sep 02, 1990
62 5 08:55,09 Filip Babik Nov 02, 1996
10 6 08:55,71 Sylwester Kuśmierz Sep 24, 1978
86 7 08:58,17 Mateusz Baran Jun 14, 1993
51 8 08:59,39 Krzysztof Zabielski Mar 19, 1995
90 9 09:03,08 Dariusz Nożyński Apr 07, 1980
15 10 09:16,63 Jakub Karasek Jun 27, 1990
38 11 09:38,16 Sebastian Wojciechowski Dec 19, 1983
20 12 09:39,08 Przemysław Obara Oct 13, 1995
96 13 09:40,93 Piotr Książkiewicz Oct 09, 1987
4 14 09:42,83 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974
29 15 09:51,73 Tomasz Lipiec May 10, 1971
35 16 10:11,18 Grzegorz Kulis Apr 20, 1985
59 17 10:19,61 Marcin Basis Sep 16, 1974
74 18 10:22,28 Robert Phillips Dec 12, 1974
69 19 10:26,52 Bartosz Grześkowiak Aug 11, 1977
73 20 10:29,37 Alan Parsons Apr 23, 1981
97 21 10:30,81 Ochman Piot 1976
25 22 10:32,28 Rafał Borowski Aug 09, 1979
44 23 10:33,63 Michal Murawski Mar 29, 1982
8 24 10:35,33 JUAN ROMERO GARCIA Aug 01, 1985
58 25 10:36,90 Marcin Bryl Oct 17, 1979
36 26 10:41,48 Dawid Owczarczyk Sep 24, 1985
61 27 10:43,80 Paweł Witkowski Jul 16, 1979
92 28 10:46,35 Michał Głodowski Apr 12, 1991
34 29 10:48,13 Radosław Selke Jun 13, 1985
95 30 10:49,60 Marcin Byrt Jun 18, 1979
11 31 10:51,18 Piotr Serocki Jun 29, 1977
85 32 11:18,60 Marcin Pietraszek Sep 25, 1991
76 33 11:18,85 Justyna Grzywaczewska May 15, 1988
3000 m wyniki konkurencji
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
54 1 08:31,37 KRZYSZTOF WASIEWICZ Jan 03, 1992
80 2 08:47,16 Krzysztof Wasilewski Apr 01, 1994
94 3 08:48,27 Maciej Suszczyński Mar 25, 1990
75 4 08:53,29 Michal Kanigowski Sep 02, 1990
62 5 08:55,09 Filip Babik Nov 02, 1996
10 6 08:55,71 Sylwester Kuśmierz Sep 24, 1978
86 7 08:58,17 Mateusz Baran Jun 14, 1993
51 8 08:59,39 Krzysztof Zabielski Mar 19, 1995
90 9 09:03,08 Dariusz Nożyński Apr 07, 1980
15 10 09:16,63 Jakub Karasek Jun 27, 1990
38 11 09:38,16 Sebastian Wojciechowski Dec 19, 1983
20 12 09:39,08 Przemysław Obara Oct 13, 1995
96 13 09:40,93 Piotr Książkiewicz Oct 09, 1987
4 14 09:42,83 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974
29 15 09:51,73 Tomasz Lipiec May 10, 1971
1 16 09:59,63 Rafał Chodorowski May 04, 1978
2 17 10:05,71 Jacek Długosz Mar 02, 1982
35 18 10:11,18 Grzegorz Kulis Apr 20, 1985
59 19 10:19,61 Marcin Basis Sep 16, 1974
74 20 10:22,28 Robert Phillips Dec 12, 1974
69 21 10:26,52 Bartosz Grześkowiak Aug 11, 1977
3 22 10:26,78 Dariusz Korzeniowski Oct 04, 1977
73 23 10:29,37 Alan Parsons Apr 23, 1981
97 24 10:30,81 Ochman Piot 1976
25 25 10:32,28 Rafał Borowski Aug 09, 1979
44 26 10:33,63 Michal Murawski Mar 29, 1982
8 27 10:35,33 JUAN ROMERO GARCIA Aug 01, 1985
58 28 10:36,90 Marcin Bryl Oct 17, 1979
36 29 10:41,48 Dawid Owczarczyk Sep 24, 1985
61 30 10:43,80 Paweł Witkowski Jul 16, 1979
92 31 10:46,35 Michał Głodowski Apr 12, 1991
4 32 10:47,19 Piotr Żubiński Oct 17, 1974
34 33 10:48,13 Radosław Selke Jun 13, 1985
47 34 10:48,61 Adam Stolarz Apr 09, 1997
95 35 10:49,60 Marcin Byrt Jun 18, 1979
11 36 10:51,18 Piotr Serocki Jun 29, 1977
41 37 10:52,89 Jerzy Matysiak Apr 01, 1987
32 38 10:54,30 Grzegorz Piliszek Sep 23, 1987
66 39 11:01,08 Mariusz Pyszynski Jul 12, 1975
71 40 11:01,84 Krystian Stefanski Aug 22, 1984
5 41 11:05,91 Piotr Król Apr 17, 1985
56 42 11:11,39 Michał Maciopa Feb 13, 1976
37 43 11:13,01 Rafał Latoszek Oct 21, 1973
65 44 11:17,59 Jakub Lengiewicz Mar 23, 1977
85 45 11:18,60 Marcin Pietraszek Sep 25, 1991
76 46 11:18,85 Justyna Grzywaczewska May 15, 1988
16 47 11:24,74 Karolina Giżyńska Mar 13, 1981
30 48 11:28,43 Robert Marczuk May 15, 1974
27 49 11:32,73 TOMASZ GREWIŃSKI Aug 18, 1969
50 50 11:36,69 Michał Kołodziejski Jan 26, 1974
40 51 11:40,35 Marcin Wilczynski Jan 22, 1974
64 52 11:47,56 Michał Skwirut May 25, 1976
22 53 11:47,97 Beata Andres Mar 14, 1975
57 54 11:49,34 Maciej Bawół Jun 16, 1986
42 55 11:52,14 Krzysztof Wójtowicz Aug 11, 1980
83 56 11:56,64 Marek Gizicki Oct 06, 1977
84 57 11:57,64 Tomasz Rolewicz May 19, 1977
12 58 12:15,85 Artur Łuczyk Jan 27, 1977
48 59 12:20,39 Mateusz Bobrowicz Sep 20, 1983
6 60 12:21,90 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983
7 61 12:28,32 Wojciech Krynicki Apr 19, 1978
33 62 12:28,39 Sylwia Madejak Mar 05, 1973
8 63 12:30,54 Dominik Trznadel Jan 04, 1996
9 64 12:32,63 Grzegorz Bociański Nov 14, 1982
2 65 12:36,87 Gizela Grabińska Aug 07, 1969
91 66 12:39,60 Marta Zalewska Nov 08, 1991
10 67 12:40,92 Sebastian Saniewski Jan 28, 1992
31 68 12:45,68 Marta Wojtkowiak Jul 07, 1985
11 69 12:54,64 Paweł Zdziarski Aug 20, 1981
12 70 12:57,68 Michał Gonarczyk Mar 19, 1976
13 71 13:02,35 Piotr Kaczynski Nov 23, 1978
63 72 13:19,23 Aleksandra Rzeszutko Jan 10, 1979
14 73 13:19,60 Aneta Kaczmarek Jan 17, 1981
15 74 13:19,87 Anna Wojewódzka May 23, 1990
16 75 13:20,01 Grzegorz Słomkowski Jun 10, 1968
17 76 13:33,87 Witold Jagielski Oct 01, 1965
26 77 13:41,53 Lena Marchwińska Feb 02, 1988
13 78 14:09,32 Paweł Serej Mar 04, 1990
82 79 14:23,80 Justyna Gorzoch Apr 29, 1984
18 80 14:26,09 Piotr Janiszewski
81 81 14:31,01 Monika Molenda Jan 10, 1975
19 82 14:40,13 Marta Pawliszewska Jul 24, 1982
9 83 14:51,18 Marlena Dziedzic Nov 14, 1976
68 84 15:00,16 Joanna Kaczyńska Aug 24, 1981
18 85 15:58,04 Katarzyna Rudnicka Apr 26, 1982
20 86 16:01,31 Angelina Zawicka Jan 12, 1983
78 87 16:08,52 Beata Szwedzik
67 88 16:10,31 Katarzyna Skorupka-Podziewska Jun 14, 1973
6 89 16:26,60 Katarzyna Witczak Nov 03, 1979
53 90 16:29,77 Izabella Kalbarczyk Aug 25, 1980
1 91 16:33,21 Agnieszka Łach Jul 13, 1972
52 92 17:40,18 Monika Lenart Dec 09, 1981
24 93 17:43,94 Anna Sałacińska Jul 03, 1969
23 94 17:45,56 Wanda Kurek Dec 08, 1976
3 95 18:42,31 Agnieszka Słonecka Oct 22, 1986
DNS Frank Villarroel May 01, 1971
1500 m seria 1
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
183 1 04:26,62 Grzegorz Kłos Feb 16, 1984
184 2 04:49,13 bartek trzebinski Aug 24, 1975
181 3 05:01,56 Mateusz Jeżykowski Mar 10, 1984
163 4 05:19,84 Michał Kowalczyk Apr 30, 1978
165 5 05:24,98 Marcin Sochacki Jan 06, 1977
169 6 05:48,09 Marek Portalski Jan 16, 1962
177 7 05:49,91 Marek Wolfigiel Jan 28, 1982
188 8 07:05,26 edyta rataszewska Oct 11, 1965
166 9 07:26,41 Agnieszka Neyman Oct 30, 1974
157 10 08:26,30 Krzysztof Guzowski Aug 02, 1979
1500 m seria 2
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
200 1 04:55,98 Jakub Podemski Jan 30, 1994
189 2 04:59,88 Weronika Zielińska Mar 21, 1986
198 3 05:00,34 Marek Drob Aug 5, 1986
180 4 05:03,08 Paweł Miziński Nov 03, 1978
158 5 05:05,66 Marcin Wojewódzki Mar 18, 1993
155 6 05:13,61 Robert Karp Aug 07, 1972
168 7 05:24,89 Grzegorz Kosiński Mar 12, 1975
193 8 05:36,58 Marcin Milewski Dec 04, 1979
161 9 05:37,34 Paweł Kozubowski Dec 19, 1988
159 10 05:39,35 Agnieszka Żuraniewska Jun 02, 1977
156 11 05:46,55 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983
175 12 05:48,05 Iga Modzelewska Oct 16, 1994
191 13 05:55,26 Michał Wojewoda Aug 07, 1974
162 14 06:07,74 Monika Grzeczynska Oct 07, 1989
154 15 06:15,99 Andrzej Brzozowski Oct 09, 1954
172 16 06:28,33 Izabela Rapałło Jul 29, 1974
174 17 06:37,42 Marta Kowiel Mar 10, 1989
190 18 07:46,21 Agnieszka Łach Jul 13, 1972
201 DNF Maciej Bawół Jun 16, 1986
1500 m seria 3
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
195 1 04:01,22 Artur KERN Jul 12, 1980
150 2 04:04,74 Radosław Gromek Nov 03, 1983
194 3 04:28,39 Piotr Kurek Dec 04, 1981
164 4 04:28,77 Przemysław Giżyński Apr 06, 1979
167 5 04:31,53 Arkadiusz Łęczycki Dec 02, 1983
182 6 04:38,59 Robert Gajda Nov 30, 1963
187 7 04:43,96 Mateusz Zabarski
179 8 04:44,89 Zbigniew Dzięgielewski Apr 09, 1972
197 9 04:45,81 Paweł Szczepański Sep, 18, 1998
171 10 04:46,75 Łukasz Niewiński Mar 06, 1981
192 11 04:48,28 Marcin Ciesielski Jul 12, 1974
160 12 04:50,11 Mateusz Pawlin May 23, 1991
152 13 04:52,01 Tomasz Rynkiewicz Nov 15, 1975
178 14 04:52,82 Daniel Karwowski Jul 21, 1992
185 15 04:56,48 Krzysztof Korol Jun 25, 1976
151 16 05:01,78 Paweł Witkowski Jul 16, 1979
170 17 05:05,82 Robert Włodkowski Jun 07, 1980
153 18 05:08,52 Grzegorz Chełmicki Jun 01, 1973
196 19 05:11,89 Arkadiusz Król May 01, 1977
176 20 05:12,98 Jan Jacyna Oct 01, 1992
186 21 05:26,76 Tomasz Gajdecki Dec 11, 1978
173 22 06:06,30 Aga Godlewska Jun 30, 1978
1500 m seria  wyniki konkurencji
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
195 1 04:01,22 Artur KERN Jul 12, 1980
150 2 04:04,74 Radosław Gromek Nov 03, 1983
183 3 04:26,62 Grzegorz Kłos Feb 16, 1984
194 4 04:28,39 Piotr Kurek Dec 04, 1981
164 5 04:28,77 Przemysław Giżyński Apr 06, 1979
167 6 04:31,53 Arkadiusz Łęczycki Dec 02, 1983
182 7 04:38,59 Robert Gajda Nov 30, 1963
187 8 04:43,96 Mateusz Zabarski
179 9 04:44,89 Zbigniew Dzięgielewski Apr 09, 1972
197 10 04:45,81 Paweł Szczepański Sep, 18, 1998
171 11 04:46,75 Łukasz Niewiński Mar 06, 1981
192 12 04:48,28 Marcin Ciesielski Jul 12, 1974
184 13 04:49,13 bartek trzebinski Aug 24, 1975
160 14 04:50,11 Mateusz Pawlin May 23, 1991
152 15 04:52,01 Tomasz Rynkiewicz Nov 15, 1975
178 16 04:52,82 Daniel Karwowski Jul 21, 1992
200 17 04:55,98 Jakub Podemski Jan 30, 1994
185 18 04:56,48 Krzysztof Korol Jun 25, 1976
189 19 04:59,88 Weronika Zielińska Mar 21, 1986
198 20 05:00,34 Marek Drob Aug 5, 1986
181 21 05:01,56 Mateusz Jeżykowski Mar 10, 1984
151 22 05:01,78 Paweł Witkowski Jul 16, 1979
180 23 05:03,08 Paweł Miziński Nov 03, 1978
158 24 05:05,66 Marcin Wojewódzki Mar 18, 1993
170 25 05:05,82 Robert Włodkowski Jun 07, 1980
153 26 05:08,52 Grzegorz Chełmicki Jun 01, 1973
196 27 05:11,89 Arkadiusz Król May 01, 1977
176 28 05:12,98 Jan Jacyna Oct 01, 1992
155 29 05:13,61 Robert Karp Aug 07, 1972
163 30 05:19,84 Michał Kowalczyk Apr 30, 1978
168 31 05:24,89 Grzegorz Kosiński Mar 12, 1975
165 32 05:24,98 Marcin Sochacki Jan 06, 1977
186 33 05:26,76 Tomasz Gajdecki Dec 11, 1978
193 34 05:36,58 Marcin Milewski Dec 04, 1979
161 35 05:37,34 Paweł Kozubowski Dec 19, 1988
159 36 05:39,35 Agnieszka Żuraniewska Jun 02, 1977
156 37 05:46,55 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983
175 38 05:48,05 Iga Modzelewska Oct 16, 1994
169 39 05:48,09 Marek Portalski Jan 16, 1962
177 40 05:49,91 Marek Wolfigiel Jan 28, 1982
191 41 05:55,26 Michał Wojewoda Aug 07, 1974
173 42 06:06,30 Aga Godlewska Jun 30, 1978
162 43 06:07,74 Monika Grzeczynska Oct 07, 1989
154 44 06:15,99 Andrzej Brzozowski Oct 09, 1954
172 45 06:28,33 Izabela Rapałło Jul 29, 1974
174 46 06:37,42 Marta Kowiel Mar 10, 1989
188 47 07:05,26 edyta rataszewska Oct 11, 1965
166 48 07:26,41 Agnieszka Neyman Oct 30, 1974
190 49 07:46,21 Agnieszka Łach Jul 13, 1972
157 50 08:26,30 Krzysztof Guzowski Aug 02, 1979
201 DNF Maciej Bawół Jun 16, 1986
800 m seria 1
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
293 1 02:17,19 Zbigniew Wolfigiel Jan 14, 1993
292 2 02:29,99 Jakub Podemski Jan 30, 1994
264 3 02:39,01 Marcin Wojewódzki Mar 18, 1993
251 4 02:50,75 Paweł Łasiński Jun 07, 1983
274 5 03:09,30 Maja Krawczyk Jun 02, 1993
268 6 03:10,22 Elżbieta Rogóż sierpień 02, 1978
278 7 03:19,54 Marlena Laszczak Jul 03, 1989
296 8 03:23,24 Agnieszka Szumigaj kwiecień 17, 1984
273 9 03:26,63 Anna Kosiorek May 14, 1983
289 10 03:31,16 Agnieszka Turosienska Feb 13, 1967
279 11 03:45,81 Agnieszka Jurek Mar 10, 1982
282 12 03:57,87 Agnieszka Łach Jul 13, 1972
800 m seria 2
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
300 1 02:08,66 Daniel Karolkiewicz luty 24, 1986
269 2 02:15,91 Marcin Skorcz Nov 25, 1991
262 3 02:16,98 Tomasz Łuczyński Mar 20, 1973
287 4 02:25,89 Bartosz Goławski Jun 05, 1990
284 5 02:33,92 Marek Drob sierpień 05, 1986
255 6 02:50,23 Monika Dryja Aug 31, 1978
299 7 02:53,72 Vibekananda Dutta Sep 04, 1988
280 8 02:58,78 Kasia Karaszewska Sep 25, 1990
253 9 02:59,64 Andrzej Suwald May 16, 1961
252 10 03:07,43 Paula Zawadzka Nov 03, 1986
800 m seria 3
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
281 1 02:12,38 Michal Orzel Aug 12, 1981
256 2 02:17,38 Oswald Rodrigo Pereira Apr 04, 1984
276 3 02:18,01 Aneta Kaczmarek Jan 17, 1981
259 4 02:18,39 Piotr Strzelecki Nov 12, 1994
288 5 02:22,21 Bartek Trzebinski Aug 24, 1975
291 6 02:36,83 Szymon Zdziechowski Oct 21, 1979
290 7 02:52,92 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983
271 8 02:55,77 Małgorzata Czop May 19, 1982
254 9 03:17,79 Jolanta Wagner Apr 18, 1966
800 m seria 4
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
294 1 02:15,50 Grzegorz Piliszek Sep 23, 1987
270 2 02:16,74 Radek Gozdek Aug 20, 1973
298 3 02:17,63 Mateusz Dąbrowski Dec 16, 1986
295 4 02:20,08 Krzysztof Śliwa Oct 05, 1985
266 5 02:22,74 Marcin Tarka Dec 31, 1979
297 6 02:27,85 Piotr Dabrowski Jun 12, 1983
277 7 02:30,06 Janusz Koniarski Dec 09, 1967
272 8 02:35,40 Michał Dubaj Aug 27, 1989
265 9 02:48,38 Edyta Majewska Nov 07, 1983
258 10 02:51,46 Agnieszka Żuraniewska Jun 02, 1977
263 11 03:57,40 Krzysztof Guzowski Aug 02, 1979
800 m seria 5
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
285 1 02:04,68 Wojciech Karwowski Feb 15, 1993
257 2 02:08,11 Marek Mitrofaniuk Oct 04, 1983
261 3 02:12,85 Robert Wójcik Feb 03, 1981
250 4 02:13,30 Oliwia Malmon 10.06.1998
286 5 02:15,38 Adam Tkaczyk Aug 26, 1990
301 6 02:16,40 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974
267 7 02:24,37 Artur Czerwoński May 21, 1968
275 8 02:29,30 Paweł Witkowski Jul 16, 1979
283 9 02:35,98 Tomek Komorek Jul 10, 1992
260 10 02:37,11 Agnieszka Wójcik Feb 12, 1984
302 11 DNS Artur Kern Jul 12, 1980
800 m seria 1
numer miejsce wynik imię nazwisko data urodzenia
285 1 02:04,68 Wojciech Karwowski Feb 15, 1993
257 2 02:08,11 Marek Mitrofaniuk Oct 04, 1983
300 3 02:08,66 Daniel Karolkiewicz luty 24, 1986
281 4 02:12,38 Michal Orzel Aug 12, 1981
261 5 02:12,85 Robert Wójcik Feb 03, 1981
250 6 02:13,30 Oliwia Malmon 10.06.1998
286 7 02:15,38 Adam Tkaczyk Aug 26, 1990
294 8 02:15,50 Grzegorz Piliszek Sep 23, 1987
269 9 02:15,91 Marcin Skorcz Nov 25, 1991
301 10 02:16,40 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974
270 11 02:16,74 Radek Gozdek Aug 20, 1973
262 12 02:16,98 Tomasz Łuczyński Mar 20, 1973
293 13 02:17,19 Zbigniew Wolfigiel Jan 14, 1993
256 14 02:17,38 Oswald Rodrigo Pereira Apr 04, 1984
298 15 02:17,63 Mateusz Dąbrowski Dec 16, 1986
276 16 02:18,01 Aneta Kaczmarek Jan 17, 1981
259 17 02:18,39 Piotr Strzelecki Nov 12, 1994
295 18 02:20,08 Krzysztof Śliwa Oct 05, 1985
288 19 02:22,21 Bartek Trzebinski Aug 24, 1975
266 20 02:22,74 Marcin Tarka Dec 31, 1979
267 21 02:24,37 Artur Czerwoński May 21, 1968
287 22 02:25,89 Bartosz Goławski Jun 05, 1990
297 23 02:27,85 Piotr Dabrowski Jun 12, 1983
275 24 02:29,30 Paweł Witkowski Jul 16, 1979
292 25 02:29,99 Jakub Podemski Jan 30, 1994
277 26 02:30,06 Janusz Koniarski Dec 09, 1967
284 27 02:33,92 Marek Drob sierpień 05, 1986
272 28 02:35,40 Michał Dubaj Aug 27, 1989
283 29 02:35,98 Tomek Komorek Jul 10, 1992
291 30 02:36,83 Szymon Zdziechowski Oct 21, 1979
260 31 02:37,11 Agnieszka Wójcik Feb 12, 1984
264 32 02:39,01 Marcin Wojewódzki Mar 18, 1993
265 33 02:48,38 Edyta Majewska Nov 07, 1983
255 34 02:50,23 Monika Dryja Aug 31, 1978
251 35 02:50,75 Paweł Łasiński Jun 07, 1983
258 36 02:51,46 Agnieszka Żuraniewska Jun 02, 1977
290 37 02:52,92 Konrad Pilchowski Dec 02, 1983
299 38 02:53,72 Vibekananda Dutta Sep 04, 1988
271 39 02:55,77 Małgorzata Czop May 19, 1982
280 40 02:58,78 Kasia Karaszewska Sep 25, 1990
253 41 02:59,64 Andrzej Suwald May 16, 1961
252 42 03:07,43 Paula Zawadzka Nov 03, 1986
274 43 03:09,30 Maja Krawczyk Jun 02, 1993
268 44 03:10,22 Elżbieta Rogóż sierpień 02, 1978
254 45 03:17,79 Jolanta Wagner Apr 18, 1966
278 46 03:19,54 Marlena Laszczak Jul 03, 1989
296 47 03:23,24 Agnieszka Szumigaj kwiecień 17, 1984
273 48 03:26,63 Anna Kosiorek May 14, 1983
289 49 03:31,16 Agnieszka Turosienska Feb 13, 1967
279 50 03:45,81 Agnieszka Jurek Mar 10, 1982
263 51 03:57,40 Krzysztof Guzowski Aug 02, 1979
282 52 03:57,87 Agnieszka Łach Jul 13, 1972
302 53 DNS Artur Kern Jul 12, 1980
4×400 m seria 1
numer startowy miejsce czas DRUŻYNA
5 1 04:06,35 WILD FOR NRC
9 2 04:06,55 TRWI WAWA MEN
7 2 04:11,79 CITY BANK
8 3 04:13,27 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
1 4 04:57,12 GACKI
6 5 05:14,51 POZYTYWNIE ZABIEGANI
3 6 05:21,14 FAST AND FURIOUS
4 7 05:22,47 POZYTYWNIE ZABIEGANI 2
2 8 05:38,12 TRIWAWA LEJDIS
4×400 m seria 2
numer startowy miejsce czas DRUŻYNA
15 1 03:42,90 ENTRE.PL TEAM
14 2 03:52,85 Accelerating Poland
18 3 03:58,88 CITY TRAIL TEAM
13 4 04:22,05 TKKF PŁOCK
16 5 04:26,70 WARSZAWSKIE  ŚLIMAKI
11 6 04:28,30 PARKRUN URSYNÓW
10 7 04:31,90 WÓJCIK
17 8 05:36,39 ANIOŁKI BARANA
12 9 06:11,95 NIE WIEMY
4×400 m wyniki konkurencji
numer startowy miejsce czas DRUŻYNA
10 1 03:42,90 ENTRE.PL TEAM
11 2 03:52,85 Accelerating Poland
12 3 03:58,88 CITY TRAIL TEAM
5 4 04:06,35 WILD FOR NRC
9 5 04:06,55 TRWI WAWA MEN
7 6 04:11,79 CITY BANK
8 7 04:13,27 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
13 8 04:22,05 TKKF PŁOCK
14 9 04:26,70 WARSZAWSKIE  ŚLIMAKI
15 10 04:28,30 PARKRUN URSYNÓW
16 11 04:31,90 WÓJCIK
1 12 04:57,12 GACKI
6 13 05:14,51 POZYTYWNIE ZABIEGANI
3 14 05:21,14 FAST AND FURIOUS
4 15 05:22,47 POZYTYWNIE ZABIEGANI 2
17 16 05:36,39 ANIOŁKI BARANA
2 17 05:38,12 TRIWAWA LEJDIS
18 18 06:11,95 NIE WIEMY

 

Opublikowano:

Szczegółowy plan minutowy na finał

Szczegółowy plan minutowy na finałową odsłonę Warsaw Track Cup 8.09.2015 roku przedstawia się następująco:

18:15 5000 m I seria

18:45 5000 m II seria

19:10 5000 m III seria

19:35 5000 m IV seria

19:55 5000 m V seria

20:10 Mila NRC I seria

20:18 Mila NRC II seria

20:25 1500 m I seria

20:33 1500 m II seria

20:40 1000 m I seria

20:47 1000 m II seria

20:52 1000 m III seria

21:00 1000 m IV seria

21:15 sztafety 2 serie

Przypominamy, że Biuro Zawodów otwarte jest już od godziny 17.30. Każdy zawodnik winien się w nim zweryfikować. Jeśli macie ochotę trochę nam pomóc, prosimy w miarę możliwości o przyniesienie numerów startowych z poprzednich edycji i druk oświadczeń, które znajdziecie w Dziale Regulamin.

Zgłoszenia do udziału w Mili NRC są już zamknięte, natomiast dla uczestników tej konkurencji zorganizowane zostanie osobne Biuro Zawodów w czarnym namiocie z logo Nike+ Run Club.

Opublikowano:

Musli Tak Jak Chcesz – smacznego

We współpracy z marką musli Tak Jak Chcesz dla laureatów klasyfikacji generalnych, wiekowych i drużynowych przygotowaliśmy mieszankę „Na Start” z serii biegowej: http://musli.takjakchcesz.pl/gotowe-mieszanki/na-start/.

Wszyscy Uczestnicy Warsaw Track Cup otrzymają w Biurze Zawodów niespodziankę. Będą nią bony rabatowe na dowolne musli Tak Jak Chcesz. Można wybrać gotową mieszankę lub stworzyć własną kompozycję spośród ponad 100 składników z całego świata. Zamawiając wystarczy wpisać kod rabatowy WTCmusli by otrzymać 12% zniżki.

logo właściwe

Przykładowa mieszanka Na start:

Jest szczególnie polecana dla biegaczy oraz innych sportowców i osób aktywnych fizycznie na min. 30 minut przed treningiem (czas minimalny na wchłonięcie przekąski przed intensywna aktywnością fizyczną).

Mieszanka dodająca natychmiastowej energii niezbędnej do efektywnego wysiłku fizycznego. Dawka węglowodanów prostych spożytych przed treningiem chroni tkankę mięśniową przed zniszczeniem i spożytkowaniem jej na energię podczas ćwiczeń. Obniżona ilość błonnika sprawia, że mieszanka jest lekkostrawna i nie zalega w żołądku (zmniejszając ryzyko mdłości, kolki i wymiotów). Jagody goji to dodatek antyoksydantów chroniących przed zwiększonym stresem oksydacyjnym i podniesioną ilością wolnych rodników we krwi. Nasiona chia, słynne wśród biegaczy, świetnie nadają się dla sportowców ze względu na swoje właściwości hydrofilowe, tzn. mogą one wchłaniać i zatrzymywać wodę, dzięki czemu wspaniale wspomagają nawilżanie organizmu; w połączeniu z płynami tworzą delikatny żel.

Składniki:  pszenica w miodzie preparowana, płatki kukurydziane w miodzie, jagody goji, nasiona chia, rodzynki, pyłek kwiatowy.

Wartości odżywcze (dla porcji 100g):

  • Kalorie: 353.6 kcal/1,480.5 KJ
  • Białko: 9.5g
  • Węglowodany: 63.2g
  • Cukry: 26.7g
  • Tłuszcz: 4.9g
  • Kwasy tłuszczowe nasycone: 0.9g
  • Błonnik: 9.7g
  • Sól: 0.4g

 

Opublikowano:

Komplet oświadczeń

Załączamy komplet oświadczeń Uczestnika trzeciej edycji Warsaw Track Cup 2015. Bardzo pomoże nam, jeśli przynajmniej część z Was przyjdzie 8.09.2015 na edycję finałową z już wypełnionymi stosownymi oświadczeniami.

OświadczenieUczestnikaWTC_8.09

OświadczenieUczestnikaWTC_9.09_SZTAFETA

WTC_2015_Oświadczenie nieletni

Do zobaczenia na stadionie Agrykola! Pamiętajcie, że Buro Zawodów czynne jest już od godziny 17.30, a ramowy program zawodów przedstawia się następująco:

PROGRAM IMPREZY 8.09.2015

17:30 otwarcie biura zawodów
18:15 serie na 5000 m
19:55 serie na 1500 m
20:16 serie na milę Nike+ Run Club
20:35 serie na 1000 m
21:15 sztafety 4×400 m
Opublikowano:

Ortoreh wspiera biegaczy

Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH zaprasza na spotkanie ze swoimi specjalistami podczas naszego finałowego mityngu 8 września.

Chcecie wiedzieć, z czego się składacie i w której z tkanek macie rezerwy? Specjaliści z Ortoreh wykonają pomiar składu ciała!

Może interesują Was wybrane aspekty diety? Konsultanci dietetyczni doradzą co i ile jeść, by trenowanie sprawiało przyjemność i było efektywne.

Wreszcie coś Was boli lub chcecie uniknąć kontuzji? Skorzystajcie z konsultacji fizjoterapeutycznej znakomicie rozumiejących biegaczy ekspertów!

Ortoreh zaprasza od 1830 na swoje stanowisko w pobliżu Biura Zawodów WTC.

ortoreh_logo krzywe

Opublikowano:

Mila Nike+ Run Club

Podczas naszych zawodów rozegrana zostanie specjalna, dodatkowa konkurencja – wyścig na milę. Wyjątkowo zapisy na ten dystans odbywają się TUTAJ – czyli na platformie nike.com/warsaw.

Wyścig na 1 milę nie wchodzi w skład klasyfikacji WTC, jednak mamy w nim przewidziane nagrody. Liczba miejsc mocno ograniczona! Zapraszamy do ścigania!

Organizatorem zawodów jest Nike+ Run Club, który z pełną siłą coachów i pacerów zaprasza na bezpłatne zajęcia NRC w całej Warszawie wszystkich chętnych!

KS_150829_028