Opublikowano:

ARCHIWUM: Zoom Elite 7 i Zoom Streak 5 do usług

Dzień Dobry, nazywamy się Nike Zoom Elite 7 i Nike Zoom Streak 5.

Będziemy do Waszej dyspozycji 2 października podczas finału Warsaw Track Cup. Można nas wypożyczyć bezpłatnie na czas swojego biegu w specjalnym stanowisku na stadionie Agrykoli. Domagamy się przetestowania!

nrp_elite_3

– Ja jestem Elite 7 i jak sama nazwa wskazuje powstałem we współpracy z najlepszymi długodystansowcami świata, aby wspomagać biegaczy na treningach. Ważę naprawdę niewiele, a moją amortyzację poprawia połączony system, twardszych niż zwykle, pianek i poduszki typu Air Zoom, która oddaje część energii zaangażowanej w uderzenie o podłoże. Mam do tego niski drop – to znaczy wysokość mojej pięty jest zaledwie 10 milimetrów wyższa od wysokości palców. To pozwala na dynamiczną pracę stopy. Mogą we mnie biegać średniozaawansowani biegacze, no i wyczynowcy. Będę czekał w wersji damskiej i męskiej.

641318003phsrh001

– A ja jestem ścigaczem, jak się patrzy. Moje imię brzmi Zoom Streak 5. Czołowi biegacze świata zakładają mnie na zawody, aby bić swoje życiówki. Niewiele jest lżejszych i bardziej dynamicznych butów na rynku modeli startowych.

____________________

Buty z kolekcji Nike Running można będzie wypożyczać bezpłatnie na czas swojej konkurencji 2.10.2014 na stadionie Agrykoli podczas mityngu Warsaw Track Cup. Szukajcie stanowiska Nike i naszego ambasadora Dominika, który pomoże dobrać model do Waszego rozmiaru i preferencji. Warunkiem wypożyczenia butów jest pozostawienie aktualnego dowodu osobistego ze zdjęciem lub kaucji w wysokości 500 zł.