Opublikowano:

Wyniki nieoficjalne 26.07.2020 r.

W razie jakichkolwiek wątpliwości piszcie na biuro@runningconsulting.pl

WYNIKI 30m DZIECI

MIEJSCE numer startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub Wynik
1 686 Kwiecińska Anna 2017-05-25 Rodzice4ever 00:13,14
2 376 Patecki Cezary 2018-10-18 fizykbiega.pl 00:14,50
3 369 Sulewska Justyna 2018-03-24 Dino 00:15,98
4 373 Hildebrand Amelia 2018-05-30 Biegam Na Tarchominie 00:16,54
5 370 Orgańska Maria 2017-05-01 00:17,60
6 372 Tracz Michał 2018-02-25 00:22,08
7 374 Chojnacka Blanka 2019-03-06 Triwawa 00:39,93
8 375 Patecki Julian 2017-02-18 fizykbiega.pl 00:51,99
9 685 Kwieciński Jan 2019-02-21 Rodzice4ever 01:00,31
10 371 Krygier Ryszard 2019-04-16 Spieszsiepowoli 01:06,29

 

 

WYNIKI 60M
MIEJSCE numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub Wynik
1 634 Samul Kazimierz 2015 00:15,53
2 633 Stupak Karolina 2015-12-18 Dream Run 00:17,07
3 821 Jabłoński Maksymilian 2015-07-31 00:18,54
4 632 Choroś Pola 2016-08-11 00:21,00
5 625 Siegieda Julia 2016-09-29 00:21,40
6 631 Lazarowicz Zuzanna 2016-08-30 00:21,94
7 626 Bielecki Dominik 2015-01-29 00:23,29
8 624 Sulewski Michał 2016-04-06 Dino 00:23,81
9 628 Kłosek Diana 2016-11-16 00:25,49

 

Wyniki 100m
miejsce numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub CZAS
1 638 Rachwał Iga 2014-01-23 12tri.pl 00:17,62
2 684 Żochowska Antonina 2013 Żórwaski Team 00:18,12
3 639 Brzeziński Jan 2013-04-29 00:18,45
4 635 Bielecka Eliza 2013-06-21 00:18,95
5 641 Bączkowska Zofia 2014-08-06 Groene Ster 00:19,27
Wyniki 200m
miejsce numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub CZAS
1 652 Maćkowski Radek 2011-01-11 00:35,25
2 651 Bączkowski Patryk 2011-07-12 Groene Ster 00:35,83
3 670 Gruliński Stanisław 2011 TKKF Płock 00:35,98
4 643 Prus Helena 2011-01-22 DD Running Team 00:41,06
5 646 Milewska Maja 2011-12-15 00:42,05
6 653 Maćkowski Adrian 2012-08-14 00:42,32
7 650 Blask-Tracz Ina 2011-05-30 00:45,04
8 649 Orgańska Helena 2012-10-16 00:45,66
9 0 Gozdek Michał 00:54,55
Wyniki 300m
miejsce numer imię i nazwisko rocznik klub CZAS
1 654 Zuzanna Łukowska 2007 Ducla Academy 00:45,56
2 655 Nina Krużewska 2005 Ducla Academy 00:49,40
3 687 Olena Noga 2007 Ducla Academy 00:50,06
4 656 Nadia Staniszewska 2010 Ducla Academy 00:53,14
5 657 Miklaszewska Kalina 2004 Ducla Academy 00:53,81
Wyniki 400m
miejsce numer Nazwisko Imię Data urodzenia Klub CZAS
1 660 Chrapek Krzysztof 2009-02-16 AZS AWF Warszawa 01:07,72
2 678 Płonka Lena 2008-09-01 AKL Ursynów 01:12,10
3 659 Olejnik Filip 2010-09-20 UKS Orzełki Łomianki 01:12,29
4 658 Lutomirska Asia 2010-12-17 SP3 KUSY Łomianki / UKS Orzełki 01:23,43
5 662 Prus Karolina 2009-02-28 DD Running Team 01:24,13
6 667 Lazarowicz, Antoni 2010-11-28 01:28,53
7 683 Grabowski Kamil 2009-08-26 Para Sportowi 01:28,74
8 680 Waraczyńska Matylda 2009-07-27 MKS Bank BS Płońsk 01:36,86
9 681 Michalak Oliwia 2008-09-20 MKS Bank BS Płońsk 01:37,76
10 679 Osial Iga 2008-09-15 KB im. Piotra Sękowskiego 01:39,69
WYNIKI 1000m kobiet
miejsce nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 101 Główka Klaudyna 1996-02-13 Kobieta PIEKIELNI WARSZAWA 03:04,81
2 429 Gajda Sylwana 1999-11-10 Kobieta AZS AWF 03:05,13
3 116 Trzcińska Joanna 1999-10-04 Kobieta DD Running Team 03:11,66
4 435 Dimitrow Maja 2004-12-02 Kobieta KS Lemiesz Team Warszawa 03:23,89
5 99 Dias Magdalena 1997-01-15 Kobieta Piekielni Warszawa 03:25,95
6 786 Kot Katarzyna 1985-06-26 Kobieta Rembertów Team 03:26,58
7 713 Kosmowska Aleksandra 2001-06-17 Kobieta BKS Wataha Warszawa 03:30,09
8 433 Bielecka Marta 1984-09-18 Kobieta Lemiesz Team 03:32,82
9 438 Leśnik Katarzyna Szynwelska 1982-07-17 Kobieta KS Maków Biega 03:35,40
10 792 ŁOŃ Agnieszka 1981-01-23 Kobieta OCR BESTIE LEGIONOWO 03:39,71
11 797 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 Kobieta 03:42,86
12 794 Brulińska Monika 1976-08-02 Kobieta TKKF Płock 03:48,04
13 781 Bulik Anna 1996-07-17 Kobieta 03:48,21
14 784 Jaworska Natasza 2000-10-05 Kobieta ParaSportowi 03:53,70
15 783 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners 03:54,30
16 780 Brzezińska Anna 1983-11-15 Kobieta 03:58,94
17 789 Siewruk Katarzyna 1979-04-06 Kobieta Warsaw Run Club 04:07,82
18 791 Ładno Natalia 2007-07-08 Kobieta BKS Wataha 04:08,12
19 785 Jędryka Alekasnda 1981-05-23 Kobieta 04:08,89
20 787 Krawczykiewicz Magda 1978-02-10 Kobieta Żórawski Team 04:29,32
Wyniki 1000m kobiet seria 1
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 1 786 Kot Katarzyna 1985-06-26 Rembertów Team 03:26,58
2 1 792 ŁOŃ Agnieszka 1981-01-23 OCR BESTIE LEGIONOWO 03:39,71
3 1 797 Kwasek Aleksandra 1976-06-01 03:42,86
4 1 794 Brulińska Monika 1976-08-02 TKKF Płock 03:48,04
5 1 781 Bulik Anna 1996-07-17 03:48,21
6 1 784 Jaworska Natasza 2000-10-05 ParaSportowi 03:53,70
7 1 783 Grec Klaudia 1993-07-22 United Runners 03:54,30
8 1 780 Brzezińska Anna 1983-11-15 03:58,94
9 1 789 Siewruk Katarzyna 1979-04-06 Warsaw Run Club 04:07,82
10 1 791 Ładno Natalia 2007-07-08 BKS Wataha 04:08,12
11 1 785 Jędryka Alekasnda 1981-05-23 04:08,89
12 1 787 Krawczykiewicz Magda 1978-02-10 Żórawski Team 04:29,32
13 1 788 Okrzesik Małgorzata 1961-02-24 Lemiesz Team
14 1 793 Sikora Sylwia 1987-10-28 PGB Sportowa Paczka
Wyniki 1000m kobiet seria 2
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 2 435 Dimitrow Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa 03:23,89
2 2 433 Bielecka Marta 1984-09-18 Lemiesz Team 03:32,82
3 2 438 Leśnik Katarzyna Szynwelska 1982-07-17 KS Maków Biega 03:35,40
Wyniki 1000m kobiet seria 3
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 3 101 Główka Klaudyna 1996-02-13 PIEKIELNI WARSZAWA 03:04,81
2 3 429 Gajda Sylwana 1999-11-10 AZS AWF 03:05,13
3 3 116 Trzcińska Joanna 1999-10-04 DD Running Team 03:11,66
4 3 99 Dias Magdalena 1997-01-15 Piekielni Warszawa 03:25,95
5 3 713 Kosmowska Aleksandra 2001-06-17 BKS Wataha Warszawa 03:30,09

 

Wyniki 1000m mężczyzn
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. klub czas
1 4 605 Wasiewicz Krzysztof 1992-03-01 kondycja piaseczno/ForPro Wilanów 02:33,44
2 4 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Piekielni Warszawa 02:35,86
3 4 697 Kłos Grzegorz 1984-02-16 02:37,11
4 4 613 Szymaniak Kamil 1990-07-20 K(r)opka Team 02:37,46
5 4 633 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM 02:41,56
6 4 656 Brągiel Krzysztof 1987-01-23 KS Świński Trucht 02:46,76
7 4 696 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Spieszsiepowoli.pl 02:49,07
8 4 655 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 02:52,15
9 4 614 Stupak Marcin 1988-04-18 Dream Run 02:52,80
10 4 623 Rudo Jakub 1990-08-06 PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 02:53,37
11 4 609 Turczyn Marek 1969-05-11 02:54,47
12 4 627 Piotrowski Mariusz 1982-06-19 Mkb Dreptak/Team Draczyński 02:56,19
13 4 708 Jendrych Remigiusz 1990-06-06 02:57,68
14 3 106 Krywczuk Tomasz 1995-10-10 Adidas Runners Warsaw 03:00,58
15 3 714 Szpil Maciej 1983-05-12 Mykk 03:01,13
16 3 402 Churski Szymon 1969-09-03 flexisolutions.pl 03:01,83
17 3 462 03:01,83
18 3 661 Wiktorowski Jan 2008 Dukla Academy 03:02,26
19 2 445 Korol Krzysztof 1976-06-25 03:02,59
20 3 671 Zych Łukasz 1989-05-30 PAWKO RUNNER TEAM 03:04,05
21 3 418 Czerwoński Artur 1968-05-21 Lemiesz Team & Widłorogi 03:04,11
22 2 446 Mielniczuk Mirosław 1975-10-04 brak 03:04,15
23 3 469 Hildebrand Marcin 1987-12-11 Biegam na Tarchominie 03:04,15
24 3 108 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 Naprzód Młociny 03:04,85
25 3 450 Chudziaszek Mateusz 1990-02-04 03:05,00
26 2 444 Ciesielski Marcin 1974-07-12 Warsaw Run Club 03:05,59
27 3 172 Zawada Pawel 1990-09-02 Bartek Trenuje Team 03:06,89
28 3 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 03:12,32
29 2 436 Grabowski Maciej 1978-04-16 RYKOwisko 03:14,92
30 2 437 Leśnik Mariusz 1984-09-03 KS Maków Biega 03:15,27
31 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 03:16,16
32 1 798 Maćkowski Daniel 1980-10-31 03:16,43
33 2 447 Miziński Paweł 1978-11-03 Warsaw Run Club 03:16,68
34 1 799 Turczyn Wiktor 2004-04-04 03:18,24
35 2 448 Płonka Jarosław 1974-05-29 Warsaw Run Club 03:21,02
36 2 443 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Warsaw Run Club 03:21,65
37 2 434 Bogusławski-Michniak Jan 2004-06-25 KS Orzeł Warszawa 03:22,95
38 2 441 Michniak Andrzej 1975-01-22 Warszawski Klub Kolarski 03:26,61
39 2 440 Matysiak Paweł 1984-03-06 pawelbiega.pl 03:26,67
40 1 796 Gąsiewski Paweł 1977-09-16 Kojoty Team 03:26,89
41 1 795 Dybysławski Adam 1977-12-26 KOJOTY TEAM 03:37,30
42 1 782 Fok Tomasz 1986-09-16 K(r)opka Team 03:40,74
43 Bukowski Janusz 05:18,25
Wyniki 1000m mężczyzn seria 1
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 1 798 Maćkowski Daniel 1980-10-31 Mężczyzna 03:16,43
2 1 799 Turczyn Wiktor 2004-04-04 Mężczyzna 03:18,24
3 1 796 Gąsiewski Paweł 1977-09-16 Mężczyzna Kojoty Team 03:26,89
4 1 795 Dybysławski Adam 1977-12-26 Mężczyzna KOJOTY TEAM 03:37,30
5 1 782 Fok Tomasz 1986-09-16 Mężczyzna K(r)opka Team 03:40,74
6 Bukowski Janusz Mężczyzna 05:18,25
7 1 790 Zawierucha Maciej 1987-04-11 Mężczyzna test
Wyniki 1000m mężczyzn seria 2
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 2 445 Korol Krzysztof 1976-06-25 Mężczyzna 03:02,59
2 2 446 Mielniczuk Mirosław 1975-10-04 Mężczyzna brak 03:04,15
3 2 444 Ciesielski Marcin 1974-07-12 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:05,59
4 2 436 Grabowski Maciej 1978-04-16 Mężczyzna RYKOwisko 03:14,92
5 2 437 Leśnik Mariusz 1984-09-03 Mężczyzna KS Maków Biega 03:15,27
6 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Mężczyzna Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 03:16,16
7 2 447 Miziński Paweł 1978-11-03 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:16,68
8 2 448 Płonka Jarosław 1974-05-29 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:21,02
9 2 443 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Mężczyzna Warsaw Run Club 03:21,65
10 2 434 Bogusławski-Michniak Jan 2004-06-25 Mężczyzna KS Orzeł Warszawa 03:22,95
11 2 441 Michniak Andrzej 1975-01-22 Mężczyzna Warszawski Klub Kolarski 03:26,61
12 2 440 Matysiak Paweł 1984-03-06 Mężczyzna pawelbiega.pl 03:26,67
13 2 449 Pondo Witold 1987-01-16 Mężczyzna
Wyniki 1000m mężczyzn seria 3
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 3 106 Krywczuk Tomasz 1995-10-10 Mężczyzna Adidas Runners Warsaw 03:00,58
2 3 714 Szpil Maciej 1983-05-12 Mężczyzna Mykk 03:01,13
3 3 462 03:01,83
4 3 402 Churski Szymon 1969-09-03 Mężczyzna flexisolutions.pl 03:01,83
5 3 661 Wiktorowski Jan 2008 Mężczyzna Dukla Academy 03:02,26
6 3 671 Zych Łukasz 1989-05-30 Mężczyzna PAWKO RUNNER TEAM 03:04,05
7 3 418 Czerwoński Artur 1968-05-21 Mężczyzna Lemiesz Team & Widłorogi 03:04,11
8 3 469 Hildebrand Marcin 1987-12-11 Mężczyzna Biegam na Tarchominie 03:04,15
9 3 108 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 Mężczyzna Naprzód Młociny 03:04,85
10 3 450 Chudziaszek Mateusz 1990-02-04 Mężczyzna 03:05,00
11 3 172 Zawada Pawel 1990-09-02 Mężczyzna Bartek Trenuje Team 03:06,89
12 3 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 Mężczyzna 03:12,32
Wyniki 1000m mężczyzn seria 4
miejsce seria nr nazwisko imię d. ur. płeć klub czas
1 4 605 Wasiewicz Krzysztof 1992-03-01 Mężczyzna kondycja piaseczno/ForPro Wilanów 02:33,44
2 4 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Mężczyzna Piekielni Warszawa 02:35,86
3 4 697 Kłos Grzegorz 1984-02-16 Mężczyzna 02:37,11
4 4 613 Szymaniak Kamil 1990-07-20 Mężczyzna K(r)opka Team 02:37,46
5 4 633 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 Mężczyzna PZLAM 02:41,56
6 4 656 Brągiel Krzysztof 1987-01-23 Mężczyzna KS Świński Trucht 02:46,76
7 4 696 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Mężczyzna Spieszsiepowoli.pl 02:49,07
8 4 655 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 Mężczyzna 02:52,15
9 4 614 Stupak Marcin 1988-04-18 Mężczyzna Dream Run 02:52,80
10 4 623 Rudo Jakub 1990-08-06 Mężczyzna PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 02:53,37
11 4 609 Turczyn Marek 1969-05-11 Mężczyzna 02:54,47
12 4 627 Piotrowski Mariusz 1982-06-19 Mężczyzna Mkb Dreptak/Team Draczyński 02:56,19
13 4 708 Jendrych Remigiusz 1990-06-06 Mężczyzna 02:57,68
Wyniki 1500m kobiet
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 200 Mazek Emilia 1993-01-22 Kobieta SBRT Warszawa 04:52,32
2 2 677 Jaworska Wioleta 1994-10-12 Kobieta 05:16,59
3 1 147 Komorowska Agnieszka 2003-08-01 Kobieta ParaSportowi 05:28,68
4 2 659 Rek Iwona 1988-04-10 Kobieta 05:30,15
5 1 758 Wierzbicka Maja 1999-10-13 Kobieta RLTL Olimpia Radom 05:38,10
6 3 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners 06:43,42
7 1 755 Kielak Natalia 1988-06-29 Kobieta Team Zabieganedni 07:34,20
8 1 321 Dziedzic Marlena 1976-11-14 Kobieta TRUCHT TARCHOMIN TEAM DNS
9 2 675 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta DNS
10 2 674 Zielińska Weronika 1986-03-21 Kobieta 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland DNS
Wyniki 1500m kobiet seria 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 147 Komorowska Agnieszka 2003-08-01 Kobieta ParaSportowi 05:28,68
2 1 758 Wierzbicka Maja 1999-10-13 Kobieta RLTL Olimpia Radom 05:38,10
3 1 755 Kielak Natalia 1988-06-29 Kobieta Team Zabieganedni 07:34,20
Wyniki 1500m kobiet seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 2 677 Jaworska Wioleta 1994-10-12 Kobieta 05:16,59
2 2 659 Rek Iwona 1988-04-10 Kobieta 05:30,15
3 2 675 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta DNS
Wyniki 1500m kobiet seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 200 Mazek Emilia 1993-01-22 Kobieta SBRT Warszawa 04:52,32
2 3 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners 06:43,42
Wyniki 1500m mężczyzn
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 300 Książkiewicz Piotr 1905-06-09 Mężczyzna City Trial Team 04:17,21
2 3 198 Machowski Paweł 1992-05-24 Mężczyzna PIEKIELNI WARSZAWA 04:20,76
3 3 247 Obara Przemysław 1995-10-13 Mężczyzna ZabieganiDobrowolscy.pl 04:21,80
4 3 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 Mężczyzna UKS Filipides Teresin 04:25,26
5 3 297 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 Mężczyzna Pgb 04:28,62
6 3 340 Głodowski Michał 1991-04-12 Mężczyzna Żórawski Team 04:31,01
7 3 194 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Mężczyzna Jagoda Team 04:31,77
8 3 201 Nowak Michał 1986-05-21 Mężczyzna 04:35,23
9 3 41 Omielan Wojciech 1994-01-14 Mężczyzna 04:37,06
10 3 126 Sawicki Dariusz 1976-12-06 Mężczyzna 04:42,47
11 3 676 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK 04:42,90
12 3 35 Kalbarczyk Mateusz 1993-03-03 Mężczyzna 04:43,59
13 3 298 Klaś Łukasz 1975-03-11 Mężczyzna Nudne Piątki 04:49,98
14 3 148 Siegieda Michał 1989-12-28 Mężczyzna Adidas Runners 04:53,84
15 2 680 Hoffmann Bartosz 1996-02-28 Mężczyzna Giża team 04:55,08
16 2 673 Żyła Arkadiusz 1995-11-30 Mężczyzna Kopeć Team 05:00,42
17 2 660 Król Arkadiusz 1977-05-01 Mężczyzna GIŻA TEAM 05:00,68
18 2 661 Kobuszewski Artur 1980-08-15 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:06,27
19 2 658 Orgański Paweł 1981-05-20 Mężczyzna OLEJ RUNNING TEAM 05:06,73
20 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Mężczyzna Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 05:13,23
21 1 756 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:16,53
22 1 394 Bąk Jędrzej 1991-12-16 Mężczyzna 05:21,10
23 2 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 Mężczyzna 05:28,22
24 1 602 Bachanek Adam 1977-06-22 Mężczyzna 05:49,35
25 1 757 Radek Jarosław 1977-07-09 Mężczyzna 05:50,10
26 2 678 Ziemkowski Tobiasz 1984-05-08 Mężczyzna 05:51,16
27 1 364 Bakuła Wiesław 1968-08-31 Mężczyzna wampir 06:40,07
Wyniki 1500m mężczyzn seria 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 756 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:16,53
2 1 394 Bąk Jędrzej 1991-12-16 Mężczyzna 05:21,10
3 1 602 Bachanek Adam 1977-06-22 Mężczyzna 05:49,35
4 1 757 Radek Jarosław 1977-07-09 Mężczyzna 05:50,10
5 1 364 Bakuła Wiesław 1968-08-31 Mężczyzna wampir 06:40,07
Wyniki 1500m mężczyzn seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 2 680 Hoffmann Bartosz 1996-02-28 Mężczyzna Giża team 04:55,08
2 2 673 Żyła Arkadiusz 1995-11-30 Mężczyzna Kopeć Team 05:00,42
3 2 660 Król Arkadiusz 1977-05-01 Mężczyzna GIŻA TEAM 05:00,68
4 2 661 Kobuszewski Artur 1980-08-15 Mężczyzna SBRT Warszawa 05:06,27
5 2 658 Orgański Paweł 1981-05-20 Mężczyzna OLEJ RUNNING TEAM 05:06,73
6 2 439 Łęgocki Marcin 1989-04-11 Mężczyzna Pietrzyk Running Team/K(r)opka Team 05:13,23
7 2 442 Zientkowski Tomasz 1983-04-29 Mężczyzna 05:28,22
8 2 678 Ziemkowski Tobiasz 1984-05-08 Mężczyzna 05:51,16
Wyniki 1500m mężczyzn seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 300 Książkiewicz Piotr 1905-06-09 Mężczyzna City Trial Team 04:17,21
2 3 198 Machowski Paweł 1992-05-24 Mężczyzna PIEKIELNI WARSZAWA 04:20,76
3 3 247 Obara Przemysław 1995-10-13 Mężczyzna ZabieganiDobrowolscy.pl 04:21,80
4 3 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 Mężczyzna UKS Filipides Teresin 04:25,26
5 3 297 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 Mężczyzna Pgb 04:28,62
6 3 340 Głodowski Michał 1991-04-12 Mężczyzna Żórawski Team 04:31,01
7 3 194 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Mężczyzna Jagoda Team 04:31,77
8 3 201 Nowak Michał 1986-05-21 Mężczyzna 04:35,23
9 3 41 Omielan Wojciech 1994-01-14 Mężczyzna 04:37,06
10 3 126 Sawicki Dariusz 1976-12-06 Mężczyzna 04:42,47
11 3 676 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK 04:42,90
12 3 35 Kalbarczyk Mateusz 1993-03-03 Mężczyzna 04:43,59
13 3 298 Klaś Łukasz 1975-03-11 Mężczyzna Nudne Piątki 04:49,98
14 3 148 Siegieda Michał 1989-12-28 Mężczyzna Adidas Runners 04:53,84
Wyniki 3000m kobiet
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 773 Dawidziuk-Gosk Diana 1994-11-24 Kobieta DD Running Team 10:05,58
2 3 138 Budek Agnieszka 1987-01-13 Kobieta Biegaj z Dymkiem 10:53,61
3 2 99 Dias Magdalena 1997-01-24 Kobieta Piekielni Warszawa 11:01,14
4 3 98 Hołubowicz Anita 1993-08-21 Kobieta WOSIEK Team 11:03,56
5 2 139 Matysiak Arleta 1981-04-09 Kobieta RAJSPORT ACTIVE 11:24,59
6 2 195 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Kobieta Nudne Piątki 11:57,98
7 1 123 Głodowska Marta 1991-11-08 Kobieta Żórawski Team 12:43,82
8 1 737 Zawadzka Katarzyna 1981-10-05 Kobieta TRINERGY 13:16,20
9 1 236 Kratiuk Anna 1982-06-16 Kobieta 13:29,54
10 1 775 Bagińska Anna 1981-11-23 Kobieta Duklanowski Team 13:59,51
11 1 778 Bakalarska Mariola 1968-09-30 Kobieta Warsaw Run Club 14:04,58
12 1 207 Michalak Marta 1978-11-19 Kobieta Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 14:34,65
13 1 772 Stolarska Paulina 1983-01-28 Kobieta Warsaw Run Club 15:24,13
14 1 628 Gajewska Karolina 1984-07-05 kobieta 16:06,17
15 1 215 Podstawka Anna 1993-03-20 Kobieta MKB DREPTAK DNS
16 1 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners DNS
17 2 258 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta DNS
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 1 773 Dawidziuk-Gosk Diana 1994-11-24 Kobieta DD Running Team 10:05,58
2 1 123 Głodowska Marta 1991-11-08 Kobieta Żórawski Team 12:43,82
3 1 737 Zawadzka Katarzyna 1981-10-05 Kobieta TRINERGY 13:16,20
4 1 236 Kratiuk Anna 1982-06-16 Kobieta 13:29,54
5 1 775 Bagińska Anna 1981-11-23 Kobieta Duklanowski Team 13:59,51
6 1 778 Bakalarska Mariola 1968-09-30 Kobieta Warsaw Run Club 14:04,58
7 1 207 Michalak Marta 1978-11-19 Kobieta Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 14:34,65
8 1 772 Stolarska Paulina 1983-01-28 Kobieta Warsaw Run Club 15:24,13
9 1 628 Gajewska Karolina 1984-07-05 kobieta 16:06,17
10 1 215 Podstawka Anna 1993-03-20 Kobieta MKB DREPTAK DNS
11 1 246 Grec Klaudia 1993-07-22 Kobieta United Runners DNS
Wyniki 3000m kobiet seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 2 99 Dias Magdalena 1997-01-24 Kobieta Piekielni Warszawa 11:01,14
2 2 139 Matysiak Arleta 1981-04-09 Kobieta RAJSPORT ACTIVE 11:24,59
3 2 195 Żuraniewska Agnieszka 1977-06-02 Kobieta Nudne Piątki 11:57,98
4 2 258 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Kobieta
Wyniki 3000m kobiet seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 138 Budek Agnieszka 1987-01-13 Kobieta Biegaj z Dymkiem 10:53,61
2 3 98 Hołubowicz Anita 1993-08-21 Kobieta WOSIEK Team 11:03,56
WYNIKI 3000m mężczyzn
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 3 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Mężczyzna Piekielni Warszawa 08:58,73
2 3 204 Przestrzelski Kajetan 2001-03-08 Mężczyzna 08:59,91
3 3 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 09:01,28
4 3 145 Witkowski Paweł 1979-07-16 Mężczyzna Wieliszew Heron Team 09:36,84
5 3 137 Byrne Gary 1982-11-24 Mężczyzna Warsaw International Triathlon Club (WITC) 09:37,47
6 3 279 Kakol Kacper 1993-01-22 Mężczyzna ASICS FRONTRUNNER Polska 09:38,02
7 3 203 Markowicz Łukasz 1994-06-09 Mężczyzna Wosiek Team 09:40,81
8 3 71 JAGUSIAK MACIEJ 1981-12-15 Mężczyzna Jagoda Team 09:49,02
9 3 130 Górski Krystian 2001-07-18 Mężczyzna PTT DELTA PŁOCK 09:57,63
10 1 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 10:05,88
11 3 11 Skory Wojciech 1976-05-12 Mężczyzna królewski Klub Biegowy 10:07,32
12 3 84 Jabłoński Dariusz 1981-04-12 Mężczyzna Giża Team 10:14,52
13 3 275 Kwasiborski Patryk 1996-09-26 Mężczyzna TKKF KUBUŚ SIERPC 10:16,93
14 2 747 Basiak Piotr 1994-05-26 Mężczyzna Ks Start Pułaski Warka 10:24,65
15 3 270 Małolepszy Rafał 1993-09-06 Mężczyzna Izba Adwokacka w Warszawie 10:25,10
16 3 662 Rynkiewicz Tomasz 1975-11-15 Mężczyzna 10:31,32
17 3 281 Rudo Jakub 1990-08-06 Mężczyzna PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 10:44,40
18 2 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna 10:45,79
19 2 182 Mirecki Michał 1978-05-04 Mężczyzna 10:46,13
20 2 94 Michalski Robert 1982-11-06 Mężczyzna Nocne Piłowanie Agrykoli 10:46,59
21 2 141 Malovatskyi Andrii 1988-11-25 Mężczyzna Warsaw Run Club 10:53,40
22 2 143 Kielak Leszek 1987-03-18 Mężczyzna Entre Running 10:57,22
23 2 720 Jambor Michał 1979-12-08 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK / Żórawski Team 10:57,92
24 3 296 Ścisłowski Norbert 1982-04-21 Mężczyzna KS Start Pułaski Warka 11:01,58
25 2 142 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 11:21,59
26 1 674 Prus Tomasz 1979-05-16 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:24,49
27 2 179 Miziński Paweł 1978-11-03 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:37,42
28 1 223 Godlewski Rafał 1979-06-28 Mężczyzna 11:40,35
29 2 715 Karp Robert 1972-08-07 Mężczyzna Budowlani Grabnik 11:42,59
30 2 144 Łuczków Szymon 1980-04-04 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:43,30
31 2 729 Dac Jarosław 1973-02-06 Mężczyzna Lemiesz Team 11:44,67
32 2 49 Sokołowski Tomasz 1981-08-09 Mężczyzna 11:48,67
33 1 774 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Mężczyzna Warsaw Run Club 12:48,60
34 1 779 Bechta Damian 1993-07-04 Mężczyzna Adidas Runners Warsaw 12:50,68
35 1 212 OSIAL MARIUSZ 1980-08-12 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:01,95
36 1 261 Majkowski Łukasz 1982-04-08 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:55,00
37 1 211 Nowakowski Tomasz 1969-01-29 Mężczyzna 15:53,24
38 1 125 Michalak Jurek 1948-09-01 Mężczyzna KB im. P.Sękowskiego 17:32,51
39 1 202 Krempa Slawomir 1972-07-15 Mężczyzna Lemiesz Team DNS
40 1 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna DNS
41 1 753 Walasek Przemysław 1976-04-04 Mężczyzna Bartek Trenuje Team DNS
42 2 140 Maciopa Michał 1976-02-13 Mężczyzna Swimrunners Poland DNS
43 2 180 Ochman Piotr 1976-02-02 Mężczyzna Żórawski Team DNS
44 2 717 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK DNS
45 3 146 Zagdański Darek 1989-12-08 Mężczyzna Mechanik i Przyjaciele DNS
46 3 brak Pająk Rafał 1991-09-07 Mężczyzna DNS
Wyniki 3000m mężczyzn seria 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
1 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 10:05,88
1 674 Prus Tomasz 1979-05-16 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:24,49
1 223 Godlewski Rafał 1979-06-28 Mężczyzna 11:40,35
1 774 Cichocki Mariusz 1991-11-17 Mężczyzna Warsaw Run Club 12:48,60
1 779 Bechta Damian 1993-07-04 Mężczyzna Adidas Runners Warsaw 12:50,68
1 212 OSIAL MARIUSZ 1980-08-12 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:01,95
1 261 Majkowski Łukasz 1982-04-08 Mężczyzna Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego 13:55,00
1 211 Nowakowski Tomasz 1969-01-29 Mężczyzna 15:53,24
1 125 Michalak Jurek 1948-09-01 Mężczyzna KB im. P.Sękowskiego 17:32,51
1 202 Krempa Slawomir 1972-07-15 Mężczyzna Lemiesz Team DNS
1 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna DNS
1 753 Walasek Przemysław 1976-04-04 Mężczyzna Bartek Trenuje Team DNS
Wyniki 3000m mężczyzn seria 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
2 747 Basiak Piotr 1994-05-26 Mężczyzna Ks Start Pułaski Warka 10:24,65
2 241 Korczycki Filip 1982-07-09 Mężczyzna 10:45,79
2 182 Mirecki Michał 1978-05-04 Mężczyzna 10:46,13
2 94 Michalski Robert 1982-11-06 Mężczyzna Nocne Piłowanie Agrykoli 10:46,59
2 141 Malovatskyi Andrii 1988-11-25 Mężczyzna Warsaw Run Club 10:53,40
2 143 Kielak Leszek 1987-03-18 Mężczyzna Entre Running 10:57,22
2 720 Jambor Michał 1979-12-08 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK / Żórawski Team 10:57,92
2 142 Matuszewski Łukasz 1986-09-01 Mężczyzna SBRT Warszawa 11:21,59
2 179 Miziński Paweł 1978-11-03 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:37,42
2 715 Karp Robert 1972-08-07 Mężczyzna Budowlani Grabnik 11:42,59
2 144 Łuczków Szymon 1980-04-04 Mężczyzna Warsaw Run Club 11:43,30
2 729 Dac Jarosław 1973-02-06 Mężczyzna Lemiesz Team 11:44,67
2 49 Sokołowski Tomasz 1981-08-09 Mężczyzna 11:48,67
2 140 Maciopa Michał 1976-02-13 Mężczyzna Swimrunners Poland DNS
2 180 Ochman Piotr 1976-02-02 Mężczyzna Żórawski Team DNS
2 717 Jusiński Krystian 1986-12-25 Mężczyzna Bractwo Biegowe BGK DNS
Wyniki 3000m mężczyzn seria 3
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub CZAS
3 624 Pyszel Florian 1995-03-24 Mężczyzna Piekielni Warszawa 08:58,73
3 204 Przestrzelski Kajetan 2001-03-08 Mężczyzna 08:59,91
3 777 Gosk Dominik 1992-11-09 Mężczyzna DD Running Team 09:01,28
3 145 Witkowski Paweł 1979-07-16 Mężczyzna Wieliszew Heron Team 09:36,84
3 137 Byrne Gary 1982-11-24 Mężczyzna Warsaw International Triathlon Club (WITC) 09:37,47
3 279 Kakol Kacper 1993-01-22 Mężczyzna ASICS FRONTRUNNER Polska 09:38,02
3 203 Markowicz Łukasz 1994-06-09 Mężczyzna Wosiek Team 09:40,81
3 71 JAGUSIAK MACIEJ 1981-12-15 Mężczyzna Jagoda Team 09:49,02
3 130 Górski Krystian 2001-07-18 Mężczyzna PTT DELTA PŁOCK 09:57,63
3 11 Skory Wojciech 1976-05-12 Mężczyzna królewski Klub Biegowy 10:07,32
3 84 Jabłoński Dariusz 1981-04-12 Mężczyzna Giża Team 10:14,52
3 275 Kwasiborski Patryk 1996-09-26 Mężczyzna TKKF KUBUŚ SIERPC 10:16,93
3 270 Małolepszy Rafał 1993-09-06 Mężczyzna Izba Adwokacka w Warszawie 10:25,10
3 662 Rynkiewicz Tomasz 1975-11-15 Mężczyzna 10:31,32
3 281 Rudo Jakub 1990-08-06 Mężczyzna PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa 10:44,40
3 296 Ścisłowski Norbert 1982-04-21 Mężczyzna KS Start Pułaski Warka 11:01,58
3 146 Zagdański Darek 1989-12-08 Mężczyzna Mechanik i Przyjaciele DNS
3 Pająk Rafał 1991-09-07 Mężczyzna DNS
WYNIKI 5000M KOBIET
MIEJSCE numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 282 Klimek Beata 1999-10-01 LUKS Boguszyce 18:59,94
2 413 Kalbarczyk Ada 1991-06-25 Duklanowski Team 19:25,12
3 408 Bubeła Magda 1979-06-06 Duklanowski Team 19:57,89
4 280 Talacha Agnieszka 1988-01-30 Duklanowski Team 20:10,91
5 259 Jaworska Wioletta 20:30,80
6 254 Jakubowska-Infante Monika 1992-10-13 20:50,30
7 324 Rzemieniewska Marta 1994-04-17 Duklanowski Team 20:55,01
8 400 Wiercioch Izabela 2000-04-13 KS AZS AWF Biała Podlaska/Race Fighter GOSIR Dębe Wielkie 21:04,47
9 339 Winkowska-Struzik Magdalena 1983-04-07 Duklanowski Team 21:26,94
10 424 Półtorak Kasia 1977-02-15 Duklanowski Team 22:37,61
11 405 Kashivska Oksana 1969-08-04 23:05,25
12 322 Bzura Emilia 1975-08-11 25:49,71
WYNIKI 5000m Mężczyzn
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 5 409 Jastrzębski Kamil 1992 Duklanowskiteam Skb Kraśnik 14:20,92
2 5 410 Świerdzewski Damian 1993-06-27 Następny Krok TEAM / KS AZS AWF Biała Podlaska 14:54,36
3 5 421 Dąbrowski Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 14:59,34
4 5 287 Wichowski Jacek 1987 Giża Team 15:00,20
5 5 336 Mielewczyk Piotr 1990-08-08 Piekielni Warszawa 15:02,99
6 5 422 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Żórawski team 15:03,15
7 5 293 Gromek Radoslaw 1983-11-03 AZS-AWF Warszawa 15:06,65
8 5 292 Misiewicz Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa 15:09,39
9 5 256 MŁYNARZ KAMIL 1990-03-09 SKB Kraśnik 15:12,71
10 5 279 Patecki Marcin 1989-11-22 fizykbiega.pl 15:24,93
11 5 469 Falkowski Bartek 1989-12-19 Piekielni Warszawa 15:29,02
12 5 503 Świrgoń Adam 1994-05-19 TrenerBiegania.pl 15:35,98
13 5 300 Zyborowicz Bartlomiej 1998-02-05 Kujawscy Runners/GKS Zukowo 15:46,93
14 5 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 16:18,59
15 5 486 Orzeł Michał 1981-08-12 16:22,88
16 4 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin 16:28,36
17 4 331 Marciniszyn Grzegorz 1986-07-27 Duklanowski Team 16:29,23
18 5 419 KUBICKI ADAM 1988-12-24 INSIGNIS TFI 16:29,68
19 5 418 Krochmal Paweł 1993-03-31 PAWKO RUNNER TEAM 16:30,36
20 4 255 Grudziński Adam 1997-09-12 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 16:31,01
21 5 284 Ruszniak Paweł 1987-01-08 Lipiec Running Team 16:31,88
22 4 298 DUTKIEWICZ MACIEJ 1987-10-27 TEAM Dutkiewicz 16:50,16
23 4 451 Głodek Marcin 1981-06-18 Mazowsze Stężyca 16:51,66
24 5 305 Zięba Piotr 1987-08-10 AZS UMCS LUBLIN 16:54,68
25 5 335 Olsen Lasse 1987-05-29 17:00,43
26 4 303 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Spieszsiepowoli.pl 17:12,46
27 4 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 17:15,15
28 4 286 Korzeniowski Dariusz 1977-10-04 Accelerating Poland 17:27,48
29 4 519 Łabędzki Konrad 1986-06-07 Duklanowski Team 17:27,86
30 4 401 Świerczyński Norbert 2001-10-01 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. 17:41,64
31 4 470 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners 17:44,48
32 4 297 Wójcik Piotr 1989-01-12 Żórawski Team 17:44,66
33 4 398 Rokita Paweł 1985-10-17 RACEFIGHTER-GOSIR Dębe Wielkie 17:47,48
34 4 290 Baran Jan 1986-04-29 17:49,39
35 4 281 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Lipiec Running Team 17:49,46
36 4 301 Bryl Marcin 1979-10-17 Duklanowski Team 17:52,66
37 4 296 Salak Michał 1980-08-31 18:01,23
38 2 285 Stempniak Sebastian 1985-08-30 PKO Bank Polski 18:06,46
39 2 397 Szczepłek Jasiek 1985-12-17 Lemiesz Team 18:07,53
40 4 420 Dutkiewicz Bartłomiej 1990-04-13 TEAM Dutkiewicz 18:08,59
41 4 323 Cichacki Sylwester 1989-10-07 KB Kostka z Kibla 18:15,52
42 2 333 GĄSIOR PATRYK 1994-05-25 18:19,25
43 2 393 Suchy Robert 1970-11-20 Duklanowski Team 18:20,46
44 2 399 Foryś Adrian 1992-03-18 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie 18:20,53
45 2 468 Rybałtowski Jakub 1990-06-27 Tarchośfiry 18:23,25
46 2 332 Padusiński Paweł 1978-02-13 Lemiesz Team Warszawa 18:39,90
47 4 302 Nowosielski Grzegorz 1992-07-20 Żórawski Team 18:40,41
48 1 407 Kubera Piotr 1976-09-23 Duklanowski Team 18:56,65
49 2 429 Grewiński Tomasz 1969-08-18 LIPIECRUNNINGTEAM 19:03,63
50 2 466 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running 19:10,54
51 2 278 Ochman Piotr 1976-02-02 Żórawski Team 19:11,96
52 2 291 Starzynski Wojciech 1971-08-31 ENTRE.PL Team 19:13,87
53 4 517 Strzelecki Piotr 1994-11-12 Sporting Międzyzdroje 19:15,99
54 2 288 Deska Leszek 1976-03-04 M.I.L.A. 19:19,93
55 1 402 Gowin Przemek 1985-11-03 19:23,46
56 2 283 Smoliński smolki74 1974-05-05 Gumisie 19:23,61
57 2 289 Pyżanowski Dariusz 1975-01-03 19:27,97
58 1 403 Łukianow Artur 1989-02-02 Covid-19 Team 19:39,63
59 1 395 Gartkiewicz Adam 1970-05-27 Duklanowski Team 19:41,81
60 2 269 Marczuk Robert 1974-05-15 Lipiec running team 19:47,98
61 1 396 Draszanowski Jakub 1989-12-29 Duklanowski Team 19:54,80
62 1 412 Bzura Jacek 1975-02-07 20:03,36
63 2 260 Sofuł Tomasz 1975-03-07 Lipiec Running Team 20:08,43
64 2 252 Kołodziejski Michał 1974-01-26 Lipiec running team 20:11,74
65 1 276 Koguciuk Grzegorz 1989-07-10 20:55,21
66 1 404 Kashivskyy Oleh 1970-03-21 Duklanowski Team 21:41,97
67 1 394 Bardadyn Michał 1989-08-03 Zabiegani Dobrowolscy 21:56,25
68 1 520 Balonowski Stanisław 1965-05-08 Warsaw Run Club 22:04,05
69 1 406 Martins Filipe 1983-07-04 Portugalia 22:28,34
70 2 253 Zagorski Wojtek 1979-01-23 Lipiec running team 23:11,53
71 2 467 Aniołkowski Krzytsztof 1983-03-29 Grupa Biegowa UM W-Wa 23:21,37
72 2 334 Sokalski Krzysztof 1980-09-29 Moje 5 skladnikow 23:35,48
73 1 325 Nowak Łukasz 1981-04-30 Pawko Runner Team http://pawkorunner.pl/ 24:47,99
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 1
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 1 407 Kubera Piotr 1976-09-23 Duklanowski Team 18:56,65
2 1 402 Gowin Przemek 1985-11-03 19:23,46
3 1 403 Łukianow Artur 1989-02-02 Covid-19 Team 19:39,63
4 1 395 Gartkiewicz Adam 1970-05-27 Duklanowski Team 19:41,81
5 1 396 Draszanowski Jakub 1989-12-29 Duklanowski Team 19:54,80
6 1 412 Bzura Jacek 1975-02-07 20:03,36
7 1 276 Koguciuk Grzegorz 1989-07-10 20:55,21
8 1 404 Kashivskyy Oleh 1970-03-21 Duklanowski Team 21:41,97
9 1 394 Bardadyn Michał 1989-08-03 Zabiegani Dobrowolscy 21:56,25
10 1 520 Balonowski Stanisław 1965-05-08 Warsaw Run Club 22:04,05
11 1 406 Martins Filipe 1983-07-04 Portugalia 22:28,34
12 1 325 Nowak Łukasz 1981-04-30 Pawko Runner Team http://pawkorunner.pl/ 24:47,99
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 2
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 2 285 Stempniak Sebastian 1985-08-30 PKO Bank Polski 18:06,46
2 2 397 Szczepłek Jasiek 1985-12-17 Lemiesz Team 18:07,53
3 2 333 GĄSIOR PATRYK 1994-05-25 18:19,25
4 2 393 Suchy Robert 1970-11-20 Duklanowski Team 18:20,46
5 2 399 Foryś Adrian 1992-03-18 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie 18:20,53
6 2 468 Rybałtowski Jakub 1990-06-27 Tarchośfiry 18:23,25
7 2 332 Padusiński Paweł 1978-02-13 Lemiesz Team Warszawa 18:39,90
8 2 429 Grewiński Tomasz 1969-08-18 LIPIECRUNNINGTEAM 19:03,63
9 2 466 Pikus Przemek 1978-05-25 Lipiec Running 19:10,54
10 2 278 Ochman Piotr 1976-02-02 Żórawski Team 19:11,96
11 2 291 Starzynski Wojciech 1971-08-31 ENTRE.PL Team 19:13,87
12 2 288 Deska Leszek 1976-03-04 M.I.L.A. 19:19,93
13 2 283 Smoliński smolki74 1974-05-05 Gumisie 19:23,61
14 2 289 Pyżanowski Dariusz 1975-01-03 19:27,97
15 2 269 Marczuk Robert 1974-05-15 Lipiec running team 19:47,98
16 2 260 Sofuł Tomasz 1975-03-07 Lipiec Running Team 20:08,43
17 2 252 Kołodziejski Michał 1974-01-26 Lipiec running team 20:11,74
18 2 253 Zagorski Wojtek 1979-01-23 Lipiec running team 23:11,53
19 2 467 Aniołkowski Krzytsztof 1983-03-29 Grupa Biegowa UM W-Wa 23:21,37
20 2 334 Sokalski Krzysztof 1980-09-29 Moje 5 skladnikow 23:35,48
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 4
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 4 199 Mikulski Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin 16:28,36
2 4 331 Marciniszyn Grzegorz 1986-07-27 Duklanowski Team 16:29,23
3 4 255 Grudziński Adam 1997-09-12 CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 16:31,01
4 4 298 DUTKIEWICZ MACIEJ 1987-10-27 TEAM Dutkiewicz 16:50,16
5 4 451 Głodek Marcin 1981-06-18 Mazowsze Stężyca 16:51,66
6 4 303 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Spieszsiepowoli.pl 17:12,46
7 4 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 17:15,15
8 4 286 Korzeniowski Dariusz 1977-10-04 Accelerating Poland 17:27,48
9 4 519 Łabędzki Konrad 1986-06-07 Duklanowski Team 17:27,86
10 4 401 Świerczyński Norbert 2001-10-01 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. 17:41,64
11 4 470 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners 17:44,48
12 4 297 Wójcik Piotr 1989-01-12 Żórawski Team 17:44,66
13 4 398 Rokita Paweł 1985-10-17 RACEFIGHTER-GOSIR Dębe Wielkie 17:47,48
14 4 290 Baran Jan 1986-04-29 17:49,39
15 4 281 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Lipiec Running Team 17:49,46
16 4 301 Bryl Marcin 1979-10-17 Duklanowski Team 17:52,66
17 4 296 Salak Michał 1980-08-31 18:01,23
18 4 420 Dutkiewicz Bartłomiej 1990-04-13 TEAM Dutkiewicz 18:08,59
19 4 323 Cichacki Sylwester 1989-10-07 KB Kostka z Kibla 18:15,52
20 4 302 Nowosielski Grzegorz 1992-07-20 Żórawski Team 18:40,41
21 4 517 Strzelecki Piotr 1994-11-12 Sporting Międzyzdroje 19:15,99
WYNIKI 5000M MĘŻCZYZN SERIA 5
miejsce seria numer Nazwisko Imię Data Urodzenia Klub CZAS
1 5 409 Jastrzębski Kamil 1992 Duklanowskiteam Skb Kraśnik 14:20,92
2 5 410 Świerdzewski Damian 1993-06-27 Następny Krok TEAM / KS AZS AWF Biała Podlaska 14:54,36
3 5 421 Dąbrowski Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 14:59,34
4 5 287 Wichowski Jacek 1987 Giża Team 15:00,20
5 5 336 Mielewczyk Piotr 1990-08-08 Piekielni Warszawa 15:02,99
6 5 422 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Żórawski team 15:03,15
7 5 293 Gromek Radoslaw 1983-11-03 AZS-AWF Warszawa 15:06,65
8 5 292 Misiewicz Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa 15:09,39
9 5 256 MŁYNARZ KAMIL 1990-03-09 SKB Kraśnik 15:12,71
10 5 279 Patecki Marcin 1989-11-22 fizykbiega.pl 15:24,93
11 5 469 Falkowski Bartek 1989-12-19 Piekielni Warszawa 15:29,02
12 5 503 Świrgoń Adam 1994-05-19 TrenerBiegania.pl 15:35,98
13 5 300 Zyborowicz Bartlomiej 1998-02-05 Kujawscy Runners/GKS Zukowo 15:46,93
14 5 251 Gałasiewicz Jakub 1995-02-07 16:18,59
15 5 486 Orzeł Michał 1981-08-12 16:22,88
16 5 419 KUBICKI ADAM 1988-12-24 INSIGNIS TFI 16:29,68
17 5 418 Krochmal Paweł 1993-03-31 PAWKO RUNNER TEAM 16:30,36
18 5 284 Ruszniak Paweł 1987-01-08 Lipiec Running Team 16:31,88
19 5 305 Zięba Piotr 1987-08-10 AZS UMCS LUBLIN 16:54,68
20 5 335 Olsen Lasse 1987-05-29 17:00,43