Testowanie startówek Nike

wpis w: Bez kategorii | 0

Podobnie, jak podczas ostatniej edycji, w najbliższą sobotę 7 czerwca, będzie można bezpłatnie przetestować modele z kolekcji Nike Running. Do wyboru mamy dla Was wyścigowe: Zoom Streak LT 2 oraz unikalne Nike Flyknit Racer. Jak obliczyli niezależni naukowcy:) dobre buty startowe potrafią pomóc w poprawie rekordów życiowych (pod warunkiem dobrego treningu oczywiście).

testowaniewtcstartowe

Obydwa modele zostały stworzone z myślą o naprawdę szybkim bieganiu. Sprawdzą się znakomicie podczas krótszych dystansów, takich jak 1000, 1500 i 3000 metrów, rozgrywanych na Warsaw Track Cup. Czołowi maratończycy i maratonki świata zakładają je również na długie dystanse uliczne. Zoom Streak LT 2 to but o niskim profilu i dający bardzo dobry kontakt z podłożem. Z kolei Nike Fyknit Racer jest obuwiem o nieco większej amortyzacji, którego cechuje bardzo wygodna cholewka. Obydwa modele zmuszają wręcz do szybkiego biegu:)

Warto sprawdzić na własnych stopach, jak biega się w wyścigowych modelach Nike. Zapraszamy!

Testowanie jest bezpłatne, szukajcie specjalnego stanowiska Nike z sympatycznym trenerem, który pomoże Wam w doborze odpowiedniej pary butów (na miejscu pobierana będzie kaucja za wypożyczenie butów w wysokości 500 zł lub dowód osobisty testującej osoby).

Na mityngu 7 czerwca sprawdzimy również, jak sprawują się nowe Nike Free – również w ramach specjalnej wideoanalizy biegu i testów sprawnościowych.