Nowe szybsze WTC 2014

wpis w: Bez kategorii | 3

Jako że lubimy bić rekordy, zaczynamy z rekordowym opóźnieniem nasze zapisy do kolejnej edycji Warsaw Track Cup. Wybaczcie mały falstart.

Jednak to nie jedyna nowość, która czeka Uczestników w tym roku. I nie jedyna sposobność do kolejnych rekordów. Wspólnie z firmą Chronosports stworzyliśmy intuicyjny system zapisów, dzięki któremu łatwej i szybciej zarejestrujecie się do naszych mityngów.

Wystarczy wypełnić starannie formularz na stronie http://biurozawodow.pl/events/info/warsaw-track-cup-2014, a następnie dokonać płatności. Każda następna rejestracja do kolejnych mityngów będzie już niemal automatyczna, przydzielony Wam też zostanie indywidualny numer. Jeśli pomylicie się w trakcie wypełniania zgłoszenia, dajcie nam o tym znać jak najszybciej korzystając z formularza kontaktu na naszej stronie.

Podczas samych zawodów będziemy dokonywali w pełni elektronicznego pomiaru wyników. Dystanse się nie zmieniają – na komplet wyników liczonych do klasyfikacji generalnych, wiekowych i drużynówki składają się rezultaty uzyskane na 1000, 1500 i 3000 m. W tym roku, zachęceni Waszą sprinterską postawą w zeszłym sezonie, wprowadzamy również dodatkową klasyfikację sztafet 4 x 400 m.

Zmieniamy też dni rozgrywania zawodów, by nie było już wymówek o braku czasu, meczu Ligi Mistrzów lub ogólnym „zarobieniu”. Od tego sezonu mityngi Warsaw Track Cup rozgrywane będą w weekendy wieczorem. Pierwsze zawody już w piątek 9 maja o godzinie 18.00!