Bezpłatne testy stopy i wideoanaliza

wpis w: Bez kategorii | 1

Chcesz dowiedzieć się, nad czym pracować, jak wyglądasz w biegu, czy na pewno wiesz wszystko o bieganiu? Wraz z firmą Nike oraz sklepem FORPRO zapraszamy na bezpłatne testy Nike Free, podczas których ujawnimy, jakie rezerwy drzemią w Twoich stopach i co ewentualnie możecie poprawić w swojej technice biegu. To unikalne badanie jest bezpłatne, krótkie i owocuje dodatkową niespodzianką.

WTC_2014_5_148

Oprócz testowania butów startowych z kolekcji Nike Runningmm, uczestnicy II edycji 7 czerwca, którzy najszybciej zgłoszą się do punktu wypożyczenia butów będą mogli poddać się testom Nike Free. Początek testów godzina 19.00. Jak wziąć udział w teście?

Zamelduj się na stanowisku wypożyczania butów Nike Free. zarezerwuj sobie 8 minut czasu. Test sprawności i wideoanaliza nie są męczące i trwają naprawdę krótko.

Potem eksperci z klinki rehabilitacji sportowej ORTOREH przeprowadzą Cię krok po kroku przez autorski test sprawności kończyny dolnej.

Wreszcie po jego zakończeniu zapraszamy na specjalny tor, na którym odbędzie się wideoanaliza biegu przygotowana przez Running Consulting. Obydwa testy określą, jaki jest stan Twojej sprawności, jak przekłada się ona na bieg i jakie zalety wiążą się z trenowaniem w modelach z serii Nike Free. Każdy uczestnik testu otrzyma swoje wyniki wraz z wnioskami treningowymi w kilka dni po zakończeniu badania.

UWAGA! Każdy uczestnik testów otrzyma wskazówki co do obuwia biegowego, które jest dla niego wskazane i otrzyma zniżkę na modele Nike Running w sklepie FORPRO.

Liczba osób na testach jest limitowana, więc warto przyjść odpowiednio wcześniej. Osoby wypożyczające but proszone są o zostawienie kaucji w wysokości 500 zł lub własnego dowodu osobistego. Testowanie skierowane jest tylko do Uczestników Warsaw Track Cup.

nikefreetest