Serie startowe 5.06

100 m

100 m seria 1 18:00
numer TOR Nazwisko imię kat data ur klub wpłata
381 1 KRYSZTOSIAK KATARZYNA K 1973-09-08 RK ATHLETICS 15
382 2 SZYMAŃSKA KATHARINA K 1985-05-31 15
383 3 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K 1977-06-02 15
384 KWASEK ALEKSANDRA K 1976-06-01
385 STANISZEWSKA KAMILA K 1983-01-29
386 CHACIŃSKA MAŁGORZATA K 1984-04-07
387 CIECHAROWSKA JUSTYNA K 1985-07-27
388
389
100 m seria 2 18:03
numer TOR Nazwisko imię kat data ur klub wpłata
390 1 KIELAK NATALIA K 1988-06-29 WARSAW RUN CLUB 15
391 2 DZIWIŃSKA JUDYTA K 1996-08-21 15
392 3 JAKUBOWSKA KLAUDIA K 1997-02-17 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 15
393 JAWORSKA WIOLETA K 1994-10-12 ADIDAS RUNNERS WARSAW
394
395
100 m seria 3 18:06
numer TOR Nazwisko imię kat data ur klub wpłata
396 1 PORTALSKI MAREK M 1962-01-16 TKKF PŁOCK 15
397 2 ŻUBIŃSKI PIOTR M 1974-10-17 ACCELERATING POLAND 15
398 3 LUCIMIŃSKI MARCIN M 1975-05-06 OLEJ RUNNING TEAM 15
399 4 KOCERKA JACEK M 1976-07-10 15
400 5 WNOROWSKI STEFAN M 1978-08-26 15
401
402
100 m seria 4 18:09
numer TOR Nazwisko imię kat data ur klub wpłata
403 1 JAMBOR MICHAŁ M 1979-12-08 BRACTWO BIEGOWE BGK 15
404 2 SZYMAŃSKI MACIEJ M 1980-10-04 WARSAW MASTERS TEAM 15
405 3 SAŁAMACHA JAROSŁAW M 1980-11-02 ŻÓRAWSKI TEAM 15
406 4 SURTEL MICHAŁ M 1981-06-21 LEMIESZ TEAM 15
407 5 PIEROWSKI BARTOSZ M 1983-05-16 BRACTWO BIEGOWE BGK 15
408
409
100 m seria 5 18:12
numer TOR Nazwisko imię kat data ur klub wpłata
410 1 WAŻNY KRZYSZTOF M 1985-05-23 RK ATHLETICS 15
411 2 LULIŃSKI PAWEŁ M 1985-06-09 WARSAW RUN CLUB 15
412 3 BŁAZIŃSKI WITOLD M 1985-07-09 15
413 4 CICHOCKI FILIP M 1987-06-13 POWER TRAINING 15
414 5 LESZCZYŃSKI MICHAŁ M 1987-06-20 15
415
416
100 m seria 6 18:15
numer TOR Nazwisko imię kat data ur klub wpłata
417 1 SIEGIEDA MICHAŁ M 1989-12-28 ADIDAS RUNNERS WARSAW 15
418 2 RUDO JAKUB M 1990-08-06 PGB SPORTOWA PACZKA/ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA 15
419 3 KARCZEWSKI MATEUSZ M 1992-07-26 15
420 4 WIECZOREK PATRYK M 1993-12-04 ADIDAS RUNNERS WARSAW 15
421 5 KOMOREK KRZYSZTOF K 1975-07-10 BRACTWO BIEGOWE BGK 15
422
100 m seria 7 18:18
numer TOR Nazwisko imię kat data ur klub wpłata
423 1 PIECHNIK MATEUSZ M 1984-03-28 POLONIA WARSZAWA 15
424 2 WILK RAFAŁ M 1988-01-07 BRACTWO BIEGOWE BGK 15
425 3 KUBICKI ADAM M 1988-12-24 INSIGNIS TFI 15
426 4 LIPCZYŃSKI TOMASZ M 1984-10-19 ELF 15
427 NOWAKOWSKI JACEK M 1966-12-04 AKL URSYNÓW
428 PŁONKA JAROSŁAW M 1974-05-29 WARSAW RUN CLUB
429 SADOWSKI PAWEŁ M 1979-09-17 BRACTWO BIEGOWE BGK
430 SŁUPIK TOMASZ M 1993-05-07
431 SZYMAJDA MARCIN M 1993-09-27
432 SZKOPAŃSKI KUBA M 1996-09-22 AZS UW
433 ROZMIANIEC PAWEŁ M 1987-02-20
434 KSENIAK SZYMON M 1979-05-31

3000 m

3000 m seria 1 18:25
numer nazwisko imie katw druzyna wplata
301 ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ M20 NOMENOMEN
302 ASŁANOWICZ MATYLDA K16 ŻÓRAWSKI TEAM 25
303 BAKALARSKA MARIOLA K50 WARSAW RUN CLUB 25
304 BEDNARCZYK PAULINA K40 25
305 BELCZEWSKI IGOR M20 25
306 BUKOWSKI JANUSZ M60 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM tak
307 CIOSEK KAROL M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
308 CYMBORSKA JOLANTA K30 WARSAW RUN CLUB 25
309 GALIMSKI MARCIN M20 25
310 KIELAK NATALIA K30 WARSAW RUN CLUB 25
311 SŁONECKA AGNIESZKA K30 25
312 SZCZEPANIAK JOANNA K30
313 WELKIER MONIKA K40
314 OLSZEWSKA KARTARZYNA BERNADETTA K30 25
315
316
317
318
319
3000 m seria 2 18:45
numer nazwisko imie katw druzyna wplata
321 ANDRES BEATA K40 ENTRE.PL TEAM
322 ASŁANOWICZ MARCIN M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
323 FORTUŃSKA AGNIESZKA K30 25
324 KOGUCIUK GRZEGORZ M30 25
325 ŁUCZKÓW SZYMON M30 WARSAW RUN CLUB 25
326 MADEJAK SYLWIA K40 ŻÓRAWSKI TEAM
327 MALEWICZ ADAM M40 25
328 MALOVATSKYI ANDRII M30 WARSAW RUN CLUB 25
329 MARCZAK PAWEŁ M40 BLOND TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
330 NESCIORUK PAWEL M30 25
331 OCHMAN PIOTR M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
332 OLSZAK ZENON M50 WARSAW RUN CLUB 25
333 SZCZEPANIAK ARTUR M40
334 WAJTRYT KRZYSZTOF M40 WARSAW RUN CLUB 25
335 WELKIER MARCIN M40 DRUŻYNA BLONDYNA 25
336 WIECZOREK DARIUSZ M50 25
503 Giżyńska Anna K30 GIŻA TEAM 25
337
338
339
340
3000 m seria 3 19:30 druzyna wplata
numer nazwisko imie katw 25
341 JENDRYCH REMIGIUSZ M20 LIPIEC RUNNING TEAM 25
342 KOŁODZIEJSKI MICHAŁ M40 GIŻA TEAM 25
343 KRUSZYŃSKI MAREK M30 LIPIEC RUNNING TEAM tak
345 MAŁOLEPSZY RAFAŁ M20 25
346 MURAWSKI MICHAL M30 25
347 OLSZEWSKA ZUZANNA K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
348 OSKIERKO ŁUKASZ M30 ENEL-SPORT RUNNERS TEAM 25
349 PIATKA TOMASZ M30 SZACHYLICE 25
350 RÓŻYCKI DARIUSZ M50 ŻÓRAWSKI TEAM 25
351 SAŁAMACHA JAROSŁAW M30 25
352 SAWICKI DARIUSZ M40 25
353 STANKOWSKI RAFAŁ M30 ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAM/STO-NOGI MILANÓWEK
354 TABER KONRAD M20 25
355 WIĘCKOWSKI ŁUKASZ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
356 WIŚNIEWSKA MARTYNA K30 WARSZAWIAKY 25
357 WYSOCKI MARCIN M30
358
359
360

1500 m

1500 m seria 1 19:50
numer nazwisko imie katw druzyna wplata
451 MAZEK EMILIA K20 SBRT WARSZAWA tak
452 BAKUŁA WIESŁAW M50 WAMPIR
453 CIECHAROWSKA JUSTYNA K30 25
454 CIOSEK KAROL M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
455 COŚ MONIKA K40 WARSAW RUN CLUB
456 KRAWCZYKIEWICZ DOROTA K30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
457 KRAWCZYKIEWICZ MAGDA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
458 ŁOZIŃSKI PIOTR M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
459 MAJCHRZAK MARIUSZ M20
460 MICHALAK MARTA K40 KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
461 NOWICKA ANNA K20 IZBA ADWOKACKA W WARSZAWIE 25
462 Olszewska Katarzyna Bernadetta K30 GizaTeam tak
463 RATASZEWSKI MAREK M50 WARSAW RUN CLUB
464 SASIN MARLENA K20 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
465 SERWATKA MICHAŁ M30 BRACTWO BIEGOWE BGK
466 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA K30 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
467 ZYGADŁO PIOTR M30 25
468 TUKENDORF BARBARA K60 RKATLETICS 25
469
1500 m seria 2 20:00
numer nazwisko imie katw druzyna wplata
470 BACHANEK ADAM M40 RK ATHLETICS 25
471 CEGLARZ WOJCIECH M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
472 CZAJKOWSKI MAREK M40 WARSAW RUN CLUB 25
473 JAMBOR MICHAŁ M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
474 KOŁUCKI TOMASZ M30 25
475 KOPERSKA ANNA K20 MKB DREPTAK 25
476 MICHALAK JERZY M60 KB IM.P.SĘKOWSKIEGO 25
477 PIĄTEK BOGDAN M60 LECHICI ZIELONKA 25
478 PRUSACZYK MICHAŁ M16 WARSAW RUN CLUB
479 RATASZEWSKA EDYTA K50 WARSAW RUN CLUB 25
480 REWCZUK WOJCIECH M20 WARSAW RUN CLUB
481 SAŁAMACHA IZABELA K30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
482 SKIBA PAWEŁ M30 25
483 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M40 25
484
485
1500 m seria 3 20:08
numer nazwisko imie katw druzyna wplata
486 BOMBIK MARIUSZ M30 tak
487 DOBEK MACIEJ M20
488 KACPRZAK KACPER M16 ŻÓRAWSKI TEAM 25
489 KOŚLA PAWEŁ M30 25
490 KOWALCZYK AGNIESZKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
491 KOZAKOWSKI MARCIN M30 MEDICOVER RUNNERS 25
492 KUBERA PIOTR M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
494 KUPISZ KONRAD M30
495 LEWDOROWICZ WOJCIECH M40 SAM SOBIE KLUBEM 25
496 MICHAŁOWSKA KATARZYNA K40 DD RUNNING TEAM
497 PIEROWSKI BARTOSZ M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
498 STARACHOWSKI DOMINIK M20 MEDICOVER RUNNERS 25
499 SUCHANEK ADAM M40 25
500 TALACHA AGNIESZKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
501 WALENDA MATEUSZ M20 KS KANAŁEK 25
502 ŻYŁA ARKADIUSZ M20 25
503 Giżyńska Anna K30 Giza Team TAK
504
1500 m seria 4 20:16
numer nazwisko imie katw druzyna wplata
505 ASŁANOWICZ MARCIN M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
506 DĄBROWSKI MATEUSZ M30 ALLIANZ RUNNING TEAM 25
507 DUBEK MATEUSZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
508 FLORCZAK KRZYSZTOF M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
509 KALINOWSKI KAMIL M30 RK ATHLETICS 25
510 KOSIOREK DARIUSZ M50 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
511 ŁABĘDZKI KONRAD M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
512 ŁUKASZEWICZ RYSZARD M50 WARSZAWA WOLA 25
513 MARON JACEK M50 ADIDAS RUNNERS WARSAW
514 MICHALSKI ROBERT M30 NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI 25
515 OCHMAN PIOTR M40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
516 PANEK DAMIAN M20 25
517 PIKUL PIOTR M30 ING TEAM 25
518 SIEGIEDA MICHAŁ M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
519 STRASZAK PIOTR M30 25
520 SUJAK DANIEL M20 25
521 ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY 25
522 WOJTKOWIAK MARTA K30 25
523 ZIEMAK HUBERT M20 NASTĘPNY KROK 25
524 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K40 25
525
1500 m seria 5 20:22
numer nazwisko imie katw druzyna wplata
526 CIESIELSKI MARCIN M40 KLUB SZACHOWY PIĄTKA SKIERNIEWICE 25
527 GAWRON PAWEŁ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
528 GROMEK RADOSŁAW M30
529 KALBARCZYK MATEUSZ M20 25
530 KŁOS GRZEGORZ M30 25
531 KOMOREK KRZYSZTOF K40 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
532 KOROL KRZYSZTOF M40 25
533 ŁUCZYŃSKI TOMASZ M40 TRENINGIBIEGOWE.PL/ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
534 MARCZUK ROBERT M40 INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW 25
535 OMIELAN WOJCIECH M20 25
536 ROZMIANIEC PAWEŁ M30 25
537 RÓŻAŃSKI BARTOSZ M30 RUNNING JARS 25
538 RUDO JAKUB M20 PGB SPORTOWA PACZKA/ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA 25
539 RYNKIEWICZ TOMASZ M40 25
540 SAŁAMACHA JAROSŁAW M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
541 STOCHMALSKI PIOTR M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
542 SZYMANIAK KAMIL M20 K(R)OPKA TEAM 25
543 ŻUBIŃSKI PIOTR M40 ACCELERATING POLAND 25
493 KUBICKI ADAM M30 INSIGNIS TFI tak

800 m

800 m seria 1 20:30
numer Nazwisko imię kat klub wpłata
544 WELKIER MONIKA K40
545 KOMOREK KRZYSZTOF K40 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
546 KSENIAK SZYMON M40
547 WIŚNIEWSKA MAGDALENA K30 WARSAW RUN CLUB
548 CEGLARZ WOJCIECH M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
549 JAMBOR MICHAŁ M40 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
550 SAŁAMACHA IZABELA K30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
551 SKIBIŃSKI MIKOŁAJ M30 DUKLANOWSKI TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
552 GALIMSKI MARCIN M20 25
553 FURMANEK AGATA K20
554 WOJEWODA MICHAŁ M40 KAZIKI / TRIWAWA
555 MIZERA KATARZYNA K30 25
556
557
800 m seria 2 20:35
numer Nazwisko imię kat klub wpłata
558 KWASEK ALEKSANDRA K40 25
559 JAKUBOWSKA KLAUDIA K20 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 25
560 URBAN MARIA K20 #ADAMCZERWIŃSKITEAM 25
561 WILK RAFAŁ M30 BRACTWO BIEGOWE BGK 25
562 WIECZOREK DARIUSZ M50 25
563 KUCZMARSKA MARTA K30 TKKF PŁOCK 25
564 KWASEK NATALIA K16
565 KARNIEWICZ MARTA K16 25
566 ASŁANOWICZ MATYLDA K16 ŻÓRAWSKI TEAM 25
567 NIKOŁAJUK JULIA K20 25
568 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M40
800 m seria 3 20:40
numer Nazwisko imię kat klub wpłata
569 KRÓL ARKADIUSZ M40 WARSAW RUN CLUB 25
570 PORTALSKI MAREK M50 TKKF PŁOCK
571 LUCIMIŃSKI MARCIN M40 OLEJ RUNNING TEAM 25
572 WOJTKOWIAK MARTA K30 25
573 MARIUSZ CICHOCKI M20 WARSAW RUN CLUB 25
574 ZAWADA PAWEŁ M20 SKRZYDLACI.PL / BIEGNIJZWIERZU.PL 25
575 KUCHARCZYK ANDRZEJ M40 25
576 PŁONKA JAROSŁAW M40 WARSAW RUN CLUB
577 DUBEK MATEUSZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
578 ZDEB PRZEMEK M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
579 PLUSZKA ADAM M40 VEGE RUNNERS 25
580 GREWIŃSKI TOMASZ M50 LIPIEC RUNNING TEAM
581 MADEJAK SYLWIA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
800 m seria 4 20:45
numer Nazwisko imię kat klub wpłata
582 WRÓBLEWSKI MICHAŁ M40 AKL URSYNÓW
583 KLAŚ ŁUKASZ M40 NUDNE PIĄTKI 25
584 ŁĘCKI PAWEŁ M30 25
585 MAZEK EMILIA K20 SBRT WARSZAWA tak
586 RUDO JAKUB M20 PGB SPORTOWA PACZKA/ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA 25
587 CHURSKI SZYMON M50 FLEXISOLUTIONS.PL 25
588 KACPRZAK KACPER M16 ŻÓRAWSKI TEAM 25
589 PAWSKI WAWRZYNIEC M30 PZLAM 25
590 ŻUBIŃSKI PIOTR M40 ACCELERATING POLAND
591 STANKOWSKI RAFAŁ M30 25
592 WIECZOREK PATRYK M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
593 ŁUKASIK DAMIAN M30 25
594 LIPIEC TOMASZ M40 IZBA ADWOKACKA W WARSZAWIE 25
800 m seria 5 02:50
numer Nazwisko imię kat klub wpłata
595 OSKIERKO ŁUKASZ M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
596 SEREMAK PAWEŁ M30 SIŁY POWIETRZNE 25
597 PODSTAWKA PIOTR M30 MKB DREPTAK 25
598 AMBROZIK ŁUKASZ M30 25
599 HOROSZ JAKUB M20 WARSZAWIAKY 25
600 NOWAKOWSKI JACEK M50 AKL URSYNÓW 25
275 PIKUL PIOTR M30 ING TEAM 25
276 KAWECKA MARCELINA K20 WARSAW RUN CLUB 25
277 BŁAZIŃSKI WITOLD M30 25
278 SŁUPIK TOMASZ M20 25

4×400 m

klub wplata
POWER TRAINING 40
BRACTWO BIEGOWE BGK
BRACTWO BIEGOWE BGK 40
BRACTWO BIEGOWE BGK 40
AZS UW
ADIDAS RUNNERS WARSAW 40
DAJCIE NAM 5 MINUT 40
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
WARSAW RUN CLUB 40
UNILOGO RUNNING TEAM 40