Opublikowano:

Listy startowe 5.09.2018

18:00

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata wynik
I 3000 m Broniś Michał ok
I 3000 m Krawiec Rafał ok
I 3000 m Kubera Piotr ok
I 3000 m Michalak Adrian ok
I 3000 m Orczykowska Karolina ok
I 3000 m Piszewska Magda ok
I 3000 m Pruchniak Robert ok
I 3000 m Prygiel Daria ok
I 3000 m Smolarek Marcin ok
I 3000 m Szul Marta ok
I 3000 m Walczuk Wojciech ok
I 3000 m Więcaszek Magdalena ok

18:20

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
II 3000 m CYMBORSKA JOLANTA K30 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m DĄBROWSKA KATARZYNA K50 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m DYGAS SARA K20 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m DZIEDZIC MARLENA K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
II 3000 m GONCZARYK MICHAL M40 KACZMAR PROJECT
II 3000 m GUZOWSKI KRZYSZTOF M30 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
II 3000 m JAROSZEWSKA KATARZYNA K40 25
II 3000 m KACZYNSKI PIOTR M40 25
II 3000 m KOWAL MONIKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
II 3000 m KRAWCZYKIEWICZ MAGDA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
II 3000 m KRYSIAK JAKUB M20 TRIWAWA / NIKE+ RUN CLUB 25
II 3000 m LEMIESZ ANETA K30 LEMIESZ TEAM 25
II 3000 m MACENOWICZ MACIEJ M30 25
II 3000 m MARIUSZ CICHOCKI M20 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m MĄDZIK ALEKSANDRA K30 GOLDEN TEAM 25
II 3000 m MICHALAK JERZY M60 25
II 3000 m OLSZAK ZENON M50 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m PRĘDOTA BARTEK M16 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
II 3000 m PRUSARCZYK MARCIN M40 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m RATASZEWSKA EDYTA K50 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m RATASZEWSKI MAREK M50 WARSAW RUN CLUB 25
II 3000 m RZESZUTKO ALEKSANDRA K30 GIZATEAM #LESZCZETEAM 25
II 3000 m URBAN ALEKSANDER M30 25

18:40

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
III 3000 m ANDRES BEATA K40 ENTRE.PL TEAM
III 3000 m BĄBOL DAMIAN M30 BYCZKI 25
III 3000 m CYNKIER MIESZKO M30
III 3000 m CZERNIAWSKI PIOTR M30 25
III 3000 m GAŁĄZKA NATALIA K20 RACZYŃSKI TEAM 25
III 3000 m GÓRZYŃSKA ANNA K40 OTK RZEŹNIK
III 3000 m IRACKI MATEUSZ M20 ENTRE.PL TEAM 25
III 3000 m JANKOWSKI SEBASTIAN M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
III 3000 m JAWORSKA WIOLETA K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
III 3000 m KOŁODZIEJSKI MICHAŁ M40
III 3000 m KUCHARCZYK ANDRZEJ M40 ANDRZEJ KUCHARCZYK 25
III 3000 m MADEJAK SYLWIA K40 ŻÓRAWSKI TEAM 25
III 3000 m NEJFELD HANNA K40 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 25
III 3000 m PIĘTOCHA ANNA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
III 3000 m PRĘDOTA KRZYSZTOF M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
III 3000 m PTASZYŃSKA MAŁGORZATA K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
III 3000 m ROLEWICZ TOMASZ M40
III 3000 m SUCHECKI ADAM M30 PRAWNIK
III 3000 m WOJNAROWSKI MICHAŁ M30 KACZMAR PROJECT 25
III 3000 m WOJTKOWIAK MARTA K30 25
III 3000 m ZAJĄC ADAM M50 1967
III 3000 m ŻÓRAWSKA MAŁGORZATA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
III 3000 m ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25

19:00

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
IV 3000 m ARNOLD PRZEMYSLAW M20 ok
IV 3000 m CIESIELSKI MARCIN M40 WARSAW RUN CLUB ok
IV 3000 m DŁUGOSZ JACEK M30
IV 3000 m GŁODOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM ok
IV 3000 m KANCIAŁA ŁUKASZ M30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI ok
IV 3000 m KUCHARSKI ŁUKASZ M30 MUSTANGU MKNIJ ok
IV 3000 m KUCHARSKI PIOTR M50 12TRI.PL ok
IV 3000 m LEMIESZ ANETA K30 LEMIESZ TEAM ok
IV 3000 m LULIŃSKI PAWEŁ M30 WWAA
IV 3000 m ŁUKASZEWICZ RYSZARD M50 ok
IV 3000 m MALEWICZ ADAM M40 ok
IV 3000 m MIERZYŃSKA MARTA K20 I-SPORT SP. Z O.O ok
IV 3000 m MIERZYŃSKI PAWEŁ M20 KOŁOWNIK WŁOSZAKWOICE ok
IV 3000 m RYNKIEWICZ TOMASZ M40 ok
IV 3000 m SENATORSKI PIOTR M50 ok
IV 3000 m SŁOMKA PAWEŁ M20 DD RUNNING TEAM ok
IV 3000 m STRUPIECHOWSKI MACIEJ M30
IV 3000 m ZIELIŃSKA WERONIKA K30 12TRI.PL / ASICS FRONTRUNNER ok
IV 3000 m ZYCH ŁUKASZ M20 ok
IV 3000 m ZYCH MARIUSZ M30 REEBOK RUN CREW ok

19:30

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
V 3000 m DUBEK MATEUSZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
V 3000 m GAŁASIEWICZ KUBA M20 RLTL ZTE RADOM 25
V 3000 m GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW M30 TKKF PŁOCK 25
V 3000 m KARWOWSKI WOJCIECH M20 25
V 3000 m KOBIALKA KONRAD M40 RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINY 25
V 3000 m KOROL KRZYSZTOF M40 25
V 3000 m KRÓL ARKADIUSZ M40 WARSAW RUN CLUB 25
V 3000 m LIŚKIEWICZ SYLWIA K40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
V 3000 m ŁUCZYŃSKI TOMASZ M40 TRENINGIBIEGOWE.PL/ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
V 3000 m MACHOWSKI PAWEŁ M20 RACZYŃSKI TEAM 25
V 3000 m OMIELAN WOJCIECH M20 FMW RUNNERS
V 3000 m PILISZEK GRZEGORZ M30 KACZMAR PROJECT 25
V 3000 m ROZMIANIEC PAWEŁ M60 25
V 3000 m SELKE RADOSŁAW M30 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI 25
V 3000 m STEFAŃSKI KRYSTIAN M30 KS KANAŁEK
V 3000 m ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY
V 3000 m TYMICKI ZBIGNIEW M40 ENTRE.PL TEAM 25
V 3000 m WIŚNIEWSKA MARTYNA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
V 3000 m ZYCH ROBERT M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
V 3000 m ŻUBIŃSKI PIOTR M40 ACCELERATING POLAND 25
V 3000 m ŻYTO MACIEJ M40 MACIEJZYTO.COM 25

19:45

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
I 1500 m BIELAS KAMIL M30
I 1500 m BOMBIK MARIUSZ M30 25
I 1500 m BRZOZOWSKI ANDRZEJ M60 WKZ 25
I 1500 m BUTKIEWICZ MAŁGORZATA K50 KB GALERIA WARSZAWA 25
I 1500 m GŁODOWSKA MARTA K20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
I 1500 m GŁOGOWSKI MARCIN M30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 25
I 1500 m GRUCZEK KAROLINA K30 25
I 1500 m JAKUBOWSKA KLAUDIA K20 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 25
I 1500 m LEWANDOWSKA JOANNA K40 25
I 1500 m ŁUKIANOW ARTUR M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
I 1500 m MICHALAK MARTA K40 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 25
I 1500 m MIŚKIEWICZ MARTYNA K20 OK!SPORT 25
I 1501 m PAWLEGA KASIA K40 WARSAW RUN CLUB
I 1500 m SOBIPAN IRENEUSZ M30 25
I 1500 m SOKOŁOWSKI DARIUSZ M40 AZS WARSZAWA 25
I 1500 m WIATROWSKI HUBERT M16 WIATROWSKI.PL
I 1500 m ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
I 1500 m ŻURAWSKI MARCIN M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW/TEAMZABIEGANEDNI 25

19:55

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
II 1500 m BIELIŃSKI RAFAŁ M30 25
II 1500 m CHURSKI SZYMON M40 25
II 1500 m CWALINA KAROL M30 OK!SPORT 25
II 1500 m GIŻYŃSKA ANNA K30 GizaTeam 25
II 1500 m HOŁDA MICHAŁ M30 WIDŁOROGI 25
II 1500 m HOROSZKO MICHAŁ M30 25
II 1500 m JANKOWSKI SEBASTIAN M30 WIELISZEW HERON TEAM 25
II 1500 m KARP ROBERT M40 ALLIANZ RUNNING TEAM 25
II 1500 m KLAŚ ŁUKASZ M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM 25
II 1500 m NOWAKOWSKI JACEK M50 AKL URSYNÓW 25
II 1500 m PAŁGAN GRZEGORZ M40 25
II 1500 m ROSTWOROWSKI JERZY M30 25
II 1500 m RÓŻAŃSKI BARTOSZ M30 RUNNING JARS 25
II 1500 m RUDO JAKUB M20 PGB SPORTOWA PACZKAPACZKAQ 25
II 1500 m Sochacki Marcin M40
II 1500 m SZEWCZYKOWSKA ANNA K30 TEAM360STOPNI 25
II 1500 m WIATROWSKI BŁAŻEJ M40 WIATROWSKI.PL 25

20:04

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
III 1500 m DZIKOWSKI MICHAŁ M20 ŻÓRAWSKI TEAM 25
III 1500 m GROMEK RADOSŁAW M30 UKS GEPARD ŻOLIBORZ 25
III 1500 m IRACKI MATEUSZ M20 ENTRE.PL TEAM
III 1500 m KORZENIOWSKI DARIUSZ M40 ACCELERATING POLAND 25
III 1500 m KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M30 CITY TRAIL TEAM 25
III 1500 m NOZYNSKI DARIUSZ M30 ACCELERATING POLAND 25
III 1500 m OLSZEWSKI PAWEŁ M30 WARSZAWIAKY
III 1500 m SAŁAMACHA JAROSŁAW M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
III 1500 m SZYMANIAK KAMIL M20 TEAM RUN PEŁCH 25
III 1500 m ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY
III 1500 m ŚLUSARCZYK MARIOLA K20 UKS BARNIM GOLENIÓW
III 1500 m ŚLUSARCZYK KATARZYNA K20 OK!SPORT 25
III 1500 m TOMASZ NIEDZIAŁEK M20 SENSACJA ŻELISZEW
III 1500 m Wichowski Jacek M30 MedicoIIIer Runners 25
III 1500 m WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25

20:12

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
I 800 m BANASZCZYK ARKADIUSZ M40 #RUNMEN 25
I 800 m BIELAS KAMIL M30
I 800 m BUKOWSKI JANUSZ M60 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 25
I 800 m DUBEK MATEUSZ M30 ŻÓRAWSKI TEAM 25
I 800 m FICOŃ MONIKA K40 25
I 800 m KIELAK NATALIA K30 WARSAW RUN CLUB 25
I 800 m MARIUSZ LEŚNIK M30 KS MAKÓW BIEGA 25
I 800 m MICHAŁOWSKA KATARZYNA K40 RK ATHLETICS 25
I 800 m SZPOTON MONIKA K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
I 800 m TUKENDORF BARBARA K60 RKATHLETICS 25
I 800 m ZYGADŁO PIOTR M30 25

20:17

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
II 800 m BRULIŃSKA MONIKA K40 TKKF PŁOCK 25
II 800 m CYNKIER MIESZKO M30
II 800 m FERNANDES FRANCISCO M30 DĄBROWSKI TEAM 25
II 800 m KOCERKA JACEK M40 25
II 800 m KRALIK SYLWIA K30 25
II 800 m KUCHARCZYK ANDRZEJ M40 25
II 800 m LENGIEWICZ JAKUB M40 OTK RZEŹNIK 25
II 800 m LIŚKIEWICZ SYLWIA K40 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
II 800 m PAWSKI WAWRZYNIEC M30 25
II 800 m PRUSACZYK MICHAŁ M16 WARSAW RUN CLUB 25
II 800 m SADOWSKI ADAM M40 ROZBIEGANY SULEJÓWEK 25

20:22

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
III 800 m AUGUSTYNIAK MARIUSZ M40 25
III 800 m CIEŚLUK JOANNA K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
III 800 m CZAJKOWSKI MAREK M40 WARSAW RUN CLUB 25
III 800 m GREWIŃSKI TOMASZ M40
III 800 m KWASEK ALEKSANDRA K40
III 800 m MĄDZIK ALEKSANDRA K30 GOLDEN TEAM 25
III 800 m MICHALAK MARTA K40 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 25
III 800 m PŁONKA JAROSŁAW M40 WARSAW RUN CLUB 25
III 800 m REK IWONA K30 AKB MORT! 25
III 800 m URBAN ALEKSANDER M30 25
III 800 m WOJTKOWIAK MARTA K30 25

20:27

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
IV 800 m GIŻYŃSKA ANNA K30 GIZA TEAM 25
IV 800 m KOZAKOWSKI MARCIN M30 25
IV 800 m KUCHARSKI PIOTR M50 12TRI.PL 25
IV 800 m LULIŃSKI PAWEŁ M30 WWAA 25
IV 800 m MAŁECKI MATEUSZ M16 ANYSOFT.PL 25
IV 800 m PIKUL PIOTR M30 25
IV 800 m RYNKIEWICZ TOMASZ M40 25
IV 800 m SAŁEK MATEUSZ M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW 25
IV 800 m SENATORSKI PIOTR M50 25
IV 800 m Sochacki Marcin M40 ENGO ok
IV 800 m WIATROWSKI BŁAŻEJ M40 WIATROWSKI.PL 25

20:32

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
V 800 m AMBROZIK ŁUKASZ M30 25
V 800 m BARANOW ŁUKASZ M20 SKLEPNAPIERAJ.PL
V 800 m DRZEWIECKI DAMIAN M30 25
V 800 m GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K30 CITY TRAIL TEAM 25
V 800 m MICHALAK JERZY M60 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 25
V 800 m PERCHALUK MAGDALENA K30 ENTRE.PL TEAM 25
V 800 m PILISZEK GRZEGORZ M30 KACZMAR PROJECT
V 800 m STANKOWSKI RAFAŁ M30 25
V 800 m ŚLIWA KRZYSZTOF M30 NAPRZÓD MŁOCINY
V 800 m TARKA MARCIN M30 WIDŁOROGI
V 800 m TOMASZ LIPIEC M40 LIPIEC RUNNING TEAM
V 800 m WICHA IWONA K30 OK! SPORT / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 25
V 800 m WITKOWSKI PAWEŁ M30 WIELISZEW HERON TEAM 25

20:38

seria dystans numer Nazwisko Imię kat klub wpłata
I 800 m ARTUR CZERWOŃSKI M50 WIDŁOROGI 25
I 800 m GRZYBOWSKI TOMASZ M30 25
I 800 m KARWOWSKI WOJCIECH M20 25
I 800 m KORZENIOWSKI DARIUSZ M40 ACCELERATING POLAND 25
I 800 m MAŁECKI PIOTR M30 ANYSOFT.PL 25
I 800 m SUCHECKI ADAM M30 PRAWNIK
I 800 m SURTEL MICHAŁ M30 RK ATHLETICS 25
I 800 m SZYMAJDA MARCIN M20 AZS UW 25
I 800 m TOMASIK ALAN M20 25
I 800 m Wichowski Jacek M30 ok

Sztafety (nazwiska Zawodników uzupełnimy w biurze zawodów po godzinie 19:00)

I SERIA 20:50
1 ACCELERATING POLAND KORZENIOWSKI DARIUSZ 40
2,3 ADIDAS RUNNERS WARSAW STOCHMALSKI PIOTR 80
PIĘTOCHA ANNA
ŻÓRAWSKA MAŁGORZATA
ŁUGOWSKI DAMIAN
KANIA MICHAŁ
GAWRON PAWEŁ
BRZĄKALSKI KRZYSIEK
4 ANYSOFT.PL MAŁECKI PIOTR 40
MAŁECKI MATEUSZ
MAŁECKA DOMINIKA
MAŁECKA KARINA
5 AZS UW CIESIELSKI KACPER 40
ŚWIRGOŃ ADAM
GRABARCZYK MATEUSZ
SZYMAJDA MARCIN
6 BYKI ROZMIANIEC PAWEŁ 40
7 CROSS CIEPLAK PATRYCJA 40
II SERIA 21:00
8 DD RUNNING TEAM GOSK DOMINIK
9 GIZATEAM #LESZCZETEAM RZESZUTKO ALEKSANDRA
10 KTS DONKI WÓLCZYŃSKI ŁUKASZ 40
11 MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI SELKE RADOSŁAW
12 NIKE ROYAL WILANÓW / GRAŻYNKI STRZELECKIEGO STRZELECKI PIOTR
13 OK!SPORT ŚLUSARCZYK KATARZYNA ok
14 PZU SPORT TEAM 1 KNYCHAS DAREK 40
III SERIA 21:10
15 PZU SPORT TEAM 2 KNYCHAS DAREK 40
16 PZU SPORT TEAM 3 KNYCHAS DAREK 40
17 SARMACKA RUNNERS MICHAŁ MIRECKI 40
18 WARSAW RUN CLUB OLSZAK ZENON 40
19 WIDŁOROGI TARKA MARCIN 40
20 WIELISZEW HERON TEAM WITKOWSKI PAWEŁ 40
21 XTB RUNNING TEAM GOGOL TOMASZ 40