Listy startowe

Listy startowe z podziałem na serie opublikujemy 11 czerwca, w godzinach popołudniowych.

10 000 m 9:00, Biuro Zawodów od 8:00, Bramka o 8:50

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
2 Aslanowicz Marcin 09.06.1975 Mężczyzna Żórawski Team
3 Bogdanowicz Dominik 19.09.1995 Mężczyzna Team eAzymut
4 Byrt Marcin 18.06.1979 Mężczyzna KS Lemiesz Team Warszawa
5 GĄSIOR PATRYK 25.05.1994 Mężczyzna ForPro Runing Team
6 Głodek Marcin 18.06.1981 Mężczyzna Mazowsze Stężyca
7 Jurkiewicz Marek 10.09.1972 Mężczyzna podwojnewyzwanie.com
8 Kmieć Cezary 01.12.1969 Mężczyzna KS Lemiesz Team
9 Kowerda Sylwia 31.07.1991 Kobieta
10 KUBICKI ADAM 24.12.1988 Mężczyzna INSIGNIS TFI
19 Mirecki Michał 04.05.1978 Mężczyzna KS LemieszTeam
25 Mirowski Kamil 08.02.1987 Mężczyzna
27 Padusiński Paweł 13.02.1978 Mężczyzna Lemiesz Team Warszawa
45 Panaszewski Przemysław 07.10.1990 Mężczyzna
49 Pancer Michał 25.08.1995 Mężczyzna Żórawski Team
50 Paszkowska Marcelina 24.11.1986 Kobieta
58 Piotrowski Andrzej 02.08.1983 Mężczyzna WKS Wawel Kraków
67 Rozkrut Marek 08.02.1977 Mężczyzna KS Lemiesz Team Warszawa
71 Sieradzki Grzegorz 17.03.1978 Mężczyzna ForPro Runing Team
79 Stempniak Sebastian 30.08.1985 Mężczyzna PKO Bank Polski
81 Szczepłek Jasiek 17.12.1985 Mężczyzna Lemiesz Team

5000 m 9:55, Biuro zawodów od 9:00, Bramka o 9:45

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
94 Hypś Patrycja 1992-07-31 Kobieta Forpro Running Team
99 Kowalska Olga 1988-02-27 Kobieta TRINERGY
115 Krawczyk Magdalena 1983-09-24 Kobieta Forpro Running Team
116 Banaszek Grzegorz 1981-01-29 Mężczyzna
118 Dac Jarosław 1973-02-06 Mężczyzna Lemiesz Team
119 Dulnik Marcin 01.02.1980 Mężczyzna Aasics Team
129 DUTKIEWICZ MACIEJ 1987-10-27 Mężczyzna TEAM Dutkiewicz
Falkowski Łukasz 1986-05-22 Mężczyzna Warsaw Run Club
133 Goncharov Michael 1989-02-18 Mężczyzna KS Lemiesz Team
136 Góźdź Michał 1981-08-23 Mężczyzna
139 Kędzior Stanisław 1999-09-08 Mężczyzna
143 Komorek Tomasz 1992-07-10 Mężczyzna DD Running Team
155 Kozlowski Wiktor 1987-04-04 Mężczyzna Gagatki
163 Krempa Slawomir 1972-07-15 Mężczyzna Lemiesz Team
177 Malovatskyi Andrii 1988-11-25 Mężczyzna Warsaw Run Club
180 Stankowski Rafał 1981-05-18 Mężczyzna Szuramsobie
186 Szczotka Rafał 1979-12-01 Mężczyzna KS Lemiesz Team
187 Wieczorek Adrian 1998-09-19 Mężczyzna Żórawski Team
188 Więckowski Łukasz 1995-07-30 Mężczyzna
189 Zaremba Andrzej 1970-02-15 Mężczyzna
190 Zawada Pawel 1990-09-02 Mężczyzna Bartek Trenuje Team
191 Żurawski Robert 1978-03-04 Mężczyzna

3000 m KOBIET  10:15, Biuro Zawodów od 9:45, Bramka o 10:10

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
192 Bakalarska Mariola 25111 Kobieta Biegowy Wariat running TEAM
193 JASZCZERSKA Grażyna 23822 Kobieta Akademia Biegania Grudziądz
194 Kalbarczyk Ada 33414 Kobieta Duklanowski Team
195 Krawczykiewicz Dorota 1983-01-31 K Żórawski Team
196 Sienkiewicz Klaudia 34189 Kobieta
197 Zawadzka Katarzyna 29864 Kobieta Gottesberg Team
198 Zielińska Weronika 31492 Kobieta 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland

3000 m Mężczyzn 10:35, Biuro Zawodów od 10:00, Bramka o 10:25

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
199 Baran Jan 1986-04-29 Mężczyzna
229 Dutkiewicz Bartłomiej 1990-04-13 Mężczyzna TEAM Dutkiewicz
265 DZIEKOŃSKI TADEUSZ 1950-08-29 Mężczyzna Juvenia Białystok
211 Ilkiewicz Michał 1991-08-27 Mężczyzna Karkonosz Running Team
219 Jaszczerski Paweł 1993-04-02 Mężczyzna Invictus 3City
266 Kemicer Igor 2000-04-20 Mężczyzna Płock Biega No Age Limit
309 Kern Artur 02.06.1905 Mężczyzna Unia Hrubieszów
Kielak Leszek 1987-03-18 Mężczyzna Entre Running
248 KNYCHAS DARIUSZ 1973-03-02 Mężczyzna PZU Sport Team
249 Kozakowski Marcin 1983-01-11 Mężczyzna
267 KRYSZKIEWICZ Adam 1983-07-07 Mężczyzna
228 Kubera Piotr 1976-09-23 Mężczyzna Duklanowski Team
261 Kuffel Piotr 1985-11-20 Mężczyzna Żórawski Team / Bractwo Biegowe BGK
223 Małecki Maciej 1986-06-28 Mężczyzna Forpro Running Team
262 Marciniszyn Grzegorz 1986-07-27 Mężczyzna Duklanowski Team
263 Ostrowski Marcin 1986-09-06 Mężczyzna PZU Sport Team
269 Owczarek Marcin 1978-09-20 Mężczyzna Vege Runners
307 Panaszewski Przemysław 1990-10-07 Mężczyzna
268 Pruszyński Edward 1972-04-01 Mężczyzna KB Ożarów Mazowiecki Biega
224 Pryjma Fryderyk 1998-07-04 Mężczyzna UNTS WARSZAWA
226 Przewoźny Dariusz 1983-07-12 Mężczyzna
308 Stański Sławomir 1961-07-04 Mężczyzna To Naturalne
264 WAWRZONOWSKI Tomasz 1989-04-13 Mężczyzna FLOTA Gdynia
227 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Mężczyzna Vege Runners

1500 m Kobiet seria 10:55, Biuro Zawodów od 9:25, Bramka o 10:50

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
316 Hass-Kalita Joanna 17.04.1975 Kobieta Warsaw Masters Team
317 Korzeniowska Karolina 17.02.1991 Kobieta Power Training
318 Krawczykiewicz Magda 10.02.1978 Kobieta Żórawski Team
319 Mazek Emilia 22.01.1993 Kobieta Sklep Biegacza / Wilga Garwolin
901 Mejka Małgorzata 08.06.1905 Kobieta
320 Owczarek Dagmara 20.07.1979 Kobieta Vege Runners
501 Rabej Julia 28.06.1905 Kobieta DUKLA Academy
502 Rataszewska Edyta 11.10.1965 Kobieta
504 Siewruk Katarzyna 06.04.1979 Kobieta Warsaw Run Club
507 Stolarska Paulina 28.01.1983 Kobieta Warsaw Run Club
512 Trzcińska Joanna 04.10.1999 Kobieta DD Running Team
515 Zielińska Weronika 21.03.1986 Kobieta 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland

1500 m Mężczyzn I seria 11:05, Biuro Zawodów od 10:35, Bramka o 11:00

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
517 Brusokas Tomasz 28.10.1983 Mężczyzna
518 BUKOWSKI JANUSZ 02.06.1956 Mężczyzna STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM
520 Cichocki Mariusz 17.11.1991 Mężczyzna Warsaw Run Club
521 Ciesielski Marcin 12.07.1974 Mężczyzna Warsaw Run Club
527 Dybysławski Adam 26.12.1977 Mężczyzna KS Lemiesz Team
530 Franczak Łukasz 15.05.1981 Mężczyzna KB Ożarów Mazowiecki Biega
542 Izdebski Michał 13.10.1980 Mężczyzna ForPro Running Team / Aktywna Warszawa
544 Józwik Robert 19.02.1976 Mężczyzna HARX Team
547 Kordasiewicz Stanisław 06.12.1981 Mężczyzna
553 Kubajek Mateusz 24.04.2002 Mężczyzna OKS Start Otwock
558 Lawenda Rafał 04.06.1985 Mężczyzna
564 Miziński Paweł 03.11.1978 Mężczyzna Warsaw Run Club
571 Pędzisz Michał 01.02.1978 Mężczyzna ForPro Running Team / Aktywna Warszawa
583 Pilniak Mariusz 27.03.1979 Mężczyzna Forpro Running Team
586 Pisarski Łukasz 17.02.1971 Mężczyzna
600 Senatorski Piotr 17.12.1961 Mężczyzna
602 Słomka Paweł 13.06.1994 Mężczyzna Warsaw Run Club
604 Smigielski Pawel 27.07.1972 Mężczyzna
606 Sokołowski Łukasz 15.06.1980 Mężczyzna Ordoniaki
610 Stański Sławomir 04.07.1961 Mężczyzna To Naturalne

1500 m Mężczyzn II seria 11:15, Biuro Zawodów od 10:45, Bramka o 11:10

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
613 Basiak Piotr 26.05.1994 Mężczyzna Ks Start Pułaski Warka
614 Celiński Robert 28.05.1905 Mężczyzna AZS AWF Warszawa
621 Florek Fabian 18.10.1985 Mężczyzna
630 Gosk Dominik 09.11.1992 Mężczyzna DD Running Team
641 Gromek Radoslaw 03.11.1983 Mężczyzna AZS AWF WARSZAWA
644 JAGUSIAK MACIEJ 15.12.1981 Mężczyzna Jagoda Team
647 Janowski Tomasz 11.08.1986 Mężczyzna Unia Hrubieszów
649 Jendrych Remigiusz 06.06.1990 Mężczyzna
652 Kalbarczyk Mateusz 03.03.1993 Mężczyzna
656 Karwowski Wojciech 15.02.1993 Mężczyzna Team Kopeć
309 Kern Artur 02.06.1905 Mężczyzna Unia Hrubieszów
534 KOBIAŁKA Konrad 08.01.1978 Mężczyzna Pgb/Lemiesz Team
535 Kulik Jarek 21.05.1975 Mężczyzna Bestie OCR Legionowo
536 Mielewczyk Piotr 08.08.1990 Mężczyzna Piekielni Warszawa
537 MŁYNARZ KAMIL 09.03.1990 Mężczyzna SKB Kraśnik
538 Rudo Jakub 06.08.1990 Mężczyzna PGB Sportowa Paczka/Łochowska Grupa Biegowa
539 Sawicki Dariusz 06.12.1976 Mężczyzna
565 Siegieda Michał 1989-12-28 Mężczyzna Adidas Runners
566 Śliwa Krzysztof 05.10.1985 Mężczyzna Lemiesz Team
567 Witkowski Paweł 16.07.1979 Mężczyzna Wieliszew Heron Team

1000 m Kobiet  –  11:25, Biuro Zawodów od 10:55, Bramka o 11:20

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
568 Anna Baginska 1974-12-10 Kobieta Duklanowski Team
570 Bubeła Magda 1979-06-06 Kobieta Duklanowski Team
573 Bulik Anna Kobieta
574 Dawidziuk-Gosk Diana 1994-11-24 Kobieta DD Running Team
575 Grabska Katarzyna 1994-11-26 Kobieta
576 Izdebska Karolina 1985-02-07 Kobieta
701 JASZCZERSKA Grażyna 1965-03-21 Kobieta Akademia Biegania Grudziądz
702 Kowalska Weronika 1998-05-25 Kobieta
703 Lewandowska Dagmara 1974-11-22 Kobieta
704 Łukowska Agnieszka 1977-07-11 Kobieta Duklanowski Team
705 Okrzesik Małgorzata 1961-02-24 Kobieta Lemiesz Team
706 Pniewska Edyta 1976-01-18 Kobieta Duklanowski Team
707 Półtorak Kasia 1977-02-15 Kobieta Duklanowski Team
708 Stańska Blanka 1983-12-05 Kobieta To Naturalne
709 Sujka Magdalena 1992-10-20 Kobieta
710 Śliwa Aneta 1985-11-26 Kobieta Lemiesz Team
711 Talacha Agnieszka 1988-01-30 Kobieta Duklanowski Team

1000 m Mężczyzn  I seria –  11:38, Biuro Zawodów od 11:08, Bramka o 11:30

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
577 Gardziel Jerzy 1973-05-21 Mężczyzna Duklanowski Team
Bawor Marcin 1975-10-10 Mężczyzna Lemiesz Team
578 Grubka Marcin 1976-03-02 Mężczyzna TO NATURALNE
579 KNYCHAS DARIUSZ 1973-03-02 Mężczyzna PZU Sport Team
593 Kowalski Sławomir 1972-02-18 Mężczyzna
594 Krukowski Artur 1978-09-29 Mężczyzna
712 KRYSZKIEWICZ Adam 1983-07-07 Mężczyzna
713 Marek Mirosław 1969-11-18 Mężczyzna KS Czempion Warszawa
714 Ostrowski Marcin 1986-09-06 Mężczyzna PZU Sport Team
715 Polak Bartosz 1979-02-15 Mężczyzna
716 Rabiej Wojciech 1974-09-05 Mężczyzna Duklanowski Team

1000 m Mężczyzn  II seria –  11:45, Biuro Zawodów od 11:15, Bramka o 11:40

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
615 Froś Karol 1983-01-28 Mężczyzna Pracownia Wypieków BEZA
616 Chełmicki Grzegorz 1973-06-01 Mężczyzna
617 Czudowski Tomasz 1977-06-08 Mężczyzna Duklanowski Team
618 Draszanowski Jakub 1989-12-29 Mężczyzna Duklanowski Team
619 Fok Tomasz 1986-09-16 Mężczyzna K(r)opka Team
632 Gąsiewski Paweł 1977-09-16 Mężczyzna Kojoty Team
633 Łukianow Artur 1989-02-02 Mężczyzna Covid-19 Team
717 Maciąg Przemysław 1978-12-26 Mężczyzna
718 Różański Bartek 1980-09-15 Mężczyzna PoRUNni Szydercy
719 Suchy Robert 1970-11-20 Mężczyzna Duklanowski Team
720 Świerczewski Marcin 1991-06-17 Mężczyzna Palestra Pływania
721 Karwowski Daniel 1992 Mężczyzna Luton AC

1000 m Mężczyzn III seria –  11:53, Biuro Zawodów od 11:23, Bramka o 11:45

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia Płeć Klub
634 Churski Szymon 1969-09-03 Mężczyzna flexisolutions.pl
635 Cichacki Sylwester 1989-10-07 Mężczyzna Lemiesz Team
636 Jaszczerski Paweł 1993-04-02 Mężczyzna Invictus 3City
637 Korol Krzysztof 1976-06-25 Mężczyzna
638 Krygier Krzysztof 1991-06-21 Mężczyzna Spieszsiepowoli.pl
639 Kur Adrian 1990-10-31 Mężczyzna Duklanowski Team
311 Łabędzki Konrad 1986-06-07 Mężczyzna Duklanowski Team
519 Marciniak Piotr 2004-02-02 Mężczyzna
730 Michałowski Maciek 1984-07-20 Mężczyzna ITMBW Kraków
536 Mielewczyk Piotr 1990-08-08 Mężczyzna Piekielni Warszawa
731 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 Mężczyzna KS AZS AWF KRAKÓW MASTERS
732 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Mężczyzna Akademia Sportu Otwock
801 Skotnicki Jakub 1990-07-27 Mężczyzna Duklanowski Team
802 Wojciechowski Bartosz 1976-01-28 Mężczyzna
803 Zieliński Kamil 1997-10-05 Mężczyzna Żórawski team

800 m Kobiet 12:00 – Biuro Zawodów od 11:30, Bramka o 11:50

810 Chodowiec Karolina 1989-12-26 K Duklanowski Team
811 Dłużniewska Paulina 2001-07-18 K
812 Hass-Kalita Joanna 1975-04-17 K Warsaw Masters Team
813 Jaworska Wioleta 1994-10-12 K Team Kopeć
814 ŁOŃ Agnieszka 1981-01-23 K OCR BESTIE LEGIONOWO

800 m Mężczyzn 12:05 – Biuro Zawodów od 11:35, Bramka o 12:00

Nr Nazwisko Imię Data Urodzenia płeć Klub
820 Ambrozik Łukasz 1983-02-21 M
821 Ciecieląg Piotr 1972-05-19 M
822 Dłużniewski Marcin 1971-11-24 M
823 Kowalewski Adam 1973-09-30 M
824 Kucharczyk Andrzej 1974-05-14 M
825 Orgański Paweł 1981-05-20 M OLEJ RUNNING TEAM
826 Siegieda Michał 1989-12-28 M Adidas Runners
827 Szczęsny Kacper 1992-04-06 M
828 Żyła Arkadiusz 1995-11-30 M Kopeć Team

4 x 400 m 12:15 – Biuro Zawodów od 11:55, Bramka o 12:05

Nr Nazwa Drużyny Kapitan
10 Team Kopeć Jaworska Wioleta
11 12tri.pl Zielińska Weronika
12 Siła Peletonu Skotnicki Jakub
13 Forpro RT 3 Pędzisz Michał
14 Forpro RT 1 Małecki Maciej
15 ForPro RT2 Krzystek Ignacy

LISTY STARTOWE DO MINI WARSAW TRACK CUP ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE: DZIECI [LINK]

Prosimy pamiętajcie, żeby pojawić się w biurze zawodów na 30 minut przed startem (nie wcześniej, nie później) – podpisać oświadczenie i odebrać numer startowy.

5 minut przed startem nastąpi wyprowadzenie na start – zbiórka przy BRAMCE STARTOWEJ (wejście na bieżnię od strony startu na 100 m).

Słuchajcie komunikatów spikera.

Powodzenia i miłej zabawy!!!

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.warsawtrackcup.pl; www.sportografia.pl;