Dzieci

Zapraszamy możliwe będą w dniu imprezy od 12:o0 w biurze zawodów – są bezpłatne 👍

Listy startowe

13:00 Bieg na 30 m – oddzielnie dziewczynki i chłopcy

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub Opiekun
1 KACZMARCZYK Łucja 2018-06-22 Dziewczyna Paula Rapiej
2 Węgrzyńska Oliwia 2018-04-10 Dziewczyna K(r)opka Team Łukasz Węgrzyński
3 Węgrzyńska Amelka 2019-10-28 Dziewczyna K(r)opka Team Łukasz Węgrzyński
4 Kosacka Urszula 2018-03-01 Dziewczyna Aleksander Kosacki
5 Chojnacka Blanka 2019-03-06 Dziewczyna Urszula Ryciak
6 Kwiecinska Anna 2017-05-25 Dziewczyna rodzice 4ever Agnieszka Kaszuba
7 Kudybińska Natalia 2017-02-10 Dziewczyna Adam Kudybiński
8 Janowska Alicja 2019-02-13 Dziewczyna Tomasz Janowski
9 Woch Hanna 2017-04-30 Dziewczyna Widłorogi Krzysztof Woch
10 LEWANDOWSKA CELINA 2018-11-03 Dziewczyna Mariusz Lewandowski
11 Draszanowska Antonina 2017-10-03 Dziewczyna Jakub Draszanowski
20 Krawczyk Tymoteusz 2017-05-25 Chłopak ForPro Running Team Magdalena Krawczyk
21 Jeromin Wiktor 2017-05-19 Chłopak To Naturalne Sławomir Stański
22 Pawlik Tomasz 2019-03-07 Chłopak Swimbiosis.com Iwona Brzezińska-Pawlik
23 Krygier Ryszard 2019-04-16 Chłopak Spieszsiepowoli Krzysztof Krygier
24 Kwiecinski jan 2019-02-21 Chłopak rodzice 4ever Agnieszka Kaszuba
25 Tracz Michał 2018-02-25 Chłopak Maciej Tracz
26 Luliński Gniewomir 2017-06-09 Chłopak WRC Pawel Lulinski
27 Luliński Dobromir 2019-03-14 Chłopak CIX Pawel Lulinski
28 Pawski Kajetan 2017-11-23 Chłopak Wawrzyniec Pawski
29 Kur Jan 2018-04-11 Chłopak Adrian Kur

13:20 Bieg na 60 m – oddzielnie dziewczynki i chłopcy

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub Opiekun
40 Barglik Antonina 2016-11-29 Dziewczyna Adam Barglik
41 Józwik Xenia 2015-12-17 Dziewczyna HARX Team Robert Józwik
42 Kołosowska Ewa 2016 Dziewczyna
43 Kosacka Helena 2016-05-25 Dziewczyna Aleksander Kosacki
44 Siegieda Julia 2016-09-29 Dziewczyna Michał Siegieda
45 Stempniak Zofia 2015-02-20 Dziewczyna Pogoń Marysin Sebastian Stempniak
46 Wilgatek Sara 2015-10-06 Dziewczyna Patrycja Wilgatek
47 Zygadło Wiktoria 2015-06-07 Dziewczyna Piotr Zygadło

 

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub Opiekun
50 Bielecki Dominik 2015-01-29 Chłopak Marta Bielecka
51 Głos Aleksander 2015-09-17 Chłopak Ignacy Krzystek
52 Janowski Piotruś 2015-06-21 Chłopak Fabryka Ogólnego Rozwoju Lublin Tomasz Janowski
53 Jeromin Mikolaj 2015-08-31 Chłopak To Naturalne Sławomir Stański
54 KACZMARCZYK Julian 2016-06-20 Chłopak LA dla dzieci Kamil Żewłakow Paula Rapiej
55 Kamiński Franciszek 2015-11-27 Chłopak Franciszek Kamiński
56 Kozakowski Aleksy 2016-11-28 Chłopak Marcin Kozakowski
57 LEWANDOWSKI FILIP 2016-01-21 Chłopak Mariusz Lewandowski
58 Mazek Mieszko 2015-11-15 Chłopak Marta Mazek
59 Pawlik Antoni 2016-11-26 Chłopak Swimbiosis.com Iwona Brzezińska-Pawlik
60 Skultecki Jakub 2016-06-28 Chłopak Joanna Skultecka
61 Szaniawski Maciej 2015-04-23 Chłopak KATARZYNA Janicka
62 Witkowski Wit 2015-08-08 Chłopak Dariusz WitkowskI
63 Wojciechowski Kuba 2016 Chłopak Warsaw Run Club Katarzyna Dziwosz

 

13:40 Bieg na 100 m – oddzielnie dziewczynki i chłopcy

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub Opiekun
70 Baltaci Meryem 2013-05-13 Dziewczyna Ducla Academy Warszawa Meryem Baltaci
71 Barglik Milena 2014-02-05 Dziewczyna Adam Barglik
72 Bielecka Eliza 2013-06-21 Dziewczyna Marta Bielecka
73 Giżyńska Julia 12.02.2014 Dziewczyna TKKF Płock
74 Giżyńska Zofia 30.03.2013 Dziewczyna ForPro Running team
75 Józwik Hana 2013-11-01 Dziewczyna HARX Team Robert Józwik
76 Kozakowska Julia 2013-03-26 Dziewczyna Marcin Kozakowski
77 Łukowska Maja 2014-04-30 Dziewczyna Ducla Academy Warszawa Agnieszka Łukowska
78 Niewińska Anna 2013-04-26 Dziewczyna Szybcy i Prędcy Tomasz Niewiński
79 Rachwał Iga 23.01.2014 Dziewczyna 12tri.pl Weronika Zielińska
80 SŁUGOCKA Nadia 2013-09-23 Dziewczyna Marcelina Paszkowska
81 Stempniak Łucja 2013-04-09 Dziewczyna Pogoń Marysin Sebastian Stempniak
82 Śliwa Emilia 2013-07-30 Dziewczyna KS Lemiesz Team Warszawa Krzysztof Śliwa

 

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub
100 Kołosowski Łukasz 2014 Chłopak
101 Kudybiński Aleksander 2013-09-21 Chłopak
102 Musialik Alek 2014-05-11 Chłopak
103 Szaniawski Antoni 2013-09-28 Chłopak
104 Trzepla Bartosz 2014-09-15 Chłopak Ducla Academy Warszawa
105 Turyk Filip 2013-01-13 Chłopak LA Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow
106 Weeb Alex 2013-02-16 Chłopak To Naturalne
107 Wilgatek Adrian 2014-03-03 Chłopak

14:00 Bieg na 200 m – oddzielnie dziewczynki i chłopcy

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub
120 Barglik Gabriela 01.08.2011 Dziewczyna Sokudo
121 Milewska Maja 15.12.2011 Dziewczyna
122 Prus Helena 22.01.2011 Dziewczyna DD Running Team
123 Wilgatek Patrycja 07.02.2011 Dziewczyna
130 Bielecki Szymon 28.06.2011 Chłopak KSW SOKUDO OTWOCK
131 LEWANDOWSKI TYMON 29.12.2012 Chłopak
132 Zygadło Maksymilian 23.05.2012 Chłopak Orzeł

14:20 Bieg na 400 m – oddzielnie dziewczynki i chłopcy

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub
150 Bielecka Maja 06.04.2009 Dziewczyna KSW SOKUDO OTWOCK
151 Giżyńska Aleksandra 24.02.2010 Dziewczyna TKKF Płock
152 Kocięcka Amelia 26.07.2009 Dziewczyna
153 Kocięcka Helenka 30.11.2010 Dziewczyna
154 Kosacka Hanna 20.01.2010 Dziewczyna
155 LEWANDOWSKA KALINA 15.05.2010 Dziewczyna KS ORZEŁ
156 Prus Karolina 28.02.2009 Dziewczyna DD Running Team
157 Skultecka Oliwia 11.02.2010 Dziewczyna UKS G-8
158 Winiarska Lena 19.08.2009 Dziewczyna
Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub
170 Kudybiński Maksymilian 12.01.2010 Chłopak
171 Lis Mateusz 01.07.1905 Chłopak KSW SOKUDO OTWOCK

14:40 Bieg na 600 m – oddzielnie dziewczynki i chłopcy

Nr Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub
190 Barglik Marcelina 13.12.2008 Dziewczyna Sokudo
191 Łukowska Zuzanna 21.10.2007 Dziewczyna Ducla Academy Warszawa
192 Noga Olena 08.02.2007 Dziewczyna Ducla Academy Warszawa
193 Szeląg Pola 11.04.2008 Dziewczyna Turbo Jeże Team
194 Woch Alicja 01.04.2008 Dziewczyna Widłorogi

15:00 Bieg na 800 m – oddzielnie dziewczynki i chłopcy

Nr ID dziecka Nazwisko Imię Data urodzenia Płeć Klub
902 3188 Bartoszek Ewelina 08.09.2005 Dziewczyna Milenium Warszawa
903 3202 Marzec Maja 13.05.2006 Dziewczyna Ducla Academy Warszawa
901 3186 Niewiński Jan 03.11.2005 Chłopak Szybcy i Prędcy

 

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.warsawtrackcup.pl; www.sportografia.pl;