wyniki 2017

Poniżej publikujemy wyniki całego cyklu Warszaw Track Cup 2017

Gratulujemy i zapraszamy za rok!

KLASYFIKACJE WARSAW TRACK CUP 2017
KOBIETY OPEN
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81 04:58,41 02:28,44 18:09,66
2 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20 04:57,98 02:29,75 18:18,93
3 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30 05:08,96 02:31,62 18:49,88
4 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26 05:38,00 02:49,71 19:59,97
5 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85 05:31,20 02:38,80 20:06,85
6 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95 05:27,99 02:48,17 20:21,11
7 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72 05:38,66 02:45,08 20:35,46
8 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12 05:51,30 02:49,30 20:40,72
9 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08 05:50,54 02:52,39 21:12,01
10 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65 05:55,94 02:58,90 21:15,49
11 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97 06:08,20 02:45,88 21:24,05
12 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70 05:53,32 02:57,58 21:24,60
13 Anna Stegner K4 12:57,62 05:58,55 02:57,00 21:53,17
14 Izabela Antczak K2 13:02,06 06:08,65 02:57,99 22:08,70
15 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99 06:20,00 02:57,93 22:28,92
16 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17 06:09,02 03:04,08 22:40,27
17 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67 06:10,57 03:13,70 22:45,94
18 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69 06:19,84 03:13,40 23:09,93
19 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28 06:41,80 03:05,30 23:29,38
20 Sara Dygas NRC K2 13:48,07 06:54,33 03:10,23 23:52,63
21 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21 06:41,05 03:10,15 24:04,41
22 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20 06:41,30 03:18,61 24:07,11
23 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70 06:44,10 03:21,59 24:21,39
24 Jolanta Wagner K5 14:48,52 06:57,25 03:28,70 25:14,47
25 Edyta Rataszewska K5 15:30,03 07:17,51 03:34,06 26:21,60
26 Agnieszka Jurek K3 15:48,22 07:15,77 03:30,50 26:34,49
27 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27 07:16,21 03:34,48 27:26,96
28 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20 08:35,10 04:10,56 29:34,86
29 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92 08:49,12 04:21,17 33:22,21
30 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49 09:07,51 04:27,14 34:21,14
31 Izabela Łapacz K3 20:46,49 09:08,43 04:27,14 34:22,06
K2
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81 04:58,41 02:28,44 18:09,66
2 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30 05:08,96 02:31,62 18:49,88
3 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95 05:27,99 02:48,17 20:21,11
4 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12 05:51,30 02:49,30 20:40,72
5 Izabela Antczak K2 13:02,06 06:08,65 02:57,99 22:08,70
6 Sara Dygas NRC K2 13:48,07 06:54,33 03:10,23 23:52,63
7 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92 08:49,12 04:21,17 33:22,21
K3
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20 04:57,98 02:29,75 18:18,93
2 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85 05:31,20 02:38,80 20:06,85
3 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08 05:50,54 02:52,39 21:12,01
4 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65 05:55,94 02:58,90 21:15,49
5 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99 06:20,00 02:57,93 22:28,92
6 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17 06:09,02 03:04,08 22:40,27
7 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67 06:10,57 03:13,70 22:45,94
8 Agnieszka Jurek K3 15:48,22 07:15,77 03:30,50 26:34,49
9 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49 09:07,51 04:27,14 34:21,14
10 Izabela Łapacz K3 20:46,49 09:08,43 04:27,14 34:22,06
K4
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26 05:38,00 02:49,71 19:59,97
2 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72 05:38,66 02:45,08 20:35,46
3 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97 06:08,20 02:45,88 21:24,05
4 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70 05:53,32 02:57,58 21:24,60
5 Anna Stegner K4 12:57,62 05:58,55 02:57,00 21:53,17
6 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69 06:19,84 03:13,40 23:09,93
7 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28 06:41,80 03:05,30 23:29,38
8 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21 06:41,05 03:10,15 24:04,41
9 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70 06:44,10 03:21,59 24:21,39
10 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27 07:16,21 03:34,48 27:26,96
K5
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20 06:41,30 03:18,61 24:07,11
2 Jolanta Wagner K5 14:48,52 06:57,25 03:28,70 25:14,47
3 Edyta Rataszewska K5 15:30,03 07:17,51 03:34,06 26:21,60
4 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20 08:35,10 04:10,56 29:34,86
MĘŻCZYŹNI OPEN
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25 04:02,58 02:04,00 14:38,83
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60 03:59,60 01:58,34 14:43,54
3 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01 04:15,88 02:06,33 15:32,22
4 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80 04:21,80 02:11,16 16:03,76
5 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15 04:24,22 02:11,79 16:08,16
6 Piotr Kurek M3 09:33,30 04:30,29 02:18,99 16:22,58
7 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32 04:29,09 02:20,65 16:26,06
8 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01 04:31,08 02:15,35 16:33,44
9 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80 04:32,76 02:16,71 16:54,27
10 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42 04:42,34 02:17,90 16:55,66
11 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79 04:39,16 02:17,76 16:55,71
12 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30 04:44,04 02:16,18 16:57,52
13 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70 04:44,21 02:21,27 17:03,18
14 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30 04:37,90 02:16,99 17:04,19
15 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80 04:43,25 02:16,14 17:07,19
16 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30 04:30,05 02:09,14 17:07,49
17 Rafał Stankowski M3 10:19,00 04:44,55 02:19,82 17:23,37
18 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90 04:49,77 02:22,43 17:27,10
19 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09 04:52,55 02:29,56 17:31,20
20 Michał Głodowski M2 10:36,42 04:46,41 02:18,63 17:41,46
21 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50 04:58,28 02:23,59 17:43,37
22 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29 05:00,90 02:24,84 18:08,03
23 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98 05:02,24 02:29,00 18:13,22
24 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23 05:12,51 02:31,23 18:25,97
25 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15 05:04,64 02:26,31 18:28,10
26 Paweł Muniak M2 10:58,51 05:10,82 02:20,81 18:30,14
27 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30 04:59,08 02:31,40 18:37,78
28 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97 05:09,81 02:29,79 18:43,57
29 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47 05:10,38 02:27,33 18:47,18
30 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21 05:08,88 02:27,76 18:50,85
31 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62 05:12,47 02:28,31 18:57,40
32 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67 05:10,23 02:49,79 18:58,69
33 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66 05:11,39 02:29,08 19:05,13
34 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07 05:11,34 02:32,14 19:08,55
35 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21 05:11,76 02:39,59 19:09,56
36 Sebastian Zasępa M3 11:12,32 05:20,20 02:39,75 19:12,27
37 Szymon Drabczyk M5 11:15,74 05:19,00 02:39,72 19:14,46
38 Kamil Mosur M4 11:33,88 05:18,82 02:27,90 19:20,60
39 Karol Wuls M2 11:43,12 04:57,80 02:41,99 19:22,91
40 Tomasz Sęk M3 11:21,80 05:20,30 02:40,84 19:22,94
41 Jarosław Glinicki M4 11:42,43 05:11,05 02:30,51 19:23,99
42 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43 05:22,84 02:43,28 19:27,55
43 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32 05:21,52 02:31,10 19:28,94
44 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12 05:12,11 02:31,55 19:35,78
45 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92 05:27,68 02:36,73 19:55,33
46 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49 05:39,92 02:30,01 19:56,42
47 Marcin Kitlas M3 11:50,84 05:30,19 02:38,27 19:59,30
48 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71 05:25,90 02:42,52 20:08,13
49 Andrzej Matusiak M3 12:01,47 05:37,90 02:44,50 20:23,87
50 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25 05:26,11 02:54,90 20:29,26
51 Szymon Łuczków M3 12:10,11 05:41,11 02:47,91 20:39,13
52 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44 05:31,60 02:44,12 20:56,16
53 Kamil Tylutki M3 12:37,24 05:30,50 03:00,70 21:08,44
54 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39 05:36,35 02:36,67 21:22,41
55 Zenon Olszak M5 12:46,45 05:47,19 02:49,45 21:23,09
56 Tomek Kamiński M4 12:03,33 06:30,03 03:04,78 21:38,14
57 Paweł Wereda M4 12:53,97 05:58,79 02:51,70 21:44,46
58 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16 06:05,66 02:59,42 21:51,24
59 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36 06:37,43 02:36,74 22:23,53
60 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95 06:04,00 02:50,83 22:27,78
61 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25 05:54,70 03:03,20 22:33,15
62 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64 06:26,70 03:07,41 22:43,75
63 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70 06:23,90 03:05,80 22:55,40
64 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12 06:25,39 03:01,44 23:37,95
65 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58 06:35,50 03:16,60 23:56,68
66 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50 06:43,61 03:06,98 24:40,09
67 Karol Guzowski M1 16:49,33 07:41,00 03:56,70 28:27,03
68 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16 08:22,32 03:50,28 31:22,76
M1
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16 06:05,66 02:59,42 21:51,24
2 Karol Guzowski M1 16:49,33 07:41,00 03:56,70 28:27,03
M2
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25 04:02,58 02:04,00 14:38,83
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60 03:59,60 01:58,34 14:43,54
3 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15 04:24,22 02:11,79 16:08,16
4 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01 04:31,08 02:15,35 16:33,44
5 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80 04:32,76 02:16,71 16:54,27
6 Michał Głodowski M2 10:36,42 04:46,41 02:18,63 17:41,46
7 Paweł Muniak M2 10:58,51 05:10,82 02:20,81 18:30,14
8 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62 05:12,47 02:28,31 18:57,40
9 Karol Wuls M2 11:43,12 04:57,80 02:41,99 19:22,91
10 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25 05:26,11 02:54,90 20:29,26
11 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36 06:37,43 02:36,74 22:23,53
M3
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01 04:15,88 02:06,33 15:32,22
2 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80 04:21,80 02:11,16 16:03,76
3 Piotr Kurek M3 09:33,30 04:30,29 02:18,99 16:22,58
4 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32 04:29,09 02:20,65 16:26,06
5 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79 04:39,16 02:17,76 16:55,71
6 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70 04:44,21 02:21,27 17:03,18
7 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30 04:30,05 02:09,14 17:07,49
8 Rafał Stankowski M3 10:19,00 04:44,55 02:19,82 17:23,37
9 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90 04:49,77 02:22,43 17:27,10
10 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50 04:58,28 02:23,59 17:43,37
11 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23 05:12,51 02:31,23 18:25,97
12 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15 05:04,64 02:26,31 18:28,10
13 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30 04:59,08 02:31,40 18:37,78
14 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47 05:10,38 02:27,33 18:47,18
15 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21 05:08,88 02:27,76 18:50,85
16 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67 05:10,23 02:49,79 18:58,69
17 Sebastian Zasępa M3 11:12,32 05:20,20 02:39,75 19:12,27
18 Tomasz Sęk M3 11:21,80 05:20,30 02:40,84 19:22,94
19 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32 05:21,52 02:31,10 19:28,94
20 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12 05:12,11 02:31,55 19:35,78
21 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92 05:27,68 02:36,73 19:55,33
22 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49 05:39,92 02:30,01 19:56,42
23 Marcin Kitlas M3 11:50,84 05:30,19 02:38,27 19:59,30
24 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71 05:25,90 02:42,52 20:08,13
25 Andrzej Matusiak M3 12:01,47 05:37,90 02:44,50 20:23,87
26 Szymon Łuczków M3 12:10,11 05:41,11 02:47,91 20:39,13
27 Kamil Tylutki M3 12:37,24 05:30,50 03:00,70 21:08,44
28 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50 06:43,61 03:06,98 24:40,09
29 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16 08:22,32 03:50,28 31:22,76
M4
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42 04:42,34 02:17,90 16:55,66
2 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30 04:44,04 02:16,18 16:57,52
3 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30 04:37,90 02:16,99 17:04,19
4 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80 04:43,25 02:16,14 17:07,19
5 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09 04:52,55 02:29,56 17:31,20
6 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29 05:00,90 02:24,84 18:08,03
7 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98 05:02,24 02:29,00 18:13,22
8 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97 05:09,81 02:29,79 18:43,57
9 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66 05:11,39 02:29,08 19:05,13
10 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07 05:11,34 02:32,14 19:08,55
11 Kamil Mosur M4 11:33,88 05:18,82 02:27,90 19:20,60
12 Jarosław Glinicki M4 11:42,43 05:11,05 02:30,51 19:23,99
13 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43 05:22,84 02:43,28 19:27,55
14 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44 05:31,60 02:44,12 20:56,16
15 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39 05:36,35 02:36,67 21:22,41
16 Tomek Kamiński M4 12:03,33 06:30,03 03:04,78 21:38,14
17 Paweł Wereda M4 12:53,97 05:58,79 02:51,70 21:44,46
18 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95 06:04,00 02:50,83 22:27,78
19 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25 05:54,70 03:03,20 22:33,15
20 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70 06:23,90 03:05,80 22:55,40
M5
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21 05:11,76 02:39,59 19:09,56
2 Szymon Drabczyk M5 11:15,74 05:19,00 02:39,72 19:14,46
3 Zenon Olszak M5 12:46,45 05:47,19 02:49,45 21:23,09
4 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12 06:25,39 03:01,44 23:37,95
5 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58 06:35,50 03:16,60 23:56,68
M6
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64 06:26,70 03:07,41 22:43,75

Poniżej Mistrzowie dystansów

3000 K

msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81
2 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20
3 Agnieszka Budek K3 10:55,20
4 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30
5 Agnieszka Kwiatkowska nadystansie.pl K3 11:09,60
6 Alicja Stawicka Adgarfit K2 11:26,20
7 Justyna Kostrzewska K3 11:30,82
8 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26
9 Monika Mosiołek Biegnę, żeby Bartek mógł biegać K3 11:32,34
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85
11 Weronika Brzuchalska K2 11:57,42
12 Katarzyna Paździecka K 11:58,63
13 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12
14 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95
15 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72
16 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65
17 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08
18 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97
19 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70
20 Alicja Gąsiorowska Żórawski Team K3 12:38,05
21 Aga Godlewska KACZMAR PROJECT K3 12:41,78
22 Ewa Stupkiewicz K 12:45,43
23 Anna Stegner K4 12:57,62
24 Izabela Antczak K2 13:02,06
25 Kinga Barchoń K4 13:03,99
26 Monika Dryja K3 13:04,44
27 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99
28 Jagoda Nowik K3 13:16,67
29 Agnieszka Witkowska K2 13:19,88
30 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67
31 Zuzanna Popielarska K2 13:25,33
32 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17
33 Aleksandra Krawczyk K2 13:30,32
34 Karolina Gawryszczak K2 13:34,36
35 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69
36 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28
37 Sara Dygas NRC K2 13:48,07
38 Ilona Burchard K3 13:49,68
39 Joanna Kulig K2 13:52,61
40 Katarzyna Olszewska K3 13:55,46
41 Ola Bialowas K2 13:59,21
42 Izabela Dymek K3 14:00,89
43 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20
44 Małgorzata Kulig K2 14:12,01
45 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21
46 Edyta Korach K1 14:14,61
47 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70
48 Wiola Radomyska FabikTeam K3 14:35,90
49 Monika Grzeczynska K2 14:43,83
50 Jolanta Wagner K5 14:48,52
51 Marlena Dziedzic K4 14:58,07
52 Marzena Klimkiewicz K3 15:02,00
53 Ewa Hawryluk-Stasiak K5 15:06,00
54 Kinga Kotur K2 15:12,79
55 Paulina Szczepankowska K2 15:15,80
56 Anastazja Zygmantowicz WITC K2 15:18,28
57 Edyta Rataszewska K5 15:30,03
58 Izabela Mioduszewska Nike+ Run Club K4 15:32,03
59 Angelina Zawicka K3 15:33,76
60 Katarzyna Dąbrowska K5 15:42,94
61 Agnieszka Jurek K3 15:48,22
62 Katarzyna Żądło K 15:49,66
63 Karolina Napierała K3 15:56,94
64 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27
65 Wanda Kurek K4 16:42,80
66 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20
67 Agnieszka Słowik K3 17:03,90
68 Dorota Krawczykiewicz K3 17:41,33
69 Aneta Wojnarowska K3 17:51,20
70 Anna Sałacińska K4 18:39,50
71 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92
72 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49
73 Izabela Łapacz K3 20:46,49
74 Jadwiga Olszewska K5 20:55,10

3000 M

msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60
3 Damian Walczak M2 08:49,43
4 Wojciech Karwowski M2 09:00,63
5 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01
6 Paweł Raczyński M2 09:23,12
7 Filip Babik M2 09:23,89
8 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80
9 Dariusz Nożyńdki M3 09:31,10
10 Maciej Bodnar M2 09:31,70
11 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15
12 Piotr Kurek M3 09:33,30
13 Piotr Podstawka M3 09:35,34
14 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32
15 Daniel Żochowski ŻÓRAWSKI TEAM M2 09:37,20
16 Michal Orzel M3 09:46,40
17 Paweł Machowski RACZYŃSKI TEAM M2 09:46,70
18 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01
19 Jacek Karwowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M3 09:47,30
20 Mikolaj Raczyński BF Team M2 09:47,90
21 Sebastian Dymek M3 09:51,18
22 Wojciech Omielan M2 09:53,02
23 Marcin Dubiel M3 09:53,50
24 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42
25 Marek Wilczura M4 09:55,56
26 Daniel Karwowski M2 09:57,23
27 Krystian Kochanek M3 09:57,25
28 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30
29 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70
30 Łukasz Zajma M2 09:57,98
31 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79
32 Maciej Muszyński BieGramy M2 10:03,89
33 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80
34 Tomasz Majewski M3 10:07,12
35 PIOTR PIĄTKOWSKI M2 10:07,20
36 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80
37 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09
38 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30
39 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90
40 Paweł Szczepański M2 10:17,14
41 Kamil Werner M3 10:17,39
42 Marcin Bryl M3 10:18,50
43 Rafał Stankowski M3 10:19,00
44 Krystian Stefanski KS KANAŁEK M3 10:20,00
45 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50
46 Grzegorz Chojnacki Husaria Race Team M4 10:22,30
47 Aleksander Kramarz M2 10:27,12
48 Hubert Gronowski M 10:27,60
49 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30
50 Łukasz Bondaruk M2 10:30,17
51 Szymon Churski flexisolutions.pl M4 10:33,90
52 Marcin Węgrzyn M3 10:36,13
53 Maciej Szpil M3 10:36,24
54 Michał Głodowski M2 10:36,42
55 Łukasz Matejka M3 10:37,86
56 Michal Dzikowski M2 10:38,69
57 Jan Sołtys M3 10:40,12
58 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98
59 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23
60 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29
61 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam M4 10:43,43
62 Maciej Kurowski M3 10:45,25
63 Piotr Król M3 10:47,14
64 Mateusz Jasiński M3 10:47,27
65 Robert Marczuk M4 10:48,45
66 Marcin Byrt Kaczmar Project M3 10:49,70
67 Leszek Deska M4 10:52,80
68 Michał Przybyłek M3 10:53,43
69 Łukasz Kanciała Grupa Biegowa Parkrun Warszawa M3 10:54,10
70 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15
71 Stefan Batory M3 10:58,32
72 Paweł Muniak M2 10:58,51
73 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67
74 Bartek Głowinkowski M2 10:59,07
75 Piotr Ochman M4 10:59,28
76 Zbigniew Tymicki M4 10:59,32
77 Ryszard Łukaszewicz WARSZAWA M5 11:01,41
78 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97
79 Piotr Kotkowski JacekBiega Running Team M4 11:04,00
80 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30
81 Marcin Ciesielski Duklanowski Team M4 11:08,10
82 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47
83 Sebastian Zasępa M3 11:12,32
84 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21
85 Szymon Drabczyk M5 11:15,74
86 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62
87 Krystian Iżycki M3 11:18,07
88 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21
89 Piotr Serocki M4 11:18,49
90 Piotr Czerniawski M3 11:20,01
91 Marcin Pietraszek M2 11:21,11
92 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43
93 Tomasz Sęk M3 11:21,80
94 Jose Arturo Santos M3 11:22,43
95 Jakub Organista M2 11:23,78
96 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66
97 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07
98 Dariusz Drewnik M3 11:26,66
99 Vlad Tiulchenko NRC M2 11:30,36
100 Hubert Lipiński M3 11:33,20
101 Kamil Mosur M4 11:33,88
102 Michał Maciopa M4 11:34,11
103 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32
104 Tomasz Prus NRC M3 11:39,32
105 Maciej Skrzypkowski M3 11:41,58
106 Jarosław Glinicki M4 11:42,43
107 Rafał Bieliński Powązki M3 11:42,96
108 Karol Wuls M2 11:43,12
109 Filip Muchus M3 11:44,43
110 Marcin Siudziński M3 11:44,46
111 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49
112 Kamil Wirtek M2 11:49,24
113 Marcin Kitlas M3 11:50,84
114 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92
115 Michał Wojnarowski Kaczmar Project M3 11:51,24
116 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12
117 michal strzelecki M3 11:52,43
118 Marek Gizicki NON M4 11:52,79
119 Marek Rozkrut Kaczmar Project M4 11:53,12
120 Marcin Dalecki M3 11:54,47
121 Radosław Subdysiak M3 11:58,24
122 Maciej Molewski M4 11:58,41
123 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71
124 Andrzej Matusiak M3 12:01,47
125 Tomek Kamiński M4 12:03,33
126 Marcin Śpiewakowski M2 12:04,92
127 Rafał Hajduga M2 12:07,43
128 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25
129 Szymon Łuczków M3 12:10,11
130 Andrzej Bazyluk KB ERGO M4 12:12,22
131 Paweł Zdziarski M3 12:14,21
132 Bartosz Baner M3 12:17,00
133 Damian Panek M2 12:17,21
134 Michał Gonczarek KACZMAR PROJECT M3 12:25,66
135 Michał Kurcz M3 12:28,73
136 Kamil Tylutki M3 12:37,24
137 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44
138 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16
139 Zenon Olszak M5 12:46,45
140 Adrian Michalak M3 12:48,52
141 Wojciech Żdanuk M3 12:49,86
142 Paweł Wereda M4 12:53,97
143 Cezary Gocłowski M4 12:57,66
144 Marcin Wieladek M 12:57,94
145 Paweł Szczerba M4 13:01,42
146 Krzysztof Mackiewicz M4 13:02,88
147 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36
148 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39
149 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64
150 Robert Kurecki CLUB Vit M4 13:10,40
151 Lukasz Kolenda M3 13:10,94
152 Kamil Gala M2 13:21,23
153 Adam Przadka M3 13:22,76
154 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70
155 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95
156 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25
157 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58
158 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12
159 Kamil Michrowski M2 14:14,39
160 Dawid Grzejdak M2 14:32,67
161 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50
162 Janusz Bukowski M6 14:53,44
163 Łukasz Andrzejewicz WANC M2 16:07,06
164 Karol Guzowski M1 16:49,33
165 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16
166 Mariusz Krzyszczak M4 20:32,27

1500 m K

msc imię nazwisko klub Kategoria 1500 m
1 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 04:57,98
2 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 04:58,41
3 Marta Jusińsa K2 04:59,75
4 Kinga Reda Wieliszew Heron Team K2 05:00,19
5 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 05:08,96
6 Agnieszka Kwiatkowska nadystansie.pl K3 05:13,20
7 Agnieszka Krawczyk K3 05:15,00
8 Elzbieta Styczynska K2 05:15,24
9 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 05:27,99
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 05:31,20
11 Beata Andres Entre.pl Team K4 05:38,00
12 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 05:38,66
13 Sylwia Madejak K4 05:40,83
14 Iga Modzelewska K2 05:47,44
15 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 05:50,54
16 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 05:51,30
17 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 05:53,32
18 Alicja Gąsiorowska Żórawski Team K3 05:53,33
19 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 05:55,94
20 Anna Stegner K4 05:58,55
21 Kamila Wojtowicz NRC K2 06:00,63
22 Ilona Burchard K3 06:03,67
23 Kinga Tylutki K3 06:07,30
24 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 06:08,20
25 Gosha Wojcik K4 06:08,37
26 Izabela Antczak K2 06:08,65
27 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 06:09,02
28 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 06:10,57
29 Kinga Lembas K3 06:16,50
30 Katarzyna Jabłońska Air Force Uganda K3 06:18,30
31 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 06:19,84
32 Małgorzata Czop Nrc K3 06:20,00
33 Adrianna Kostusiak-Lubak K4 06:22,48
34 Martyna Miśkiewicz K2 06:28,27
35 Anna Ledwolorz K3 06:30,01
36 Ania Pawliszewska K3 06:33,05
37 Marta Kowiel K2 06:34,94
38 Marta Dąbrowska K1 06:35,80
39 Ewa Tomczyk NRC K3 06:39,30
40 Alicja Stolarska K2 06:39,67
41 Ola Bialowas K2 06:40,36
42 Kornelia Ziółek K2 06:40,89
43 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 06:41,05
44 Elwira Kostka sportowe świry K5 06:41,30
45 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 06:41,80
46 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 06:44,10
47 Sara Dygas NRC K2 06:54,33
48 Jolanta Wagner K5 06:57,25
49 Sylwia Mizińska K3 07:04,21
50 Katarzyna Lis K3 07:13,41
51 Agnieszka Jurek K3 07:15,77
52 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 07:16,21
53 Kasia Jędrzejczyk K2 07:16,22
54 Edyta Rataszewska K5 07:17,51
55 Dana Kutyna K3 07:33,54
56 Katarzyna Dąbrowska K5 07:47,10
57 Agnieszka Słowik K3 07:48,54
58 Anna Grabowska K3 07:53,31
59 Anna Kosiorek K3 07:57,76
60 Dorota Krawczykiewicz K3 08:19,80
61 Joanna Konkowska-Szymańska K5 08:35,10
62 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 08:49,12
63 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 09:07,51
64 Izabela Łapacz K3 09:08,43

1500 m M

msc imię nazwisko klub Kategoria 1500 m
1 Artur KERN M3 03:58,78
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 03:59,60
3 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 04:02,58
4 KAMIL MŁYNARZ SKB Kraśnik M2 04:07,28
5 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 04:15,88
6 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 04:21,80
7 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 04:24,22
8 Mateusz Baran M2 04:24,43
9 Paweł Rozmianiec M3 04:28,11
10 Kuba Drągowski M2 04:28,54
11 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 04:29,09
12 Konrad KOBIAŁKA M3 04:30,05
13 Piotr Kurek M3 04:30,29
14 Dominik Gosk Dream Run M2 04:31,08
15 Adam Tkaczyk Mort! M2 04:32,76
16 Michal Orzel M3 04:33,43
17 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 04:37,90
18 Jacek Karwowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M3 04:38,28
19 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 04:39,16
20 Maciej Duczyński Kaczmar Project M4 04:40,49
21 Szymon Molędys M3 04:41,93
22 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 04:42,34
23 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 04:43,25
24 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 04:44,04
25 Michał Mokrzański Legia Run Club M3 04:44,18
26 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 04:44,21
27 Rafał Stankowski M3 04:44,55
28 Zbigniew Dzięgielewski M4 04:46,20
29 Michał Głodowski M2 04:46,41
30 Alan Parsons WITC M3 04:47,30
31 Paweł Gawron M2 04:49,34
32 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 04:49,77
33 Robert Gajda M5 04:49,89
34 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 04:52,55
35 Michal Dzikowski M2 04:55,04
36 Tomasz Rynkiewicz M4 04:55,44
37 Bartosz Grzeczkowiak M4 04:56,60
38 Karol Wuls M2 04:57,80
39 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 04:58,28
40 Kamil Werner M3 04:58,86
41 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 04:59,08
42 Michał Hołda M3 04:59,31
43 Adam Szczepański M3 04:59,66
44 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 05:00,90
45 Maciej Kurowski M3 05:01,83
46 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 05:02,24
47 Mariusz Rustecki M4 05:02,51
48 Bartłomiej Sitnik M3 05:02,70
49 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam M4 05:04,27
50 Vlad Tiulchenko NRC M2 05:04,50
51 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 05:04,64
52 Piotr Kubera M4 05:05,33
53 Robert Marczuk M4 05:05,62
54 Jan Jacyna NRC M2 05:08,80
55 Paweł Luliński WWAA M3 05:08,88
56 Dariusz Grycz M3 05:09,54
57 Robert Karp ŁAC M4 05:09,81
58 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 05:10,23
59 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 05:10,38
60 Paweł Muniak M2 05:10,82
61 Jarosław Glinicki M4 05:11,05
62 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 05:11,34
63 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 05:11,39
64 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 05:11,76
65 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 05:12,11
66 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 05:12,47
67 Radosław Selke MORT! M3 05:12,51
68 Marcin Siudziński M3 05:14,20
69 MARCIN CICHOCKI M3 05:14,38
70 Grzegorz Pałgan Kwadratura Koła M3 05:16,19
71 JUAN ROMERO GARCIA WITC M3 05:16,64
72 Karol Cwalina M3 05:16,75
73 Tomasz Prus NRC M3 05:17,45
74 Kamil Mosur M4 05:18,82
75 Marek Rozkrut Kaczmar Project M4 05:18,84
76 Szymon Drabczyk M5 05:19,00
77 Jan Pomaski M2 05:19,62
78 Sebastian Zasępa M3 05:20,20
79 Tomasz Sęk M3 05:20,30
80 Maciej Molewski M4 05:20,54
81 Paweł Miziński N+RC M3 05:21,52
82 Michal Gasiorowski Trójka M3 05:22,00
83 Arkadiusz Sobótka M3 05:22,20
84 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 05:22,84
85 Jakub Krysiak M2 05:23,41
86 Piotr Pikul Nrc M3 05:25,90
87 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 05:26,11
88 Jan Wernik M2 05:26,16
89 Przemek Wardega M3 05:26,44
90 Oleksandr Kravchuk NRC Warsaw M2 05:27,00
91 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 05:27,68
92 Piotr Senatorski M5 05:28,42
93 Adrian Jagodzinski M3 05:29,66
94 Marcin Kitlas M3 05:30,19
95 Kamil Tylutki M3 05:30,50
96 Roland Dziubek M2 05:30,73
97 Marek Gizicki NON M4 05:31,41
98 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 05:31,60
99 Tomasz Skiba M2 05:31,78
100 Igors Berkovics WITC M3 05:32,50
101 Mariusz Bartosiński M4 05:33,94
102 Mikołaj Monastyrski M3 05:35,25
103 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 05:36,35
104 Andrzej Matusiak M3 05:37,90
105 Jacek Maron Jack team M4 05:39,59
106 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 05:39,92
107 Szymon Łuczków M3 05:41,11
108 Grzegorz Olesiak Gorce Ultra-Trail M5 05:45,67
109 Damian Pasieka Trenery M3 05:46,00
110 Zenon Olszak M5 05:47,19
111 Szymon Pękała M2 05:47,49
112 Marek Czajkowski NRC M4 05:54,70
113 Kajetan Majewski M2 05:56,82
114 Paweł Pomaski Pomascy Biegają M4 05:58,60
115 Paweł Wereda M4 05:58,79
116 Michał Wojewoda M4 06:01,31
117 Norbert Jastreb NRC M4 06:04,00
118 Hubert Wiatrowski SP271 M1 06:05,66
119 Marek Rataszewski nrc M5 06:20,70
120 Krzysztof Godlewski M3 06:22,26
121 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 06:23,90
122 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 06:25,39
123 Andrzej Brzozowski WKZ M6 06:26,70
124 Tomek Kamiński M4 06:30,03
125 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 06:35,50
126 Jacek Wróblewski NRC M2 06:37,43
127 Łukasz Andrzejewicz WANC M2 06:40,49
128 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 06:43,61
129 Karol Guzowski M1 07:41,00
130 Janusz Bukowski M6 07:41,47
131 Rafał Kierzkowski M3 08:22,32

800 m K

msc imię nazwisko klub Kategoria 800 m
1 Aneta Kaczmarek Kaczmar Projekt K3 02:09,66
2 Klaudyna Główka K2 02:19,20
3 Diana Dawidziuk K2 02:26,71
4 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 02:28,44
5 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 02:29,75
6 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 02:31,62
7 Monika Jusińska Entre Team K2 02:32,76
8 Kinga Reda Wieliszew Heron Team K2 02:34,62
9 Justyna Kostrzewska K3 02:38,12
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 02:38,80
11 Marcelina Kawecka K2 02:41,41
12 Roksana Jamska K3 02:42,92
13 Marta Durakiewicz K2 02:44,63
14 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 02:45,08
15 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 02:45,88
16 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 02:48,17
17 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 02:49,30
18 Beata Andres Entre.pl Team K4 02:49,71
19 Justyna Gawlik RunnersClub.pl K2 02:51,86
20 Antonina Kwiatkowska K2 02:51,99
21 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 02:52,39
22 Jolanta Cymborska K3 02:56,12
23 Anna Stegner K4 02:57,00
24 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 02:57,58
25 Małgorzata Czop Nrc K3 02:57,93
26 Izabela Antczak K2 02:57,99
27 Anna Osuch K3 02:58,07
28 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 02:58,90
29 Magdalena Kacprzyńska K3 02:59,63
30 Julia Schirmer NRC K2 03:01,20
31 Kinga Kądziela K2 03:02,46
32 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 03:04,08
33 Kinga Tylutki K3 03:05,10
34 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 03:05,30
35 Katarzyna Walczak Medicover Runners K 03:05,90
36 Hanna Małek K2 03:06,67
37 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 03:10,15
38 Sara Dygas NRC K2 03:10,23
39 Katarzyna Jabłońska Air Force Uganda K3 03:10,60
40 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 03:13,40
41 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 03:13,70
42 Joanna Mrozowska K3 03:14,22
43 Agnieszka Partyka K4 03:14,24
44 AGNIESZKA STEPANIUK K3 03:17,28
45 Anna Kobus K2 03:18,36
46 Elwira Kostka sportowe świry K5 03:18,61
47 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 03:21,59
48 Jolanta Wagner K5 03:28,70
49 Marlena Dziedzic K4 03:30,28
50 Dana Kutyna K3 03:30,38
51 Agnieszka Jurek K3 03:30,50
52 Edyta Rataszewska K5 03:34,06
53 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 03:34,48
54 Agata Gac K3 04:04,33
55 Joanna Konkowska-Szymańska K5 04:10,56
56 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 04:21,17
57 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 04:27,14
58 Izabela Łapacz K3 04:27,14

800 m M

msc imię nazwisko klub Kategoria 800 m
1 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 01:58,34
2 Bartosz Świątkowski M2 02:03,87
3 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 02:04,00
4 Marek Jendrych M3 02:05,76
5 Grzegorz Piliszek Kaczmar Project M3 02:05,83
6 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 02:06,33
7 Paweł Woźnicki M2 02:06,47
8 Kacper Kąkol M2 02:06,49
9 Paweł Biały M2 02:06,82
10 Kacper Ciesielski M2 02:07,71
11 Mateusz Baran M2 02:08,68
12 Konrad KOBIAŁKA M3 02:09,14
13 Michał Surtel M3 02:09,24
14 Karol Gąsior M2 02:11,06
15 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 02:11,16
16 Paweł Machowski RACZYŃSKI TEAM M2 02:11,60
17 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 02:11,79
18 Łukasz Sychowicz Grazia Running M4 02:13,25
19 Zbigniew Wolfigiel M2 02:13,35
20 Luca Miele M1 02:14,78
21 Dominik Gosk Dream Run M2 02:15,35
22 Maciej Duczyński Kaczmar Project M4 02:15,90
23 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 02:16,14
24 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 02:16,18
25 Adam Tkaczyk Mort! M2 02:16,71
26 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 02:16,99
27 PIOTR PIĄTKOWSKI M2 02:17,12
28 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 02:17,76
29 Mateusz Dąbrowski M3 02:17,84
30 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 02:17,90
31 Michał Głodowski M2 02:18,63
32 piotr strzelecki M2 02:18,91
33 Piotr Kurek M3 02:18,99
34 Artur Czerwoński Widłorogi M4 02:19,48
35 Łukasz Jeruć M3 02:19,49
36 Rafał Stankowski M3 02:19,82
37 Zbigniew Dzięgielewski M4 02:20,14
38 Marcin Tarka Widłorogi M3 02:20,15
39 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 02:20,65
40 Paweł Muniak M2 02:20,81
41 Paweł Szczepański M2 02:20,87
42 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 02:21,27
43 Mateusz Piechnik Klub Kolarski Cyklon Warszawa M3 02:21,82
44 Jacek Nowakowski M5 02:21,85
45 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 02:22,43
46 Jakub Kopyciński M2 02:22,43
47 Artur Kłosiński M1 02:22,46
48 Bartłomiej Lalek M2 02:22,82
49 Konrad Jakubczak M2 02:23,26
50 Mariusz Rustecki M4 02:23,31
51 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 02:23,59
52 Daniel Urmanowski Dream Run M2 02:24,01
53 Daniel Sychowicz Grazia Running M3 02:24,16
54 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 02:24,84
55 Daniel Maćkowski M3 02:25,89
56 Wojciech Żmijewski M2 02:26,19
57 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 02:26,31
58 Kuba Rybałtowski M2 02:26,70
59 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 02:27,33
60 Dariusz Grycz M3 02:27,50
61 Paweł Luliński WWAA M3 02:27,76
62 Bartosz Bigajczyk M3 02:27,86
63 Kamil Mosur M4 02:27,90
64 Jakub Górka M2 02:27,94
65 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 02:28,31
66 Marcin Wargin M2 02:28,41
67 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 02:29,00
68 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 02:29,08
69 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 02:29,56
70 Robert Karp ŁAC M4 02:29,79
71 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 02:30,01
72 Adam Lukasiak M3 02:30,01
73 Fabian Clajot M2 02:30,06
74 Jarosław Glinicki M4 02:30,51
75 Sebastian Watras M4 02:30,56
76 Paweł Miziński N+RC M3 02:31,10
77 Radosław Selke MORT! M3 02:31,23
78 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 02:31,40
79 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 02:31,55
80 Adam Szczepański M3 02:31,68
81 Łukasz Bezulski M3 02:31,70
82 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 02:32,14
83 Grzegorz Sala M3 02:32,37
84 Wiktor Makarewicz M3 02:32,64
85 Leszek Deska M4 02:32,87
86 Piotr Kubera M4 02:33,29
87 Bartek Krysiak TriWawa M2 02:33,90
88 Piotr Senatorski M5 02:34,55
89 Marcin Pietraszek M2 02:34,65
90 Łukasz Kucharski 02:35,67
91 Piotrek Czarnecki M3 02:35,92
92 Tomek Komorek M2 02:36,15
93 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 02:36,67
94 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 02:36,73
95 Jacek Wróblewski NRC M2 02:36,74
96 Maciej Turos M2 02:37,29
97 Łukasz Kanciała Grupa Biegowa Parkrun Warszawa M3 02:37,60
98 Jan Wernik M2 02:38,17
99 Marcin Kitlas M3 02:38,27
100 Jacek Maron Jack team M4 02:38,67
101 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 02:39,59
102 Szymon Drabczyk M5 02:39,72
103 Sebastian Zasępa M3 02:39,75
104 Pawel Mazurkiewicz Medicover Runners M3 02:40,03
105 Bartosz Goławski M2 02:40,22
106 Mateusz Sałek M2 02:40,71
107 Tomasz Sęk M3 02:40,84
108 Rafał Kłosiński M4 02:41,30
109 Olaf Pierzak M4 02:41,33
110 Karol Wuls M2 02:41,99
111 Maciej Matuszewski M2 02:42,09
112 Piotr Pikul Nrc M3 02:42,52
113 Paweł Król Dental King M3 02:42,98
114 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 02:43,28
115 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 02:44,12
116 Andrzej Matusiak M3 02:44,50
117 Mariusz Bartosiński M4 02:44,82
118 Marcin Zasada M3 02:45,38
119 Mariusz Cichocki M2 02:45,41
120 Damian Panek M2 02:47,24
121 Marek Gajewski M5 02:47,37
122 Miłosz Matuszewski M2 02:47,67
123 Kajetan Majewski M2 02:47,78
124 Jacek Kocerka M4 02:47,84
125 Szymon Łuczków M3 02:47,91
126 Michał Szczypek M3 02:48,28
127 Sebastian Saniewski M2 02:48,46
128 Zenon Olszak M5 02:49,45
129 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 02:49,79
130 Norbert Jastreb NRC M4 02:50,83
131 Paweł Wereda M4 02:51,70
132 Patryk Karp M1 02:52,51
133 Tomasz Pawlicki M3 02:52,61
134 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 02:54,90
135 Hubert Wiatrowski SP271 M1 02:59,42
136 Kamil Tylutki M3 03:00,70
137 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 03:01,44
138 Marek Czajkowski NRC M4 03:03,20
139 Tomek Kamiński M4 03:04,78
140 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 03:05,80
141 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 03:06,98
142 Andrzej Brzozowski WKZ M6 03:07,41
143 Sławek Ławniczak M3 03:09,27
144 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 03:16,60
145 Rafał Kierzkowski M3 03:50,28
146 Karol Guzowski M1 03:56,70
147 Marek Rataszewski nrc M5 04:10,95

sztafeta 4 x 400 m

msc drużyna 31.maj 20.cze 13.wrz il. startów 2 najlepsze średnia
1 AZS UW II 03:41,72 03:46,09 2 07:27,8 03:43,9
2 RK Athletics 03:49,4 04:07,97 2 07:57,4 03:58,7
3 DREAM RUN 04:08,6 03:56,25 2 08:04,8 04:02,4
4 Accelerating Poland 04:01,1 04:08,64 2 08:09,7 04:04,9
5 Kaczmar Project I 04:25,0 04:02,39 04:19,59 3 08:22,0 04:11,0
6 TriWawa 04:25,2 04:13,20 04:14,41 3 08:27,6 04:13,8
7 Trucht Tarchomin Team 04:19,6 04:14,91 04:43,61 3 08:34,5 04:17,3
8 AZS UW 1 03:52,44 04:42,24 2 08:34,7 04:17,3
9 Kaczmar Project II 04:03,7 04:43,38 2 08:47,1 04:23,5
10 triwawa 05:14,30 04:39,61 2 09:53,9 04:57,0
11 Trucht Tarchomin Team 2 05:09,0 05:09,32 2 10:18,3 05:09,2
12 Legia Muay Thai 05:51,7 05:18,45 2 11:10,1 05:35,1

Drużyny, które startowały jednokrotnie

drużyna 31.maj 20.cze 13.wrz il. startów wynik
Sportowe świry 03:40,62 1 03:40,6
AZS WAT 03:43,09 1 03:43,1
ENTRE.PL Team 03:49,98 1 03:50,0
WE RUN CLAN 04:03,06 1 04:03,1
WIDŁOROGI I 04:04,25 1 04:04,2
Żórawski TEAM 04:09,30 1 04:09,3
MGW 04:10,67 1 04:10,7
21i1.pl 04:11,3 1 04:11,3
OESU RUNNING TEAM 04:12,65 1 04:12,7
DREAM RUN2 04:13,88 1 04:13,9
BOMBA TEAM 04:19,3 1 04:19,3
Szybkobiegacze 04:21,34 1 04:21,3
Go go Power Rangers! 04:23,09 1 04:23,1
MUFLONY Z TATR 04:23,5 1 04:23,5
#celebrujzycie 04:24,4 1 04:24,4
AdgarFIT 04:26,4 1 04:26,4
Pozytywnie Zabiegani II 04:26,4 1 04:26,4
Track Masters 04:27,74 1 04:27,7
Medicover Runners 04:30,8 1 04:30,8
BIEGAM NA TARCHOMINIE 04:33,3 1 04:33,3
Cebulaki 04:33,69 1 04:33,7
Pozytywnie Zabiegani 04:35,3 1 04:35,3
Tatrzańskie Muflony 04:35,93 1 04:35,9
Usejn Volt Team 04:36,5 1 04:36,5
Polecimy Razem 04:36,5 1 04:36,5
#TRENERZY 04:40,41 1 04:40,4
Paczka M&M 04:45,11 1 04:45,1
Albatrosy 04:51,0 1 04:51,0
Żórawski TEAM 2 05:09,37 1 05:09,4
Vege Runners 05:18,52 1 05:18,5
RunEat i jego Aniołki 05:36,30 1 05:36,3
Dziewczyńskie Poranki 05:44,91 1 05:44,9
Gacki Piotr 05:46,4 1 05:46,4
Team FitFighter 06:00,51 1 06:00,5