O zawodach

IMG_5445 Witamy na Warsaw Track Cup A.D. 2017.

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy na cykl zawodów na bieżni dla każdego.
Nigdy nie startowaliście w zawodach na bieżni? Chcecie poczuć się jak gwiazdy lekkiej atletyki? Pragniecie poczuć dreszcz emocji i powiew szybkości? Brakuje Wam imprezy biegowej innej niż nudne biegi uliczne? A może po prostu lubicie ostre ściganie? Tak czy siak, Warsaw Track Cup jest imprezą, podczas której będziecie świetnie się bawić.
Spotykamy się na mityngach przy muzyce i w świetle reflektorów 3 razy w dniach: 31 maja, 20 czerwca i 13 września (data ostatniego mityngu może ulec zmianie).

Uwaga! W tym roku ścigamy się na Stadionie warszawskiej SKRY (mityngi majowy i czerwcowy) na dystansach 800, 1500 metrów, 3000 metrów oraz w sztafecie 4×400 m. Uczestnicy wszystkich 3 mityngów z cyklu Warsaw Track Cup (czyli ci, którzy pokonają każdy z dystansów) otrzymają piękne medale oraz powalczą o nagrody w 6 kategoriach wiekowych i klasyfikacji drużynowej.

Na zawody zapraszają Organizatorzy: Running Consulting Mariusz Giżyński oraz Kuba Wiśniewski PR. Partnerem merytorycznym imprezy jest firma Nike Poland.

Powodzenia w biciu życiówek!