Posted on

Wyniki Warsaw Track Cup 31.05.2017

3000 m I seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 522 Hubert Gronowski Male 10:27,6
2 559 Michał Kurcz Mar 31, 1983 34 Male 12:37,9
3 523 Agnieszka Witkowska Apr 17, 1991 26 Female 13:19,9
4 546 Joanna Trzaskowska Aug 20, 1981 35 Female 13:39,1
5 542 Joanna Kulig Apr 23, 1990 27 Female 13:52,6
6 543 Małgorzata Kulig Aug 21, 1991 25 Female 14:12,0
7 533 janusz bukowski Jun 02, 1956 60 Male 14:53,4
8 547 Marlena Dziedzic Nov 14, 1976 40 Female 14:58,1
9 545 Marzena Klimkiewicz Feb 23, 1982 35 Female 15:02,0
10 555 Agnieszka Jurek Mar 10, 1982 35 Female 15:48,2
11 527 Katarzyna Żądło Female 15:49,7
12 536 Agnieszka Słowik Nov 18, 1983 33 Female 17:03,9
13 537 Aneta Wojnarowska Jul 31, 1985 31 Female 17:51,2
3000 m II seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 506 Mateusz Jasiński Male 10:47,3
2 557 Arkadiusz Król May 01, 1977 40 Male 11:24,7
3 539 Andrzej Matusiak Nov 24, 1980 36 Male 12:01,5
4 571 Marcin Śpiewakowski Mar 21, 1988 29 Male 12:04,9
5 540 Paweł Zdziarski Aug 20, 1981 35 Male 12:14,2
6 549 Marta Wojtkowiak Jul 07, 1985 31 Female 12:29,1
7 541 Agnieszka Żuraniewska Jun 02, 1977 39 Female 12:30,0
8 500 Wojciech Żdanuk Aug 01, 1980 36 Male 12:49,9
9 550 Paweł Wereda Apr 12, 1970 47 Male 12:54,0
10 525 anna stegner Aug 14, 1974 42 Female 12:57,6
11 526 Marcin Wieladek Male 12:57,9
12 509 Kinga Barchoń 1975 Female 13:04,0
13 538 Aleksandra Krawczyk Nov 28, 1991 25 Female 13:30,3
14 531 Ilona Burchard 1981 Female 13:49,7
15 507 Katarzyna Olszewska Jul 29, 1980 36 Female 13:55,5
16 529 Izabela Dymek Female 14:00,9
17 548 Monika Grzeczynska Oct 07, 1989 27 Female 14:43,8
3000 m III seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 568 Piotr Ochman Feb 02, 1976 41 Male 10:59,3
2 569 Paweł Słomka Jun 13, 1994 22 Male 11:16,6
3 534 Jakub Organista Sep 09, 1992 24 Male 11:23,8
4 554 DARIUSZ TRZASKOWSKI Aug 25, 1977 39 Male 11:25,1
5 567 Dariusz Drewnik Mar 12, 1987 30 Male 11:26,7
6 570 Piotr Czerniawski Oct 02, 1979 37 Male 11:27,6
7 508 Alicja Stawicka Sep 21, 1993 23 Female 11:28,1
8 510 Justyna Kostrzewska Jul 16, 1982 34 Female 11:30,8
9 530 Beata Andres Mar 14, 1975 42 Female 11:32,3
10 566 Hubert Lipiński Dec 06, 1985 31 Male 11:33,2
11 564 Marcin Siudziński Jul 09, 1981 35 Male 11:44,5
12 504 Marek Rozkrut Feb 08, 1977 40 Male 11:58,9
13 561 Piotr Pikul Jun 24, 1980 36 Male 11:59,7
14 565 Natalia Gałązka Sep 30, 1995 21 Female 12:05,0
15 562 Kamil Tylutki Jul 02, 1981 35 Male 12:37,2
16 532 zenon olszak May 18, 1964 53 Male 12:46,5
17 563 Cezary Gocłowski May 19, 1975 42 Male 12:57,7
18 501 Andrzej Brzozowski Oct 09, 1954 63 Male 13:09,6
3000 m IV seria
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 581 Aleksander Kramarz Jan 13, 1993 24 Male 10:34,2
2 575 Krystian Stefanski Aug 22, 1984 32 Male 10:34,4
3 516 Michał Głodowski Apr 12, 1991 26 Male 10:36,4
4 528 Maciej Szpil May 12, 1983 34 Male 10:36,2
5 29 Michal Dzikowski Oct 13, 1994 22 Male 10:38,9
6 556 Jarosław Sałamacha Nov 02, 1980 36 Male 10:40,1
7 515 Maciej Kurowski May 12, 1980 37 Male 10:45,2
8 520 Leszek Deska Mar 04, 1976 41 Male 10:52,8
9 560 Michał Przybyłek Apr 22, 1983 Male 10:53,4
10 551 Agnieszka Budek Jan 13, 1987 30 Female 10:55,2
11 544 Ryszard Łukaszewicz Apr 03, 1961 56 Male 11:01,4
12 511 Paweł Witkowski Jul 16, 1979 37 Male 11:09,0
13 502 Łukasz Niewiński Mar 06, 1981 36 Male 11:09,5
14 582 Marcin Byrt 1979 Male 11:09,8
15 572 Szymon Drabczyk May 29, 1960 57 Male 11:15,7
16 576 Piotr Serocki Jun 29, 1977 39 Male 11:18,5
17 579 Mateusz Dubek Oct 04, 1985 31 Male 11:25,0
18 524 Michał Maciopa Feb 13, 1976 41 Male 11:34,1
19 573 Maciej Skrzypkowski 1986 Male 11:41,6
20 580 Filip Muchus Mar 4,1987 Male 11:44,4
21 519 Marcin Dalecki May 09, 1979 38 Male 11:54,5
22 514 Sylwia Madejak 5,03,73 Female 12:11,7
23 517 Damian Panek Jun 16, 1992 24 Male 12:17,2
24 583 Eliza Florczuk Apr 18, 1984 Female 12:53,9
25 574 Jagoda Nowik Dec 02, 1981 35 Female 13:16,7
3000 m V seria 19:42
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 518 Wojciech Karwowski Feb 15, 1993 24 Male 09:00,6
2 552 Przemysław Obara Oct 13, 1995 21 Male 09:32,2
3 578 Dariusz Nożyńdki apr7,1980 36 Male 09:34,9
4 585 Michal Orzel Aug 12, 1981 35 Male 09:46,4
5 505 Sebastian Dymek Jun 03, 1982 34 : 09:51,2
6 513 Wojciech Omielan Jan 14, 1994 23 Male 09:53,0
7 553 Marcin Dubiel Jan 18, 1987 30 Male 09:53,5
8 512 Krystian Kochanek Oct 09, 1980 36 Male 09:57,3
9 521 Kamil Werner Dec 10, 1984 32 Male 10:17,4
10 584 Łukasz Bondaruk Aug 12, 1992 24 Male 10:30,2
11 577 Marcin Pietraszek Sep25,1991 Male 11:21,1
12 558 Vlad Tiulchenko Apr 30, 1995 22 Male 11:30,4
1500 m I seria 20:00
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 1 Paweł Miziński Nov 03, 1978 38 Male 05:21,5
2 126 Kajetan Majewski Apr 05, 1993 24 Male 05:56,8
3 386 Paweł Wereda Apr 12, 1970 47 Male 05:58,8
4 380 Paweł Pomaski Mar 22, 1968 49 Male 05:58,8
5 24 Kamila Wojtowicz Sep 26, 1993 23 Female 06:00,6
6 129 Hubert Wiatrowski Aug 18, 1998 18 Male 06:05,7
7 6 Gosha Wojcik Mar 17, 1975 42 Female 06:08,4
8 383 Kinga Tylutki Jan 16, 1983 34 Female 06:09,7
9 222 Karolina Pióro-Chmielecka Aug 18, 1975 41 Female 06:19,8
10 124 Witold JAGIELSKI Oct 01, 1965 51 Male 06:25,4
11 218 Martyna Miśkiewicz Jan 09, 1989 28 Female 06:28,3
12 326 Anna Ledwolorz Aug 21, 1980 36 Female 06:30,0
13 32 Andrzej Suwald May 16, 1961 56 Male 06:35,5
14 22 Marta Kowiel Mar 10, 1989 28 Female 06:38,8
15 18 Alicja Stolarska Feb 23, 1993 24 Female 06:39,7
16 275 Łukasz Andrzejewicz Feb 28, 1991 26 Male 06:40,5
17 120 Kornelia Ziółek Jan 20, 1988 29 Female 06:40,9
18 27 Ania Pawliszewska Jul 24, 1982 34 Female 06:42,5
19 33 Jolanta Wagner Apr 18, 1966 51 Female 06:57,3
20 205 Katarzyna Lis Feb 12, 1986 31 Female 07:13,4
21 2 edyta rataszewska Oct 11, 1965 51 Female 07:17,5
1500 m II seria 20:09
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 128 Błażej Wiatrowski Sep 16, 1975 41 Male 05:02,2
2 125 Robert Marczuk May 15, 1974 43 Male 05:05,6
3 449 Paweł Luliński Jun 09, 1985 31 Male 05:08,9
4 14 pawel Muniak Jun 15, 1991 25 Male 05:10,8
5 101 Karol Cwalina Jun 24, 1983 33 Male 05:16,7
6 381 Jan Pomaski Aug 12, 1994 22 Male 05:19,6
7 213 Sebastian Zasępa Nov 27, 1979 37 Male 05:20,2
8 26 Maciej Molewski Feb 04, 1977 40 Male 05:20,5
9 5 Arkadiusz Sobótka Jul 31, 1987 29 Male 05:22,2
10 23 Tomik Grewiński Aug 17, 1969 47 Male 05:22,8
11 130 Tomasz Prus May 16, 1979 38 Male 05:24,9
12 111 Mateusz Molenda Feb 15, 1991 26 Male 05:26,1
13 127 Przemek Wardega May 11, 1979 38 Male 05:26,4
14 25 Marek Gizicki Oct 06, 1977 39 Male 05:32,5
15 209 Mikołaj Monastyrski Dec 18, 1986 30 Male 05:35,2
16 514 Sylwia Madejak Mar 5,1973 Female 05:40,8
17 13 Szymon Łuczków Apr 04, 1980 37 Male 05:41,1
18 15 Iga Modzelewska Oct 16, 1994 22 Female 05:47,4
19 408 Gizela Grabińska Aug 07, 1969 47 Female 05:53,3
20 279 Michał Wojewoda 1974 Male 06:01,3
21 30 Izabela Antczak Oct 28, 1992 24 Female 06:08,7
22 583 Eliza Florczuk Apr 18, 1984 33 Female 06:09,1
23 36 Aleksandra Rzeszutko Jan 10, 1979 38 Female 06:10,6
325 Anna Zagończyk 1987 Female dnf
1500 m III seria 20:17
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 34 Szymon Molędys Aug 06, 1983 33 Male 04:41,9
2 389 Tomasz Lipiec May 10, 1971 46 Male 04:42,3
3 87 Dariusz Korzeniowski Oct 04, 1977 39 Male 04:43,2
4 90 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male 04:44,2
5 336 Rafał Stankowski May 18, 1981 36 Male 04:44,5
6 31 Zbigniew Dzięgielewski Apr 09, 1972 45 Male 04:46,2
7 516 Michał Głodowski Apr 12, 1991 26 Male 04:55,7
8 29 Michal Dzikowski Oct 13, 1994 22 Male 04:56,2
9 388 Bartosz Grzeczkowiak 1977 Male 04:56,6
10 12 Weronika Zielińska Mar 21, 1986 31 Female 04:58,0
11 9 Martyna Wiśniewska Sep 07, 1988 28 Female 04:58,4
12 121 Michał Hołda Sep 06, 1980 36 Male 04:59,3
13 556 Jarosław Sałamacha Nov 02, 1980 36 Male 05:01,5
14 122 Maciej Kurowski 1980 Male 05:01,8
15 277 Robert Włodkowski Jun 07, 1980 36 Male 05:04,6
16 387 Paweł Witkowski Jul 16, 1979 37 Male 05:05,7
17 3 Justyna Grzywaczewska May 15, 1988 29 Female 05:09,0
18 278 Robert Karp Aug 07, 1972 44 Male 05:09,8
19 382 Jarosław Glinicki Aug 03, 1976 40 Male 05:11,1
20 384 Marcin Kozakowski Jan 11, 1983 34 Male 05:12,1
21 35 Elzbieta Styczynska Jul 20, 1994 22 Female 05:15,2
22 223 Grzegorz Pałgan Sep 02, 1978 38 Male 05:16,2
23 579 Mateusz Dubek Oct 04, 1985 31 Male 05:21,6
24 319 Jakub Krysiak Apr 30, 1995 22 Male 05:23,4
25 459 Jan Wernik Jan 26, 1990 27 Male 05:26,2
1500 m IV seria 20:24
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 123 Artur KERN Jul 12, 1980 36 Male 03:58,8
2 10 Piotr Mielewczyk Aug 08, 1990 26 Male 03:59,6
3 81 Kamil Jastrzębski 1992 24 Male 04:02,6
4 100 Jacek Wichowski Sep 19, 1987 29 Male 04:15,9
5 280 Piotr Książkiewicz 1987 29 Male 04:21,8
6 28 Mateusz Baran Jun 14, 1993 23 Male 04:24,4
7 104 Kuba Drągowski Oct 30, 1990 26 Male 04:28,5
8 11 Arkadiusz Łęczycki Dec 02, 1983 33 Male 04:29,1
9 327 Piotr Kurek 1981 36 Male 04:30,3
10 16 Adam Tkaczyk Aug 26, 1990 26 Male 04:32,8
11 17 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974 42 Male 04:37,9
12 385 Jacek Karwowski Oct 23, 1986 30 Male 04:38,3
13 8 Seweryn Sobieszek Jan 02, 1980 37 Male 04:39,2
14 19 Paweł Gawron Sep 16, 1991 25 Male 04:49,3
15 224 Robert Gajda 1963 54 Male 04:49,9
16 21 Tomasz Rynkiewicz Nov 15, 1975 41 Male 04:55,4
17 20 Leszek Pieniążek Jun 30, 1960 56 Male 05:11,8
18 276 Adrian Jagodzinski Jun 25, 1985 31 Male 05:29,7
19 4 Kinga Lembas Nov 25, 1982 34 Female 06:16,5
20 390 Marcin Bukowski Jan 18, 1980 37 Male dnf
800 m I seria 20:30
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 439 Marek Gajewski Sep 25, 1965 51 Male 02:47,0
2 482 Małgorzata Czop 19,05,1982 35 female 02:57,9
3 424 Sławek Ławniczak Jun 17, 1978 38 Male 03:09,3
4 434 Sara Dygas Mar 17, 1992 25 Female 03:10,2
5 452 Anna Kobus Nov 19, 1988 28 Female 03:23,7
6 451 Dana Kutyna May 06, 1980 37 Female 03:30,4
7 454 Sylwia Zygadło Nov 03, 1982 34 Female 04:27,1
8 481 Izabela Łapacz 21,07,1980 37 female 04:27,1
800 m II seria 20:34
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 409 Kajetan Majewski Apr 05, 1993 24 Male 02:47,8
2 406 Hubert Wiatrowski Aug 18, 1998 18 Male 02:59,4
3 411 Witold JAGIELSKI Oct 01, 1965 51 Male 03:02,4
4 455 Piotr Zygadło Apr 25, 1982 35 Male 03:07,0
5 443 Andrzej Brzozowski Oct 09, 1954 63 Male 03:07,4
6 422 Monika Sobotka May 03, 1971 46 Female 03:10,1
7 426 Elwira Kostka Jul 20, 1966 50 Female 03:18,6
8 427 Beata Gzula Oct 21, 1973 43 Female 03:21,6
9 453 Natalia Kielak Jun 29, 1988 28 Female 04:21,2
800 m III seria 20:38
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 441 Maciej Turos Aug 27, 1992 24 Male 02:37,3
2 473 Marcin Kitlas Jan 01, 1986 31 Male 02:38,3
3 458 Antonina Kwiatkowska Jun 29, 1993 23 Female 02:52,0
4 442 Marta Wojtkowiak Jul 07, 1985 31 Female 02:52,8
5 421 Tomek Kamiński Nov 11, 1972 44 Male 03:04,8
6 479 JoAsia Leszczyńska Mar 17, 1977 40 Female 03:05,3
7 445 Adam Wilgat Jan 27, 1971 46 Male 03:06,3
8 485 AGNIESZKA STEPANIUK Mar 12, 1983 34 Female 03:17,3
9 32 Andrzej Suwald May 16, 1961 56 Male 03:20,3
10 33 Jolanta Wagner Apr 18, 1966 51 Female 03:33,6
800 m IV seria 20:42
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 475 Marcin Wargin Oct 29, 1988 28 Male 02:28,7
2 449 Paweł Luliński Jun 09, 1985 31 Male 02:29,4
3 470 Sebastian Watras Mar 03, 1976 41 Male 02:30,6
4 438 Grzegorz Sala Sep 27, 1983 33 Male 02:32,4
5 480 Grzegorz Kosiński Mar 12, 1975 42 Male 02:36,7
6 474 Olaf Pierzak Mar 13, 1974 43 Male 02:41,3
7 448 Pawel Mazurkiewicz Jul 07, 1983 33 Male 02:44,0
8 461 Michał Szczypek Jan 24, 1982 35 Male 02:48,3
9 415 Norbert Jastreb Jun 06, 1970 46 Male 02:50,8
10 447 Patryk Karp Nov 01, 1998 18 Male 02:52,5
11 468 Anna Osuch Aug 06, 1983 33 Female 02:58,1
12 477 Julia Schirmer Dec 05, 1996 20 Female 03:02,2
13 428 Agnieszka Partyka Mar 18, 1972 45 Female 03:14,2
800 m V seria 20:46
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 433 Konrad KOBIAŁKA Jan 08, 1978 39 Male 02:09,1
2 432 Klaudyna Główka Feb 13, 1996 21 Famale 02:19,2
3 402 DARIUSZ TRZASKOWSKI Aug 25, 1977 39 Male 02:32,1
4 435 Aleksandra Mądzik Jul 29, 1981 35 Female 02:38,8
5 486 Maciej Matuszewski Aug 22, 1996 20 Male 02:42,1
6 440 Marta Durakiewicz Jun 22, 1995 21 Female 02:44,6
7 471 Marcin Zasada Jul 26, 1982 34 Male 02:45,4
8 425 Miłosz Matuszewski Aug 18, 1994 22 Male 02:48,8
9 405 Paweł Wereda Apr 12, 1970 47 Male 02:51,7
10 472 Tomasz Pawlicki Mar 07, 1980 37 Male 02:52,6
11 408 Gizela Grabińska Aug 07, 1969 47 Female 02:57,6
800 m VI seria 20:50
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 429 Artur Kłosiński Mar 14, 1998 19 Male 02:22,5
2 450 Daniel Maćkowski Oct 31, 1980 36 Male 02:25,9
3 401 Konrad Jakubczak Jun 15, 1996 20 Male 02:26,3
4 484 Dariusz Grycz Aug 25, 1987 29 Male 02:27,5
5 478 Adam Lukasiak Dec 22, 1985 31 Male 02:30,0
6 410 Bartosz Bauer Jul 09, 1980 36 Male 02:30,0
7 416 Kinga Reda Jan 28, 1993 24 Female 02:34,6
8 459 Jan Wernik Jan 26, 1990 27 Male 02:38,2
9 213 Sebastian Zasępa Nov 27, 1979 37 Male 02:39,8
10 465 Roksana Jamska Aug 21, 1984 32 Female 02:42,9
800 m VII seria 20:52
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 420 Luca Miele 2000 Male 02:14,8
2 466 Dominik Gosk Nov 09, 1992 24 Male 02:15,3
3 457 Łukasz Jeruć Apr 27, 1978 39 Male 02:19,5
4 90 Maciej Małecki Jun 28, 1986 30 Male 02:21,3
5 403 Jacek Nowakowski Dec 04, 1966 50 Male 02:21,9
6 412 Marcin Tarka Dec 31, 1979 37 Male 02:21,9
7 467 Diana Dawidziuk Nov 24, 1994 22 Female 02:26,7
8 476 Kamil Jaroszewicz Apr 04, 1981 36 Male 02:36,7
9 436 Marcelina Kawecka Aug 26, 1993 23 Female 02:41,4
10 489 Agata Gac 01,20,1984 33 Female 04:04,3
11 404 Paweł Witkowski Jul 16, 1979 37 Male 2:26.12
800 m VIII seria 20:55
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 469 Kacper Kąkol Jan 22, 1993 24 Male 02:06,5
2 463 Michał Surtel Jun 21, 1981 35 Male 02:09,2
3 418 Grzegorz Piliszek Sep 23, 1987 29 Male 02:09,8
4 400 Aneta Kaczmarek Jan 17, 1981 36 Female 02:11,4
5 464 Zbigniew Wolfigiel Jan 14, 1993 24 Male 02:15,6
6 417 Tomasz Łuczyński Mar 20, 1973 44 Male 02:16,2
7 414 Mateusz Dąbrowski Dec 16, 1986 30 Male 02:17,8
8 431 Artur Czerwoński May 21, 1968 49 Male 02:19,9
9 17 Andrzej Ignatowicz Aug 15, 1974 42 Male 02:21,9
10 460 Mariusz Rustecki Sep 03, 1973 43 Male 02:23,3
11 437 Piotr Żubiński 10,17,1974 43 male 02:24,8
12 407 Błażej Wiatrowski Sep 16, 1975 41 Male 02:29,0
13 483 Bartosz Goławski Jun 05, 1990 26 Male 02:40,2
800 m IX seria 20:58
miejsce numer First Name Last Name DOB Age Gender wynik
1 423 Bartosz Świątkowski Apr 18, 1989 28 male 02:03,9
2 487 Marek Jendrych 06 Jan,1984 33 male 02:05,8
3 446 Paweł Woźnicki Jun 27, 1990 26 Male 02:06,5
4 419 Paweł Biały Feb 14, 1990 27 Male 02:06,8
5 456 Kacper Ciesielski Jul 17, 1991 25 Male 02:08,8
6 430 Paweł Machowski May 24, 1992 25 Male 02:12,4
7 413 PIOTR PIĄTKOWSKI Nov 16, 1995 21 Male 02:17,1
8 423 Paweł Szczepański Sep 18, 1997 19 Male 02:20,9
9 488 Kamil Mosur Oct 21, 1977 39 Male 02:29,0
miejsce numer nazwa Drużyny KAPITAN wynik
1 7 RK Athletics Michal Orzel 03:49,4
2 5 Accelerating Poland Dariusz Korzeniowski 04:01,1
3 31 Kaczmar Project II Aneta Kaczmarek 04:03,7
4 12 dream run Diana Dawidziuk 04:08,6
5 3 21i1.pl Paweł Łasiński 04:11,3
6 2 BOMBA TEAM Mateusz Pawlin 04:19,3
7 8 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:19,6
8 33 MUFLONY Z TATR Arkadiusz Król 04:23,5
9 34 #celebrujzycie Kacper Kąkol 04:24,4
10 39 Kaczmar Project I Aneta Kaczmarek 04:25,0
11 10 TriWawa Jakub Krysiak 04:25,2
12 38 AdgarFIT Marcin Wargin 04:26,4
13 6 Pozytywnie Zabiegani II Gosha Wojcik 04:26,4
14 1 Medicover Runners Pawel Mazurkiewicz 04:30,8
15 36 BIEGAM NA TARCHOMINIE Roksana Jamska 04:33,3
16 4 Pozytywnie Zabiegani Michał Wojewoda 04:35,3
17 30 Usejn Volt Team Konrad Jakubczak 04:36,5
18 37 Polecimy Razem 04:36,5
19 9 Albatrosy Aleksandra Mądzik 04:51,0
20 32 Trucht Tarchomin Team 2 Joanna Trzaskowska 05:09,0
21 24 Gacki Piotr 05:46,4
22 35 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:51,7

Gratulujemy i zapraszamy na drugi mityng 20 czerwca!