wyniki FINAŁ 13.09

Gratulujemy wspaniałej walki i uzyskanych wyników!

  Wyniki 3000 m        
seria miejsce numer imię nazwisko   klub wynik
1 1 50 Błażej Wiatrowski M4 Alior Running Team 10:41,98
1 2 28 Rafał Hajduga M2 Amator 12:07,43
1 3 49 Hubert Wiatrowski M1 SP271 12:46,16
1 4 18 Lukasz Kolenda M3 biegam indywidualnie 13:10,94
1 5 34 Dawid Grzejdak M2   14:32,67
1 6 8 Anastazja Zygmantowicz K2 WITC 15:18,28
1 7 1 edyta rataszewska K5   15:30,03
1 8 27 Izabela Mioduszewska K4 Nike+ Run Club 15:32,03
1 9 43 Katarzyna Dąbrowska K5   15:42,94
1 10 41 Karolina Napierała K3   15:56,94
1 11 53 Łukasz Andrzejewicz M2 WANC 16:07,06
1 12 29 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska M4 Dzikie Skrzydło 16:36,27
1 13 30 Joanna Konkowska-Szymańska K3   16:49,20
1 14 4 Dorota Krawczykiewicz K3   17:41,33
1 15 20 Rafał Kierzkowski M3   19:10,16
1 16 25 Natalia Kielak K2 Natalia Biega Jak Szalona 20:11,92
1 17 22 Sylwia Zygadło K3 Warszawa Bielany 20:46,49
1 18 23 IZABELA ŁAPACZ K3   20:46,49
1   33 Magdalena Dymek K2   dnf
seria miejsce numer imię nazwisko   klub wynik
2 1 51 Adrian Michalak M3   12:48,52
2 2 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 13:00,87
2 3 40 Izabela Antczak K2   13:02,06
2 4 67 Grzegorz Kosiński M4 NIKE+ RUN CLUB 13:09,39
2 5 37 Małgorzata Czop K3 Nrc 13:10,99
2 6 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 13:25,70
2 7 13 Joanna Trzaskowska K3 Trucht Tarchomin Team 13:27,17
2 8 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 13:42,28
2 9 32 Sara Dygas K2 NRC 13:48,07
2 10 31 Tomek Kamiński M4 Dzikie skrzydło 14:00,56
2 11 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running Team 14:04,58
2 12 16 Wiola Radomyska K3 FabikTeam 14:35,90
2 13 21 Piotr Zygadło M3 Warszawa Bielany 14:49,50
2 14 24 Ewa Hawryluk-Stasiak K5   15:06,00
seria miejsce numer imię nazwisko   klub wynik
3 1 15 Monika Mosiołek K3 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 11:32,34
3 2 17 Tomasz Prus M3 NRC 11:39,32
3 3 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 11:46,49
3 4 86 Marcin Kitlas M3   11:50,84
3 5 36 Michał Wojnarowski M3 Kaczmar Project 11:51,24
3 6 55 Marek Gizicki M3 NON 11:52,79
3 7 203 Aleksandra Mądzik K3 Golden Team 11:56,85
3 8 64 Mateusz Molenda M2 trener24h.com.pl 12:08,25
3 9 63 Rafał Bieliński M3 Powązki 12:10,20
3 10 69 Andrzej Bazyluk M4 KB ERGO 12:12,22
3 11 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 12:20,65
3 12 42 Szymon Łuczków M3   12:22,94
3 13 57 Michał Gonczarek M3 KACZMAR PROJECT 12:25,66
3 14 46 Gizela Grabińska K4 AZS UW/ DREAM RUN 12:33,70
3 15 39 Aga Godlewska K3 KACZMAR PROJECT 12:41,78
3 16 6 Alicja Gąsiorowska K3 Żórawski Team 12:52,23
3 17 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARSZAWA 12:59,95
3 18 79 Paweł Szczerba M4   13:01,42
3 19 74 Jacek Wróblewski M2   13:09,36
3 20 3 Robert Kurecki M4 CLUB Vit 13:10,40
3   54 Sylwia Madejak M4 Żórawski Team dns
seria miejsce numer imię nazwisko   klub wynik
4 1 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 10:14,90
4 2 85 Marcin Bryl M3   10:18,50
4 3 60 Rafał Stankowski M3   10:19,00
4 4 47 Krystian Stefanski M3 KS KANAŁEK 10:20,00
4 5 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 10:21,50
4 6 75 Grzegorz Chojnacki M4 Husaria Race Team 10:22,30
4 7 44 Szymon Churski M4 flexisolutions.pl 10:33,90
4 8 83 Marcin Byrt M3 Kaczmar Project 10:49,70
4 9 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 10:51,20
4 10 52 Radosław Selke M3 MORT! 10:52,30
4 11 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 10:54,10
4 12 84 Piotr Kotkowski M4 JacekBiega Running Team 11:04,00
4 13 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 11:07,30
4 14 76 Marcin Ciesielski M4 Duklanowski Team 11:08,10
4 15 90 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 11:08,60
4 16 72 Justyna Grzywaczewska K3 CITY TRAIL Team 11:09,30
4 17 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 11:09,60
4 18 26 Ryszard Łukaszewicz M5 WARSZAWA 11:11,40
4 19 68 Tomasz Sęk M3   11:21,80
4 20 77 Alicja Stawicka K2 Adgarfit 11:26,20
seria miejsce numer imię nazwisko   klub wynik
5 1 58 Piotr Mielewczyk M2 Adidas Runners Warsaw 08:45,60
5 2 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 09:30,80
5 3 92 Maciej Bodnar M2   09:31,70
5 4 89 Piotr Kurek M3   09:33,30
5 5 88 Daniel Żochowski M2 ŻÓRAWSKI TEAM 09:37,20
5 6 81 Paweł Machowski M2 RACZYŃSKI TEAM 09:46,70
5 7 62 Dominik Gosk M2 Dream Run 09:47,01
5 8 78 Jacek Karwowski M3 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 09:47,30
5 9 82 Mikolaj Raczyński M2 BF Team 09:47,90
5 10 2 Tomasz Łuczyński M4 www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa 09:57,30
5 11 71 Arkadiusz Łęczycki M3 Greater Boston Track Club 09:57,70
5 12 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 10:01,70
5 13 35 Adam Tkaczyk M2 Most! 10:04,80
5 14 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 10:07,80
5 15 66 Andrzej Ignatowicz M4 Trucht Tarchomin Team 10:09,30
5 16 80 Maciej Muszyński M2 BieGramy 10:13,50
               
WYNIKI KONKURENCJI 3000 m        
seria miejsce numer imię nazwisko   klub wynik
5 1 58 Piotr Mielewczyk M2 Adidas Runners Warsaw 08:45,60
5 2 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 09:30,80
5 3 92 Maciej Bodnar M2   09:31,70
5 4 89 Piotr Kurek M3   09:33,30
5 5 88 Daniel Żochowski M2 ŻÓRAWSKI TEAM 09:37,20
5 6 81 Paweł Machowski M2 RACZYŃSKI TEAM 09:46,70
5 7 62 Dominik Gosk M2 Dream Run 09:47,01
5 8 78 Jacek Karwowski M3 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 09:47,30
5 9 82 Mikolaj Raczyński M2 BF Team 09:47,90
5 10 2 Tomasz Łuczyński M4 www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa 09:57,30
5 11 71 Arkadiusz Łęczycki M3 Greater Boston Track Club 09:57,70
5 12 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 10:01,70
5 13 35 Adam Tkaczyk M2 Most! 10:04,80
5 14 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 10:07,80
5 15 66 Andrzej Ignatowicz M4 Trucht Tarchomin Team 10:09,30
5 16 80 Maciej Muszyński M2 BieGramy 10:13,50
4 17 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 10:14,90
4 18 85 Marcin Bryl M3   10:18,50
4 19 60 Rafał Stankowski M3   10:19,00
4 20 47 Krystian Stefanski M3 KS KANAŁEK 10:20,00
4 21 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 10:21,50
4 22 75 Grzegorz Chojnacki M4 Husaria Race Team 10:22,30
4 23 44 Szymon Churski M4 flexisolutions.pl 10:33,90
1 24 50 Błażej Wiatrowski M4 Alior Running Team 10:41,98
4 25 83 Marcin Byrt M3 Kaczmar Project 10:49,70
4 26 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 10:51,20
4 27 52 Radosław Selke M3 MORT! 10:52,30
4 28 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 10:54,10
4 29 84 Piotr Kotkowski M4 JacekBiega Running Team 11:04,00
4 30 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 11:07,30
4 31 76 Marcin Ciesielski M4 Duklanowski Team 11:08,10
4 32 90 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 11:08,60
4 33 72 Justyna Grzywaczewska K3 CITY TRAIL Team 11:09,30
4 34 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 11:09,60
4 35 26 Ryszard Łukaszewicz M5 WARSZAWA 11:11,40
4 36 68 Tomasz Sęk M3   11:21,80
4 37 77 Alicja Stawicka K2 Adgarfit 11:26,20
3 38 15 Monika Mosiołek K3 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 11:32,34
3 39 17 Tomasz Prus M3 NRC 11:39,32
3 40 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 11:46,49
3 41 86 Marcin Kitlas M3   11:50,84
3 42 36 Michał Wojnarowski M3 Kaczmar Project 11:51,24
3 43 55 Marek Gizicki M3 NON 11:52,79
3 44 203 Aleksandra Mądzik K3 Golden Team 11:56,85
1 45 28 Rafał Hajduga M2 Amator 12:07,43
3 46 64 Mateusz Molenda M2 trener24h.com.pl 12:08,25
3 47 63 Rafał Bieliński M3 Powązki 12:10,20
3 48 69 Andrzej Bazyluk M4 KB ERGO 12:12,22
3 49 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 12:20,65
3 50 42 Szymon Łuczków M3   12:22,94
3 51 57 Michał Gonczarek M3 KACZMAR PROJECT 12:25,66
3 52 46 Gizela Grabińska K4 AZS UW/ DREAM RUN 12:33,70
3 53 39 Aga Godlewska K3 KACZMAR PROJECT 12:41,78
1 54 49 Hubert Wiatrowski M1 SP271 12:46,16
2 55 51 Adrian Michalak M3   12:48,52
3 56 6 Alicja Gąsiorowska K3 Żórawski Team 12:52,23
3 57 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARSZAWA 12:59,95
2 58 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 13:00,87
3 59 79 Paweł Szczerba M4   13:01,42
2 60 40 Izabela Antczak K2   13:02,06
3 61 74 Jacek Wróblewski M2   13:09,36
2 62 67 Grzegorz Kosiński M4 NIKE+ RUN CLUB 13:09,39
3 63 3 Robert Kurecki M4 CLUB Vit 13:10,40
1 64 18 Lukasz Kolenda M3 biegam indywidualnie 13:10,94
2 65 37 Małgorzata Czop K3 Nrc 13:10,99
2 66 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 13:25,70
2 67 13 Joanna Trzaskowska K3 Trucht Tarchomin Team 13:27,17
2 68 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 13:42,28
2 69 32 Sara Dygas K2 NRC 13:48,07
2 70 31 Tomek Kamiński M4 Dzikie skrzydło 14:00,56
2 71 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running Team 14:04,58
1 72 34 Dawid Grzejdak M2   14:32,67
2 73 16 Wiola Radomyska K3 FabikTeam 14:35,90
2 74 21 Piotr Zygadło M3 Warszawa Bielany 14:49,50
2 75 24 Ewa Hawryluk-Stasiak K5   15:06,00
1 76 8 Anastazja Zygmantowicz K2 WITC 15:18,28
1 77 1 edyta rataszewska K5   15:30,03
1 78 27 Izabela Mioduszewska K4 Nike+ Run Club 15:32,03
1 79 43 Katarzyna Dąbrowska K5   15:42,94
1 80 41 Karolina Napierała K3   15:56,94
1 81 53 Łukasz Andrzejewicz M2 WANC 16:07,06
1 82 29 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska M4 Dzikie Skrzydło 16:36,27
1 83 30 Joanna Konkowska-Szymańska K3   16:49,20
1 84 4 Dorota Krawczykiewicz K3   17:41,33
1 85 20 Rafał Kierzkowski M3   19:10,16
1 86 25 Natalia Kielak K2 Natalia Biega Jak Szalona 20:11,92
1 87 22 Sylwia Zygadło K3 Warszawa Bielany 20:46,49
1 88 23 IZABELA ŁAPACZ K3   20:46,49
               
wyniki 1500 m            
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
1 1 302 Marek Czajkowski M4 NRC 05:54,70
1 2 211 Norbert Jastreb M4 NRC 06:04,00
1 3 221 Kinga Tylutki M3   06:07,30
1 4 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 06:23,90
1 5 209 Ewa Tomczyk K3 NRC 06:39,30
1 6 426 Elwira Kostka K5 sportowe świry 06:41,30
1 7 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 06:41,80
1 8 202 Monika Sobotka K4 Skrzydlaci 06:43,81
1 9 427 Beata Gzula K4 SPORTOWE SWIRY 06:44,10
1 10 228 karol Guzowski M1   07:41,00
1 11 43 Katarzyna Dąbrowska K5   07:47,10
1 12 226 Dorota Krawczykiewicz K3   08:19,80
1 13 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5   08:35,10
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
2 1 214 Karol Wuls M2 NRC 04:57,80
2 2 204 Piotr Żubiński M4 Accelerating Poland 05:00,90
2 3 218 Vlad  TIKLCHENKO   NRC 05:04,50
2 4 229 Marcin Siudziński M3 Nd 05:14,20
2 5 213 Michal Gasiorowski M3 Trójka 05:22,00
2 6 307 Piotr Pikul M3 Nrc 05:25,90
2 7 220 Kamil Tylutki M3   05:30,50
2 8 203 Aleksandra Mądzik M3 Golden Team 05:31,20
2 9 201 Grzegorz SIOCH M4 Dzikie Skrzydło 05:31,60
2 10 422 Igors Berkovics M3 WITC 05:32,50
2 11 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 05:38,00
2 12 225 Damian  Pasieka M3 Trenery 05:46,00
2 13 219 Paweł Pomaski M4 Pomascy Biegają 05:58,60
2 14 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 06:08,20
2 15 217 Kamila Wojtowicz M2 NRC 06:08,80
2 16 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 06:18,30
2 17 428 Marek Rataszewski M5 nrc 06:20,70
2 18 200 Andrzej Brzozowski M6 WKZ 06:26,70
2 19 45 Marta Dąbrowska K1   06:35,80
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
3 1 210 Michał Mokrzański M3 Legia Run Club 04:44,18
3 2 424 Alan Parsons M3 WITC 04:47,30
3 3 215 Marta Jusińsa K2   04:59,75
3 4 227 Kinga Reda K2 Wieliszew Heron Team 05:00,19
3 5 421 Bartosz  Grześkowiak    Lipiec RunningTeam  05:04,27
3 6 429 Jan Jacyna M2 NRC 05:08,80
3 7 52 Radosław Selke M3 MORT! 05:12,51
3 8 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 05:13,20
3 9 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 05:13,51
3 10 430 Paweł Luliński M3 WWAA 05:17,25
3 11 230 Marek Rozkrut M4 Kaczmar Project 05:18,84
3 12 68 Tomasz Sęk M3 BEZ KLUBU 05:20,30
3 13 206 Szymon Drabczyk M5   05:21,31
3 14 208 Grzegorz Pałgan M4 Kwadratura Koła 05:22,62
3 15 222 Kamil Jaroszewicz M3 Warszawa 05:27,68
3 16 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 05:27,99
3 17 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 05:39,92
3 18 224 Oleksandr Kravchuk M3 NRC Warsaw 05:44,93
3 19 425 Grzegorz Olesiak M5 Gorce Ultra-Trail 05:45,67
3 20 207 Zenon Olszak M5   05:47,19
3 21 74 Jacek Wróblewski M2   06:37,43
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 205 KAMIL MŁYNARZ M2 SKB Kraśnik 04:07,28
4 2 312 Przemysław Obara M2 runemilrun.pl 04:24,22
4 3 59 Dariusz Korzeniowski M4 Accelerating Poland 04:48,59
4 4 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 04:49,77
4 5 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 04:52,55
4 6 423 JUAN ROMERO GARCIA M3 WITC 05:16,64
               
WYNIKI KONKURENCJI 1500 m        
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 205 KAMIL MŁYNARZ M2 SKB Kraśnik 04:07,28
4 2 312 Przemysław Obara M2 runemilrun.pl 04:24,22
3 3 210 Michał Mokrzański M3 Legia Run Club 04:44,18
3 4 424 Alan Parsons M3 WITC 04:47,30
4 5 59 Dariusz Korzeniowski M4 Accelerating Poland 04:48,59
4 6 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 04:49,77
4 7 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 04:52,55
2 8 214 Karol Wuls M2 NRC 04:57,80
3 9 215 Marta Jusińsa K2   04:59,75
3 10 227 Kinga Reda K2 Wieliszew Heron Team 05:00,19
2 11 204 Piotr Żubiński M4 Accelerating Poland 05:00,90
3 12 421 Bartosz  Grześkowiak    Lipiec RunningTeam  05:04,27
2 13 218 Vlad  TIKLCHENKO   NRC 05:04,50
3 14 429 Jan Jacyna M2 NRC 05:08,80
3 15 52 Radosław Selke M3 MORT! 05:12,51
3 16 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 05:13,20
3 17 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 05:13,51
2 18 229 Marcin Siudziński M3 Nd 05:14,20
4 19 423 JUAN ROMERO GARCIA M3 WITC 05:16,64
3 20 430 Paweł Luliński M3 WWAA 05:17,25
3 21 230 Marek Rozkrut M4 Kaczmar Project 05:18,84
3 22 68 Tomasz Sęk M3 BEZ KLUBU 05:20,30
3 23 206 Szymon Drabczyk M5   05:21,31
2 24 213 Michal Gasiorowski M3 Trójka 05:22,00
3 25 208 Grzegorz Pałgan M4 Kwadratura Koła 05:22,62
2 26 307 Piotr Pikul M3 Nrc 05:25,90
3 27 222 Kamil Jaroszewicz M3 Warszawa 05:27,68
3 28 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 05:27,99
2 29 220 Kamil Tylutki M3   05:30,50
2 30 203 Aleksandra Mądzik M3 Golden Team 05:31,20
2 31 201 Grzegorz SIOCH M4 Dzikie Skrzydło 05:31,60
2 32 422 Igors Berkovics M3 WITC 05:32,50
2 33 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 05:38,00
3 34 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 05:39,92
3 35 224 Oleksandr Kravchuk M3 NRC Warsaw 05:44,93
3 36 425 Grzegorz Olesiak M5 Gorce Ultra-Trail 05:45,67
2 37 225 Damian  Pasieka M3 Trenery 05:46,00
3 38 207 Zenon Olszak M5   05:47,19
1 39 302 Marek Czajkowski M4 NRC 05:54,70
2 40 219 Paweł Pomaski M4 Pomascy Biegają 05:58,60
1 41 211 Norbert Jastreb M4 NRC 06:04,00
1 42 221 Kinga Tylutki M3   06:07,30
2 43 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 06:08,20
2 44 217 Kamila Wojtowicz M2 NRC 06:08,80
2 45 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 06:18,30
2 46 428 Marek Rataszewski M5 nrc 06:20,70
1 47 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 06:23,90
2 48 200 Andrzej Brzozowski M6 WKZ 06:26,70
2 49 45 Marta Dąbrowska K1   06:35,80
3 50 74 Jacek Wróblewski M2   06:37,43
1 51 209 Ewa Tomczyk K3 NRC 06:39,30
1 52 426 Elwira Kostka K5 sportowe świry 06:41,30
1 53 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 06:41,80
1 54 202 Monika Sobotka K4 Skrzydlaci 06:43,81
1 55 427 Beata Gzula K4 SPORTOWE SWIRY 06:44,10
1 56 228 karol Guzowski M1   07:41,00
1 57 43 Katarzyna Dąbrowska K5   07:47,10
1 58 226 Dorota Krawczykiewicz K3   08:19,80
1 59 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5   08:35,10
               
Wyniki 800 m            
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
1 1 336 Marta Zalewska K2 Żórawskie Team 02:49,30
1 2 346 Julka Schirmer K2 NRC 03:01,20
1 3 302 Marek Czajkowski M4   03:03,20
1 4 337 Witold JAGIELSKI M5 Skrzydlaci.pl 03:04,30
1 5 352 Katarzyna Walczak   Medicover Runners 03:05,90
1 6 305 Agnieszka Jurek K3   03:30,50
1 7 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 brak 04:10,56
1 8 428 marek rataszewski M5 nrc 04:10,95
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
2 1 330 Maciej Duczyński M4 Kaczmar Project 02:15,90
2 2 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 02:31,40
2 3 331 Bartek Krysiak M2 TriWawa 02:33,90
2 4 322 Andrzej Matusiak M3   02:44,50
2 5 311 anna stegner K4   02:57,00
2 6 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 02:58,90
2 7 220 Kamil Tylutki M3   03:00,70
2 8 221 Kinga Tylutki K3   03:05,10
2 9 11 Adam Wilgat M4 Dzikie skrzydło 03:05,80
2 10 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 03:10,60
2 11 355 Karolina Pióro-Chmielecka K4 NRC 03:13,40
2 12 303 Aleksandra Rzeszutko K3 NRC 03:13,70
2 13 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running team 03:16,60
2 14 309 Jolanta Wagner K5   03:28,70
2 15 228 Karol Guzowski M3   03:56,70
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
3 1 353 Paweł Muniak M2   02:20,81
3 2 319 Jarosław Glinicki M4   02:30,51
3 2 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 02:37,60
3 3 333 Jacek Maron M4 Jack team 02:38,67
3 4 357 Paweł Król M3 Dental King 02:42,98
3 5 320 Tomik Grewiński M4 Run Kayax Run 02:43,28
3 6 332 Jacek Kocerka M4   02:47,84
3 7 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 02:48,17
3 8 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 02:49,71
3 9 310 Justyna Gawlik K2 RunnersClub.pl 02:51,86
3 10 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARDZAWA 02:55,68
3 11 317 Magdalena Kacprzyńska K3   02:59,63
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 344 Wojciech Żmijewski M2   02:26,19
4 2 335 Paweł Słomka M2 NIKE+ RUN CLUB 02:28,31
4 3 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 02:29,75
4 4 306 Paweł Miziński M3 N+RC 02:31,10
4 5 343 Marcin Kozakowski M3 Medicover Runners 02:31,55
4 6 356 Łukasz Kucharski     02:35,67
4 7 321 Leszek Pieniążek M5 Ortoreh Team 02:39,59
4 8 347 Pawel Mazurkiewicz M3 Medicover Runners 02:40,03
4 9 307 Piotr Pikul M3 NRC 02:42,52
4 10 340 Mariusz Cichocki M2   02:45,41
4 11 338 Olaf Pierzak M4   02:49,03
4 12 316 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 02:49,79
4 13 54 Sylwia Madejak K4 Żórawski Team 02:51,34
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
5 1 301 Konrad Jakubczak M2   02:23,26
5 2 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 02:23,59
5 3 323 Daniel Urmanowski M2 Dream Run 02:24,01
5 4 349 Robert Włodkowski M3 Trucht Tarchomin Team 02:26,31
5 5 350 Łukasz Niewiński M3 Trucht Tarchomin Team 02:27,33
5 6 325 Kamil Mosur M3   02:27,33
5 8 326 Martyna Wiśniewska K2 adidas Runners Warsaw 02:28,44
5 9 329 Arkadiusz Król M4 NIKE+ RUN CLUB 02:29,08
5 10 345 Robert Karp M4 ŁAC 02:29,79
5 11 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 02:31,88
5 12 74 Jacek Wróblewski M2   02:36,74
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
6 1 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 02:11,16
6 2 318 Łukasz Sychowicz M4 Grazia Running 02:13,25
6 3 327 Seweryn Sobieszek M3 Adidas Runners Warsaw 02:17,76
6 4 304 Tomasz Lipiec M4 Lipiec Running Team 02:17,90
6 5 314 Marcin Tarka M3 Widłorogi 02:20,15
6 6 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 02:22,43
6 7 315 Daniel Sychowicz M3 Grazia Running 02:24,16
6 8 354 Mateusz Piechnik M3 Klub Kolarski Cyklon Warszawa 02:27,29
6 9 204 Piotr Zubiński M4   02:27,53
6 10 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 02:30,85
6 11 358 Adam Lukasiak M3   02:32,06
6 12 308 Monika Jusińska K2 Entre Team 02:32,76
6 13 300         02:40,31
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
7 1 313 Kamil Jastrzębski M2 DuklanowskiTeam 02:04,00
7 2 351 Bartosz Świątkowski     02:04,91
7 3 339 Grzegorz Piliszek M2 Kaczmar Project 02:05,83
7 4 341 Jacek Wichowski M2 Medicover Runners 02:06,33
7 5 324 Zbigniew Wolfigiel M2   02:17,70
7 6 89 Piotr Kurek M3   02:18,99
7 7 328 Artur Czerwoński M4 Widłorogi 02:19,48
7 8 71 Arkadiusz Łęczycki M3   02:20,65
7 9 35 Adam Tkaczyk M2 Mort! 02:21,10
7 10 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 02:22,58
               
WYNIKI KONKURENCJI 800 m        
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
7 1 313 Kamil Jastrzębski M2 DuklanowskiTeam 02:04,00
7 2 351 Bartosz Świątkowski     02:04,91
7 3 339 Grzegorz Piliszek M2 Kaczmar Project 02:05,83
7 4 341 Jacek Wichowski M2 Medicover Runners 02:06,33
6 5 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 02:11,16
6 6 318 Łukasz Sychowicz M4 Grazia Running 02:13,25
2 7 330 Maciej Duczyński M4 Kaczmar Project 02:15,90
7 8 324 Zbigniew Wolfigiel M2   02:17,70
6 9 327 Seweryn Sobieszek M3 Adidas Runners Warsaw 02:17,76
6 10 304 Tomasz Lipiec M4 Lipiec Running Team 02:17,90
7 11 89 Piotr Kurek M3   02:18,99
7 12 328 Artur Czerwoński M4 Widłorogi 02:19,48
6 13 314 Marcin Tarka M3 Widłorogi 02:20,15
7 14 71 Arkadiusz Łęczycki M3   02:20,65
3 15 353 Paweł Muniak M2   02:20,81
7 16 35 Adam Tkaczyk M2 Mort! 02:21,10
6 17 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 02:22,43
7 18 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 02:22,58
5 19 301 Konrad Jakubczak M2   02:23,26
5 20 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 02:23,59
5 21 323 Daniel Urmanowski M2 Dream Run 02:24,01
6 22 315 Daniel Sychowicz M3 Grazia Running 02:24,16
4 23 344 Wojciech Żmijewski M2   02:26,19
5 24 349 Robert Włodkowski M3 Trucht Tarchomin Team 02:26,31
6 25 354 Mateusz Piechnik M3 Klub Kolarski Cyklon Warszawa 02:27,29
5 26 350 Łukasz Niewiński M3 Trucht Tarchomin Team 02:27,33
6 27 204 Piotr Zubiński M4   02:27,53
5 28 325 Kamil Mosur M3   02:27,90
4 29 335 Paweł Słomka M2 NIKE+ RUN CLUB 02:28,31
5 30 326 Martyna Wiśniewska K2 adidas Runners Warsaw 02:28,44
5 31 329 Arkadiusz Król M4 NIKE+ RUN CLUB 02:29,08
4 32 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 02:29,75
5 33 345 Robert Karp M4 ŁAC 02:29,79
3 34 319 Jarosław Glinicki M4   02:30,51
6 35 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 02:30,85
4 36 306 Paweł Miziński M3 N+RC 02:31,10
2 37 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 02:31,40
4 38 343 Marcin Kozakowski M3 Medicover Runners 02:31,55
5 39 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 02:31,88
6 40 358 Adam Lukasiak M3   02:32,06
6 41 308 Monika Jusińska K2 Entre Team 02:32,76
2 42 331 Bartek Krysiak M2 TriWawa 02:33,90
4 43 356 Łukasz Kucharski     02:35,67
5 44 74 Jacek Wróblewski M2   02:36,74
3 45 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 02:37,60
3 46 333 Jacek Maron M4 Jack team 02:38,67
4 47 321 Leszek Pieniążek M5 Ortoreh Team 02:39,59
4 48 347 Pawel Mazurkiewicz M3 Medicover Runners 02:40,03
6 49 300         02:40,31
4 50 307 Piotr Pikul M3 NRC 02:42,52
3 51 357 Paweł Król M3 Dental King 02:42,98
3 52 320 Tomik Grewiński M4 Run Kayax Run 02:43,28
2 53 322 Andrzej Matusiak M3   02:44,50
4 54 340 Mariusz Cichocki M2   02:45,41
3 55 332 Jacek Kocerka M4   02:47,84
3 56 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 02:48,17
4 57 338 Olaf Pierzak M4   02:49,03
1 58 336 Marta Zalewska K2 Żórawskie Team 02:49,30
3 59 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 02:49,71
4 60 316 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 02:49,79
4 61 54 Sylwia Madejak K4 Żórawski Team 02:51,34
3 62 310 Justyna Gawlik K2 RunnersClub.pl 02:51,86
3 63 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARDZAWA 02:55,68
2 64 311 anna stegner K4   02:57,00
2 65 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 02:58,90
3 66 317 Magdalena Kacprzyńska K3   02:59,63
2 67 220 Kamil Tylutki M3   03:00,70
1 68 346 Julka Schirmer K2 NRC 03:01,20
1 69 302 Marek Czajkowski M4   03:03,20
1 70 337 Witold JAGIELSKI M5 Skrzydlaci.pl 03:04,30
2 71 221 Kinga Tylutki K3   03:05,10
2 72 11 Adam Wilgat M4 Dzikie skrzydło 03:05,80
1 73 352 Katarzyna Walczak   Medicover Runners 03:05,90
2 74 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 03:10,60
2 75 355 Karolina Pióro-Chmielecka K4 NRC 03:13,40
2 76 303 Aleksandra Rzeszutko K3 NRC 03:13,70
2 77 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running team 03:16,60
2 78 309 Jolanta Wagner K5   03:28,70
1 79 305 Agnieszka Jurek K3   03:30,50
2 80 228 Karol Guzowski M3   03:56,70
1 81 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5   04:10,56
1 82 428 marek rataszewski M5 nrc 04:10,95
               
  Sztafeta 4×400 m            
  seria miejsce kapitan numer drużyna wyniki
  1 1 Gizela Grabińska 8 AZS UW II 03:46,09
  1 2 Dariusz Korzeniowski 4 Accelerating Poland 04:08,64
  1 3 Michel Chojnacki 9 Triwawa 04:14,41
  1 4 Zbyszek Wolfigiel 13 Szybkobiegacze 04:21,34
  1 5 Orszulka Ryciak 10 triwawa dwa 04:39,61
  1 6 Izabela Mioduszewska 2 Team FitFighter 06:00,51
               
  2 1 Karol Ondra 1 Sportowe świry 03:40,62
  2 2 Maciej Duczyński 12 Kaczmar Project I 04:19,59
  2 3 Paweł Słomka 16 Go go Power Rangers! 04:23,09
  2 4 Juan Romero Garcia 11 Track Masters 04:27,74
  2 5 Mateusz Molenda 7 #TRENERZY 04:40,41
  2 6 Aleksandra Mądzik 14 Albatrosy 04:42,24
  2 7 Andrzej  Ignatowicz 6 Trucht Tarchomin Team 04:43,61
  2 8 Justyna Gawlik 5 Paczka M&M 04:45,11
  2 9 Łukasz Remisiewicz 3 RunEat i jego Aniołki 05:36,30
  2 10 Martyna Szewirska 15 Dziewczyńskie Poranki 05:44,91
               
wyniki konkurencji Sztafeta 4×400 m      
msc seria miejsce kapitan numer drużyna wyniki
1 2 1 Karol Ondra 1 Sportowe świry 03:40,62
2 1 1 Gizela Grabińska 8 AZS UW II 03:46,09
3 1 2 Dariusz Korzeniowski 4 Accelerating Poland 04:08,64
4 1 3 Michel Chojnacki 9 Triwawa 04:14,41
5 2 2 Maciej Duczyński 12 Kaczmar Project I 04:19,59
6 1 4 Zbyszek Wolfigiel 13 Szybkobiegacze 04:21,34
7 2 3 Paweł Słomka 16 Go go Power Rangers! 04:23,09
8 2 4 Juan Romero Garcia 11 Track Masters 04:27,74
9 1 5 Orszulka Ryciak 10 triwawa dwa 04:39,61
10 2 5 Mateusz Molenda 7 #TRENERZY 04:40,41
11 2 6 Aleksandra Mądzik 14 Albatrosy 04:42,24
12 2 7 Andrzej  Ignatowicz 6 Trucht Tarchomin Team 04:43,61
13 2 8 Justyna Gawlik 5 Paczka M&M 04:45,11
14 2 9 Łukasz Remisiewicz 3 RunEat i jego Aniołki 05:36,30
15 2 10 Martyna Szewirska 15 Dziewczyńskie Poranki 05:44,91
16 1 6 Izabela Mioduszewska 2 Team FitFighter 06:00,51