Opublikowano:

Wyniki WTC 2017

Poniżej publikujemy wyniki całego cyklu Warszaw Track Cup 2017

Gratulujemy i zapraszamy za rok!

KLASYFIKACJE WARSAW TRACK CUP 2017
KOBIETY OPEN
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81 04:58,41 02:28,44 18:09,66
2 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20 04:57,98 02:29,75 18:18,93
3 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30 05:08,96 02:31,62 18:49,88
4 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26 05:38,00 02:49,71 19:59,97
5 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85 05:31,20 02:38,80 20:06,85
6 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95 05:27,99 02:48,17 20:21,11
7 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72 05:38,66 02:45,08 20:35,46
8 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12 05:51,30 02:49,30 20:40,72
9 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08 05:50,54 02:52,39 21:12,01
10 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65 05:55,94 02:58,90 21:15,49
11 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97 06:08,20 02:45,88 21:24,05
12 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70 05:53,32 02:57,58 21:24,60
13 Anna Stegner K4 12:57,62 05:58,55 02:57,00 21:53,17
14 Izabela Antczak K2 13:02,06 06:08,65 02:57,99 22:08,70
15 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99 06:20,00 02:57,93 22:28,92
16 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17 06:09,02 03:04,08 22:40,27
17 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67 06:10,57 03:13,70 22:45,94
18 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69 06:19,84 03:13,40 23:09,93
19 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28 06:41,80 03:05,30 23:29,38
20 Sara Dygas NRC K2 13:48,07 06:54,33 03:10,23 23:52,63
21 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21 06:41,05 03:10,15 24:04,41
22 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20 06:41,30 03:18,61 24:07,11
23 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70 06:44,10 03:21,59 24:21,39
24 Jolanta Wagner K5 14:48,52 06:57,25 03:28,70 25:14,47
25 Edyta Rataszewska K5 15:30,03 07:17,51 03:34,06 26:21,60
26 Agnieszka Jurek K3 15:48,22 07:15,77 03:30,50 26:34,49
27 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27 07:16,21 03:34,48 27:26,96
28 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20 08:35,10 04:10,56 29:34,86
29 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92 08:49,12 04:21,17 33:22,21
30 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49 09:07,51 04:27,14 34:21,14
31 Izabela Łapacz K3 20:46,49 09:08,43 04:27,14 34:22,06
K2
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81 04:58,41 02:28,44 18:09,66
2 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30 05:08,96 02:31,62 18:49,88
3 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95 05:27,99 02:48,17 20:21,11
4 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12 05:51,30 02:49,30 20:40,72
5 Izabela Antczak K2 13:02,06 06:08,65 02:57,99 22:08,70
6 Sara Dygas NRC K2 13:48,07 06:54,33 03:10,23 23:52,63
7 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92 08:49,12 04:21,17 33:22,21
K3
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20 04:57,98 02:29,75 18:18,93
2 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85 05:31,20 02:38,80 20:06,85
3 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08 05:50,54 02:52,39 21:12,01
4 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65 05:55,94 02:58,90 21:15,49
5 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99 06:20,00 02:57,93 22:28,92
6 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17 06:09,02 03:04,08 22:40,27
7 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67 06:10,57 03:13,70 22:45,94
8 Agnieszka Jurek K3 15:48,22 07:15,77 03:30,50 26:34,49
9 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49 09:07,51 04:27,14 34:21,14
10 Izabela Łapacz K3 20:46,49 09:08,43 04:27,14 34:22,06
K4
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26 05:38,00 02:49,71 19:59,97
2 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72 05:38,66 02:45,08 20:35,46
3 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97 06:08,20 02:45,88 21:24,05
4 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70 05:53,32 02:57,58 21:24,60
5 Anna Stegner K4 12:57,62 05:58,55 02:57,00 21:53,17
6 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69 06:19,84 03:13,40 23:09,93
7 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28 06:41,80 03:05,30 23:29,38
8 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21 06:41,05 03:10,15 24:04,41
9 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70 06:44,10 03:21,59 24:21,39
10 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27 07:16,21 03:34,48 27:26,96
K5
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20 06:41,30 03:18,61 24:07,11
2 Jolanta Wagner K5 14:48,52 06:57,25 03:28,70 25:14,47
3 Edyta Rataszewska K5 15:30,03 07:17,51 03:34,06 26:21,60
4 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20 08:35,10 04:10,56 29:34,86
MĘŻCZYŹNI OPEN
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25 04:02,58 02:04,00 14:38,83
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60 03:59,60 01:58,34 14:43,54
3 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01 04:15,88 02:06,33 15:32,22
4 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80 04:21,80 02:11,16 16:03,76
5 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15 04:24,22 02:11,79 16:08,16
6 Piotr Kurek M3 09:33,30 04:30,29 02:18,99 16:22,58
7 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32 04:29,09 02:20,65 16:26,06
8 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01 04:31,08 02:15,35 16:33,44
9 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80 04:32,76 02:16,71 16:54,27
10 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42 04:42,34 02:17,90 16:55,66
11 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79 04:39,16 02:17,76 16:55,71
12 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30 04:44,04 02:16,18 16:57,52
13 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70 04:44,21 02:21,27 17:03,18
14 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30 04:37,90 02:16,99 17:04,19
15 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80 04:43,25 02:16,14 17:07,19
16 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30 04:30,05 02:09,14 17:07,49
17 Rafał Stankowski M3 10:19,00 04:44,55 02:19,82 17:23,37
18 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90 04:49,77 02:22,43 17:27,10
19 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09 04:52,55 02:29,56 17:31,20
20 Michał Głodowski M2 10:36,42 04:46,41 02:18,63 17:41,46
21 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50 04:58,28 02:23,59 17:43,37
22 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29 05:00,90 02:24,84 18:08,03
23 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98 05:02,24 02:29,00 18:13,22
24 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23 05:12,51 02:31,23 18:25,97
25 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15 05:04,64 02:26,31 18:28,10
26 Paweł Muniak M2 10:58,51 05:10,82 02:20,81 18:30,14
27 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30 04:59,08 02:31,40 18:37,78
28 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97 05:09,81 02:29,79 18:43,57
29 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47 05:10,38 02:27,33 18:47,18
30 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21 05:08,88 02:27,76 18:50,85
31 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62 05:12,47 02:28,31 18:57,40
32 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67 05:10,23 02:49,79 18:58,69
33 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66 05:11,39 02:29,08 19:05,13
34 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07 05:11,34 02:32,14 19:08,55
35 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21 05:11,76 02:39,59 19:09,56
36 Sebastian Zasępa M3 11:12,32 05:20,20 02:39,75 19:12,27
37 Szymon Drabczyk M5 11:15,74 05:19,00 02:39,72 19:14,46
38 Kamil Mosur M4 11:33,88 05:18,82 02:27,90 19:20,60
39 Karol Wuls M2 11:43,12 04:57,80 02:41,99 19:22,91
40 Tomasz Sęk M3 11:21,80 05:20,30 02:40,84 19:22,94
41 Jarosław Glinicki M4 11:42,43 05:11,05 02:30,51 19:23,99
42 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43 05:22,84 02:43,28 19:27,55
43 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32 05:21,52 02:31,10 19:28,94
44 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12 05:12,11 02:31,55 19:35,78
45 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92 05:27,68 02:36,73 19:55,33
46 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49 05:39,92 02:30,01 19:56,42
47 Marcin Kitlas M3 11:50,84 05:30,19 02:38,27 19:59,30
48 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71 05:25,90 02:42,52 20:08,13
49 Andrzej Matusiak M3 12:01,47 05:37,90 02:44,50 20:23,87
50 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25 05:26,11 02:54,90 20:29,26
51 Szymon Łuczków M3 12:10,11 05:41,11 02:47,91 20:39,13
52 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44 05:31,60 02:44,12 20:56,16
53 Kamil Tylutki M3 12:37,24 05:30,50 03:00,70 21:08,44
54 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39 05:36,35 02:36,67 21:22,41
55 Zenon Olszak M5 12:46,45 05:47,19 02:49,45 21:23,09
56 Tomek Kamiński M4 12:03,33 06:30,03 03:04,78 21:38,14
57 Paweł Wereda M4 12:53,97 05:58,79 02:51,70 21:44,46
58 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16 06:05,66 02:59,42 21:51,24
59 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36 06:37,43 02:36,74 22:23,53
60 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95 06:04,00 02:50,83 22:27,78
61 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25 05:54,70 03:03,20 22:33,15
62 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64 06:26,70 03:07,41 22:43,75
63 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70 06:23,90 03:05,80 22:55,40
64 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12 06:25,39 03:01,44 23:37,95
65 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58 06:35,50 03:16,60 23:56,68
66 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50 06:43,61 03:06,98 24:40,09
67 Karol Guzowski M1 16:49,33 07:41,00 03:56,70 28:27,03
68 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16 08:22,32 03:50,28 31:22,76
M1
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16 06:05,66 02:59,42 21:51,24
2 Karol Guzowski M1 16:49,33 07:41,00 03:56,70 28:27,03
M2
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25 04:02,58 02:04,00 14:38,83
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60 03:59,60 01:58,34 14:43,54
3 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15 04:24,22 02:11,79 16:08,16
4 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01 04:31,08 02:15,35 16:33,44
5 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80 04:32,76 02:16,71 16:54,27
6 Michał Głodowski M2 10:36,42 04:46,41 02:18,63 17:41,46
7 Paweł Muniak M2 10:58,51 05:10,82 02:20,81 18:30,14
8 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62 05:12,47 02:28,31 18:57,40
9 Karol Wuls M2 11:43,12 04:57,80 02:41,99 19:22,91
10 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25 05:26,11 02:54,90 20:29,26
11 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36 06:37,43 02:36,74 22:23,53
M3
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01 04:15,88 02:06,33 15:32,22
2 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80 04:21,80 02:11,16 16:03,76
3 Piotr Kurek M3 09:33,30 04:30,29 02:18,99 16:22,58
4 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32 04:29,09 02:20,65 16:26,06
5 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79 04:39,16 02:17,76 16:55,71
6 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70 04:44,21 02:21,27 17:03,18
7 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30 04:30,05 02:09,14 17:07,49
8 Rafał Stankowski M3 10:19,00 04:44,55 02:19,82 17:23,37
9 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90 04:49,77 02:22,43 17:27,10
10 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50 04:58,28 02:23,59 17:43,37
11 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23 05:12,51 02:31,23 18:25,97
12 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15 05:04,64 02:26,31 18:28,10
13 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30 04:59,08 02:31,40 18:37,78
14 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47 05:10,38 02:27,33 18:47,18
15 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21 05:08,88 02:27,76 18:50,85
16 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67 05:10,23 02:49,79 18:58,69
17 Sebastian Zasępa M3 11:12,32 05:20,20 02:39,75 19:12,27
18 Tomasz Sęk M3 11:21,80 05:20,30 02:40,84 19:22,94
19 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32 05:21,52 02:31,10 19:28,94
20 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12 05:12,11 02:31,55 19:35,78
21 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92 05:27,68 02:36,73 19:55,33
22 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49 05:39,92 02:30,01 19:56,42
23 Marcin Kitlas M3 11:50,84 05:30,19 02:38,27 19:59,30
24 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71 05:25,90 02:42,52 20:08,13
25 Andrzej Matusiak M3 12:01,47 05:37,90 02:44,50 20:23,87
26 Szymon Łuczków M3 12:10,11 05:41,11 02:47,91 20:39,13
27 Kamil Tylutki M3 12:37,24 05:30,50 03:00,70 21:08,44
28 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50 06:43,61 03:06,98 24:40,09
29 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16 08:22,32 03:50,28 31:22,76
M4
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42 04:42,34 02:17,90 16:55,66
2 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30 04:44,04 02:16,18 16:57,52
3 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30 04:37,90 02:16,99 17:04,19
4 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80 04:43,25 02:16,14 17:07,19
5 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09 04:52,55 02:29,56 17:31,20
6 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29 05:00,90 02:24,84 18:08,03
7 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98 05:02,24 02:29,00 18:13,22
8 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97 05:09,81 02:29,79 18:43,57
9 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66 05:11,39 02:29,08 19:05,13
10 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07 05:11,34 02:32,14 19:08,55
11 Kamil Mosur M4 11:33,88 05:18,82 02:27,90 19:20,60
12 Jarosław Glinicki M4 11:42,43 05:11,05 02:30,51 19:23,99
13 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43 05:22,84 02:43,28 19:27,55
14 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44 05:31,60 02:44,12 20:56,16
15 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39 05:36,35 02:36,67 21:22,41
16 Tomek Kamiński M4 12:03,33 06:30,03 03:04,78 21:38,14
17 Paweł Wereda M4 12:53,97 05:58,79 02:51,70 21:44,46
18 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95 06:04,00 02:50,83 22:27,78
19 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25 05:54,70 03:03,20 22:33,15
20 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70 06:23,90 03:05,80 22:55,40
M5
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21 05:11,76 02:39,59 19:09,56
2 Szymon Drabczyk M5 11:15,74 05:19,00 02:39,72 19:14,46
3 Zenon Olszak M5 12:46,45 05:47,19 02:49,45 21:23,09
4 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12 06:25,39 03:01,44 23:37,95
5 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58 06:35,50 03:16,60 23:56,68
M6
msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m 1500 m 800 m RAZEM
1 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64 06:26,70 03:07,41 22:43,75

Poniżej Mistrzowie dystansów

3000 K

msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m
1 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 10:42,81
2 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 10:51,20
3 Agnieszka Budek K3 10:55,20
4 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 11:09,30
5 Agnieszka Kwiatkowska nadystansie.pl K3 11:09,60
6 Alicja Stawicka Adgarfit K2 11:26,20
7 Justyna Kostrzewska K3 11:30,82
8 Beata Andres Entre.pl Team K4 11:32,26
9 Monika Mosiołek Biegnę, żeby Bartek mógł biegać K3 11:32,34
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 11:56,85
11 Weronika Brzuchalska K2 11:57,42
12 Katarzyna Paździecka K 11:58,63
13 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 12:00,12
14 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 12:04,95
15 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 12:11,72
16 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 12:20,65
17 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 12:29,08
18 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 12:29,97
19 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 12:33,70
20 Alicja Gąsiorowska Żórawski Team K3 12:38,05
21 Aga Godlewska KACZMAR PROJECT K3 12:41,78
22 Ewa Stupkiewicz K 12:45,43
23 Anna Stegner K4 12:57,62
24 Izabela Antczak K2 13:02,06
25 Kinga Barchoń K4 13:03,99
26 Monika Dryja K3 13:04,44
27 Małgorzata Czop Nrc K3 13:10,99
28 Jagoda Nowik K3 13:16,67
29 Agnieszka Witkowska K2 13:19,88
30 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 13:21,67
31 Zuzanna Popielarska K2 13:25,33
32 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 13:27,17
33 Aleksandra Krawczyk K2 13:30,32
34 Karolina Gawryszczak K2 13:34,36
35 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 13:36,69
36 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 13:42,28
37 Sara Dygas NRC K2 13:48,07
38 Ilona Burchard K3 13:49,68
39 Joanna Kulig K2 13:52,61
40 Katarzyna Olszewska K3 13:55,46
41 Ola Bialowas K2 13:59,21
42 Izabela Dymek K3 14:00,89
43 Elwira Kostka sportowe świry K5 14:07,20
44 Małgorzata Kulig K2 14:12,01
45 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 14:13,21
46 Edyta Korach K1 14:14,61
47 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 14:15,70
48 Wiola Radomyska FabikTeam K3 14:35,90
49 Monika Grzeczynska K2 14:43,83
50 Jolanta Wagner K5 14:48,52
51 Marlena Dziedzic K4 14:58,07
52 Marzena Klimkiewicz K3 15:02,00
53 Ewa Hawryluk-Stasiak K5 15:06,00
54 Kinga Kotur K2 15:12,79
55 Paulina Szczepankowska K2 15:15,80
56 Anastazja Zygmantowicz WITC K2 15:18,28
57 Edyta Rataszewska K5 15:30,03
58 Izabela Mioduszewska Nike+ Run Club K4 15:32,03
59 Angelina Zawicka K3 15:33,76
60 Katarzyna Dąbrowska K5 15:42,94
61 Agnieszka Jurek K3 15:48,22
62 Katarzyna Żądło K 15:49,66
63 Karolina Napierała K3 15:56,94
64 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 16:36,27
65 Wanda Kurek K4 16:42,80
66 Joanna Konkowska-Szymańska K5 16:49,20
67 Agnieszka Słowik K3 17:03,90
68 Dorota Krawczykiewicz K3 17:41,33
69 Aneta Wojnarowska K3 17:51,20
70 Anna Sałacińska K4 18:39,50
71 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 20:11,92
72 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 20:46,49
73 Izabela Łapacz K3 20:46,49
74 Jadwiga Olszewska K5 20:55,10

3000 M

msc imię nazwisko klub Kategoria 3000 m
1 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 08:32,25
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 08:45,60
3 Damian Walczak M2 08:49,43
4 Wojciech Karwowski M2 09:00,63
5 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 09:10,01
6 Paweł Raczyński M2 09:23,12
7 Filip Babik M2 09:23,89
8 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 09:30,80
9 Dariusz Nożyńdki M3 09:31,10
10 Maciej Bodnar M2 09:31,70
11 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 09:32,15
12 Piotr Kurek M3 09:33,30
13 Piotr Podstawka M3 09:35,34
14 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 09:36,32
15 Daniel Żochowski ŻÓRAWSKI TEAM M2 09:37,20
16 Michal Orzel M3 09:46,40
17 Paweł Machowski RACZYŃSKI TEAM M2 09:46,70
18 Dominik Gosk Dream Run M2 09:47,01
19 Jacek Karwowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M3 09:47,30
20 Mikolaj Raczyński BF Team M2 09:47,90
21 Sebastian Dymek M3 09:51,18
22 Wojciech Omielan M2 09:53,02
23 Marcin Dubiel M3 09:53,50
24 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 09:55,42
25 Marek Wilczura M4 09:55,56
26 Daniel Karwowski M2 09:57,23
27 Krystian Kochanek M3 09:57,25
28 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 09:57,30
29 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 09:57,70
30 Łukasz Zajma M2 09:57,98
31 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 09:58,79
32 Maciej Muszyński BieGramy M2 10:03,89
33 Adam Tkaczyk Mort! M2 10:04,80
34 Tomasz Majewski M3 10:07,12
35 PIOTR PIĄTKOWSKI M2 10:07,20
36 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 10:07,80
37 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 10:09,09
38 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 10:09,30
39 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 10:14,90
40 Paweł Szczepański M2 10:17,14
41 Kamil Werner M3 10:17,39
42 Marcin Bryl M3 10:18,50
43 Rafał Stankowski M3 10:19,00
44 Krystian Stefanski KS KANAŁEK M3 10:20,00
45 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 10:21,50
46 Grzegorz Chojnacki Husaria Race Team M4 10:22,30
47 Aleksander Kramarz M2 10:27,12
48 Hubert Gronowski M 10:27,60
49 Konrad KOBIAŁKA M3 10:28,30
50 Łukasz Bondaruk M2 10:30,17
51 Szymon Churski flexisolutions.pl M4 10:33,90
52 Marcin Węgrzyn M3 10:36,13
53 Maciej Szpil M3 10:36,24
54 Michał Głodowski M2 10:36,42
55 Łukasz Matejka M3 10:37,86
56 Michal Dzikowski M2 10:38,69
57 Jan Sołtys M3 10:40,12
58 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 10:41,98
59 Radosław Selke MORT! M3 10:42,23
60 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 10:42,29
61 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam M4 10:43,43
62 Maciej Kurowski M3 10:45,25
63 Piotr Król M3 10:47,14
64 Mateusz Jasiński M3 10:47,27
65 Robert Marczuk M4 10:48,45
66 Marcin Byrt Kaczmar Project M3 10:49,70
67 Leszek Deska M4 10:52,80
68 Michał Przybyłek M3 10:53,43
69 Łukasz Kanciała Grupa Biegowa Parkrun Warszawa M3 10:54,10
70 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 10:57,15
71 Stefan Batory M3 10:58,32
72 Paweł Muniak M2 10:58,51
73 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 10:58,67
74 Bartek Głowinkowski M2 10:59,07
75 Piotr Ochman M4 10:59,28
76 Zbigniew Tymicki M4 10:59,32
77 Ryszard Łukaszewicz WARSZAWA M5 11:01,41
78 Robert Karp ŁAC M4 11:03,97
79 Piotr Kotkowski JacekBiega Running Team M4 11:04,00
80 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 11:07,30
81 Marcin Ciesielski Duklanowski Team M4 11:08,10
82 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 11:09,47
83 Sebastian Zasępa M3 11:12,32
84 Paweł Luliński WWAA M3 11:14,21
85 Szymon Drabczyk M5 11:15,74
86 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 11:16,62
87 Krystian Iżycki M3 11:18,07
88 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 11:18,21
89 Piotr Serocki M4 11:18,49
90 Piotr Czerniawski M3 11:20,01
91 Marcin Pietraszek M2 11:21,11
92 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 11:21,43
93 Tomasz Sęk M3 11:21,80
94 Jose Arturo Santos M3 11:22,43
95 Jakub Organista M2 11:23,78
96 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 11:24,66
97 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 11:25,07
98 Dariusz Drewnik M3 11:26,66
99 Vlad Tiulchenko NRC M2 11:30,36
100 Hubert Lipiński M3 11:33,20
101 Kamil Mosur M4 11:33,88
102 Michał Maciopa M4 11:34,11
103 Paweł Miziński N+RC M3 11:36,32
104 Tomasz Prus NRC M3 11:39,32
105 Maciej Skrzypkowski M3 11:41,58
106 Jarosław Glinicki M4 11:42,43
107 Rafał Bieliński Powązki M3 11:42,96
108 Karol Wuls M2 11:43,12
109 Filip Muchus M3 11:44,43
110 Marcin Siudziński M3 11:44,46
111 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 11:46,49
112 Kamil Wirtek M2 11:49,24
113 Marcin Kitlas M3 11:50,84
114 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 11:50,92
115 Michał Wojnarowski Kaczmar Project M3 11:51,24
116 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 11:52,12
117 michal strzelecki M3 11:52,43
118 Marek Gizicki NON M4 11:52,79
119 Marek Rozkrut Kaczmar Project M4 11:53,12
120 Marcin Dalecki M3 11:54,47
121 Radosław Subdysiak M3 11:58,24
122 Maciej Molewski M4 11:58,41
123 Piotr Pikul Nrc M3 11:59,71
124 Andrzej Matusiak M3 12:01,47
125 Tomek Kamiński M4 12:03,33
126 Marcin Śpiewakowski M2 12:04,92
127 Rafał Hajduga M2 12:07,43
128 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 12:08,25
129 Szymon Łuczków M3 12:10,11
130 Andrzej Bazyluk KB ERGO M4 12:12,22
131 Paweł Zdziarski M3 12:14,21
132 Bartosz Baner M3 12:17,00
133 Damian Panek M2 12:17,21
134 Michał Gonczarek KACZMAR PROJECT M3 12:25,66
135 Michał Kurcz M3 12:28,73
136 Kamil Tylutki M3 12:37,24
137 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 12:40,44
138 Hubert Wiatrowski SP271 M1 12:46,16
139 Zenon Olszak M5 12:46,45
140 Adrian Michalak M3 12:48,52
141 Wojciech Żdanuk M3 12:49,86
142 Paweł Wereda M4 12:53,97
143 Cezary Gocłowski M4 12:57,66
144 Marcin Wieladek M 12:57,94
145 Paweł Szczerba M4 13:01,42
146 Krzysztof Mackiewicz M4 13:02,88
147 Jacek Wróblewski NRC M2 13:09,36
148 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 13:09,39
149 Andrzej Brzozowski WKZ M6 13:09,64
150 Robert Kurecki CLUB Vit M4 13:10,40
151 Lukasz Kolenda M3 13:10,94
152 Kamil Gala M2 13:21,23
153 Adam Przadka M3 13:22,76
154 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 13:25,70
155 Norbert Jastreb NRC M4 13:32,95
156 Marek Czajkowski NRC M4 13:35,25
157 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 14:04,58
158 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 14:11,12
159 Kamil Michrowski M2 14:14,39
160 Dawid Grzejdak M2 14:32,67
161 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 14:49,50
162 Janusz Bukowski M6 14:53,44
163 Łukasz Andrzejewicz WANC M2 16:07,06
164 Karol Guzowski M1 16:49,33
165 Rafał Kierzkowski M3 19:10,16
166 Mariusz Krzyszczak M4 20:32,27

1500 m K

msc imię nazwisko klub Kategoria 1500 m
1 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 04:57,98
2 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 04:58,41
3 Marta Jusińsa K2 04:59,75
4 Kinga Reda Wieliszew Heron Team K2 05:00,19
5 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 05:08,96
6 Agnieszka Kwiatkowska nadystansie.pl K3 05:13,20
7 Agnieszka Krawczyk K3 05:15,00
8 Elzbieta Styczynska K2 05:15,24
9 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 05:27,99
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 05:31,20
11 Beata Andres Entre.pl Team K4 05:38,00
12 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 05:38,66
13 Sylwia Madejak K4 05:40,83
14 Iga Modzelewska K2 05:47,44
15 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 05:50,54
16 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 05:51,30
17 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 05:53,32
18 Alicja Gąsiorowska Żórawski Team K3 05:53,33
19 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 05:55,94
20 Anna Stegner K4 05:58,55
21 Kamila Wojtowicz NRC K2 06:00,63
22 Ilona Burchard K3 06:03,67
23 Kinga Tylutki K3 06:07,30
24 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 06:08,20
25 Gosha Wojcik K4 06:08,37
26 Izabela Antczak K2 06:08,65
27 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 06:09,02
28 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 06:10,57
29 Kinga Lembas K3 06:16,50
30 Katarzyna Jabłońska Air Force Uganda K3 06:18,30
31 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 06:19,84
32 Małgorzata Czop Nrc K3 06:20,00
33 Adrianna Kostusiak-Lubak K4 06:22,48
34 Martyna Miśkiewicz K2 06:28,27
35 Anna Ledwolorz K3 06:30,01
36 Ania Pawliszewska K3 06:33,05
37 Marta Kowiel K2 06:34,94
38 Marta Dąbrowska K1 06:35,80
39 Ewa Tomczyk NRC K3 06:39,30
40 Alicja Stolarska K2 06:39,67
41 Ola Bialowas K2 06:40,36
42 Kornelia Ziółek K2 06:40,89
43 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 06:41,05
44 Elwira Kostka sportowe świry K5 06:41,30
45 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 06:41,80
46 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 06:44,10
47 Sara Dygas NRC K2 06:54,33
48 Jolanta Wagner K5 06:57,25
49 Sylwia Mizińska K3 07:04,21
50 Katarzyna Lis K3 07:13,41
51 Agnieszka Jurek K3 07:15,77
52 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 07:16,21
53 Kasia Jędrzejczyk K2 07:16,22
54 Edyta Rataszewska K5 07:17,51
55 Dana Kutyna K3 07:33,54
56 Katarzyna Dąbrowska K5 07:47,10
57 Agnieszka Słowik K3 07:48,54
58 Anna Grabowska K3 07:53,31
59 Anna Kosiorek K3 07:57,76
60 Dorota Krawczykiewicz K3 08:19,80
61 Joanna Konkowska-Szymańska K5 08:35,10
62 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 08:49,12
63 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 09:07,51
64 Izabela Łapacz K3 09:08,43

1500 m M

msc imię nazwisko klub Kategoria 1500 m
1 Artur KERN M3 03:58,78
2 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 03:59,60
3 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 04:02,58
4 KAMIL MŁYNARZ SKB Kraśnik M2 04:07,28
5 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 04:15,88
6 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 04:21,80
7 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 04:24,22
8 Mateusz Baran M2 04:24,43
9 Paweł Rozmianiec M3 04:28,11
10 Kuba Drągowski M2 04:28,54
11 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 04:29,09
12 Konrad KOBIAŁKA M3 04:30,05
13 Piotr Kurek M3 04:30,29
14 Dominik Gosk Dream Run M2 04:31,08
15 Adam Tkaczyk Mort! M2 04:32,76
16 Michal Orzel M3 04:33,43
17 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 04:37,90
18 Jacek Karwowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM M3 04:38,28
19 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 04:39,16
20 Maciej Duczyński Kaczmar Project M4 04:40,49
21 Szymon Molędys M3 04:41,93
22 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 04:42,34
23 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 04:43,25
24 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 04:44,04
25 Michał Mokrzański Legia Run Club M3 04:44,18
26 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 04:44,21
27 Rafał Stankowski M3 04:44,55
28 Zbigniew Dzięgielewski M4 04:46,20
29 Michał Głodowski M2 04:46,41
30 Alan Parsons WITC M3 04:47,30
31 Paweł Gawron M2 04:49,34
32 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 04:49,77
33 Robert Gajda M5 04:49,89
34 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 04:52,55
35 Michal Dzikowski M2 04:55,04
36 Tomasz Rynkiewicz M4 04:55,44
37 Bartosz Grzeczkowiak M4 04:56,60
38 Karol Wuls M2 04:57,80
39 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 04:58,28
40 Kamil Werner M3 04:58,86
41 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 04:59,08
42 Michał Hołda M3 04:59,31
43 Adam Szczepański M3 04:59,66
44 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 05:00,90
45 Maciej Kurowski M3 05:01,83
46 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 05:02,24
47 Mariusz Rustecki M4 05:02,51
48 Bartłomiej Sitnik M3 05:02,70
49 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam M4 05:04,27
50 Vlad Tiulchenko NRC M2 05:04,50
51 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 05:04,64
52 Piotr Kubera M4 05:05,33
53 Robert Marczuk M4 05:05,62
54 Jan Jacyna NRC M2 05:08,80
55 Paweł Luliński WWAA M3 05:08,88
56 Dariusz Grycz M3 05:09,54
57 Robert Karp ŁAC M4 05:09,81
58 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 05:10,23
59 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 05:10,38
60 Paweł Muniak M2 05:10,82
61 Jarosław Glinicki M4 05:11,05
62 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 05:11,34
63 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 05:11,39
64 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 05:11,76
65 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 05:12,11
66 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 05:12,47
67 Radosław Selke MORT! M3 05:12,51
68 Marcin Siudziński M3 05:14,20
69 MARCIN CICHOCKI M3 05:14,38
70 Grzegorz Pałgan Kwadratura Koła M3 05:16,19
71 JUAN ROMERO GARCIA WITC M3 05:16,64
72 Karol Cwalina M3 05:16,75
73 Tomasz Prus NRC M3 05:17,45
74 Kamil Mosur M4 05:18,82
75 Marek Rozkrut Kaczmar Project M4 05:18,84
76 Szymon Drabczyk M5 05:19,00
77 Jan Pomaski M2 05:19,62
78 Sebastian Zasępa M3 05:20,20
79 Tomasz Sęk M3 05:20,30
80 Maciej Molewski M4 05:20,54
81 Paweł Miziński N+RC M3 05:21,52
82 Michal Gasiorowski Trójka M3 05:22,00
83 Arkadiusz Sobótka M3 05:22,20
84 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 05:22,84
85 Jakub Krysiak M2 05:23,41
86 Piotr Pikul Nrc M3 05:25,90
87 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 05:26,11
88 Jan Wernik M2 05:26,16
89 Przemek Wardega M3 05:26,44
90 Oleksandr Kravchuk NRC Warsaw M2 05:27,00
91 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 05:27,68
92 Piotr Senatorski M5 05:28,42
93 Adrian Jagodzinski M3 05:29,66
94 Marcin Kitlas M3 05:30,19
95 Kamil Tylutki M3 05:30,50
96 Roland Dziubek M2 05:30,73
97 Marek Gizicki NON M4 05:31,41
98 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 05:31,60
99 Tomasz Skiba M2 05:31,78
100 Igors Berkovics WITC M3 05:32,50
101 Mariusz Bartosiński M4 05:33,94
102 Mikołaj Monastyrski M3 05:35,25
103 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 05:36,35
104 Andrzej Matusiak M3 05:37,90
105 Jacek Maron Jack team M4 05:39,59
106 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 05:39,92
107 Szymon Łuczków M3 05:41,11
108 Grzegorz Olesiak Gorce Ultra-Trail M5 05:45,67
109 Damian Pasieka Trenery M3 05:46,00
110 Zenon Olszak M5 05:47,19
111 Szymon Pękała M2 05:47,49
112 Marek Czajkowski NRC M4 05:54,70
113 Kajetan Majewski M2 05:56,82
114 Paweł Pomaski Pomascy Biegają M4 05:58,60
115 Paweł Wereda M4 05:58,79
116 Michał Wojewoda M4 06:01,31
117 Norbert Jastreb NRC M4 06:04,00
118 Hubert Wiatrowski SP271 M1 06:05,66
119 Marek Rataszewski nrc M5 06:20,70
120 Krzysztof Godlewski M3 06:22,26
121 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 06:23,90
122 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 06:25,39
123 Andrzej Brzozowski WKZ M6 06:26,70
124 Tomek Kamiński M4 06:30,03
125 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 06:35,50
126 Jacek Wróblewski NRC M2 06:37,43
127 Łukasz Andrzejewicz WANC M2 06:40,49
128 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 06:43,61
129 Karol Guzowski M1 07:41,00
130 Janusz Bukowski M6 07:41,47
131 Rafał Kierzkowski M3 08:22,32

800 m K

msc imię nazwisko klub Kategoria 800 m
1 Aneta Kaczmarek Kaczmar Projekt K3 02:09,66
2 Klaudyna Główka K2 02:19,20
3 Diana Dawidziuk K2 02:26,71
4 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw K2 02:28,44
5 Weronika Zielińska 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska K3 02:29,75
6 Justyna Grzywaczewska CITY TRAIL Team K2 02:31,62
7 Monika Jusińska Entre Team K2 02:32,76
8 Kinga Reda Wieliszew Heron Team K2 02:34,62
9 Justyna Kostrzewska K3 02:38,12
10 Aleksandra Mądzik Golden Team K3 02:38,80
11 Marcelina Kawecka K2 02:41,41
12 Roksana Jamska K3 02:42,92
13 Marta Durakiewicz K2 02:44,63
14 Sylwia Madejak Żórawski Team K4 02:45,08
15 Agnieszka Żuraniewska Trucht Tarchomin Team K4 02:45,88
16 Natalia Gałązka RACZYŃSKI TEAM K2 02:48,17
17 Marta Zalewska Żórawskie Team K2 02:49,30
18 Beata Andres Entre.pl Team K4 02:49,71
19 Justyna Gawlik RunnersClub.pl K2 02:51,86
20 Antonina Kwiatkowska K2 02:51,99
21 Marta Wojtkowiak OIRP WARSZAWA K3 02:52,39
22 Jolanta Cymborska K3 02:56,12
23 Anna Stegner K4 02:57,00
24 Gizela Grabińska AZS UW/ DREAM RUN K4 02:57,58
25 Małgorzata Czop Nrc K3 02:57,93
26 Izabela Antczak K2 02:57,99
27 Anna Osuch K3 02:58,07
28 Eliza Florczuk Żórawski Team K3 02:58,90
29 Magdalena Kacprzyńska K3 02:59,63
30 Julia Schirmer NRC K2 03:01,20
31 Kinga Kądziela K2 03:02,46
32 Joanna Trzaskowska Trucht Tarchomin Team K3 03:04,08
33 Kinga Tylutki K3 03:05,10
34 JoAsia Leszczyńska WKZ Kozienice K4 03:05,30
35 Katarzyna Walczak Medicover Runners K 03:05,90
36 Hanna Małek K2 03:06,67
37 Monika Sobotka Skrzydlaci K4 03:10,15
38 Sara Dygas NRC K2 03:10,23
39 Katarzyna Jabłońska Air Force Uganda K3 03:10,60
40 Karolina Pióro-Chmielecka NRC K4 03:13,40
41 Aleksandra Rzeszutko NRC K3 03:13,70
42 Joanna Mrozowska K3 03:14,22
43 Agnieszka Partyka K4 03:14,24
44 AGNIESZKA STEPANIUK K3 03:17,28
45 Anna Kobus K2 03:18,36
46 Elwira Kostka sportowe świry K5 03:18,61
47 Beata Gzula SPORTOWE SWIRY K4 03:21,59
48 Jolanta Wagner K5 03:28,70
49 Marlena Dziedzic K4 03:30,28
50 Dana Kutyna K3 03:30,38
51 Agnieszka Jurek K3 03:30,50
52 Edyta Rataszewska K5 03:34,06
53 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska Dzikie Skrzydło K4 03:34,48
54 Agata Gac K3 04:04,33
55 Joanna Konkowska-Szymańska K5 04:10,56
56 Natalia Kielak Natalia Biega Jak Szalona K2 04:21,17
57 Sylwia Zygadło Warszawa Bielany K3 04:27,14
58 Izabela Łapacz K3 04:27,14

800 m M

msc imię nazwisko klub Kategoria 800 m
1 Piotr Mielewczyk Adidas Runners Warsaw M2 01:58,34
2 Bartosz Świątkowski M2 02:03,87
3 Kamil Jastrzębski DuklanowskiTeam M2 02:04,00
4 Marek Jendrych M3 02:05,76
5 Grzegorz Piliszek Kaczmar Project M3 02:05,83
6 Jacek Wichowski Medicover Runners M3 02:06,33
7 Paweł Woźnicki M2 02:06,47
8 Kacper Kąkol M2 02:06,49
9 Paweł Biały M2 02:06,82
10 Kacper Ciesielski M2 02:07,71
11 Mateusz Baran M2 02:08,68
12 Konrad KOBIAŁKA M3 02:09,14
13 Michał Surtel M3 02:09,24
14 Karol Gąsior M2 02:11,06
15 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team M3 02:11,16
16 Paweł Machowski RACZYŃSKI TEAM M2 02:11,60
17 Przemysław Obara runemilrun.pl M2 02:11,79
18 Łukasz Sychowicz Grazia Running M4 02:13,25
19 Zbigniew Wolfigiel M2 02:13,35
20 Luca Miele M1 02:14,78
21 Dominik Gosk Dream Run M2 02:15,35
22 Maciej Duczyński Kaczmar Project M4 02:15,90
23 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland M4 02:16,14
24 Tomasz Łuczyński www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa M4 02:16,18
25 Adam Tkaczyk Mort! M2 02:16,71
26 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M4 02:16,99
27 PIOTR PIĄTKOWSKI M2 02:17,12
28 Seweryn Sobieszek Adidas Runners Warsaw M3 02:17,76
29 Mateusz Dąbrowski M3 02:17,84
30 Tomasz Lipiec Lipiec Running Team M4 02:17,90
31 Michał Głodowski M2 02:18,63
32 piotr strzelecki M2 02:18,91
33 Piotr Kurek M3 02:18,99
34 Artur Czerwoński Widłorogi M4 02:19,48
35 Łukasz Jeruć M3 02:19,49
36 Rafał Stankowski M3 02:19,82
37 Zbigniew Dzięgielewski M4 02:20,14
38 Marcin Tarka Widłorogi M3 02:20,15
39 Arkadiusz Łęczycki Greater Boston Track Club M3 02:20,65
40 Paweł Muniak M2 02:20,81
41 Paweł Szczepański M2 02:20,87
42 Maciej Małecki Trenerbiegania.pl M3 02:21,27
43 Mateusz Piechnik Klub Kolarski Cyklon Warszawa M3 02:21,82
44 Jacek Nowakowski M5 02:21,85
45 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team M3 02:22,43
46 Jakub Kopyciński M2 02:22,43
47 Artur Kłosiński M1 02:22,46
48 Bartłomiej Lalek M2 02:22,82
49 Konrad Jakubczak M2 02:23,26
50 Mariusz Rustecki M4 02:23,31
51 Jarosław Sałamacha Żórawski Team M3 02:23,59
52 Daniel Urmanowski Dream Run M2 02:24,01
53 Daniel Sychowicz Grazia Running M3 02:24,16
54 Piotr Żubiński Accelerating Poland M4 02:24,84
55 Daniel Maćkowski M3 02:25,89
56 Wojciech Żmijewski M2 02:26,19
57 Robert Włodkowski Trucht Tarchomin Team M3 02:26,31
58 Kuba Rybałtowski M2 02:26,70
59 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M3 02:27,33
60 Dariusz Grycz M3 02:27,50
61 Paweł Luliński WWAA M3 02:27,76
62 Bartosz Bigajczyk M3 02:27,86
63 Kamil Mosur M4 02:27,90
64 Jakub Górka M2 02:27,94
65 Paweł Słomka NIKE+ RUN CLUB M2 02:28,31
66 Marcin Wargin M2 02:28,41
67 Błażej Wiatrowski Alior Running Team M4 02:29,00
68 Arkadiusz Król NIKE+ RUN CLUB M4 02:29,08
69 Radek Gozdek Trucht Tarchomin Team M4 02:29,56
70 Robert Karp ŁAC M4 02:29,79
71 Bartosz Bauer Nike+ Run Club M3 02:30,01
72 Adam Lukasiak M3 02:30,01
73 Fabian Clajot M2 02:30,06
74 Jarosław Glinicki M4 02:30,51
75 Sebastian Watras M4 02:30,56
76 Paweł Miziński N+RC M3 02:31,10
77 Radosław Selke MORT! M3 02:31,23
78 Adrian Kwiatkowski NaDystansie.pl M3 02:31,40
79 Marcin Kozakowski Medicover Runners M3 02:31,55
80 Adam Szczepański M3 02:31,68
81 Łukasz Bezulski M3 02:31,70
82 DARIUSZ TRZASKOWSKI Trucht Tarchomin Team M4 02:32,14
83 Grzegorz Sala M3 02:32,37
84 Wiktor Makarewicz M3 02:32,64
85 Leszek Deska M4 02:32,87
86 Piotr Kubera M4 02:33,29
87 Bartek Krysiak TriWawa M2 02:33,90
88 Piotr Senatorski M5 02:34,55
89 Marcin Pietraszek M2 02:34,65
90 Łukasz Kucharski 02:35,67
91 Piotrek Czarnecki M3 02:35,92
92 Tomek Komorek M2 02:36,15
93 Grzegorz Kosiński NIKE+ RUN CLUB M4 02:36,67
94 Kamil Jaroszewicz Warszawa M3 02:36,73
95 Jacek Wróblewski NRC M2 02:36,74
96 Maciej Turos M2 02:37,29
97 Łukasz Kanciała Grupa Biegowa Parkrun Warszawa M3 02:37,60
98 Jan Wernik M2 02:38,17
99 Marcin Kitlas M3 02:38,27
100 Jacek Maron Jack team M4 02:38,67
101 Leszek Pieniążek Ortoreh Team M5 02:39,59
102 Szymon Drabczyk M5 02:39,72
103 Sebastian Zasępa M3 02:39,75
104 Pawel Mazurkiewicz Medicover Runners M3 02:40,03
105 Bartosz Goławski M2 02:40,22
106 Mateusz Sałek M2 02:40,71
107 Tomasz Sęk M3 02:40,84
108 Rafał Kłosiński M4 02:41,30
109 Olaf Pierzak M4 02:41,33
110 Karol Wuls M2 02:41,99
111 Maciej Matuszewski M2 02:42,09
112 Piotr Pikul Nrc M3 02:42,52
113 Paweł Król Dental King M3 02:42,98
114 Tomik Grewiński Run Kayax Run M4 02:43,28
115 Grzegorz SIOCH Dzikie Skrzydło M4 02:44,12
116 Andrzej Matusiak M3 02:44,50
117 Mariusz Bartosiński M4 02:44,82
118 Marcin Zasada M3 02:45,38
119 Mariusz Cichocki M2 02:45,41
120 Damian Panek M2 02:47,24
121 Marek Gajewski M5 02:47,37
122 Miłosz Matuszewski M2 02:47,67
123 Kajetan Majewski M2 02:47,78
124 Jacek Kocerka M4 02:47,84
125 Szymon Łuczków M3 02:47,91
126 Michał Szczypek M3 02:48,28
127 Sebastian Saniewski M2 02:48,46
128 Zenon Olszak M5 02:49,45
129 Mateusz Dubek Żórawski Team M3 02:49,79
130 Norbert Jastreb NRC M4 02:50,83
131 Paweł Wereda M4 02:51,70
132 Patryk Karp M1 02:52,51
133 Tomasz Pawlicki M3 02:52,61
134 Mateusz Molenda trener24h.com.pl M2 02:54,90
135 Hubert Wiatrowski SP271 M1 02:59,42
136 Kamil Tylutki M3 03:00,70
137 Witold JAGIELSKI Skrzydlaci.pl M5 03:01,44
138 Marek Czajkowski NRC M4 03:03,20
139 Tomek Kamiński M4 03:04,78
140 Adam Wilgat Dzikie Skrzydło M4 03:05,80
141 Piotr Zygadło Warszawa Bielany M3 03:06,98
142 Andrzej Brzozowski WKZ M6 03:07,41
143 Sławek Ławniczak M3 03:09,27
144 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team M5 03:16,60
145 Rafał Kierzkowski M3 03:50,28
146 Karol Guzowski M1 03:56,70
147 Marek Rataszewski nrc M5 04:10,95

sztafeta 4 x 400 m

msc drużyna 31.maj 20.cze 13.wrz il. startów 2 najlepsze średnia
1 AZS UW II 03:41,72 03:46,09 2 07:27,8 03:43,9
2 RK Athletics 03:49,4 04:07,97 2 07:57,4 03:58,7
3 DREAM RUN 04:08,6 03:56,25 2 08:04,8 04:02,4
4 Accelerating Poland 04:01,1 04:08,64 2 08:09,7 04:04,9
5 Kaczmar Project I 04:25,0 04:02,39 04:19,59 3 08:22,0 04:11,0
6 TriWawa 04:25,2 04:13,20 04:14,41 3 08:27,6 04:13,8
7 Trucht Tarchomin Team 04:19,6 04:14,91 04:43,61 3 08:34,5 04:17,3
8 AZS UW 1 03:52,44 04:42,24 2 08:34,7 04:17,3
9 Kaczmar Project II 04:03,7 04:43,38 2 08:47,1 04:23,5
10 triwawa 05:14,30 04:39,61 2 09:53,9 04:57,0
11 Trucht Tarchomin Team 2 05:09,0 05:09,32 2 10:18,3 05:09,2
12 Legia Muay Thai 05:51,7 05:18,45 2 11:10,1 05:35,1

Drużyny, które startowały jednokrotnie

drużyna 31.maj 20.cze 13.wrz il. startów wynik
Sportowe świry 03:40,62 1 03:40,6
AZS WAT 03:43,09 1 03:43,1
ENTRE.PL Team 03:49,98 1 03:50,0
WE RUN CLAN 04:03,06 1 04:03,1
WIDŁOROGI I 04:04,25 1 04:04,2
Żórawski TEAM 04:09,30 1 04:09,3
MGW 04:10,67 1 04:10,7
21i1.pl 04:11,3 1 04:11,3
OESU RUNNING TEAM 04:12,65 1 04:12,7
DREAM RUN2 04:13,88 1 04:13,9
BOMBA TEAM 04:19,3 1 04:19,3
Szybkobiegacze 04:21,34 1 04:21,3
Go go Power Rangers! 04:23,09 1 04:23,1
MUFLONY Z TATR 04:23,5 1 04:23,5
#celebrujzycie 04:24,4 1 04:24,4
AdgarFIT 04:26,4 1 04:26,4
Pozytywnie Zabiegani II 04:26,4 1 04:26,4
Track Masters 04:27,74 1 04:27,7
Medicover Runners 04:30,8 1 04:30,8
BIEGAM NA TARCHOMINIE 04:33,3 1 04:33,3
Cebulaki 04:33,69 1 04:33,7
Pozytywnie Zabiegani 04:35,3 1 04:35,3
Tatrzańskie Muflony 04:35,93 1 04:35,9
Usejn Volt Team 04:36,5 1 04:36,5
Polecimy Razem 04:36,5 1 04:36,5
#TRENERZY 04:40,41 1 04:40,4
Paczka M&M 04:45,11 1 04:45,1
Albatrosy 04:51,0 1 04:51,0
Żórawski TEAM 2 05:09,37 1 05:09,4
Vege Runners 05:18,52 1 05:18,5
RunEat i jego Aniołki 05:36,30 1 05:36,3
Dziewczyńskie Poranki 05:44,91 1 05:44,9
Gacki Piotr 05:46,4 1 05:46,4
Team FitFighter 06:00,51 1 06:00,5
Opublikowano:

wyniki 13.09.2017

Gratulujemy wspaniałej walki i uzyskanych wyników!

Warsaw Track Cup 13.09.2017
Wyniki 3000 m
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
1 1 50 Błażej Wiatrowski M4 Alior Running Team 10:42,0
1 2 28 Rafał Hajduga M2 Amator 12:07,4
1 3 49 Hubert Wiatrowski M1 SP271 12:46,2
1 4 18 Lukasz Kolenda M3 biegam indywidualnie 13:10,9
1 5 34 Dawid Grzejdak M2 14:32,7
1 6 8 Anastazja Zygmantowicz K2 WITC 15:18,3
1 7 1 edyta rataszewska K5 15:30,0
1 8 27 Izabela Mioduszewska M4 Nike+ Run Club 15:32,0
1 9 43 Katarzyna Dąbrowska K5 15:42,9
1 10 41 Karolina Napierała K3 15:56,9
1 11 53 Łukasz Andrzejewicz M2 WANC 16:07,1
1 12 29 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska M4 Dzikie Skrzydło 16:36,3
1 13 4 Dorota Krawczykiewicz K3 17:41,3
1 14 30 Joanna Konkowska-Szymańska K3 19:08,3
1 15 20 Rafał Kierzkowski M3 19:10,2
1 16 25 Natalia Kielak K2 Natalia Biega Jak Szalona 20:11,9
1 17 22 Sylwia Zygadło K3 Warszawa Bielany 20:46,5
1 18 23 IZABELA ŁAPACZ K3 20:46,5
1 33 Magdalena Dymek K2 dnf
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
2 1 51 Adrian Michalak M3 12:48,5
2 2 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 13:00,9
2 3 40 Izabela Antczak K2 13:02,1
2 4 67 Grzegorz Kosiński M4 NIKE+ RUN CLUB 13:09,4
2 5 37 Małgorzata Czop K3 Nrc 13:11,0
2 6 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 13:25,7
2 7 13 Joanna Trzaskowska K3 Trucht Tarchomin Team 13:27,2
2 8 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 13:42,3
2 9 32 Sara Dygas K2 NRC 13:48,1
2 10 31 Tomek Kamiński M4 Dzikie skrzydło 14:00,6
2 11 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running Team 14:04,6
2 12 16 Wiola Radomyska K3 FabikTeam 14:35,9
2 13 21 Piotr Zygadło M3 Warszawa Bielany 14:49,5
2 14 24 Ewa Hawryluk-Stasiak K5 15,06,00
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
3 1 15 Monika Mosiołek K3 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 11:32,3
3 2 17 Tomasz Prus M3 NRC 11:39,3
3 3 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 11:46,5
3 4 86 Marcin Kitlas M3 11:50,8
3 5 36 Michał Wojnarowski M3 Kaczmar Project 11:51,2
3 6 55 Marek Gizicki M3 NON 11:52,8
3 7 203 Aleksandra Mądzik K3 Golden Team 11:56,9
3 8 64 Mateusz Molenda M2 trener24h.com.pl 12:08,2
3 9 63 Rafał Bieliński M3 Powązki 12:10,2
3 10 69 Andrzej Bazyluk M4 KB ERGO 12:12,2
3 11 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 12:20,6
3 12 42 Szymon Łuczków M3 12:22,9
3 13 57 Michał Gonczarek M3 KACZMAR PROJECT 12:25,7
3 14 46 Gizela Grabińska K4 AZS UW/ DREAM RUN 12:33,7
3 15 39 Aga Godlewska K3 KACZMAR PROJECT 12:41,8
3 16 6 Alicja Gąsiorowska K3 Żórawski Team 12:52,2
3 17 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARSZAWA 13:00,0
3 18 79 Paweł Szczerba M4 13:01,4
3 19 74 Jacek Wróblewski M2 13:09,4
3 20 3 Robert Kurecki M4 CLUB Vit 13:10,4
3 54 Sylwia Madejak M4 Żórawski Team dns
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
4 1 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 10:14,9
4 2 85 Marcin Bryl M3 10:18,5
4 3 60 Rafał Stankowski M3 10:19,0
4 4 47 Krystian Stefanski M3 KS KANAŁEK 10:20,0
4 5 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 10:21,5
4 6 75 Grzegorz Chojnacki M4 Husaria Race Team 10:22,3
4 7 44 Szymon Churski M4 flexisolutions.pl 10:33,9
4 8 83 Marcin Byrt M3 Kaczmar Project 10:49,7
4 9 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 10:51,2
4 10 52 Radosław Selke M3 MORT! 10:52,3
4 11 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 10:54,1
4 12 84 Piotr Kotkowski M4 JacekBiega Running Team 11:04,0
4 13 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 11:07,3
4 14 76 Marcin Ciesielski M4 Duklanowski Team 11:08,1
4 15 90 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 11:08,6
4 16 72 Justyna Grzywaczewska K3 CITY TRAIL Team 11:09,3
4 17 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 11:09,6
4 18 26 Ryszard Łukaszewicz M5 WARSZAWA 11:11,4
4 19 68 Tomasz Sęk M3 11:21,8
4 20 77 Alicja Stawicka K2 Adgarfit 11:26,2
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
5 1 58 Piotr Mielewczyk M2 Adidas Runners Warsaw 08:45,6
5 2 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 09:30,8
5 3 92 Maciej Bodnar M2 09:31,7
5 4 89 Piotr Kurek M3 09:33,3
5 5 88 Daniel Żochowski M2 ŻÓRAWSKI TEAM 09:37,2
5 6 81 Paweł Machowski M2 RACZYŃSKI TEAM 09:46,7
5 7 62 Dominik Gosk M2 Dream Run 09:47,0
5 8 78 Jacek Karwowski M3 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 09:47,3
5 9 82 Mikolaj Raczyński M2 BF Team 09:47,9
5 10 2 Tomasz Łuczyński M4 www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa 09:57,3
5 11 71 Arkadiusz Łęczycki M3 Greater Boston Track Club 09:57,7
5 12 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 10:01,7
5 13 35 Adam Tkaczyk M2 Most! 10:04,8
5 14 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 10:07,8
5 15 66 Andrzej Ignatowicz M4 Trucht Tarchomin Team 10:09,3
5 16 80 Maciej Muszyński M2 BieGramy 10:13,5
WYNIKI KONKURENCJI
seria miejsce numer imię nazwisko klub wynik
5 1 58 Piotr Mielewczyk M2 Adidas Runners Warsaw 08:45,6
5 2 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 09:30,8
5 3 92 Maciej Bodnar M2 09:31,7
5 4 89 Piotr Kurek M3 09:33,3
5 5 88 Daniel Żochowski M2 ŻÓRAWSKI TEAM 09:37,2
5 6 81 Paweł Machowski M2 RACZYŃSKI TEAM 09:46,7
5 7 62 Dominik Gosk M2 Dream Run 09:47,0
5 8 78 Jacek Karwowski M3 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 09:47,3
5 9 82 Mikolaj Raczyński M2 BF Team 09:47,9
5 10 2 Tomasz Łuczyński M4 www.treningibiegowe.pl /  Nike+ Run Club Warszawa 09:57,3
5 11 71 Arkadiusz Łęczycki M3 Greater Boston Track Club 09:57,7
5 12 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 10:01,7
5 13 35 Adam Tkaczyk M2 Most! 10:04,8
5 14 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 10:07,8
5 15 66 Andrzej Ignatowicz M4 Trucht Tarchomin Team 10:09,3
5 16 80 Maciej Muszyński M2 BieGramy 10:13,5
4 17 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 10:14,9
4 18 85 Marcin Bryl M3 10:18,5
4 19 60 Rafał Stankowski M3 10:19,0
4 20 47 Krystian Stefanski M3 KS KANAŁEK 10:20,0
4 21 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 10:21,5
4 22 75 Grzegorz Chojnacki M4 Husaria Race Team 10:22,3
4 23 44 Szymon Churski M4 flexisolutions.pl 10:33,9
1 24 50 Błażej Wiatrowski M4 Alior Running Team 10:42,0
4 25 83 Marcin Byrt M3 Kaczmar Project 10:49,7
4 26 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 10:51,2
4 27 52 Radosław Selke M3 MORT! 10:52,3
4 28 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 10:54,1
4 29 84 Piotr Kotkowski M4 JacekBiega Running Team 11:04,0
4 30 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 11:07,3
4 31 76 Marcin Ciesielski M4 Duklanowski Team 11:08,1
4 32 90 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 11:08,6
4 33 72 Justyna Grzywaczewska K3 CITY TRAIL Team 11:09,3
4 34 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 11:09,6
4 35 26 Ryszard Łukaszewicz M5 WARSZAWA 11:11,4
4 36 68 Tomasz Sęk M3 11:21,8
4 37 77 Alicja Stawicka K2 Adgarfit 11:26,2
3 38 15 Monika Mosiołek K3 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 11:32,3
3 39 17 Tomasz Prus M3 NRC 11:39,3
3 40 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 11:46,5
3 41 86 Marcin Kitlas M3 11:50,8
3 42 36 Michał Wojnarowski M3 Kaczmar Project 11:51,2
3 43 55 Marek Gizicki M3 NON 11:52,8
3 44 203 Aleksandra Mądzik K3 Golden Team 11:56,9
1 45 28 Rafał Hajduga M2 Amator 12:07,4
3 46 64 Mateusz Molenda M2 trener24h.com.pl 12:08,2
3 47 63 Rafał Bieliński M3 Powązki 12:10,2
3 48 69 Andrzej Bazyluk M4 KB ERGO 12:12,2
3 49 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 12:20,6
3 50 42 Szymon Łuczków M3 12:22,9
3 51 57 Michał Gonczarek M3 KACZMAR PROJECT 12:25,7
3 52 46 Gizela Grabińska K4 AZS UW/ DREAM RUN 12:33,7
3 53 39 Aga Godlewska K3 KACZMAR PROJECT 12:41,8
1 54 49 Hubert Wiatrowski M1 SP271 12:46,2
2 55 51 Adrian Michalak M3 12:48,5
3 56 6 Alicja Gąsiorowska K3 Żórawski Team 12:52,2
3 57 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARSZAWA 13:00,0
2 58 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 13:00,9
3 59 79 Paweł Szczerba M4 13:01,4
2 60 40 Izabela Antczak K2 13:02,1
3 61 74 Jacek Wróblewski M2 13:09,4
2 62 67 Grzegorz Kosiński M4 NIKE+ RUN CLUB 13:09,4
3 63 3 Robert Kurecki M4 CLUB Vit 13:10,4
1 64 18 Lukasz Kolenda M3 biegam indywidualnie 13:10,9
2 65 37 Małgorzata Czop K3 Nrc 13:11,0
2 66 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 13:25,7
2 67 13 Joanna Trzaskowska K3 Trucht Tarchomin Team 13:27,2
2 68 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 13:42,3
2 69 32 Sara Dygas K2 NRC 13:48,1
2 70 31 Tomek Kamiński M4 Dzikie skrzydło 14:00,6
2 71 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running Team 14:04,6
1 72 34 Dawid Grzejdak M2 14:32,7
2 73 16 Wiola Radomyska K3 FabikTeam 14:35,9
2 74 21 Piotr Zygadło M3 Warszawa Bielany 14:49,5
1 75 8 Anastazja Zygmantowicz K2 WITC 15:18,3
1 76 1 edyta rataszewska K5 15:30,0
1 77 27 Izabela Mioduszewska M4 Nike+ Run Club 15:32,0
1 78 43 Katarzyna Dąbrowska K5 15:42,9
1 79 41 Karolina Napierała K3 15:56,9
1 80 53 Łukasz Andrzejewicz M2 WANC 16:07,1
1 81 29 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska M4 Dzikie Skrzydło 16:36,3
1 82 4 Dorota Krawczykiewicz K3 17:41,3
1 83 30 Joanna Konkowska-Szymańska K3 19:08,3
1 84 20 Rafał Kierzkowski M3 19:10,2
1 85 25 Natalia Kielak K2 Natalia Biega Jak Szalona 20:11,9
1 86 22 Sylwia Zygadło K3 Warszawa Bielany 20:46,5
1 87 23 IZABELA ŁAPACZ K3 20:46,5
2 88 24 Ewa Hawryluk-Stasiak K5 15,06,00
1 33 Magdalena Dymek K2 dnf
3 54 Sylwia Madejak M4 Żórawski Team dns
wyniki 1500 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
1 1 302 Marek Czajkowski M4 NRC 05:54,7
1 2 211 Norbert Jastreb M4 NRC 06:04,0
1 3 221 Kinga Tylutki M3 06:07,3
1 4 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 06:23,9
1 5 209 Ewa Tomczyk K3 NRC 06:39,3
1 6 426 Elwira Kostka K5 sportowe świry 06:41,3
1 7 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 06:41,8
1 8 202 Monika Sobotka K4 Skrzydlaci 06:43,8
1 9 427 Beata Gzula K4 SPORTOWE SWIRY 06:44,1
1 10 228 karol Guzowski M1 07:41,0
1 11 43 Katarzyna Dąbrowska K5 07:47,1
1 12 226 Dorota Krawczykiewicz K3 08:19,8
1 13 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 08:35,1
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
2 1 214 Karol Wuls M2 NRC 04:57,8
2 2 204 Piotr Żubiński M4 Accelerating Poland 05:00,9
2 3 218 Vlad TIKLCHENKO NRC 05:04,5
2 4 229 Marcin Siudziński M3 Nd 05:14,2
2 5 213 Michal Gasiorowski M3 Trójka 05:22,0
2 6 307 Piotr Pikul M3 Nrc 05:25,9
2 7 220 Kamil Tylutki M3 05:30,5
2 8 203 Aleksandra Mądzik M3 Golden Team 05:31,2
2 9 201 Grzegorz SIOCH M4 Dzikie Skrzydło 05:31,6
2 10 422 Igors Berkovics M3 WITC 05:32,5
2 11 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 05:38,0
2 12 225 Damian Pasieka M3 Trenery 05:46,0
2 13 219 Paweł Pomaski M4 Pomascy Biegają 05:58,6
2 14 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 06:08,2
2 15 217 Kamila Wojtowicz M2 NRC 06:08,8
2 16 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 06:18,3
2 17 428 Marek Rataszewski M5 nrc 06:20,7
2 18 200 Andrzej Brzozowski M6 WKZ 06:26,7
2 19 45 Marta Dąbrowska K1 06:35,8
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
3 1 210 Michał Mokrzański M3 Legia Run Club 04:44,2
3 2 424 Alan Parsons M3 WITC 04:47,3
3 3 215 Marta Jusińsa K2 04:59,7
3 4 227 Kinga Reda K2 Wieliszew Heron Team 05:00,2
3 5 421 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam 05:04,3
3 6 429 Jan Jacyna M2 NRC 05:08,8
3 7 52 Radosław Selke M3 MORT! 05:12,5
3 8 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 05:13,2
3 9 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 05:13,5
3 10 430 Paweł Luliński M3 WWAA 05:17,2
3 11 230 Marek Rozkrut M4 Kaczmar Project 05:18,8
3 12 68 Tomasz Sęk M3 BEZ KLUBU 05:20,3
3 13 206 Szymon Drabczyk M5 05:21,3
3 14 208 Grzegorz Pałgan M4 Kwadratura Koła 05:22,6
3 15 222 Kamil Jaroszewicz M3 Warszawa 05:27,7
3 16 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 05:28,0
3 17 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 05:39,9
3 18 224 Oleksandr Kravchuk M3 NRC Warsaw 05:44,9
3 19 425 Grzegorz Olesiak M5 Gorce Ultra-Trail 05:45,7
3 20 207 Zenon Olszak M5 05:47,2
3 21 74 Jacek Wróblewski M2 06:37,4
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 205 KAMIL MŁYNARZ M2 SKB Kraśnik 04:07,3
4 2 312 Przemysław Obara M2 runemilrun.pl 04:24,2
4 3 59 Dariusz Korzeniowski M4 Accelerating Poland 04:48,6
4 4 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 04:49,8
4 5 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 04:52,6
4 6 423 JUAN ROMERO GARCIA M3 WITC 05:16,6
WYNIKI KONKURENCJI 1500 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 205 KAMIL MŁYNARZ M2 SKB Kraśnik 04:07,3
4 2 312 Przemysław Obara M2 runemilrun.pl 04:24,2
3 3 210 Michał Mokrzański M3 Legia Run Club 04:44,2
3 4 424 Alan Parsons M3 WITC 04:47,3
4 5 59 Dariusz Korzeniowski M4 Accelerating Poland 04:48,6
4 6 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 04:49,8
4 7 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 04:52,6
2 8 214 Karol Wuls M2 NRC 04:57,8
3 9 215 Marta Jusińsa K2 04:59,7
3 10 227 Kinga Reda K2 Wieliszew Heron Team 05:00,2
2 11 204 Piotr Żubiński M4 Accelerating Poland 05:00,9
3 12 421 Bartosz Grześkowiak Lipiec RunningTeam 05:04,3
2 13 218 Vlad TIKLCHENKO NRC 05:04,5
3 14 429 Jan Jacyna M2 NRC 05:08,8
3 15 52 Radosław Selke M3 MORT! 05:12,5
3 16 7 Agnieszka Kwiatkowska K3 nadystansie.pl 05:13,2
3 17 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 05:13,5
2 18 229 Marcin Siudziński M3 Nd 05:14,2
4 19 423 JUAN ROMERO GARCIA M3 WITC 05:16,6
3 20 430 Paweł Luliński M3 WWAA 05:17,2
3 21 230 Marek Rozkrut M4 Kaczmar Project 05:18,8
3 22 68 Tomasz Sęk M3 BEZ KLUBU 05:20,3
3 23 206 Szymon Drabczyk M5 05:21,3
2 24 213 Michal Gasiorowski M3 Trójka 05:22,0
3 25 208 Grzegorz Pałgan M4 Kwadratura Koła 05:22,6
2 26 307 Piotr Pikul M3 Nrc 05:25,9
3 27 222 Kamil Jaroszewicz M3 Warszawa 05:27,7
3 28 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 05:28,0
2 29 220 Kamil Tylutki M3 05:30,5
2 30 203 Aleksandra Mądzik M3 Golden Team 05:31,2
2 31 201 Grzegorz SIOCH M4 Dzikie Skrzydło 05:31,6
2 32 422 Igors Berkovics M3 WITC 05:32,5
2 33 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 05:38,0
3 34 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 05:39,9
3 35 224 Oleksandr Kravchuk M3 NRC Warsaw 05:44,9
3 36 425 Grzegorz Olesiak M5 Gorce Ultra-Trail 05:45,7
2 37 225 Damian Pasieka M3 Trenery 05:46,0
3 38 207 Zenon Olszak M5 05:47,2
1 39 302 Marek Czajkowski M4 NRC 05:54,7
2 40 219 Paweł Pomaski M4 Pomascy Biegają 05:58,6
1 41 211 Norbert Jastreb M4 NRC 06:04,0
1 42 221 Kinga Tylutki M3 06:07,3
2 43 14 Agnieszka Żuraniewska K4 Trucht Tarchomin Team 06:08,2
2 44 217 Kamila Wojtowicz M2 NRC 06:08,8
2 45 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 06:18,3
2 46 428 Marek Rataszewski M5 nrc 06:20,7
1 47 11 Adam Wilgat M4 Dzikie Skrzydło 06:23,9
2 48 200 Andrzej Brzozowski M6 WKZ 06:26,7
2 49 45 Marta Dąbrowska K1 06:35,8
3 50 74 Jacek Wróblewski M2 06:37,4
1 51 209 Ewa Tomczyk K3 NRC 06:39,3
1 52 426 Elwira Kostka K5 sportowe świry 06:41,3
1 53 65 JoAsia Leszczyńska K4 WKZ Kozienice 06:41,8
1 54 202 Monika Sobotka K4 Skrzydlaci 06:43,8
1 55 427 Beata Gzula K4 SPORTOWE SWIRY 06:44,1
1 56 228 karol Guzowski M1 07:41,0
1 57 43 Katarzyna Dąbrowska K5 07:47,1
1 58 226 Dorota Krawczykiewicz K3 08:19,8
1 59 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 08:35,1
Wyniki 800 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
1 1 336 Marta Zalewska K2 Żórawskie Team 02:49,3
1 2 346 Julka Schirmer K2 NRC 03:01,2
1 3 302 Marek Czajkowski M4 03:03,2
1 4 337 Witold JAGIELSKI M5 Skrzydlaci.pl 03:04,3
1 5 352 Katarzyna Walczak Medicover Runners 03:05,9
1 6 305 Agnieszka Jurek K3 03:30,5
1 7 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 04:10,6
1 8 428 marek rataszewski M5 nrc 04:10,9
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
2 1 330 Maciej Duczyński M4 Kaczmar Project 02:15,9
2 2 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 02:31,4
2 3 331 Bartek Krysiak M2 TriWawa 02:33,9
2 4 322 Andrzej Matusiak M3 02:44,5
2 5 311 anna stegner K4 02:57,0
2 6 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 02:58,9
2 7 220 Kamil Tylutki M3 03:00,7
2 8 221 Kinga Tylutki K3 03:05,1
2 9 11 Adam Wilgat M4 Dzikie skrzydło 03:05,8
2 10 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 03:10,6
2 11 355 Karolina Pióro-Chmielecka K4 NRC 03:13,4
2 12 303 Aleksandra Rzeszutko K3 NRC 03:13,7
2 13 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running team 03:16,6
2 14 309 Jolanta Wagner K5 03:28,7
2 15 228 Karol Guzowski M3 03:56,7
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
3 1 353 Paweł Muniak M2 02:20,8
3 2 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 02:37,6
3 3 333 Jacek Maron M4 Jack team 02:38,7
3 4 357 Paweł Król M3 Dental King 02:43,0
3 5 320 Tomik Grewiński M4 Run Kayax Run 02:43,3
3 6 332 Jacek Kocerka M4 02:47,8
3 7 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 02:48,2
3 8 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 02:49,7
3 9 310 Justyna Gawlik K2 RunnersClub.pl 02:51,9
3 10 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARDZAWA 02:55,7
3 11 317 Magdalena Kacprzyńska K3 02:59,6
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
4 1 344 Wojciech Żmijewski M2 02:26,2
4 2 335 Paweł Słomka M2 NIKE+ RUN CLUB 02:28,3
4 3 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 02:29,7
4 4 306 Paweł Miziński M3 N+RC 02:31,1
4 5 343 Marcin Kozakowski M3 Medicover Runners 02:31,6
4 6 356 Łukasz Kucharski 02:35,7
4 7 321 Leszek Pieniążek M5 Ortoreh Team 02:39,6
4 8 347 Pawel Mazurkiewicz M3 Medicover Runners 02:40,0
4 9 307 Piotr Pikul M3 NRC 02:42,5
4 10 340 Mariusz Cichocki M2 02:45,4
4 11 338 Olaf Pierzak M4 02:49,0
4 12 316 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 02:49,8
4 13 54 Sylwia Madejak K4 Żórawski Team 02:51,3
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
5 1 301 Konrad Jakubczak M2 02:23,3
5 2 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 02:23,6
5 3 323 Daniel Urmanowski M2 Dream Run 02:24,0
5 4 349 Robert Włodkowski M3 Trucht Tarchomin Team 02:26,3
5 5 350 Łukasz Niewiński M3 Trucht Tarchomin Team 02:27,3
5 6 48 02:27,3
5 7 40 02:27,9
5 8 326 Martyna Wiśniewska K2 adidas Runners Warsaw 02:28,4
5 9 329 Arkadiusz Król M4 NIKE+ RUN CLUB 02:29,1
5 10 345 Robert Karp M4 ŁAC 02:29,8
5 11 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 02:31,9
5 12 74 Jacek Wróblewski M2 02:36,7
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
6 1 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 02:11,2
6 2 318 Łukasz Sychowicz M4 Grazia Running 02:13,3
6 3 327 Seweryn Sobieszek M3 Adidas Runners Warsaw 02:17,8
6 4 304 Tomasz Lipiec M4 Lipiec Running Team 02:19,9
6 5 314 Marcin Tarka M3 Widłorogi 02:20,2
6 6 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 02:22,4
6 7 315 Daniel Sychowicz M3 Grazia Running 02:24,2
6 8 354 Mateusz Piechnik M3 Klub Kolarski Cyklon Warszawa 02:27,3
6 9 204 Piotr Zubiński M4 02:27,5
6 10 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 02:30,9
6 11 358 Adam Lukasiak M3 02:32,1
6 12 308 Monika Jusińska K2 Entre Team 02:32,8
6 13 300 02:40,3
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
7 1 313 Kamil Jastrzębski M2 DuklanowskiTeam 02:04,0
7 2 351 Bartosz Świątkowski 02:04,9
7 3 339 Grzegorz Piliszek M2 Kaczmar Project 02:05,8
7 4 341 Jacek Wichowski M2 Medicover Runners 02:06,3
7 5 324 Zbigniew Wolfigiel M2 02:17,7
7 6 89 Piotr Kurek M3 02:19,0
7 7 328 Artur Czerwoński M4 Widłorogi 02:19,5
7 8 71 Arkadiusz Łęczycki M3 02:20,7
7 9 35 Adam Tkaczyk M2 Mort! 02:21,1
7 10 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 02:22,6
WYNIKI KONKURENCJI 800 m
seria miejsce numer imię nazwisko kat klub wynik
7 1 313 Kamil Jastrzębski M2 DuklanowskiTeam 02:04,0
7 2 351 Bartosz Świątkowski 02:04,9
7 3 339 Grzegorz Piliszek M2 Kaczmar Project 02:05,8
7 4 341 Jacek Wichowski M2 Medicover Runners 02:06,3
6 5 73 Piotr Książkiewicz M2 CITY TRAIL Team 02:11,2
6 6 318 Łukasz Sychowicz M4 Grazia Running 02:13,3
2 7 330 Maciej Duczyński M4 Kaczmar Project 02:15,9
7 8 324 Zbigniew Wolfigiel M2 02:17,7
6 9 327 Seweryn Sobieszek M3 Adidas Runners Warsaw 02:17,8
7 10 89 Piotr Kurek M3 02:19,0
7 11 328 Artur Czerwoński M4 Widłorogi 02:19,5
6 12 304 Tomasz Lipiec M4 Lipiec Running Team 02:19,9
6 13 314 Marcin Tarka M3 Widłorogi 02:20,2
7 14 71 Arkadiusz Łęczycki M3 02:20,7
3 15 353 Paweł Muniak M2 02:20,8
7 16 35 Adam Tkaczyk M2 Mort! 02:21,1
6 17 10 Paweł Witkowski M3 Wieliszew Heron Team 02:22,4
7 18 59 Dariusz Korzeniowski M3 Accelerating Poland 02:22,6
5 19 301 Konrad Jakubczak M2 02:23,3
5 20 56 Jarosław Sałamacha M3 Żórawski Team 02:23,6
5 21 323 Daniel Urmanowski M2 Dream Run 02:24,0
6 22 315 Daniel Sychowicz M3 Grazia Running 02:24,2
4 23 344 Wojciech Żmijewski M2 02:26,2
5 24 349 Robert Włodkowski M3 Trucht Tarchomin Team 02:26,3
6 25 354 Mateusz Piechnik M3 Klub Kolarski Cyklon Warszawa 02:27,3
5 26 350 Łukasz Niewiński M3 Trucht Tarchomin Team 02:27,3
5 27 48 02:27,3
6 28 204 Piotr Zubiński M4 02:27,5
5 29 40 02:27,9
4 30 335 Paweł Słomka M2 NIKE+ RUN CLUB 02:28,3
5 31 326 Martyna Wiśniewska K2 adidas Runners Warsaw 02:28,4
5 32 329 Arkadiusz Król M4 NIKE+ RUN CLUB 02:29,1
4 33 5 Weronika Zielińska K3 12tri.pl / ASICS FrontRunner Polska 02:29,7
5 34 345 Robert Karp M4 ŁAC 02:29,8
6 35 91 Maciej Małecki M3 Trenerbiegania.pl 02:30,9
4 36 306 Paweł Miziński M3 N+RC 02:31,1
2 37 9 Adrian Kwiatkowski M3 NaDystansie.pl 02:31,4
4 38 343 Marcin Kozakowski M3 Medicover Runners 02:31,6
5 39 48 Bartosz Bauer M3 Nike+ Run Club 02:31,9
6 40 358 Adam Lukasiak M3 02:32,1
6 41 308 Monika Jusińska K2 Entre Team 02:32,8
2 42 331 Bartek Krysiak M2 TriWawa 02:33,9
4 43 356 Łukasz Kucharski 02:35,7
5 44 74 Jacek Wróblewski M2 02:36,7
3 45 12 Łukasz Kanciała M3 Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 02:37,6
3 46 333 Jacek Maron M4 Jack team 02:38,7
4 47 321 Leszek Pieniążek M5 Ortoreh Team 02:39,6
4 48 347 Pawel Mazurkiewicz M3 Medicover Runners 02:40,0
6 49 300 02:40,3
4 50 307 Piotr Pikul M3 NRC 02:42,5
3 51 357 Paweł Król M3 Dental King 02:43,0
3 52 320 Tomik Grewiński M4 Run Kayax Run 02:43,3
2 53 322 Andrzej Matusiak M3 02:44,5
4 54 340 Mariusz Cichocki M2 02:45,4
3 55 332 Jacek Kocerka M4 02:47,8
3 56 216 Natalia Gałązka K2 RACZYŃSKI TEAM 02:48,2
4 57 338 Olaf Pierzak M4 02:49,0
1 58 336 Marta Zalewska K2 Żórawskie Team 02:49,3
3 59 212 Beata Andres K4 Entre.pl Team 02:49,7
4 60 316 Mateusz Dubek M3 Żórawski Team 02:49,8
4 61 54 Sylwia Madejak K4 Żórawski Team 02:51,3
3 62 310 Justyna Gawlik K2 RunnersClub.pl 02:51,9
3 63 61 Marta Wojtkowiak K3 OIRP WARDZAWA 02:55,7
2 64 311 anna stegner K4 02:57,0
2 65 70 Eliza Florczuk K3 Żórawski Team 02:58,9
3 66 317 Magdalena Kacprzyńska K3 02:59,6
2 67 220 Kamil Tylutki M3 03:00,7
1 68 346 Julka Schirmer K2 NRC 03:01,2
1 69 302 Marek Czajkowski M4 03:03,2
1 70 337 Witold JAGIELSKI M5 Skrzydlaci.pl 03:04,3
2 71 221 Kinga Tylutki K3 03:05,1
2 72 11 Adam Wilgat M4 Dzikie skrzydło 03:05,8
1 73 352 Katarzyna Walczak Medicover Runners 03:05,9
2 74 223 Katarzyna Jabłońska K3 Air Force Uganda 03:10,6
2 75 355 Karolina Pióro-Chmielecka K4 NRC 03:13,4
2 76 303 Aleksandra Rzeszutko K3 NRC 03:13,7
2 77 38 Andrzej Suwald M5 JacekBiega Running team 03:16,6
2 78 309 Jolanta Wagner K5 03:28,7
1 79 305 Agnieszka Jurek K3 03:30,5
2 80 228 Karol Guzowski M3 03:56,7
1 81 30 Joanna Konkowska-Szymańska K5 04:10,6
1 82 428 marek rataszewski M5 nrc 04:10,9
Sztafeta 4×400 m
seria miejsce kapitan numer drużyna wyniki
1 1 Gizela Grabińska 8 AZS UW II 03:46,1
1 2 Dariusz Korzeniowski 4 Accelerating Poland 04:08,6
1 3 Michel Chojnacki 9 Triwawa 04:14,4
1 4 Zbyszek Wolfigiel 13 Szybkobiegacze 04:21,3
1 5 Orszulka Ryciak 10 triwawa dwa 04:39,6
1 6 Izabela Mioduszewska 2 Team FitFighter 06:00,5
2 1 Karol Ondra 1 Sportowe świry 03:40,6
2 2 Maciej Duczyński 12 Kaczmar Project I 04:19,6
2 3 Paweł Słomka 16 Go go Power Rangers! 04:23,1
2 4 Juan Romero Garcia 11 Track Masters 04:27,7
2 5 Mateusz Molenda 7 #TRENERZY 04:40,4
2 6 Aleksandra Mądzik 14 Albatrosy 04:42,2
2 7 Andrzej Ignatowicz 6 Trucht Tarchomin Team 04:43,6
2 8 Justyna Gawlik 5 Paczka M&M 04:45,1
2 9 Łukasz Remisiewicz 3 RunEat i jego Aniołki 05:36,3
2 10 Martyna Szewirska 15 Dziewczyńskie Poranki 05:44,9
wyniki konkurencji Sztafeta 4×400 m
seria miejsce kapitan numer drużyna wyniki
2 1 Karol Ondra 1 Sportowe świry 03:40,6
1 1 Gizela Grabińska 8 AZS UW II 03:46,1
1 2 Dariusz Korzeniowski 4 Accelerating Poland 04:08,6
1 3 Michel Chojnacki 9 Triwawa 04:14,4
2 2 Maciej Duczyński 12 Kaczmar Project I 04:19,6
1 4 Zbyszek Wolfigiel 13 Szybkobiegacze 04:21,3
2 3 Paweł Słomka 16 Go go Power Rangers! 04:23,1
2 4 Juan Romero Garcia 11 Track Masters 04:27,7
1 5 Orszulka Ryciak 10 triwawa dwa 04:39,6
2 5 Mateusz Molenda 7 #TRENERZY 04:40,4
2 6 Aleksandra Mądzik 14 Albatrosy 04:42,2
2 7 Andrzej Ignatowicz 6 Trucht Tarchomin Team 04:43,6
2 8 Justyna Gawlik 5 Paczka M&M 04:45,1
2 9 Łukasz Remisiewicz 3 RunEat i jego Aniołki 05:36,3
2 10 Martyna Szewirska 15 Dziewczyńskie Poranki 05:44,9
1 6 Izabela Mioduszewska 2 Team FitFighter 06:00,5A
Opublikowano:

20.06.2017 wyniki nieoficjalne

Gratulacje walki, szczególnie w seriach na 3000 m, gdzie aura nie ułatwiała zadania, byliście fantastyczni!

Warsaw Track Cup
wyniki nieoficjalne 20.06.2017
3000 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
2 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
3 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
4 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
5 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
6 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
7 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
8 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
9 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
10 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
11 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
12 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
13 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
14 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
15 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
16 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
17 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
18 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
19 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
20 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
2 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
3 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
4 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
5 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
6 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
7 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
8 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
9 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
10 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
12 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
13 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
14 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
15 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
16 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
17 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
18 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
2 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
3 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
4 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
5 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
6 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
7 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
8 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
9 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
10 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
11 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
12 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
13 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
14 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
15 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
16 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
17 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
18 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
19 114 Ewa STUPKIEWICZ 44 Female DNF
20 713 Magdalena Kadzielska 41 Female DNF
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
2 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
3 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
4 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
5 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
6 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
7 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
8 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
9 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
10 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
11 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
12 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
13 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
14 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
15 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
16 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
17 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
18 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
19 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
20 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
21 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
22 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
23 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
24 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
25 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
26 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak Male 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
15 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
16 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
17 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
18 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
19 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
20 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
21 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
3000 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 79 Kamil Jastrzębski 24 Male 08:32,25
2 261 Damian Walczak 08:49,43
3 716 Jacek Wichowski 29 Male 09:10,01
4 93 Paweł Raczyński 25 Male 09:23,12
5 200 Filip Babik 20 Male 09:23,89
6 273 Dariusz Nożyński 37 Male 09:31,10
7 300 Piotr Podstawka 30 Male 09:35,34
8 94 Arkadiusz Łęczycki 33 Male 09:36,32
9 59 Tomasz Lipiec 46 Male 09:55,42
10 277 Marek Wilczura 45 Male 09:55,56
11 270 Daniel Karwowski 24 Male 09:57,23
12 349 Maciej Małecki 30 Male 09:57,70
13 258 Łukasz Zajma 20 Male 09:57,98
14 98 Seweryn Sobieszek 37 Male 09:58,79
15 264 Maciej Muszyński 28 Male 10:03,89
16 58 Tomasz Majewski 36 Male 10:07,12
17 271 PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male 10:07,20
18 260 Radek Gozdek 43 Male 10:09,09
19 318 Paweł Szczepański 18 Male 10:17,14
20 269 Aleksander Kramarz 24 Male 10:27,12
21 266 Marcin Węgrzyn 31 Male 10:36,13
22 99 Łukasz Matejka 36 Male 10:37,86
23 364 Krystian Stefanski 32 Male 10:38,20
24 45 Michal Dzikowski 22 Male 10:38,69
25 337 Maciej Szpil 34 Male 10:39,21
26 56 Jan Sołtys 30 Male 10:40,12
27 30 Radosław Selke 32 Male 10:42,23
28 377 Piotr Żubiński 42 Male 10:42,29
29 359 Martyna Wiśniewska 28 Female 10:42,81
30 362 bartosz grześkowiak 39 Male 10:43,43
31 13 Piotr Król 32 Male 10:47,14
32 74 Robert Marczuk 43 Male 10:48,45
33 274 Maciej Kurowski 37 Male 10:50,15
34 41 Robert Włodkowski 37 Male 10:57,15
35 313 Stefan Batory 39 Male 10:58,32
36 341 Mateusz Dubek 31 Male 10:58,67
37 26 Bartek Głowinkowski 26 Male 10:59,07
38 263 Zbigniew Tymicki 48 Male 10:59,32
39 358 Paweł Muniak 26 Male 11:03,58
40 48 Krystian Iżycki 36 Male 11:03,97
41 262 Robert Karp 44 Male 11:04,21
42 594 Sebastian Zasępa 37 Male 11:12,32
43 636 Paweł Luliński 32 Male 11:18,07
44 38 Leszek Pieniążek 56 Male 11:18,21
45 62 Piotr Czerniawski 37 Male 11:20,01
46 272 TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male 11:21,43
47 593 Jose Arturo Santos 36 Male 11:22,43
48 714 Kamil Mosur 39 Male 11:33,88
49 23 Paweł Miziński 38 Male 11:36,32
50 492 Hubert Lipiński 31 Male 11:42,15
51 490 Jarosław Glinicki 40 Male 11:42,43
52 708 Rafał Bieliński 38 Male 11:42,96
53 704 Karol Wuls 24 Male 11:43,12
54 11 Kamil Wirtek 24 Male 11:49,24
55 700 Kamil Jaroszewicz 36 Male 11:50,92
56 712 Marcin Kozakowski 34 Male 11:52,12
57 715 michal strzelecki 35 Male 11:52,43
58 586 Marek Rozkrut 40 Male 11:53,12
59 591 Michał Wojnarowski 31 Male 11:55,22
60 592 Maciej Molewski 40 Male 11:57,41
61 4 weronika brzuchalska 23 Female 11:57,42
62 707 Marta Zalewska 25 Female 12:00,12
63 717 Tomasz Kamiński 26 Male 12:03,33
64 702 Szymon Łuczków 37 Male 12:10,11
65 710 Bartosz Baner 36 Male 12:17,08
66 47 Jarosław Sałamacha Male 12:25,23
67 268 Eliza Florczyk Female 12:25,31
68 267 Michał Kurcz Male 12:28,73
69 598 alicja gąsiorowska 39 Female 12:38,05
70 29 Grzegorz SIOCH 46 Male 12:40,44
71 114 Ewa Stupkiewicz Female 12:45,43
72 588 Gizela Grabińska 47 Female 12:46,44
73 19 Krzysztof Mackiewicz 46 Male 13:02,88
74 387 Monika Dryja 38 Female 13:04,44
75 709 Michał Gonarczyk Male 13:12,11
76 491 Kamil Gala 27 Male 13:21,23
77 494 Aleksandra Rzeszutko 38 Female 13:21,67
78 701 adam przadka 31 Male 13:22,76
79 496 Zuzanna Popielarska 24 Female 13:25,33
80 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 13:29,42
81 15 Aleksandra Krawczyk 25 Female 13:32,12
82 383 Norbert Jastreb 47 Male 13:32,95
83 703 Karolina Gawryszczak 24 Female 13:34,36
84 3 Marek Czajkowski 41 Male 13:35,25
85 1 Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female 13:36,69
86 497 Ola Bialowas 22 Female 13:59,21
87 587 Elwira Kostka 50 Female 14:07,20
88 493 Witold JAGIELSKI 51 Male 14:11,12
89 28 Monika Sobotka 46 Female 14:13,21
90 367 Kamil Michrowski 20 Male 14:14,39
91 371 Edyta Korach 19 Female 14:14,61
92 590 Beata Gzula 43 Female 14:15,70
93 375 Andrzej Suwald 56 Male 14:47,23
94 366 Jolanta Wagner 51 Female 14:48,52
95 499 Kinga Kotur 29 Female 15:12,79
96 388 Paulina Szczepankowska 21 Female 15:15,80
97 390 Angelina Zawicka 34 Female 15:33,76
98 495 Wanda Kurek 40 Female 16:42,80
99 370 Karol Guzowski 37 Male 16:49,33
100 498 Karolina Napierała 35 Female 17:24,38
101 27 Anna Sałacińska 47 Female 18:39,50
102 10 Mariusz Krzyszczak 43 Male 20:32,27
103 389 Jadwiga Olszewska 57 Female 20:55,10
1500 m
I seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
2 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
3 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
4 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
5 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
6 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
7 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
8 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
9 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
10 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
11 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
12 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
13 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
14 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
15 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
16 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
17 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
18 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
19 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
20 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
2 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
3 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
4 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
5 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
6 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
7 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
8 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
9 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
10 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
11 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
12 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
13 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
III seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
2 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
3 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
4 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
5 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
6 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
7 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
9 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
10 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
11 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
12 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
13 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
2 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
3 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
4 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
5 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
6 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
7 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
8 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
9 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
10 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
11 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
12 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
13 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
14 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
15 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
13 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
14 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
1500 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 265 Paweł Rozmianiec 30 Male 04:28,11
2 764 Konrad KOBIAŁKA 39 Male 04:30,05
3 729 Dominik Gosk 24 Male 04:31,08
4 763 Michal Orzel 35 Male 04:33,43
5 727 Maciej Duczyński 41 Male 04:40,49
6 617 Tomasz Łuczyński 44 Male 04:44,04
7 606 Michał Głodowski 26 Male 04:46,41
8 349 Maciej Małecki 30 Male 04:47,36
9 649 Szymon Molendys Male 04:48,02
10 260 Radek Gozdek 43 Male 04:52,55
11 45 Michal Dzikowski 22 Male 04:55,04
12 47 Jarosław Sałamacha Male 04:58,28
13 605 Kamil Werner 32 Male 04:58,86
14 602 Adrian Kwiatkowski 31 Male 04:59,08
15 738 Adam Szczepański 35 Male 04:59,66
16 720 Mariusz Rustecki 43 Male 05:02,51
17 645 Bartłomiej Sitnik 39 Male 05:02,70
18 599 Piotr Kubera 39 Male 05:05,33
19 773 Maciej Kurowski 37 Male 05:08,61
20 775 Dariusz Grycz 29 Male 05:09,54
21 341 Mateusz Dubek 31 Male 05:10,23
22 774 Łukasz Niewiński 36 Male 05:10,38
23 600 DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male 05:11,34
24 723 Arkadiusz Król 40 Male 05:11,39
25 768 Paweł Słomka 23 Male 05:12,47
26 765 MARCIN CICHOCKI 31 Male 05:14,38
27 601 Agnieszka Krawczyk 30 Female 05:15,00
28 762 Tomasz Prus 38 Male 05:17,45
29 714 Kamil Mosur 39 Male 05:18,82
30 721 Jan Pomaski 22 Male 05:20,08
31 615 Oleksandr Kravchuk 29 Male 05:27,00
32 604 Piotr Senatorski 55 Male 05:28,42
33 737 Marcin Kitlas 31 Male 05:30,19
34 728 Roland Dziubek 28 Male 05:30,73
35 724 Marek Gizicki 39 Male 05:31,41
36 739 Tomasz Skiba 26 Male 05:31,78
37 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 05:33,94
38 730 Grzegorz Kosiński 42 Male 05:36,35
39 202 Andrzej Matusiak 36 Male 05:37,90
40 771 Sylwia Madejak 44 Female 05:38,66
41 652 Jacek Maron 49 Male 05:39,59
42 710 Bartosz Bauer 36 Male 05:47,00
43 797 Szymon Pękała 25 Male 05:47,49
44 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 05:50,54
45 707 Marta Zalewska 25 Female 05:51,30
46 598 alicja gąsiorowska 39 Female 05:53,33
47 268 Eliza Florczuk 33 Female 05:55,94
48 614 anna stegner 42 Female 05:58,55
49 722 Paweł Pomaski 49 Male 06:02,69
50 603 Ilona Burchard 39 Female 06:03,67
51 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 06:09,02
52 651 Małgorzata Czop 35 Female 06:20,00
53 616 Krzysztof Godlewski 36 Male 06:22,26
54 618 Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female 06:22,48
55 611 Tomek Kamiński 44 Male 06:30,03
56 607 Ania Pawliszewska 34 Female 06:33,05
57 644 Marta Kowiel 28 Female 06:34,94
58 596 Grzegorz SIOCH 46 Male 06:38,08
59 497 Ola Bialowas 22 Female 06:40,36
60 597 monika sobotka 46 Female 06:41,05
61 718 Piotr Zygadło 35 Male 06:43,61
62 608 Sara Dygas 25 Female 06:54,33
63 595 Sylwia Mizińska 38 Female 07:04,21
64 613 Agnieszka Jurek 35 Female 07:15,77
65 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 07:16,21
66 725 Kasia Jędrzejczyk 26 Female 07:16,22
67 719 Dana Kutyna 37 Female 07:33,54
68 650 Janusz Bukowski 60 Male 07:41,47
69 646 Agnieszka Słowik 33 Female 07:48,54
70 726 Anna Grabowska 37 Female 07:53,31
71 612 Anna Kosiorek 34 Female 07:57,76
72 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 08:22,32
73 609 Natalia Kielak 28 Female 08:49,12
74 619 Sylwia Zygadło 34 Female 09:07,51
75 647 Izabela Łapacz 36 Female 09:08,43
800 m
I i II seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
2 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
3 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
4 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
5 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
6 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
7 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
8 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
9 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
10 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
11 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
12 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
13 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
14 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
III i IV seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
2 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
3 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
4 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
5 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
6 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
7 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
8 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
9 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
10 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
11 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
12 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
13 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
14 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
V seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
2 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
3 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
4 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
5 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
6 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
7 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
8 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
9 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
10 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
11 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
VI seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
2 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
3 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
4 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
5 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
6 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
7 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
8 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
9 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
10 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
VII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
2 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
3 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
4 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
5 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
6 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
7 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
8 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
9 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
VIII seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
2 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
3 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
4 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
5 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
6 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
7 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
8 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
9 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
IX seria
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
7 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
8 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
9 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
800 m Wyniki konkurencji
miejsce numer First Name Last Name Age Gender Wyniki
1 776 Piotr Mielewczyk 26 Male 01:58,34
2 748 Kacper Ciesielski 25 Male 02:07,71
3 780 Grzegorz Piliszek 29 Male 02:08,06
4 631 Mateusz Baran 24 Male 02:08,68
5 626 Aneta Kaczmarek 36 Female 02:09,66
6 732 Karol Gąsior 22 Male 02:11,06
7 734 Kacper Kąkol 24 Male 02:11,43
8 749 Paweł Machowski 25 Male 02:11,60
9 632 Przemysław Obara 21 Male 02:11,79
10 760 Zbigniew Wolfigiel 24 Male 02:13,35
11 639 Luca Miele 18 Male 02:14,78
12 627 Dariusz Korzeniowski 39 Male 02:16,14
13 761 Adam Tkaczyk 26 Male 02:16,71
14 753 Andrzej Ignatowicz 42 Male 02:16,99
15 624 Łukasz Sychowicz 39 Male 02:17,33
16 606 Michał Głodowski 26 Male 02:18,63
17 658 piotr strzelecki 22 Male 02:18,91
18 766 Rafał Stankowski 36 Male 02:19,82
19 637 Zbigniew Dzięgielewski 45 Male 02:20,14
20 757 Mateusz Piechnik 33 Male 02:21,82
21 643 Jacek Nowakowski 50 Male 02:22,28
22 731 Jakub Kopyciński 21 Male 02:22,43
23 642 Bartłomiej Lalek 23 Male 02:22,82
24 633 Artur Kłosiński 19 Male 02:25,66
25 772 Kuba Rybałtowski 26 Male 02:26,70
26 636 Paweł Luliński 32 Male 02:27,76
27 733 Bartosz Bigajczyk 30 Male 02:27,86
28 648 Jakub Górka 24 Male 02:27,94
29 759 Marcin Wargin 28 Male 02:28,41
30 736 Wojciech Żmijewski 22 Male 02:28,70
31 260 Radek Gozdek 43 Male 02:29,56
32 758 Fabian Clajot 23 Male 02:30,06
33 743 Radosław Selke 32 Male 02:31,23
34 660 Justyna Grzywaczewska 29 Famale 02:31,62
35 738 Adam Szczepański 35 Male 02:31,68
36 630 Łukasz Bezulski 31 Male 02:31,70
37 641 Wiktor Makarewicz 33 Male 02:32,64
38 779 Leszek Deska 41 Male 02:32,87
39 628 Piotr Kubera 40 Male 02:33,29
40 604 Piotr Senatorski 55 Male 02:34,55
41 745 Marcin Pietraszek 25 Male 02:34,65
42 744 Piotrek Czarnecki 37 Male 02:35,92
43 656 tomek komorek 24 Male 02:36,15
44 659 Justyna Kostrzewska 34 Female 02:38,12
45 767 Jacek Wróblewski 28 Male 02:39,55
46 750 Szymon Drabczyk 57 Male 02:39,72
47 752 Mateusz Sałek 24 Male 02:40,71
48 653 Tomasz Sęk 34 Male 02:40,84
49 634 Rafał Kłosiński 45 Male 02:41,30
50 704 Karol Wuls 24 Male 02:41,99
51 621 Grzegorz SIOCH 46 Male 02:44,12
52 625 Mariusz Bartosiński 43 Male 02:44,82
53 771 Sylwia Madejak 44 Female 02:45,08
54 635 Agnieszka Żuraniewska 40 Female 02:45,88
55 740 Damian Panek 25 Male 02:47,24
56 747 Marek Gajewski 51 Male 02:47,37
57 778 Miłosz Matuszewski 22 Male 02:47,67
58 629 Szymon Łuczków 37 Male 02:47,91
59 756 Sebastian Saniewski 25 Male 02:48,46
60 655 zenon olszak 53 Male 02:49,45
61 73 Marta Wojtkowiak 31 Female 02:52,39
62 777 Mateusz Molenda 26 Male 02:54,90
63 654 Jolanta Cymborska 35 Female 02:56,12
64 770 Izabela Antczak 24 Female 02:57,99
65 623 Witold Jagielski 51 Male 03:01,44
66 657 Kinga Kądziela 20 Female 03:02,46
67 706 Joanna Trzaskowska 35 Female 03:04,08
68 754 Hanna Małek 25 Female 03:06,67
69 746 Julia Schirmer 20 Female 03:07,23
70 735 Joanna Mrozowska 34 Female 03:14,22
71 620 Monika Sobotka 46 Female 03:18,13
72 640 Anna Kobus 28 Female 03:18,36
73 755 Marlena Dziedzic 40 Female 03:30,28
74 781 edyta rataszewska 51 Female 03:34,06
75 610 Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female 03:34,48
76 622 Rafał Kierzkowski 34 Male 03:50,28
SERIA I
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
2 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
3 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
4 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
5 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
6 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
7 49 Cebulaki Tomek Komorek 04:33,69
8 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
9 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
10 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
11 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
12 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
SERIA II
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
8 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
9 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
10 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
11 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
Sztafeta 4×400 m WYNIKI KONKURENCJI
miejsce numer drużyna kapitan kapitan wynik
1 41 AZS UW II Gizela Grabińska 03:41,72
2 13 AZS WAT Wojciech Karwowski 03:43,09
3 43 ENTRE.PL Team Filip Babik 03:49,98
4 15 AZS UW 1 Paweł Machowski 03:52,44
5 51 DREAM RUN Dominik Gosk 03:56,25
6 5 Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek 04:02,39
7 46 WE RUN CLAN Karol Klepacki 04:03,06
8 17 WIDŁOROGI I Artur Czerwoński 04:04,25
9 21 RK Athletics Michal Orzel 04:07,97
10 56 Żórawski TEAM Michał Głodowski 04:09,30
11 45 MGW Aleksander Zaniewski 04:10,67
12 48 OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek 04:12,65
13 3 TriWawa Jakub Krysiak 04:13,20
14 53 DREAM RUN2 Diana Dawidziuk 04:13,88
15 50 Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński 04:14,91
16 49 Cebulaki tomek komorek 04:33,69
17 44 Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król 04:35,93
18 23 Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek 04:43,38
19 52 Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska 05:09,32
20 55 Żórawski TEAM 2 05:09,37
21 40 triwawa Orszulka Ryciak 05:14,30
22 54 Legia Muay Thai Joanna Mrozowska 05:18,45
23 42 Vege Runners Marcin Pietraszek 05:18,52
Powyższe wyniki są nieoficjalne, w razie wątpliwości, prosimy o kontakt pod adres: biuro@runningconsulting.pl

Zapraszamy na kolejną edycję we wrześniu! Informacje o terminie i zapisach z początkiem lipca.

Opublikowano:

Listy startowe 20.06.2017

Publikujemy listy startowe 2 mityngu Warsaw Track Cup 2017. Życzymy miłych wrażeń i samych rekordów życiowych!

3000 m I seria 18:30
numer First Name Last Name Age Gender
weronika brzuchalska 23 Female
Bartek Głowinkowski 26 Male
Monika Lenart 35 Female
Jadwiga Olszewska 57 Female
Mariusz Krzyszczak 43 Male
Kamil Wirtek 24 Male
Natalia Łuczak 28 Female
Krzysztof Guzowski 37 Male
Marcin Poss 43 Male
Wanda Kurek 40 Female
Anna Sałacińska 47 Female
Angelina Zawicka 34 Female
Karolina Napierała 35 Female
Marek Czajkowski 41 Male
Dana Kutyna 37 Female
Beata Gzula 43 Female
Joanna Milewska 36 Female
Grzegorz SIOCH 46 Male
Norbert Jastreb 47 Male
Elwira Kostka 50 Female
Marlena Dziedzic 40 Female
Paulina Szczepankowska 21 Female
Jolanta Wagner 51 Female
Marzena Klimkiewicz 35 Female
Kamil Bielas 30 Male
Edyta Korach 19 Female
Witold JAGIELSKI 51 Male
Małgorzata Zalewska 31 Female
Marcin Zasada 34 Male
3000 m II seria 18:50
numer First Name Last Name Age Gender
Piotr Jelski 36 Male
Zuzanna Popielarska 24 Female
Ola Bialowas 22 Female
Kamil Michrowski 20 Male
Kinga Kotur 29 Female
monika sobotka 46 Female
Karolina Gawryszczak 24 Female
Edyta Majewska 33 Female
Joanna Trzaskowska 35 Female
ANNA WOJEWÓDZKA 27 Female
adam przadka 31 Male
Kamil Gala 27 Male
Karol Wuls 24 Male
Patryk Karp 18 Male
Aleksandra Krawczyk 25 Female
Krzysztof Mackiewicz 46 Male
Maciej Nuckowski 44 Male
Angelika Malik 27 Female
Zuzanna Kielak 23 Female
Bartosz Bauer 36 Male
Monika Dryja 38 Female
Michał Gonarczyk Male
Aleksandra Rzeszutko 38 Female
Karolina Pióro-Chmielecka 41 Female
Gizela Grabińska 47 Female
alicja gąsiorowska 39 Female
Paweł Wereda 47 Male
Andrzej Suwald 56 Male
Wojciech Żdanuk 36 Male
3000 m III seria 19:08
numer First Name Last Name Age Gender
Marta Zalewska 25 Female
Paweł Miziński 38 Male
Kasia Przeździecka 35 Female
Radoslaw Subdysiak 31 Male
Michał Kurcz 34 Male
Michał Wojnarowski 31 Male
Eliza Florczuk 33 Female
Aga Godlewska 38 Female
michal strzelecki 35 Male
Wojciech Krynicki 39 Male
Cezary Gocłowski 42 Male
Marcin Siudziński 35 Male
Rafał Bieliński 38 Male
Agnieszka Fijołek-Warszewska 44 Female
Ewa STUPKIEWICZ 44 Female
Pawel Mazurkiewicz 33 Male
Jarosław Glinicki 40 Male
Jarosław Olszak 23 Male
Tomasz Kamiński 26 Male
Szymon Łuczków 37 Male
Kamil Jaroszewicz 36 Male
Marcin Kozakowski 34 Male
Kamil Mosur 39 Male
Marek Rozkrut 40 Male
Hubert Lipiński 31 Male
Sebastian Zasępa 37 Male
Leszek Pieniążek 56 Male
Maciej Molewski 40 Male
Magdalena Kadzielska 41 Female
3000 m IV seria 19:25
numer First Name Last Name Age Gender
Piotr Czerniawski 37 Male
Mateusz Dubek 31 Male
Mateusz Ciereszko 22 Male
Kinga Reda 24 Female
Olaf Pierzak 43 Male
Krystian Iżycki 36 Male
Paweł Muniak 26 Male
Robert Marczuk 43 Male
Paweł Luliński 32 Male
Robert Karp 44 Male
Justyna Grzywaczewska 29 Famale
Marcin Byrt 38 Male
Piotr Król 32 Male
Joanna Cibicka 22 Female
Martyna Wiśniewska 28 Female
Jan Sołtys 30 Male
Maciej Kurowski 37 Male
Łukasz Matejka 36 Male
Radosław Selke 32 Male
Zbigniew Tymicki 48 Male
Robert Włodkowski 37 Male
Paweł Witkowski 37 Male
Michal Dzikowski 22 Male
Marcin Węgrzyn 31 Male
Maciej Szpil 34 Male
Krystian Stefanski 32 Male
Grzegorz Chojnacki 40 Male
Stefan Batory Male
Aleksander Kramarz 24 Male
Seweryn Sobieszek 37 Male
TOMASZ GREWIŃSKI 47 Male
3000 m V seria 19:42
numer First Name Last Name Age Gender
Jarosław Sałamacha Male
Tomasz Majewski 36 Male
Łukasz Bondaruk 24 Male
PIOTR PIĄTKOWSKI 21 Male
bartosz grześkowiak 39 Male
Maciej Muszyński 28 Male
Łukasz Zajma 20 Male
Piotr Żubiński 42 Male
Maciej Małecki 30 Male
Paweł Szczepański 18 Male
Daniel Karwowski 24 Male
Jacek Wichowski 29 Male
Tomasz Lipiec 46 Male
Marek Wilczura 45 Male
Mateusz Dąbrowski 30 Male
Radek Gozdek 43 Male
Piotr Podstawka 30 Male
Mikolaj Raczyński 25 Male
Piotr Mielewczyk 26 Male
Wojciech Omielan 23 Male
Arkadiusz Łęczycki 33 Male
Piotr Książkiewicz 30 Male
Dariusz Nożyński 37 Male
Jedrzej Josypenko 30 Male
Paweł Raczyński 26 Male
Filip Babik 20 Male
Kamil Jastrzębski 24 Male
Artur KERN 36 Male
1500 m I seria 20:00
numer First Name Last Name Age Gender
Janusz Bukowski 60 Male
Anna Grabowska 37 Female
Jacek Mikulski 44 Male
Natalia Kielak 28 Female
Sylwia Zygadło 34 Female
monika sobotka 46 Female
Agnieszka Krawczyk 30 Female
Oleksandr Kravchuk 29 Male
Katarzyna Lis 31 Female
Ewa Tomczyk 33 Female
Tomek Kamiński 44 Male
Mateusz Pawlin 26 Male
Bartosz Bauer 36 Male
Rafał Kierzkowski 34 Male
Agnieszka Słowik 33 Female
Kasia Jędrzejczyk 26 Female
Karolina Napierała 35 Female
Grzegorz SIOCH 46 Male
Małgorzata Czop 35 Female
Sylwia Mizińska 38 Female
Anna Kosiorek 34 Female
Sara Dygas 25 Female
Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female
Magdalena Kadzielska 41 Female
Renata Wojewoda 40 Female
Dana Kutyna 37 Female
1500 m II seria 20:09
numer First Name Last Name Age Gender
Magdalena Kadzielska 41 Female
Adrianna Kostusiak-Lubak 40 Female
Piotr Zygadło 35 Male
Agnieszka Jurek 35 Female
Magdalena Nowocin-Mikulska 38 Female
Jacek Mikulski 44 Male
Edyta Majewska 33 Female
ANNA WOJEWÓDZKA 27 Female
Alicja Stolarska 24 Female
Marta Kowiel 28 Female
Bartłomiej Sitnik 39 Male
anna stegner 42 Female
Ola Bialowas 22 Female
alicja gąsiorowska 39 Female
Roksana Jamska 32 Female
Wiktor Świątkowski 33 Male
Izabela Rapałło 42 Female
Andrzej Matusiak 36 Male
Eliza Florczuk 33 Female
Andrzej Balcerzak 19 Male
Cezary Tomczyk 32 Male
Ania Pawliszewska 34 Female
Marta Wojtkowiak 31 Female
Ola Pucek-Mioduszewska 37 Female
1500 m III seria 20:17
numer First Name Last Name Age Gender
marek rataszewski 56 Male
JoAsia Leszczyńska 40 Female
Marta Zalewska 25 Female
Marcel Mierzicki 35 Male
Joanna Trzaskowska 35 Female
Daniel Maćkowski 36 Male
Mariusz Bartosiński 43 Male
DARIUSZ TRZASKOWSKI 39 Male
Jacek Maron 49 Male
Paweł Pomaski 49 Male
Paweł Wereda 47 Male
Justyna Kostrzewska 34 Female
Ilona Burchard 39 Female
Sylwia Madejak 44 Female
Roland Dziubek 28 Male
Szymon Pękała 25 Male
Kamil Werner 32 Male
Aleksandra Mądzik 35 Female
Marek Gizicki 39 Male
Grzegorz Kosiński 42 Male
IZABELA ŁAPACZ 36 Female
MARCIN CICHOCKI 31 Male
Adam Szczepański 35 Male
1500 m IV seria 20:24
numer First Name Last Name Age Gender
Krzysztof Godlewski 36 Male
Filip Muckus 30 Male
Tomasz Prus 38 Male
Marcin Kitlas 31 Male
Mateusz Dubek 31 Male
Jan Pomaski 22 Male
Piotr Senatorski 55 Male
Maciej Sukiennik 29 Male
Mariusz Rustecki 43 Male
Adrian Kwiatkowski 31 Male
Elzbieta Styczynska 22 Female
Kamil Mosur 39 Male
Arkadiusz Król 40 Male
Marcin Pietraszek 25 Male
Maciej Kurowski 37 Male
Piotr Ochman 41 Male
Krystian Stefanski 32 Male
Dariusz Grycz 29 Male
Jakub Organista 24 Male
Grzegorz Olesiak 54 Male
Piotr Kubera 39 Male
Piotr Serocki 39 Male
1500 m V seria 20:30
numer First Name Last Name Age Gender
Dariusz Drewnik 30 Male
Radek Gozdek 43 Male
Grzegorz Chojnacki 40 Male
Łukasz Niewiński 36 Male
Maciej Duczyński 41 Male
Michal Dzikowski 22 Male
Michał Głodowski 26 Male
Maciej Małecki 30 Male
Szymon Molendys Male
Dominik Gosk 24 Male
Michal Orzel 35 Male
Tomasz Łuczyński 44 Male
Paweł Rozmianiec 30 Male
Paweł Słomka 23 Male
Konrad KOBIAŁKA 39 Male
Tomasz Skiba 26 Male
Wojciech Karwowski 24 Male
Mikolaj Raczyński 25 Male
Piotr Mielewczyk 26 Male
800 m I seria 20:36
numer First Name Last Name Age Gender
Magdalena prędka 46 Female
Mateusz Molenda 26 Male
weronika brzuchalska 23 Female
edyta rataszewska 51 Female
Izabela Rapałło 42 Female
Agnieszka Fijołek-Warszewska 44 Female
Bartłomiej Lalek 23 Male
Mateusz Sałek 24 Male
Leszek Deska 41 Male
Kamil Bielas 30 Male
Marcin Bukowski 37 Male
Kacper Kąkol 24 Male
Marcin Poss 43 Male
800 m II seria 20:40
numer First Name Last Name Age Gender
Julia Schirmer 20 Female
Grzegorz SIOCH 46 Male
Marlena Dziedzic 40 Female
Karolina Rosińska 24 Female
Sylwia Anna Szczepaniak 35 Female
Agnieszka Jurek 35 Female
Łukasz Andrzejewicz 26 Male
Katarzyna Muraszew – Dąbrowska 40 Female
Sebastian Saniewski 25 Male
Rafał Tomanek 33 Male
Marek Gorzkowski 25 Male
800 m III seria 20:44
numer First Name Last Name Age Gender
Karol Wuls 24 Male
Izabela Antczak 24 Female
Andrzej Suwald 56 Male
sylwia osinska 39 Female
Krzysiek Wojciechowski 38 Male
Łukasz Sychowicz 39 Male
Malgorzata Warpas 38 Female
Grzegorz Chojnacki 40 Male
Joanna Mrozowska 34 Female
ANNA WOJEWÓDZKA 27 Female
Adam Szczepański 35 Male
Anna Kobus 28 Female
Hanna Małek 25 Female
Bartosz Bigajczyk 30 Male
800 m IV seria 20:48
numer First Name Last Name Age Gender
Fabian Clajot 23 Male
Witold JAGIELSKI 51 Male
Michał Wojewoda 42 Male
Sławek Ławniczak 39 Male
Kinga Kądziela 20 Female
Rafał Kierzkowski 34 Male
Paweł Łasiński 34 Male
Justyna Kostrzewska 34 Female
Jan Wernik 27 Male
Wiktor Makarewicz 33 Male
Łukasz Kucharski 29 Male
piotr strzelecki 22 Male
Edyta Majewska 33 Female
Łukasz Wólczyński 29 Male
Janusz Bola 59 Male
800 m V seria 20:51
numer First Name Last Name Age Gender
zenon olszak 53 Male
Mariusz Bartosiński 43 Male
Jolanta Cymborska 35 Female
monika sobotka 46 Female
Agnieszka Żuraniewska 40 Female
Damian Panek 25 Male
Piotr Kubera 40 Male
Joanna Trzaskowska 35 Female
Marcin Pietraszek 25 Male
Radosław Selke 32 Male
Szymon Łuczków 37 Male
Łukasz Bezulski 31 Male
Marta Wojtkowiak 31 Female
Vlad Tiulchenko 22 Male
Paweł Wereda 47 Male
800 m VI seria 20:54
numer First Name Last Name Age Gender
Gosha Wojcik 42 Female
Przemysław Alberski 30 Male
Piotrek Czarnecki 37 Male
Miłosz Matuszewski 22 Male
Marek Gajewski 51 Male
Iga Modzelewska 22 Female
Jakub Górka 24 Male
Natalia Gałązka 21 Female
Sylwia Madejak 44 Female
Tomasz Sęk 34 Male
Wojciech Żmijewski 22 Male
Jacek Wróblewski 28 Male
tomek komorek 24 Male
Radek Gozdek 43 Male
800 m VII seria 20:57
numer First Name Last Name Age Gender
Krzysztof Korol 40 Male
Karol Gąsior 22 Male
Piotr Senatorski 55 Male
Sebastian Zasępa 37 Male
Jakub Organista 24 Male
Rafał Kłosiński 45 Male
Szymon Drabczyk 57 Male
Kuba Rybałtowski 26 Male
Paweł Luliński 32 Male
Marcin Wargin 28 Male
Jakub Kopyciński 21 Male
Michal Dzikowski 22 Male
Diana Dawidziuk 22 Female
Justyna Grzywaczewska 29 Famale
800 m VIII seria 21:00
numer First Name Last Name Age Gender
Rafał Stankowski 36 Male
Marcin Ciesielski 42 Male
Konrad Jakubczak 21 Male
Michał Głodowski 26 Male
Mateusz Piechnik 33 Male
Maciej Małecki 30 Male
Weronika Zielińska 31 Famale
Zbigniew Dzięgielewski 45 Male
Jacek Nowakowski 50 Male
Andrzej Ignatowicz 42 Male
Zbigniew Wolfigiel 24 Male
Maciej Duczyński 41 Male
Przemysław Obara 21 Male
Klaudyna Główka Famale
Dariusz Korzeniowski 39 Male
800 m IX seria 21:03
numer First Name Last Name Age Gender
Luca Miele 18 Male
Aneta Kaczmarek 36 Female
Grzegorz Piliszek 29 Male
Michał Surtel 35 Male
Adam Tkaczyk 26 Male
Mateusz Baran 24 Male
KAMIL MŁYNARZ 27 Male
Wojciech Karwowski 24 Male
Artur KERN 36 Male
Piotr Książkiewicz 30 Male
Piotr Mielewczyk 26 Male
Artur Kłosiński 19 Male
Szymon Molędys 33 Male
Kacper Ciesielski 25 Male
Mikolaj Raczyński 25 Male
Paweł Machowski 25 Male
4×400 m seria I              21:10
numer nazwa Drużyny KAPITAN
WE RUN CLAN Karol Klepacki
MGW Aleksander Zaniewski
Legia Muay Thai Joanna Mrozowska
Trucht Tarchomin Team 2 Agnieszka Żuraniewska
OESU RUNNING TEAM Seweryn Sobieszek
DREAM RUN Dominik Gosk
WIDŁOROGI I Artur Czerwoński
21i1.pl Paweł Łasiński
Vege Runners Marcin Pietraszek
4×400 m seria II              21:18
numer nazwa Drużyny KAPITAN
Żórawski TEAM Michał Głodowski
DREAM RUN2 Diana Dawidziuk
Cebulaki tomek komorek
AZS WAT Wojciech Karwowski
Girls power Aleksandra Rzeszutko
triwawa Orszulka Ryciak
Kaczmar Project II Team Aneta Kaczmarek
AZS UW II Gizela Grabińska
Tatrzańskie Muflony Arkadiusz Król
4×400 m seria III              21:25
numer nazwa Drużyny KAPITAN
Trucht Tarchomin Team Łukasz Niewiński
Kaczmar Project I Grzegorz Piliszek
TriWawa Jakub Krysiak
ENTRE.PL Team Filip Babik
Pozytywnie Zabiegani Renata Wojewoda
Golden Team Aleksandra Mądzik
AZS UW 1 Paweł Machowski
RK Athletics Michal Orzel
Accelerating Poland Dariusz Korzeniowski

Kontakt: biuro@runningconsulting.pl